Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134201) Somatom válasza Nordik (#134200) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem a zárképernyőre küldte folyamatosan. Épp tegnap untam meg. Ráböktem az értesítésre, az megnyitotta a Google alkalmazást és annak a beállításaiban kellett kikapcsolnom az értesítéseket. Sztem neked is ezt kéne tenned. Lehet típusonként is, de én generál kilőttem, mert egyáltalán nem használom ezt a Google -izét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134202) kutga válasza Nordik (#134200) üzenetére


kutga
nagyúr

Mennyi Android verzió? Nálam nyolcas, hosszan nyomod az értesítést aztán kikapcsolod.

Let the Zone take me if I am.

(#134203) Fall-N válasza Somatom (#134201) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem feltétlenül. Azt figyelik, hogy elindul-e az Android media scanner folyamata. Ez viszont telefon függő és valamelyiken nem működik jól.

(#134204) lovi27 válasza janos1988 (#134196) üzenetére


lovi27
addikt

A media rescan nem működik jól valamiért vagy tiltva van nálad. Régen nekem is volt ilyen gondom. Akkor ezen alkalmazások közül telepítettem valamelyiket. Ráböksz, újra szkenneli a tárolókat és utána látni fogja az új másolásokat.

(#134205) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló.
Szükségem lenne egy offline rádió alkalmazásra ami rds-t is tud. 2 din-es autó fejegységen akarom lecserélni mert a gyári ami rajta van nem tetszik. Android 5.1 van rajta.
A lényeg hogy ne keljen hozzá internet és hogy az állomás nevét nagyban írja ki.
Köszi

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#134206) pc360 válasza stnorcy (#134205) üzenetére


pc360
addikt

Ha tud a mobilod rádióadókat fogni, akkor van beépített FM program is, legalábbis így gondolnám.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#134207) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hali. Adott egy Samsung watch active, ami 5.0-ás droidos mobilokkal már kompatibilisnek kellene lenni. Viszont a Wearable applikáció a playből nem telepíthető. Külső apkval felmegy, a készülékek párosítása el is indul, de aztán bezár a program. A nevezett mobil meizu m2 note flyme 6 és android 5.1 fut rajta. Másik, pie alapú telefonnal szuperál a kütyü, de a meizuval nem. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#134210) nyisziati válasza joelke HU (#134207) üzenetére


nyisziati
veterán

Lehet, hogy a Flyme OS lesz a gond.

(#134211) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Van pár alkalmazásom ami nem a fő gmail címemre van beállítva és ezt most a google maps frissítésnél írta is. Átlépve play áruházba az alternatív gmail-re, kb 10 app van oda beállítva. Azokat, hogy tudom áttenni a fő gmail címemre?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134212) Fall-N válasza joelke HU (#134207) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont ezért nem kompatibilis, mert nem is működik megfelelően. Ez ellen nem tudsz tenni semmit. Ezért nem jók a különböző kínai átszabott droidok.

(#134213) stnorcy válasza pc360 (#134206) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Szia.
Mint írtam nem mobilra kell hanem androidos autó fejegységre.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#134214) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, az meghatározható, hogy egy reklám mennyi adatot használ el? Konkrétan a mostani Huawei hirdetés? Csak mert ma ránéztem vagy 3-4 alkalomnal chrome böngészővel a fórumra, és máris 35Mb nál tartok. Ez máskor egész napra elég nekem. Létezne?

[ Szerkesztve ]

-

(#134215) kaciokos válasza Nordik (#134200) üzenetére


kaciokos
őstag

Már semmi, bazi lassú voltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#134216) DonMarco


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Akit esetleg érdekel,megkapta a Poweramp a Chromecast támogatást. :) Jól szuperál,még a hangszin szabályzás is átmegy (ez kikapcsolható a beállításoknál egyébként) Úgylátszik érdemes volt írni a fejlesztőnek :) ( Na persze gondolom voltunk ezzel többen így)

(#134217) kaciokos válasza DonMarco (#134216) üzenetére


kaciokos
őstag

Én amiatt írogatok egy ideje a fórumba, hogy nem lehetne-e kiírni, hogy egy album milyen hosszú, de semmi válasz. :(

(#134218) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Tudtok ajanlani egy appot ami hivas utan automatikusan visszarak a kezdo kepernyore? Pie van a telon es nincs root. Koszi

(#134219) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki használ egy megbizható Lock screen app-ot, amit nem ír felül a gyári? Gondolok itt arra, ha feltelepítek egy 3rd app Lock screen-apot néha az eredeti jön fel feloldáskor...:/

Teló: HTC U11+ :R

Köszi szépen előre is.

(#134220) Somatom válasza Jumbozorz (#134219) üzenetére


Somatom
veterán

A külsős lockscreen alkalmazások az OS felé nem lockscreenek, hanem launcherek. Ezért a gyári lockscreen -t minden esetben ki kell kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134221) szimi57 válasza nababika (#134218) üzenetére


szimi57
őstag

Nem félsz, hogy összetörik alattad a kijelző?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#134222) HREH válasza nababika (#134218) üzenetére


HREH
senior tag

Akármelyik automatizáló tud ilyet.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#134223) Jumbozorz válasza Somatom (#134220) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igen-igen. Csak a gyári lockscreen-t nem találtam a rendszeralkalmazások között. Hogy keressem? Nem volt ilyen...hogy "lockscreen...systemapp...:)

(#134224) Somatom válasza Jumbozorz (#134223) üzenetére


Somatom
veterán

Kikapcsolsz minden feloldási bonyolulatot, hogy egyből a home -ra kerülj, mivel a custom lock lesz a rendszerben az alapértelmezett home -od.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134225) kiraly.andra válasza MikeWazowski (#134211) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ha valamit megvettél, az fiókhoz van kötve, nem lehet átadni. Ha ingyenes, akkor meg nincs is probléma: törlöd az alternatív fiókban, felveszed a másikban. Vagy félreértem a kérdést.

:a:

(#134226) Elemental


Elemental
addikt

Üdv!
Az Akciók nevű app fenn van a telón, és most elkezdett a rendszer üzeneteket dobálni, hogy vírusos. Másnál is van ilyen gond?

(#134227) MADcat válasza Elemental (#134226) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen. Páromnak is, nekem is. Le is daráltam mind a két telefonról... Volt egy másik app, melyik volt?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134228) vjacintka válasza MADcat (#134227) üzenetére


vjacintka
tag

Sziasztok!

Előre elnézést ha rossz helyre.
De kérdésem a következő lenne:
Miképp tudnék saját 15mp-s MP3 fájlt csengőhanggá tenni Samsung Galaxy A5(2017) mobilomon). Van erre szoftver esetleg?

(#134229) Somatom válasza vjacintka (#134228) üzenetére


Somatom
veterán

A felhasználói tárhelyed gyökerében készíts egy
Ringtones
mappát és abba tedd bele a fájlt! Utána látnod kell a csengőhangok között!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#134230) re-d-evil válasza vjacintka (#134228) üzenetére


re-d-evil
tag

Az alkalmazás neve: Zene vágó. Megvágod az mp3-at és rögtön kiválaszthatod, hogy általános, vagy kapcsolati csengőhangnak szeretnéd-e betenni...
De az is működik amit Somatom írt.

(#134231) Elemental válasza MADcat (#134227) üzenetére


Elemental
addikt

Én sem emlékszem rá, pedig hasznos kis progi.

(#134232) pube111


pube111
senior tag

Mire jó a fake gps program?

(#134233) pc360 válasza pube111 (#134232) üzenetére


pc360
addikt

Olyasmi, mint a VPN, más lokációt tudsz beállítani a telefonnak. Sok app ez alapján más tartalmat dob.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#134234) nyisziati válasza pube111 (#134232) üzenetére


nyisziati
veterán

Vagy ha rossz a beépített GPS, akkor külső GPS egységet tudsz használni.

(#134235) MikeWazowski válasza kiraly.andra (#134225) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen!
Ingyenesek voltak, így megcsináltam ahogy írtad, és minden ok. :R :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#134236) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Hello!

Hogyan lehet azt megoldani, hogy a lastpass alkalmazas mukodjon chrome-mal?
Pc-n beallitottam az oldalakat, erre androidon meg a sajat bongeszojet akarja hasznalni. Az automata kitoltes jo lenne amikor rakattintok a kis ikonra az ilyen szovegmezokben mint pc-n

(#134237) MADcat válasza Elemental (#134231) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kimbino-t kipróbáltam, pofátlanul tele van reklámmal. :( Nem lehet kikapcsolni sem. Meg nem is tetszik.

Ami jó azt meg elrontják. Pedig fizetnék is a reklám mentes verzióért. Erre vírusos lesz. Meg megbolondul az értesítés.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134238) 7Sony7 válasza MADcat (#134237) üzenetére


7Sony7
addikt

Most arról beszéltek, amelyik ikonja piros keretben zöld árcimke % jellel? Mert nekem is fent van, de seem a saját vírusieresője (miui), sem a Sophos nem talált semmit.

-

(#134239) MADcat válasza 7Sony7 (#134238) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Arról. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134240) 7Sony7 válasza MADcat (#134239) üzenetére


7Sony7
addikt

Érdekes, hogy nekem miért nem jelez. Lehet, hogy verziók között is van különbség.?

-

(#134241) MADcat válasza 7Sony7 (#134240) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én nem a vírus miatt töröltem. Ezt nem én állítom. Az értesítések miatt, kikapcsolni nem lehet, random csinál mindent. Olvasd el a play hszek-ből az utolsókat.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134242) aldebaran


aldebaran
őstag

Nemrég lettem tulaja egy Samsung A7-nek, Android 8.0-val, telecom-os rommal. Egy Doogee X5pro-ról váltottam.

A régi telefont ha összedugtam a win10-es gépemmel, akkor látta a PC az SD kártyámat is, most viszont csak a teló belső tárhelyét látja. Mit tudok tenni, hogy az SD kártyát is lássa a PC?

(van a családban egy A5 is, annak a pc látja az SD kártyáját is, 8.0 androidnál)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#134243) Ateszpapa válasza MADcat (#134237) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Milyen mobilt használsz?

(#134244) MADcat válasza Ateszpapa (#134243) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

S9 plus.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#134245) Ateszpapa válasza MADcat (#134244) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor ajánlom az Adhell 3 progit, az megfogja a reklámokat.
Ingyenes, kell hozzá KNOX kulcs is, az S8 topikban le van írva a telepítés menete is.
Most megnéztem a Kimbino appot, és egy deka reklám nincs benne.
S7-en tesztelve, de S8, S10-en is próbáltam és müxik.

[ Szerkesztve ]

(#134246) DrBubo77 válasza MADcat (#134237) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Megnéztem ezt a Kimbino-t.
Hát biztonságra nem nagyon adtak. Plain text-ben tárolják a jelszavakat és még e-mailben is kiküldik?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#134247) Dr.NX válasza aldebaran (#134242) üzenetére


Dr.NX
addikt

Formázd a kártyád az A7-tel. (Előtte persze mentsd le valahova.)

Elfogadom a sütiket.

(#134248) Elemental válasza 7Sony7 (#134240) üzenetére


Elemental
addikt

A playben is többen írnak arról hogy vírust érzékel a telefonjuk.

(#134249) 7Sony7 válasza Elemental (#134248) üzenetére


7Sony7
addikt

Elhiszem. Én senkire nem akarom ráerőltetni, semmi közöm hozzá. Csak azt írtam, hogy nekem nem jelez, még a direkt emiatt felelepített víruskereső sem. Ez még nem jelenti azt, hogy nem vírusos. Viszont nekem nem dobál push-t sem. Lehet van összefüggés...

-

(#134250) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Foldersync Prot használtam korábban évekig és most újratelepítettem a pc-n a win 10-et. Azóta nem tudom rávenni, hogy a pc-re szinkronizáljon smb kapcsolattal (eddig is így használtam). Állandóan csatlakozási hibát ír ki. Már a mikrosütőm is látja a megosztott mappákat ugyanazokkal a beállításokkal (a telefonon a Solid Explorer, médiabox Coreeleckel). Névtelen bejelentkezést választva és felhasználónév/jelszó párossal is ez a hibaüzenet fogad a kapcsolat tesztelésénél: Failed to connect: ip cím<20>/. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.