Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz Williamgrant #11036 üzenetére

    A led nem izgat, napirendre tértem fölötte, ha érdekelne, letöltenék vmi led kezelő appot a playről, tucatjával lehet szerintem találni.
    Nem a custom romokra vagyok ráizzadva, hanem a CM-ra (voltam), sajnos SGS2-t már a föld alól sem tudok szerezni, csak SGS2 plus-t, amit hagyjunk inkább. Az MI2 hardveresen kb ugyanaz a telefon, azért is fűztem hozzá vérmes reményeket. Időközben rájöttem, hogy a MIUI rom milyen f@sz@, úgyhogy annyira már nem vágyom a CM-ra.
    A kamerával viszont kimondottan meg vagyok elégedve, mint ahogy a kijelzővel is, sőt, gyönyörű az egész készülék, öröm kézbevenni és használni. Egész addig, amíg nem kell vele telefonálni... A ghost touch mostanában elég ritkán jön elő, ilyenkor lezárom a kijelzőt, nyelek egyet és megvárom, míg végez, úgyhogy lassan ezt is kipipálhatom. :U

    +1: A rezgőmotor erőssége, amit Wajk említett, szintén nem zavar, minden telefonomon első dolgom teljesen kikapcsolni. :D

    (#11037) Barthezz2 & (#11040) Wajk: amit nyafogásnak meg szarozásnak tituláltok, az pont az a kérdezősködés, amivel sikerült eldöntenem, hogy a problémáim nem garanciális természetűek, vagyis ha teszemazt visszaküldeném javíttatni, se javulna meg tőle a telefon (lásd Williamgrant esetét a gyári cserekijelzővel).
    De ha ti ennyire jól kezelitek mások problémáit, nagyon szívesen cserélek Veletek készüléket, aztán osztom itt az észt. Tudtam, hogy rizikózok a telefonnal, ezért is fogadtam el a fenti listányi hibát, de van egy határ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés