Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winyo help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Sziasztok, olyan problémám van, hogy megbiztak, csináljak meg egy winyot. Menet közben egyszerüen behalt az windows, és azóta nem bootol róla. A particiós táblát nem tudja olvasni. Nem tudna valaki valami programoat ajánlani? Azt hallottam léteznek különféle visszaállító progik, amik egy (saját) rendszerlemezről bootolva megtalálják a winyot, úgyanis sem windows alól, sem linux alól nem elérhető a winyo. Légyszi, help! Előre is köszi.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2) TrollBalint


TrollBalint
addikt

senki? :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3) Jester.c válasza TrollBalint (#1) üzenetére


Jester.c
aktív tag

Ha BIOS felismeri és kell(ene) adatot menteni, keress a gugliban diskeditort, pontos nevet nem tok mondani mert nem otthon vaok.

ha FAT-os volt a vinyo akkor dos alól segíthet a norton disk editorja is.

jesterc.hu

(#4) Szőrös  válasza TrollBalint (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

get data back , easy recovery

[Szerkesztve]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) TrollBalint válasza Szőrös  (#4) üzenetére


TrollBalint
addikt

get data back-et probáltam, de nemlátja a winyot. Gondolom, mert a windows sem :( és az easy recovery-vel ugyanez a helyzet :((

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#6) xcbiker


xcbiker
addikt

Én foglalkozok adatmentéssel.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#7) Arnold2


Arnold2
őstag

Nos nekem volt egy olyan esetem hogy sokat hordozgattam a winyót! Ez eddig ok,DE mikor beraktam a gépbe /a BIOS ugyan felismerte/, de adatot már nem tudtam lementeni róla! Se Win se Dos se FDISK(!!!!) nem látta! Nekem ekkor azt mondták hogy lehet hogy a mechanika romlott el! Hisz ha a nyák jó akkor a Bios beismeri mással már nem nagyon törődik de ha szar a mechanika akkor szevasz!
Talán /imétlem TALÁN/ itt is ez az eset állhat fön!

(#8) zsoi


zsoi
senior tag

Olvasd L a hozzaszolasomat a ''hdd megh. van 2 giga helyem'' rovatban.
Ha nem megy irj ide, OR mail!

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

(#9) SzücsiX


SzücsiX
csendes tag

Helosztok!
A problemam szorosan kotodik egy winyohoz, es a BIOS-omhoz. Tehat: Beraktam egy winchestert a gepembe az enyem melle, es probaltam bekapcsolni. A bekapcsolas utan kiirta azt hogy ''BOOT DISK FAILURE'', aztan az ENTER lenyomaa utan a win betoltocsik elakad, aztan ujraindul a gep. Ha kiveszem a winchestert a gepbol es csak az enyem van benne, akkor megint kiirja hogy BOOT DISK FAILURE, de ha nyomok egy ENTERT akkor a windows betolt es nem akad el. ezenkivul miutan betettem az emlitett winyot a gepbe azutan egy csomo minden elallitodott a BIOS-omban, pl: first, second boot, meg sztem mas is de a tobbi reszhez nem ertek.
Szoval megy a windowsom, a problema csak annyi hogy egyszerre ket wincseszterrel nem tudom elinditani, ez pedig nekem fontos lenne. Ez a valami ami elbaszta a BIOS-omat pedig ugy viselkedik mint egy virus. Amelyik winyon hozzamkerult arrol atment valahogy az en vinyomra, mert atvittem a sajat vinyomat egy ismeroshoz es azota neki is detto ugyanazok a gondjai.
Ertetlenul ulok a gep elott, valaki pls sgitsen visszaallitani a regi rendet.
THX elore is. :O

(#10) zsoi


zsoi
senior tag

Kicsit tobb info kellene: melyik winyot mire kototted +cdrom +jumperek OK?
Mit lat a BIOS-ban/melyik device-t/ , mire vannak allitva a BOOT DEVICE-k stb.
Ha + virus ellenorzest akarsz amit biztosan tudok ajanlani: egy szuz gepre -ami tuti hogy virusmentes- NAV 2002/2003 +legfrissebb adatbazis hozza hogy ismerje az ujabb virnyakat... aztan BOOT DISC keszitese -kb. 8 floppy- es boot floppyrol es onnan ellenorizni a winyot.
Ja! Milyen oprendszert hasznalsz?

A PC olyan mint a nő: nem lehet kiszámitani hogy reagál 5 perc múlva... :)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Winyo help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.