Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Na egy nap blog lemaradt.Sebaj.Ma haza kellett jönnöm, izé, vagyis tegnap.:)
Ugyanis hétfőn állásinterjú, és fel kell készülnöm shell scriptből . A jegyzet meg ugye itthon volt.Szal mielőtt hazajöttem volna, nem tudtam éjszaka bealudni.ÍGy megnéztem egy filmet, a Lost in translationt.A magyar címe tökre nem tükrözi azt az érzést , amit a film sugall.
Jó film volt.

Szóval jó kómásan hajnali 5kor elindultam a Keletibe, ott pedig felszálltam a Gyula felé menő vonatra.Újszászon pedig le.
Persze hazaérés után rögtön bealudtam.
ANyu isteni brassóit csinált, na be is kajáltam belőle...
Aztán mentünk mennyasszonyt nézni.Ez mifelénk így szokás.Egy volt osztálytársammal mentem, neki 2 éve volt az esküvője, a ksifia 1.5 éves.De a férje hazaköltözött az anyjához, így most a lány egyedül neveli a kicsit.Vagyis félig meddig, mert Az anyukája házában lakik.
Sajnálom őket kicsit.Szal ,, voltunk mennyasszonyt nézni:)
Valamikori osztálytársam volt a lány, a fiúval 14 éves kora óta volt együtt.Persze voltak néha apróbb szakítások, de most már elvileg egymáshoz vannak kötve.
Persze ők sem éltek együtt...Kiváncsi vagyok mi lesz, ha nap mint nap egymást mellett ébrednek.

Nos , utána hazajöttünk, majd bementünk Berénybe az Expóra.Aláírtam én is az olimpiai szalagot:D

Baránőm kisfia pedig bemutatta hiperaktivitását.Azt hiszem, egyelőre még nem akarok gyereket;]



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.