Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Mister_X válasza ivana (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez úgy történt, hogy a haverommal borozgatás közben ötletelgettünk és több téma (egyre elborultabb terrortámadások -> halálbüntetés (hiánya), kommunizmis, modern királyi családok, kis országok gazdasága, stb.) megvitatása után bevillant az isteni szikra. "Húb@zdmeg én ezt megírom!" felkiáltás után meg fél óra múlva előttem volt ez a rövid szösszenet. Érdekesség képpen, bekezdésenként írtam meg visszafele. Az én helyesírásommal nincs igazán gond, elgépelni sem szoktam, csak amikor odaadtam a laptopom a haveromnak, hogy nézze át, elkezdett gépelni rajta.
- Mit csinálsz!? Töröm kezed lábad, ha belejavítasz!
- Bocs, csak nagy grammar nazi vagyok.
Ja, kurvára, utána csak magam kiszedtem 13 hibát, amit én biztos nem vétettem volna (vesszőbikák halmozása, n-m felcserélés, magánhangzók csesztetése, összetett szavak szétválasztása, igekötős igék kettészedése, stb.). Belefáradtam, sokadik átolvasás után meg már nem is látom, mert fejben már "átugrom" a szöveget :(

-

Egyébiránt köszönöm :R Egy novellagyűjtemény része "A király naplója" címen, de ahhoz még formailag is át kell dolgoznom (pl. igeidők rendes egyeztetése - van amit a drága haverom ki is "javított", mert "magyartalan volt").

Tanulság: maximum lezárt word doksiként, .pdf-ként vagy logout bejegyzésként mutogasd a haveroknak a műveket. :DDD

@Vakegérke: berosálok, emlékszem is, hogy ezt még írás közben is megkérdeztem, hogy most melyik (net speciel nem volt) és az előbbit mondta :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.