Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Most komolyan, ki a lőtéri kutyát tud érdekelni egy olyan játék, amiben abszolút zéró fizika van? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) - = Zk = - válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

komolyan? pl engem... és nem a fizika miatt :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Hopkins95 válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Múltkor haver leszedte Gamepassból és streamelte discordon, miután kibattlefieldeztük magunkat, kiváncsi voltam én is miért nyomják annyian, ezért rátapadtam a streamre. A játék érdekes volt kb 3/4 órán át, egészen addig, míg rá nem jöttünk, hogy zéró fizika, sebzés, törés van benne. Azzal akartunk ökörködni, hogy elvisszük a kombájnt a sínekre és ha jön a vonat, akkor lesz egy jó kis pusztítás vagy valami :)) konstatálnunk kellett, hogy semmi sem történt. :(

Aztán a haver mondja hogy megpróbál lerongyolni a hídról a traktorral a folyóba, megint semmi.

Aztán amin még röhögtem, hogy hiába mész neki a kombájnnal vagy a traktorral a kerítésnek vagy a tárgyaknak, sziklaszilárdak és állnak mint a cövek. A kombájnnal ráadásul sikerült úgy fennakadni a kis kerítésen, hogy nem tudtuk leszedni sehogy sem. Na mondom ez igen, nem volt nehéz bebugoltatni a játékot. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) ledgeri válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na majd ha létrejön egy BeamNG: drive alap-engine re épülő Naturlal Motion:Euphoria-val megspékel játék... akkor leszel boldog...
Addig meg Carmageddon 2... ha kell a tehénölős jobbféle fizika :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) homerhamm


homerhamm
addikt

Tyukxar DLC :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) hogabesz válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nyilván minden rajongója a szériának ezért szereti amit ti is próbáltatok... :D

(#7) Hopkins95 válasza ledgeri (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a haverom akivel néztük a streamet(3man vagyunk összesen) nagy rajongója a BeamNG: drive-nak, beszéltünk is róla, hogy az az engine kellene bele. :DD

Közben ránéztem Steamen a Carmageddon 2-re, köszi a tippet, a képekből ítélve úgy látom, ez kimondottan nekünk való lesz! :))

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) - = Zk = - válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:U

#6hogabesz
ugye? és milyen boldog, meg tapsikol is... :DDD
és csodálkozunk, hogy drága a benzin.. "nadehé.."

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) BoneDragon válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem is hasonló reakcióm volt.
De hogy tovább fokozzam a topic szintjét... menjetek ki kapálni. ;]

(#10) andrewsield válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


andrewsield
csendes tag

Az ilyen embereket sosem értettem, nem érdekel a játék, nem is érted a lényegét, de fikázol és okoskodsz. :F
Én sem nagyon játszok ezzel, de azért több száz ezren, vagy millióan igen. Biztos, ha nem így lenne, nem készülnének 2 évente új résszel.

"Csak a puffin ad neked erőt..."

(#11) Hopkins95 válasza andrewsield (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na pont ezt nem értem, hogy mit esznek a népek ezen a játékon annyira, semmi extra vagy szórakoztató nincs benne. :N Max városiaknak ideig-óráig érdekes lehet, akik még életükben nem láttak traktort vagy kombájnt, de amúgy...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) andrewsield válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


andrewsield
csendes tag

Aha, tehát, ha mész szembe az autópályán, jönnek veled szemben a járművek, mindenki hülye, csak te vagy szabályos. :DD Bocs, sarkitott példa, de nem is kell értened, én sem értem, hogy a battlefieldbe mit lehet órákat őlni, és ugyan azt csinálni órákig, nem megyek a battlefieldes csoportba, hogy nulla valosághűség, egy Arma-hoz képest... Remélem érted a lényeget, ez a játék egy könnyed arcade farming "simulator", és nem fizikab szimulátor, hanem pusztán a traktoros "életet" tapasztalod meg. Te sem mész katonának, mert a tucat fps-ek után érdeklődsz, ugye bár.... valaki így próbálja ki, és megnyugtatja, remélem kielégitő választ kaptál. :)

"Csak a puffin ad neked erőt..."

(#13) Hopkins95 válasza andrewsield (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miattam játsszátok, nem zavar, csak nem igazán értem a lényegét, mert az én meglátásom szerint a videójátékoknak a mókázásról és a "fun-faktorról" kéne szólnia, amit én nyilván nem találtam meg benne. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) marked one94 válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


marked one94
őstag

Ez egy chill game ami nem fogja felbaszni az agyad mint mondjuk egy multi fps.

You'll Never Walk Alone

(#15) Plague666 válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


Plague666
tag

Ki a lőtéri kutyát? Hát sok millió embert.
Meg ne haragudj, de azt hittem a tipikus anti-farming réteg már kihalt. Anno az első résznél mindenki röhögött, a 2011 megjelenése után már egy hangyányival kevesebben, aztán a 2013 kezdte kihozni a rétegjátékok közül egyfajta szórakoztató valamivé.
Utána már megkérdőjelezhetelen helye volt a sorozatnak a játékpiacon. Mindig voltak 8-10 éves emberkék, akik battlefield után meg gta után ültek neki, és tipikusan az általad vázoltakat művelték, de egyre fogytak, mert a normális többség legalább értette mire való ez a game. 2021-ben már egyátalán nem vicces, inkább egy sokatmondó lenéző mosolyt érdemel ez a szint. Pont olyan ez, mintha a battlefieldben a kreszt próbálnád betartani, vagy nem akarnál rálépni egyetlen virágra sem, esetleg összeszednéd a töltényhüvelyeket, hogy ne szennyezd a környezeted. De mivel ilyeneket nem lehet, ezért leszólod.
Jómagam a sorozat eleje óta nyomom, és moddolt pályákat kivéve sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy zavarjon, ha nincs törésmodell és vonatszerencsétlenség. Fennakadni sem szoktam, mert nem célom kidönteni a kerítést. Ahogy az életben sem azt várod, hogy bezúzd a kocsid és megnézd utána hogyan néz ki, úgy itt sem az a cél, hogy a sokszázezer eurós mezőgazdasági géped fejreálljon, mert az itt, ahogy az életben is, bajt jelent, veszteséget, nem pedig az akcióélmény része.
Szíved joga, ha a való élet szimulálása neked azt jelenti, hogy rombolnál, ölnél, pusztítanál, mert neked ez jelenti az életszerűséget és a kikapcsolódást. De sokan vannnak, akik csak három sör mellett menedzselnének valamit, lágy zenére és eszükbe nem jut sínekre hajtani. Tudod, a járművek kezelését tartalmazó, részben sandbox játékoknak nem a gta az összehasonlítási alapja. Egyszer majd kinövöd talán ezt a szintet.

(#16) Plague666


Plague666
tag

Emlékeztek a south park memóbogyós részére? Hát ez teljesen olyan volt. Tíz évet fiatalodtam hirtelen egy mondattól: amikor battelfíld után nekiült haver farmozni és haver azt mondta, hogy nem robban a kombájn. Tisztára 2012, ott volt tele a youtubr,hogy bug bug bug.
Én azt hittem, ezt ma már maximum csak aluliskolázott orosz kisgyerekek művelik.

[ Szerkesztve ]

(#17) BoneDragon válasza Plague666 (#16) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jó hát a 95-ös szám a nevében, nem biztos hogy a születési dátumra utal, de ha igen akkor igy még gázabb. :DDD

(#18) Hopkins95 válasza BoneDragon (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Látod, erre ráhibáztatok, mert de, ráadásul a 2 haverom még kicsit nálam is idősebb és ők is hasonló véleményre jutottak. :K De bánom is én, további jó virtuális munkát kívánok nektek a farming szimulátorban, én majd megyek ki úgyis apámmal jövő héten a földjeinkre kukoricát vetni! ;)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) BoneDragon válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én sosem játszottam a játékkal, de köszi. Egyszerűen nem birtam ki, hogy ne reagáljak a gyerekes kommentedre, ahogy más sem. :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Plague666 válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Plague666
tag

Hát ha már hárman is ezt gondoljátok, akkor az valószínűleg úgy van. Le lettünk szavazva, és kész.
Viccet félretéve, jó munkát kívánunk. Haverod ne vigyétek, nehogy lehajtsatok a traktorral a hídról. Tudod mondták anno a brit tudósok, hogy a gyerekek a videójátékban gyakorolják be az erőszakot.

(#21) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

azt nemertem hogy jol meno nagy nevu studiok zarnak be az evek soran.akik komoly jatekokat tettek le az asztalra es megis eltunnek a sullyesztoben.az ilyen ...hat jateknak csak nagy joindulattal nevezheto magabol kifoso kiadok/studiok meg vigan elvannak.beteg egy vilag ez.de ezt mar tudjuk regota.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#22) Narxis válasza johnyblaze (#21) üzenetére


Narxis
nagyúr

A világ megérett a pusztulásra, ahogy mondani szokták.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#23) BoneDragon válasza johnyblaze (#21) üzenetére


BoneDragon
veterán

EA ezt csinalja evtizedek ota, ott az Ubi is a nagyobb nevek kozul. Letesznek valami alapot es hosszu evekig ugyan azt adjak ki mininalis fejlesztessel. Profit a lenyeg, mint mindenhol.

(#24) johnyblaze válasza BoneDragon (#23) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

nem epp az ea es a ubi -ra gondoltam.hanem magara a jelensegre.ezek rendszerint beolvasztjak a csapatot sajat studiojukba,miutan felvasaroljak.ami egy termeszetes folyamat.
(elvileg)

avval kapcsolatban tettem fel a koltoi kerdest hogy hogyan lehet hogy jo nevu kiadok csodbe mennek.vagy epp csak laviroznak a viz felszinen epphogy.olyan jatekokkal hogy joisten gyere le.egy farming simulator meg mar a 22.-ik resznel tart es allitasotok szerint MILLIOK jatszanak vele. mar ha igaz.ami mondjuk eleg szomoru ha igy van.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#25) oriic válasza johnyblaze (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha ez a cég ami ezeket csinálja tehetne arról, hogy más csapatok megszünnek...Ez annyira demagóg szerintem. Én is elviccelem a sorozatot, mert lol cybertraktorozás stb., de emiatt leszólni egy produktumot, kvázi semmi értelme. Megvan ennek is a maga közönsége (sok sok éve már) ugyanúgy mint az FPS-eknek, MOBA-knak, RTS-eknek, battle royale-oknak stb. Ettől nem lesz beteg a világ egyáltalán. Itt nem arról van szó, hogy nem lehet véleményed pl erről a sorozatról, csak szerintem felesleges így hozzáállni, mert attól nem lesz jobb senkinek.

Attól hogy más nagy nevű kiadók, fejlesztők tönkremennek, arról nem egy farm szimulátort kell indokolni, hanem azokat, akik olyan formában adják ki a produkcióikat ahogy. (emiatt nem veszik azt a népek, nincs bevétel/profit stb., így egy idő után lehúzzák a rolót)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26) johnyblaze válasza oriic (#25) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Az igenyekrol es erdekekrol beszeltem. Mivel ez a jatek egy kivalo pelda ra ezert kerult szoba.nyilvan nem a farm simulator tehet rola hogy megszunt mondjuk az infogrames. ... mindent tul kell magyarazni latom.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#27) oriic válasza johnyblaze (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell túlmagyarázni, de inkább elengedem a témát. :R

Live-Die-Respawn

(#28) johnyblaze válasza oriic (#27) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Nyugodtan leírhatod amit gondolsz nincs evvel semmi gond. Csak szerintem félre értettel. :)

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#29) gejala válasza johnyblaze (#24) üzenetére


gejala
őstag

Melyek azok a jó nevű kiadók, amik csődbe mennek meg lavíroznak?
A 22 meg nem sorszámozás, hanem az évet jelöli. :D

Egyébként meg ezek a játékok nagyon is jók, mindenképpen a legszórakoztatóbb 20%-ba tartoznak.

(#30) johnyblaze válasza gejala (#29) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

ha ennyire furdal a kivancsisag.nehogy tuske maradjon benned.THQ peldanak okaert tonkre ment,utolag vasaroltak fel a svedek.vagy ha remlik esetleg.a silicon knights....etc.

akarhanyadik resz lehet ,nemerdekel.illetve mindegy is ebbol a szempontbol most.

max a te 20%-odba. meg ugye az ujdonsult resident multi is.aha.ertem.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#31) gejala válasza johnyblaze (#30) üzenetére


gejala
őstag

A 19-es rész folyamatosan Steam top50-ben van, szóval simán a világ egyik legnépszerűbb PC játéka.

A THQ meg csakis magának köszönhette a bukást, totálisan félremenedzselték a céget. Rajtuk semmilyen jó játék nem segített volna.

(#32) johnyblaze válasza gejala (#31) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

1. egeszsegetekre kedves jatekosok.

2. aha ...
egy kis tortenelem ora. https://www.polygon.com/covers/2014/12/9/7257209/the-fall-of-thq
nekem ennyi eleg is volt a beszelgetesbol. :N

[ Szerkesztve ]

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#33) Hopkins95 válasza johnyblaze (#24) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én ugyanerre próbáltam utalni nekik, hogy egy évről évre kiadott tucatjátékkal állunk szemben, amiben még normális fizika sincs, kvázi egy kombájnnal fennakadsz egy fakerítésen ha nem vigyázol, de a fanok rögtön letámadtak.

Amúgy ezt nem is tudtam a THQ-ról, mert én már csak THQ Nordickként ismerem. De a THQ Nordic mostanában komolyan az egyik kedvenc kiadóm lett, mert különféle játékokat tesz le az asztalra és pl. most a Biomutant GOGra is megjelenik, ami nálam alapból nagy plusz. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#34) gejala válasza Hopkins95 (#33) üzenetére


gejala
őstag

A Farming Simnek az a lényege, hogy extrém monoton játék, ahol semmire nem kell figyelned, csak róvod a köröket a földön és közben relaxálsz. Kevés ilyen játék van, ami annyira ellazít, hogy egy idő után gyakorlatilag lecsukódik a szemed. ETS2/ATS ilyen még például.

[ Szerkesztve ]

(#35) BoneDragon válasza gejala (#34) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor ez olyan mint regen a Forma 1 motorhangja? De jokat aludtam ra... vegen meg kiprobalom, ha hasonlo hatasa van. :DDD

(#36) twi452


twi452
senior tag

A farming sim engem sem tudott megfogni viszont a mudrunner/snowrunner játékokkal órákat el tudok lenni xboxon.
Spotify-on zenét belövök alá és irány a sár munka után 😄
Tesóm teljesen kocagamer de néha beül és elkezdte ő is nálam a saját profilján aztán 1-1 melót megcsinál a játékban és kikapcsolódik vele plusz röhögünk ahogy szivatja a térkép/jármű stb 😄
Simán van ezeknek a játékoknak létjogosultsága.

(#37) gejala válasza twi452 (#36) üzenetére


gejala
őstag

Itt igazából az számít, hogy ki milyen gépeket/környezetet szeret. Valaki mezőgazdasági munkagépekkel szeret a búzatáblában gázolni, más meg Amerika/Európa útjain kamionokkal furikázni. :K

[ Szerkesztve ]

(#38) Hopkins95 válasza twi452 (#36) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj a Mudrunner...az a játék egy második meló, kínkeservesen lehet csak benne előre haladni, nem is értem hogy meló után még hogy van kedved azzal játszani. Jobb lesz ha inkább elengedem a témát, jó melózást a játékokban. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) hogabesz válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Valóban jobb lesz ha elengeded.

(#40) Plague666 válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


Plague666
tag

Pedig abban még fizika is van, bár borítékoltam volna, hogy azt is leszólod. Kinek a pap ,kinek a battlefield. Aranyos ahogy panaszkodtál fentebb,"a fanok betámadtak". Te kezdted a retard támadást egy műfajteremtő kasszasiker ellen, amiről fogalmad sincs, haverod szellemi szintje a hídról lezuhanásig terjed, ezért tré a játék. Értettük.

Tucatjáték évről évre...kettő évente szokott jönni,most pedig már három lesz, amit közte találhatsz,azok a mobilos verziók. Minden epizód új elemeket, állatokat, munkafolyamatokat,helyszíneket, licenszelt márkákat és más apró részleteket hoz. Szerintem tényleg hagyd annyiban, fogalmad sincs semmiről, csak hülyét csinálsz magadból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.