Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) creation válasza pr1mzejEE (#3) üzenetére


creation
senior tag

Érdekes meglátások...

Jómagam is eljutottam párszor arra a szintre, hogy "na akkor legyen társkereső"... Kb rengeteg lánnyal beszélgettem, azaz írtam rá... A számokban nem tévedtél nagyot, azt gondolom. Ha mondjuk 30 lányt veszek alapul, akkor abból 3-al találkoztam, az első nagyon jó barátom lett, a 2. nem nyert, a 3. nagyon jó barátom lett, majd amikor ennek okán irl megismerkedtem egy lánnyal akibe fülig szerelmes lettem, ő is hirtelen engem akart, így ma már nem beszélgetünk, mert nem őt választottam és hosszú... Majd az irl-el is vége lett a semminek és párommal akivel ide s tova lassan 8 hónapja együtt nyúzzuk egymást szintén irl ismerkedtünk meg...

Szóval ennyit a társkeresőkről...

Ami számomra brutális volt ezekkel kapcsolatban és egy másik srác hasonló bejegyzésénél is írtam, az a társkereső oldalak "lehúzós" része. Ahol ahhoz, hogy a másik képét megnézhesd is fizetned kell. Ahhoz is hogy napi 3 levélnél többet olvass, vagy hogy egyáltalán válaszolni tudj...

Ennek okán regisztráltam 2 társkereső domain-t... Aki fantáziát lát benne, annak eladom őket :DDD Vagy megbeszélhetjük, mennyiért szeretné bérelni :DDD :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.