Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Dobi 562 #40814 üzenetére

    Biztos nem úgy játszottál ahogy neki tetszett. Vannak itt is ilyen hozzáállású userek.
    Tegnap két csatám is volt ahol Team killerek örjöngtek.
    Egyikben 3 TK-volt, nem is voltak szakaszbam, nem is veszekedtek, csak kilötték egymást... bukta. Egyik se lett kék, szóval valami helyi idiotizmus lehetett.

    A másik csatában bejön szakaszba 2 db T100. Egyk kilövi a másikat a 2. percben. Egyből kék lett. Erre mondom nyirjuk ki a Team Killert. Válasz... ne mert a csapatnak ártunk.
    Fél pályát megkerülöm, és Ferdivel kilöttem. Előre szóltam, hogy ez lesz, de anyáznak.

    Az a fura hogy a KÉK Team killerek kilövése miatt nekem kell szarul érezni magam, mindig az itteni viták is eszembe jutnak.... de tartom magam ahhoz, hogy TK-zóval (ha bekékül, tehát visszaeső) nem maradok egy csapatban.
    Szögezzük le: KÉK-ek kilövését nem tiltja és nem bünteti a játék, mielött a flém újra indulna mit szabad és mit nem.

  • Garold

    senior tag

    válasz Dobi 562 #40814 üzenetére

    Pár napja úgy gondoltam megyek 1 pár kört az IS-el, elindultam a pályán jobbra, mentem "full" sebességgel (már amit az alap motor tud), hátulól bejém jött egy E-100. Mellettem lett volna még 2 tanknyi hely, de nem kikerült hanem belém lött (maradt kemény 2% életem). Beírtam hogy mégis miért, visszaírta hogy legközelebb takarodjak az útjából. Természetesen elgurult a gyógyszer, röviden leírtam a véleményem: "**** you" - természetesen csillagozva, erre az okos klántársa kilőtt. A végén kaptam kemény 20 (!!!) pénz kárpótlást amiért csapattárs lőtt ki.

    Természetesen jelentettem őket, de nagyon elment a kedvem a játéktól...

    Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

Aktív témák

Hirdetés