Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WRC 3

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok! Nem találtam ennek a játéknak topicot így gondoltam nyitok egyet..
Az előzetesek alapján kapott hideget -meleget.Video alapján eléggé furcsának tünt,és a 2.rész folytatásának tünt minden szempontból.De szerintem minden téren jobb lett a 2-nél!
Eléggé nehézre sikerült a játék,lehet vele bajlódni mire belejön az ember.Állitások nélkül kevés autót lehet jól irányítani,de ha ráérez az ember akkor mehet a móka..
WRC 3
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) zolee5016


zolee5016
őstag

Egy pofonegyszerű menürendszer,egy nagyon fapados beállítási felület után,lehet menni rallye-zni.Rajtam kivül tolja valaki???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Saját gameplay (HD 720p!):[link]

(#4) ricshard444


ricshard444
veterán

Én már kipörgettem 1x,csak Windows telepítés miatt elveszett a mentés. Amúgy ajánlom a játékot,könnyed kikapcsolódást nyújt a hibái ellenére is :K

Vannak dolgok...

(#5) ricshard444 válasza ricshard444 (#4) üzenetére


ricshard444
veterán


Szerintem sok potenciál lehet a motorban, ha lenne tőke Dirt szint simán meglenne,sőt...
Sokan mondják,hogy ronda, nemértem miért... :U

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#6) zolee5016


zolee5016
őstag

Tegnap én is mentem egy két futamot......eléggé villámlábunak kell lenni egy két szakaszon,mert 1mp hátrány és épp a 10. ha vagy.......Meglepően élveztem a Suzukit.....jól eltalált autó lett......ellenpélda a Proton.....Én padlóztam a grafikát és nekem sincsen semmi bajom vele,éles és jól láthatóak a részletek is.Hanem ami érdekes ,már két pályán is eltévedtem,azok néha nem egyértelműen vannak kiszalagozva,kizászlózva.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) Menyus911 válasza ricshard444 (#4) üzenetére


Menyus911
tag

Csatlakozom, konnyed kikapcsolodashoz tokeletesen megfelel, nem ertem miert huzzak le ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#8) Barell


Barell
senior tag

Valaki nyomja esetleg logitech momo-val? Ez a rész már kezeli rendesen?:)

(#9) zolee5016 válasza Barell (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

hello én G25-el és minden funkció okés :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10) Barell


Barell
senior tag

Nos több óra játék után azt kell hogy mondjam minden téren bejön. Kivéve 1-et. Az autó hangok!!!! Nem hiszem el hogy még mindig gép zümmögés a kocsihang. Ennyire nem lehet életszerű hangot csinálni egy játékba? :/

(#11) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Sziasztok! Látom jó régi ez a topic, de lenne egy kérdés. Mekkora eséllyel lehetne ezt a játékot eredetiben is megszerezni? Amiket néztem oldalakat így Mo-n belül elvileg lehetséges, bár kevésnek tűnk az esélye, ahogy eddigi próbálkozásaim sikerültek. :D Lehetséges, hogy posta szállítással próbálom meg valamelyik webáruházban, ahol elvileg lehet még rendelni. :U Érdekes, hogy vannak hasonlóan vagy régebben megjelent játékok, amik kaphatóak, de ez már nem nagyon. Steamen sajnos nem árulják, pedig az lenne jó alternatíva. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Mart10000 válasza Mart10000 (#11) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Azóta sikerült beszerezni. :) Csoda, hogy még meg lehet venni, pedig csak 4 éves. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) gotti61


gotti61
csendes tag

Helló :)

Keresem peterboy által készített wrc 3 track update-ket. A 13 pályából 6 van meg. Mivel a nogrip oldal behalt, eltűntek a netről ezek a fájlok.
A hiányzók: spain-mone carlo-sardinia-wales-alsace-germany-new-zealand.



Ha valakinek ezek meglennének, kérem ne tartsa magában :)
A fájlok egyenként 100-170mb nagyok rar-ban, de remélem találunk megoldást.
Előre is kösz mindenkinek.

üdv gotti

üdv gotti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WRC 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.