Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Unreal editor ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello !Nagy segitséket szeretnék kérni az Unreal editorhoz ! Egyáltalán nemtudok semmit se pedig szeretnék pályát szerkeszteni ! senkise tudja haverok közül ! valaki adjon oldal cimet magyart ahol levan irva pontosan hogykell használni (angol is lehet de magyar jobb lenne) vagy irja le ide !! pl oyxalt hogy maga a textúrát hogykell áthúzni pl hogy a a falvan legyen egy lyuk és azelőtt meg legyen pl tapét szal hogy nelehessen belátni ! secret !
vagy esetleg ha van valami egszerűbb ilyen UT pályaszerkesztő progi
nagyon köszi előlre is !
Üdv djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2) Kiskokó


Kiskokó
veterán

UP ! fontos lenne !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#3) Miracle válasza Kiskokó (#2) üzenetére


Miracle
senior tag

neuppolj

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

(#4) aDM|RaL^ válasza Kiskokó (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

már pályát akarsz szerkeszteni amikor ....

na mind1... egy újabb fasza topic tőled az ingyen szerver után.

UT-zz még éveket, talan akkor tudod hasznalni.

egyebkent tök egyszerű, minden levan írva.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#6) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

vess magadra.

csak már kezd elegem lenni a n00bokból. Ottvan a helpfile hozzá, meg GOOGLE... mi is ott találtuk a saját pályáinkhoz a leírást.

Adok egy hasznos linket:

www.google.co.hu -> itt a szövegmezőbe beírod a keresett dolgot, például -> Unreal Editor, és ha magyar oldalakat akarod hogy kihozzon akkor beklikkeled a magyar lapok radiobuttont...

SOK SIKERT!

kivétel? ja vannak páran. de te nem tartozol oda :)

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#7) Miracle


Miracle
senior tag

am legyen.
a: te vagy az egyetlen aki eddig nem elfogadhato hangnemet utott meg, de ezt most hagyjuk, az illemet vagy tanitjak vagy nem.

b: az uppolasrol: en csak a szoftverfejlesztes topicokat olvasom rendeszeresen, es csak itt szoktam aktiv lenni. ha valaki feleslegesen vagy rossz helyen nyit topicot, akkor szoktam szolni, h lecci ne. neked valoban priuszod van, miutan meg ingyen szervert is itt kerestel a szoftverfejlesztesben nem tartottam lehetsegesnek, hogy meggyozzelek arrol, hogy ez bizony inkabb jatek, vagy felhasznaloi program, mint szoftverfejlesztes, de errol hallgattam. Az uppolasrol annyit, hogy uppolni akkor illik, ha kicsuszott a topicod az elso 30bol, azaz van mar olyan, aki nem latja. amikor te uppoltal sztem max a 15.ik volt. EZ a SG-es, nem az, h radszolnak, h ne uppolj. es itt senki mas nem szokott uppolni, illetve ha uppol akkor szolva is van neki, h ne tegye amig nem indokolt.

c: a temarol: ez egy tipikus STFW kerdes. beirod a goole-be, hogy ,,unreal map editor'' es televagja a lapot jo talalatokkal, amik kozul 3at kellene elolvasnod, hogy talalj 2 darab kulonbozo editort, es ezek honlapjait is megnezhesd. Ha freeware le is tolthetned, ha nem akkor meg warez a topic, nem ide valo. de utobbi gondolatmenetet is tokeletesen feleslegesnek tartottam tegnap megfogalmazni, tokeletesen 0 eselyet latom, h ha alapbol nem ezt csinaltad most hirtelen megprobald megkeresni magadtol, csak begozolt az agyam, h meg neked al feljebb, azert irtam le most.

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

(#8) Kiskokó válasza aDM|RaL^ (#6) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na látod admiral ?? ha ezt elsőre leirod hogy van egy help fájl csatolva akkor megköszönöm (most is megköszönöm : kösz) ugyanaddig tartott volna leirnod azt is mint azt hogy jáccak még meg stb stb !
Bos netudom a neved .... te is minthogy beirtad volna hogy ne upoljak inkább akkor mondtad volna ezt ami számomra segitség ! csak mondom hogy ''priuszom '' van azért inkább mindeki előre beszól és csak utána ha beszólok neki akkor már azért is segitenek ! nemtudom elsőre beszólás nélkül nemlehet segiteni ! na midn1 igy utólagi válaszokra is kösz !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#9) kretenallat válasza Kiskokó (#8) üzenetére


kretenallat
senior tag

te egy rapper vagy... hogy akkor mi van? semmi. tehat ez nem is jogosit fel semmire. ne legyel taplo es ne indulatoskodj. egyebkent magadtol is korulnezhetnel olykor, a googlet ugy csinaltak h az amerikaiknak is ertheto legyen ugyh meg te is tudnad hasznalni.


egyebkent milyen palyat akarsz csinalni? meg melyik uthez? (nem neztem h a 200xekben milyen editor van.) javaslom h elsore csinalj egy-ket dm palyat.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#10) Miracle válasza Kiskokó (#8) üzenetére


Miracle
senior tag

az a baj, hogy rohadtul osszekevered ezt a forumot 1 CHAT szobaval, mert meg 1 sima hozzaszolas elott is eloszor elolvasod a manualt, utana rakeresel a weben, es ha nincs jo eredmeny AKKOR irsz 1 forumra a problemaddal. uj topicot meg oda nyiss, ahova valo, azaz IDE TOBBET NE!

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

(#11) Kiskokó válasza kretenallat (#9) üzenetére


Kiskokó
veterán

sim unreal tournament ! és nemakarok komplett pályát csak egy meglévő pályát átalakitani egy kcist ! lyuka a falvan meg stb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12) kretenallat válasza Kiskokó (#11) üzenetére


kretenallat
senior tag

aham... sok sikert... a 99hez nem ertek =)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#13) Alkarcsont válasza Kiskokó (#1) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Köszi !! Igy hirtelen hoy ránéztem egy kicsit jónak tünik !!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#15) Kiskokó


Kiskokó
veterán

na mostmár alap dolgokat tudom és az a kérdésem hogy amikor egy kockát mozgatok akkor rácsnyi távokat lehet mozgatni és igy általában nemjön nemjó mert pl ha secretet akarsz csinálni ha kilógaz csunya és szoval hogylehet a kockát ugy mozgatni hogy mm pontosságr sazl hogy ne rácstávokat lépjen és teljesen odalehessen rakni mn-er pontosan !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16) Alkarcsont válasza Kiskokó (#15) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Nézz fel arra az oldalra, amit adtam és rágd át magad a tutorial-okon ennyi!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17) Kiskokó válasza Alkarcsont (#16) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kösz ! igaz már máshol megtaláltam ! (magyar oldal)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#18) MarKoo válasza Kiskokó (#17) üzenetére


MarKoo
őstag

Több olyan hozzászólásod, mint az #5 volt, NEM szeretnék meglátni. Senkinek sem megengedett ez a hangnem a fórumon!

(#19) Kiskokó válasza MarKoo (#18) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hello
1.Az abaj hogy sok az előitéletes ember vagy csak rossz szemszögből nézi ka világot hogy amit ők tudnak akkor az micsoda botrány ha már másik nemtudja és milyen dolog az hogy megkérdezni.
2. ne vedd sértésnek meg semmi de gyors volt a reagálás ... :)) mármint nem a tied hanem ugy összeségében a moderátoroknak.... ritkán találkozni ilyenel a ph-n ...
Uff djsaabe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20) makemeunreal válasza Kiskokó (#1) üzenetére


makemeunreal
csendes tag

Szóval...ha kellmég a segítség akk lépj be FB-s Unreal csoportomba..ott tudok segíteni (:

http://www.facebook.com/groups/254839717912916/

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Unreal editor ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.