Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134551) Petrónius válasza pikszel (#134550) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ez jó hasonlat. Igazatok van . Buta kérdés volt. Bocsi. :B

(#134552) pikszel válasza Petrónius (#134551) üzenetére


pikszel
őstag

Ó, dehogy, ezt inkább Somatomnak címeztem :)
A topik összefoglalóban találsz ajánlásokat a kérdésedre.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#134553) Petrónius válasza pikszel (#134552) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Átnézem, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#134554) Somatom válasza pikszel (#134550) üzenetére


Somatom
veterán

Ez rossz példa. Nyergesvontatót egyértelműen semmiképp, mert az munkaeszköz, amivel dolgozni kell. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134555) S e t h válasza Petrónius (#134546) üzenetére


S e t h
nagyúr

Samsung browser.
Mer eccerűen jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#134556) pikszel válasza Somatom (#134554) üzenetére


pikszel
őstag

Azért vannak olyan elvetemültek is, akik nem feltétlenül munkára használják, vagy éppen egy versenypályán tolják neki, és vannak olyanok is, akiknél kritérium, hogy egy mobil platformra fejlesztett böngésző vezérelhető legyen egérrel. :R

+1 a Samsung böngészőre

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#134557) D1L1ZS válasza Petrónius (#134546) üzenetére


D1L1ZS
őstag

1. Kiwi Browser, ami most nálam az elsődleges, most az új verzió óta lehet chrome bővítményeket használni! Vannak hiányosságai pl. real time szövegtördelés. Nincs chrome sync. Ezt úgy oldottam meg, hogy PC-n lementettem az Opera könyvjelzőit Hzml fájlba, majd telón beimportáltam kiwibe.

2. Samsung Internet browser. Vannak hiányosságai pl. real time szövegtördelés. Chrome sync megoldható PC chrome addon telepítésével.

3. Opera/ Opera mini: Tudja a real time szövegtördelést. Legalábbis a sima Opera/Opera beta, de lehet a mini is, de azt nem annyira gyakran használom...

Sokan használják, ahogy olvasom internet szerte a Brave browsert, bár azt még nem próbáltam...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#134558) nyisziati válasza #81524480 (#134528) üzenetére


nyisziati
veterán

Szia!

Photon Flash player and browser.

Egy időben ezzel játszottam. Kicsit körülményes az irányítás a flash területen belül, de használható.

(#134559) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Köszönöm a válaszokat ötleteket. :R
Azt hiszem nekiállok ezeket kipróbálni. :)

(#134560) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok!

Segítenétek nekem ez nagyon fontos lenne!

Most épp nagy headset keresésben vagyok nekem nagyon fontos opció lenne az hogy a headseten gombnyomásra vissza tudjam hívni a listából az utóljára hívott számot.

Érdekes mert az omnia 900 a galaxy ace 1 és a 2015 j5 is tudta igaz az ace nem gyári headdal hanem az s5 é vel ez pedig nem tudja.... :(

valakinek valami ötlet?

azért fontos nekem mert két támbottal járok így mind két kezem folyton foglalt és nem tudom nyomkodni a telót, ami tokban a nyakamban lóg és a headset folyton be van dugva.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#134561) pigster


pigster
senior tag

Sziasztok!
Olyasmi tárcsázó alkalmazást keresek, mint a Samsung telefonon is van. Dual Sim esetében két gomb közül választhassak, melyik kártyával szeretnék hívni.

Nokia 6.1-es Android 9-re kellene. "Megőrjít" a gyári tárcsázó. Ha esetleg a gyárit valahogy be lehet állítani az említett módon, az is jó lenne. Hihetetlen béna. 4.2 Androidos telefonomon jobb volt.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#134562) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Az összefoglalóban lévő ZipSigner-el szeretnék alkalmazást aláírni, így csinálom, mégsem engedi. Mi lehet a gond? Samsung J5 2017, Android 8.1.0

(#134563) cappa72 válasza pigster (#134561) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én egy ősrégit használok, a PixelPhone-t. Most néztem, és már nem elérhető a play-en. :( Pedig nemrég még frissítettem, igaz az új ratyi volt... ment a downgrade.)
Hát lehet, hogy az összefoglalóban említett "Megemlítendő még az apkmirror és az XDA is, ahonnan korábbi változatokat vagy fejlesztői verziókat tölthetünk le." helyekről még letölthető, rá kell keresni.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#134564) crok válasza pinnacle (#134562) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert a ZipSigner-nek nincs joga oda írni oda, ahova menteni akarod vele az aláírt apk-t. Ha nem tudsz neki adni jogot az SD kártyára írni akkor tedd át a belső tárhelyre, oda tán' csak tudsz adni neki jogot.

(#134565) Probert75 válasza pigster (#134561) üzenetére


Probert75
addikt

Nem tudom cappa72 fórumtárs erre gondolt e, ez van az APKMonk-on. Lejjebb görgetve ott vannak a régebbi verziók.

(#134566) pinnacle válasza crok (#134564) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Sikerült. :)

(#134567) antal750 válasza pigster (#134561) üzenetére


antal750
aktív tag

Truephone

(#134568) Jazz


Jazz
veterán

Az anysoftkeyboard randa krumpli emoji készletét cserélni nomális kerek fejekre valahogy? Eltűntetni ezt a krumpli készletet és a helyére normálisat rakni

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#134569) ollie válasza Jazz (#134568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan mindegy, a címzett úgysem azt látja.

***

(#134570) aldebaran válasza antal750 (#134567) üzenetére


aldebaran
őstag

Egy ilyet kerestem már régóta. Köszi! :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#134571) Fall-N válasza gatto_ (#134511) üzenetére


Fall-N
veterán

Tipikus parasztvakítós hülyeség lett belőle sajnos. Minek bele task killer, meg ilyen baromságok? MiXplorerben is vannak sok beépített funkciók, de azok hasznosak is.

(#134572) Llew


Llew
senior tag

Van egy naptárral kapcsolatos problémám aminél nem jövök rá a megoldásra.
Pár hete eltűntek a névjegyek születésnapjai, amiket eddig a telefonról olvasott be a naptár. A naptár megjelenítése most is aktív,d e nem mutat semmit. Először az appra gyanakodtam (samsung calendar), de sem a google appjával, sem a business calendarral nem működik.
Utána olvasva a google a névjegyadatokban lévő dátumokat megjelenti a naptárban, ha a webes felületen előbb engedélyezem. viszont itt abba a problémába ütközök, hogy nem tudom beállítani. A Naptár->Beállítások menüben láthatóvá teszem, deha visszalépek a naptár nézetben nincs ott. Vissza a Beállításokba és megint láthatatlannak mutatja.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#134573) Llew válasza Llew (#134572) üzenetére


Llew
senior tag

Gőzöm nincs mi történt, de működik. Napok óta szarakodok vele, de most meg nem tudom mitől oldódott meg. Felraktam a telefonra a google appját újra, meg a business calendart is és a googlenél már látszott a contact naptár. Pedig előtte is többször szinkronizáltam.

Arra rájöttem, hogy a webes felületen a firefox valamelyik beállítása miatt nem működtek a dolgok. Egy szűz chromeból megy simán.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#134574) SharpSA válasza Somatom (#134520) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez tényleg jó, meg is vettem. Köszönöm. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#134576) st6969


st6969
őstag

Üdv
MIUI 10-es rendszert ismeri valaki?
A hangok és rezgések-nél olyan csúszkák vannak, hogy csengés hangereje, ébresztés hangereje, média hangereje. Melyik van hatással a bejövő üzenetek (messenger, hangouts és sms) értesítésének hangerejére? Gondolom nem az első kettő...
Szeretném viszonylag hangosra állítani ezeket az üzenet értesítéseket, mert sosem hallom meg...Ugyanakkor ha pl. néha ránézek a facebookra, le szoktam halkítani (igény szerint visszahangosítani) a videók hangját, ami gondolom a "média hangereje" csúszka. De ha ez az üzenetek hangereje is, az szívás, mivel össze-vissza állítgatom. Nem lehet ezt függetlenül vezérelni? :R
Ha csak egy 3rd party appal lehet megoldani, az is érdekel, nekem ez fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#134577) kaciokos válasza st6969 (#134576) üzenetére


kaciokos
őstag

A csengés hangereje.

(#134578) WhiteWalker válasza st6969 (#134576) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az értesítési hang és a csengőhang az egy csúszka a MIUI-ba :((( agyf@sz egyébként :W

(#134579) ratobi válasza WhiteWalker (#134578) üzenetére


ratobi
senior tag

De szerintem egy ideje már a sima androidon is így van...

(#134580) Probert75 válasza ratobi (#134579) üzenetére


Probert75
addikt

Samsung S8-on van Értesítések hangerő.

(#134581) nyisziati válasza WhiteWalker (#134578) üzenetére


nyisziati
veterán

Na igen, ez az egy nem tetszett a MIUI-ban.
A samuban külön van.

(#134582) WhiteWalker válasza nyisziati (#134581) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt az egyet megoldhatnák végre .
Nem hiszem el , hogy nem kapnak ez miatt panaszt :U

(#134583) zhorvath válasza WhiteWalker (#134578) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ha rákattintasz alul a némítás alatti 3 pontra, akkor kibontja a csúszkált.

(#134584) st6969 válasza zhorvath (#134583) üzenetére


st6969
őstag

...ahol pont ugyanazt a hármat szabályozhatod, mint a beállítások/hangok és rezgések-ben...
:(

(#134585) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Poweamp-hoz vettetek már skin-t?
Ezek működnek az újabb verziókkal?
Valami szolíd kékes érdekelne.
A Galaxy Store-ból letöltött nem működött,frissítést akart a lejátszó.

(#134586) kisspall


kisspall
aktív tag

Lenovo Tab4 8, android 8.1.0 Noroot.
Beállítások-Rendszer-Fejlesztői beállítások-Futó alkalmazások. Az utóbbi menüponthoz hogyan, mivel lehetne egy gyors elérés ikont létrehozni? Ez így elég cikk-cakkos.

[ Szerkesztve ]

(#134587) Bozek válasza GEPESZ66 (#134585) üzenetére


Bozek
nagyúr

[link]

Vagy fizetősben ez, ebben te állíthatod össze a színezést.

Olyat keress a Play-en, hogy PowerAmp Skin v3, azok mennek.

[ Szerkesztve ]

(#134588) Fall-N válasza GEPESZ66 (#134585) üzenetére


Fall-N
veterán

Beírod a Play keresőjébe, hogy PowerAmp v3 skin. Én a Material2-t vettem meg.

(#134589) st6969 válasza WhiteWalker (#134578) üzenetére


st6969
őstag

Na, mondom, majd egy 3rd party appal jól átverem, ahol külön van szedve a notification slider...

Nem lehet külön szabályozni, együtt mozog a ring csúszkával :Y :(((
Erről ennyit. :U

(#134590) DS39 válasza st6969 (#134589) üzenetére


DS39
nagyúr

a google is butítja a rendszert ios mintára..

az említett samsungban valószínűleg azért lehet külön, mert a gyártó belenyúlt az alap szoftver ezen részébe.

(#134591) Indiant válasza DS39 (#134590) üzenetére


Indiant
addikt

..rég mondom. A 4.4 óta sok jó funkciót elbuktunk. (bár jött is pár újdonság)

(#134592) crok válasza st6969 (#134589) üzenetére


crok
Topikgazda

Most épp nem MIUI van fent (tegnapig az volt) de úgy rémlik ha a fejlesztői menüben kikapcsolod a MIUI optimalizációt (legalja, legutolsó pont) akkor nem lesz egyben. Az biztos, hogy megváltozik a hangerőgomb viselkedése: MIUI 10-en a hangerő gombok a média hangerejét állítják nem a csengőhangot, ezt a MIUI optimalizáció kikapcsolása megfordítja, meg ahogy emlékszem nem lesz egyben a két említett hangerő se. Ja, annyi hátrány van, hogy a kikapcsolás egyben minden app jogosultságot is töröl.. szóval az appok sírnak majd hogy ilyen-olyan jogosultság hiányzik (esetleg force-close ha az app kivételkezelése csapnivalóan van megírva).

(#134593) olivera88


olivera88
veterán

Az Osmand és Locus közül melyik a jobb és miért? Nekem Osmand van, Locust még nem próbáltam.
Esetleg jöhet még valami ötlet ha van ezektől jobb.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#134594) GEPESZ66 válasza Bozek (#134587) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ebben a fizetős Rainbow-ban hogyan tudok kék hátteret beállítani?

(#134595) WhiteWalker válasza crok (#134592) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt tudod választani , hogy a hangerő gombokra melyiket állítsa , a csengőhangot / médiat.

[ Szerkesztve ]

(#134596) bigdady


bigdady
nagyúr

Ha egy képet megnyitottam egy app-al és azt mondtam ne kérdezze meg többet azt hogy nyitom meg újra mással? Pie

(#134597) Somatom válasza bigdady (#134596) üzenetére


Somatom
veterán

A rendszer alkalmazásbeállításainál betallózod az appot és törlöd az alapértelmezéseit.
Illetve, egyes fájlkezelőkben megadhatsz a rendszerétől eltérő alapértelmezést, de az csak az adott fájlkezelőből történő indításra vonatkozik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134598) bigdady válasza Somatom (#134597) üzenetére


bigdady
nagyúr

De nem akarom mindenét törölni csak hogy kérdezzen rá újra

(#134599) Somatom válasza bigdady (#134598) üzenetére


Somatom
veterán

Írtam én olyat, hogy töröld mindenét? Van egy olyan, hogy "alapértemezések", vagy "megnyitás alapértelmezés szerint". Azt töröld!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134600) bigdady válasza Somatom (#134599) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem azt kellett hanem azon belül is van egy menüpont és ott van egy Legyen alapértelmezett nevű menü és abban lévő app menüben volt... Jól máshol:)
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.