Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] heti hetes

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Pff... Ez még van?.... :U

(#2) #39306496


#39306496
törölt tag

és vannak emberek, akik hétről hétre várják, és nézik...

(#3) Móci válasza D1Rect (#1) üzenetére


Móci
addikt

Sajna nem tiltották be... :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) fekeandras


fekeandras
őstag

Erőltetett népbutító balos pr műsor semmi több... :N

[ Szerkesztve ]

(#5) dew28 válasza #39306496 (#2) üzenetére


dew28
aktív tag

en special varom.. es nezem is. nem kulonosebben erdekel a politika, viszont nemegyszer vannak benne nagyon jo poenok, amiken tobbszor hangosan rohogtem hosszu percekig.. hozzateszem, ha a Hajos-Jakso-Galvolgyi harmasnak akarmilyen mas musora lenne egyutt, azt neznem, mert rajtuk kivul a masik 4 emberke nem nagyon erdekel..

[ Szerkesztve ]

(#6) madstunt


madstunt
addikt

Jaj én emberiség szégyene és legalja.Én az ízléstelen dög,én aki a humorra képtelen reagálni.
Én aki még az állítólag ultravicces és ultrapoénos Jóbarátokat/Friends/ sem szereti.Én aki szereti az Így jártam anyátokkalt vagy a Tanú-t vagy a Macska jajt vagy a Heti Hetest.
Ez vagyok,ha visszaolvasom a mondataimat meglátom ideje lenne magam lehúznom a WC-n mert csak a szennyet értékelem.Ettől csökken a népesség az ilyenek miatt mint én.Sőt még a globális felmelegedés és a pénzügyi világválság is a magamfajta embernek nem nevezhető marionett bábú módjára rángatott ízlésű lény számlájára írható :U

(#7) concret_hp


concret_hp
addikt

pár évig jó volt, de aztán egyre gyengébb és egyre erőltetettebb lett :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8) joey04


joey04
titán

A #4ben van az igazság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) <NewL> válasza fekeandras (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

az!

There's an app for that

(#10) Thunderzolee

Én csak a poénok miatt nézem.
Ezentúl majd inkább titokban. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) gabor85 válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


gabor85
őstag

+1
Én is szeretem, de pl a 18-adikai adásban nem egy ember jóérzésébe és politikai nézetébe tapostak bele(Jobbik). Figyelni kell, mit dumálnak, elterik az ember figyelmét a lényegről! Erre pedig a humor az eszközük. Ez a szégyen...

(#12) keIdor


keIdor
titán

Magyarországon erre van igény...:( ezért NEM nézek TV-t. :( Illetve nézem, csak nem a csatornákat... :P

madstunt: De legalább látod a hibáid... ;] :P

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerintem már régebben is erőltetett műsor volt. Akkor se volt nagyon vicces. :N

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

pár éve néztem én is... időnként jókat röhögtem rajta, de ezek olyan poénok voltak vasárnap estére, amiktől vigyorogva aludtam, de reggelre már egyikre sem emlékeztem... :( ugyanígy nem szeretem a fábry-t sem meg a sóderklubot... túl erőltetett nekem mindkettő... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Crystalheart válasza mephi666 (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem egy asszociációs humorműsorra erőltetettet kiabálni... :)

Mert akkor a L'art pour l'art is erőltetett, azt még meg is rendezik előre, szórul-szóra.

Félreértés ne essék, nem szoktam gyakran nézni, de vannak benne jó poénok. Annál több nem is kell. A legtöbb szereplővel valószínűleg - közel - bárki jól elbeszélgetne, elpoénkodna hasonló témákról.

(#16) mephi666 válasza Crystalheart (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó, megértem, hogy sokan szeretik, de nekem nem jön be :( amit még kevésbé szerettem, az a sas kabaré... engem azzal kínozni lehetne... ha bezöldülve/részegen leültetnének, hogy nézzem, szerintem akkor sem tudnék magamra erőltetni még egy mosolyt sem, annyira gyengének érzem... igazán jó kabaréműsor szerintem a régi szeszélyes évszakok volt jópár évvel ezelőtt... az új már nagyon béna lett... szerencsétlen Antal Imrét beültették a neve miatt, de a színvonal már sehol nem volt... ő csak a retekklub reklámarca lett :( próbálkozások közül nekem a bagi-nacsa műsor még úgy-ahogy tetszett... abban jól kifigurázták mindig kétoldalról az aktuálpolitikai helyzetet is... az még szórakoztatott... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) gabor85


gabor85
őstag

Hofi Gézáról senki nem hallott? :U ;)

(#18) joey04 válasza gabor85 (#17) üzenetére


joey04
titán

nekem nem igazán tetszettek soha a poénjai.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) lovag05 válasza joey04 (#18) üzenetére


lovag05
aktív tag

Pedig ő az egyik leginkább értékelhető, munkássága alapján. Személy szerint nagyon szeretem. :)

So many demons, so little time...

(#21) joey04 válasza lovag05 (#19) üzenetére


joey04
titán

Értékelem és tiszteltem a tudását, csak nem tetszik. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem meg el kell felejteni a TV-t ahogy van, legfőképpen a kereskedelmi csatornákat. Életem minden egyes percét drágán elpocsékoltnak érezném a mónikashowra, barátok köztre, hetihetesre, meg az összes többi hulladékra. Olvassatok inkább könyveket, nézzetek értelmesebb filmeket, legyetek a családdal, de még a netezés is sokkal hasznosabb időtöltés:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#23) Lenry válasza Ijk (#22) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan ezt tesszük ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) fekeandras


fekeandras
őstag

Az első pár évet néztem mikor épp tv közelben voltam.Aztán monoton, egyhangú, és erőltetett poénok tömkelegével megspékelt műsor vált belőle.Lassan az összes adás arra van felépítve, hogy mit ígért/mondott/nyilatkozott/tett vagy éppen nem tett a jobb oldal, O.V, a Fidesz, a Jobbik stb... Arról egy szó nem esik, hogy 5-6éve mit bénázik, mit vert szét és mekkora adósságot halmozott fel ez a jelenlegi vezetés.Nem akarok ide semmi politikát behozni csak de csak ezért nem nézem.Nem párttatlan és nem objektív.Kár érte mert amúgy majd az összes szereplő szimpatikus.De hát ez egy ilyen műsor.Akinek tetszik nézze. :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] heti hetes
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.