Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sotho


Sotho
őstag

Legyen wifi akkor elérhető akinek elérhetőnek kell lennie oszt kész, engem is zavarna ha felszállás után azt kéne hallgatnom hogy, igen drágám felszááltunk minden rendben van....szép a kilátás.....blabla.... mingyá leszállunk blabla. :D

Elsőő :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Morden24 válasza Sotho (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pont ezt akartam írni :)

Így is állati fruszráló tud lenni egy hosszabb repülőút, ha meg a fél utastér sms-ezik meg felhívja a családot azzal, hogy "kicsi viharba kerültünk, rázkódunk, de a stewardessnek jó segge van", akkor egyesek hülyét fognak kapni.

Arra a tetves néhány órára nem muszáj ezt erőltetni, a business class-on kívül meg kétlem, hogy bárkinek extrafontos közölnivalója van. ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Pompi válasza Sotho (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Örülök. Na nem mintha annyit szeretnék telefonálni repülőn, de nemrég még az offline módba kapcsolt, telefont is kikapcsoltatta velem a légikisérő hölgyemény amikor meglátta, hogy azon hallgatok mp3-at. Innentől legalább ettől nem kell majd tartani.

Feel Good Inc.

(#4) #53246592 válasza Morden24 (#2) üzenetére


#53246592
törölt tag

a penz az ur. ha ezzel plusz bevetelhez lehet jutni, akkor jöhet...

(#5) Morden24 válasza #53246592 (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Persze, ez alap, és nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy az utasok mennyire tudják kultúremberhez méltóan megoldani.

Mint mikor a vonaton a kislánycsorda csengőhangkoncertet tart egymásnak.

Pompi: Ez jogos, bár az értelmesebbje eddig is tudta, mit jelent a flight mode egy mobilon/akármin, a kevésbé értelmesebbnek meg el lehetett mondani. Egy bizonyos értelmi szint alatt persze adódhatnak gondok :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Sotho válasza Pompi (#3) üzenetére


Sotho
őstag

Velem meg a discmant, merthogy lézer!! :) Igen van mit finomítani a dolgokon.

(#7) Cane


Cane
őstag

Állítólag piszok drága percdíjakért lehet majd csevegni.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#8) doc válasza Cane (#7) üzenetére


doc
nagyúr

gondolhatod hogy nem puszta jószándékból költenek dollárszázezreket/milliókat a rendszerre...

(#9) Morden24 válasza Cane (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Erre a többség úgyis csak a későbbi számla kézhezkapásánál fog rájönni.

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Cane válasza doc (#8) üzenetére


Cane
őstag

pedig bíztam benne... ;]

Morden24:
Jaja, mint a pár évvel ezelőtti túristák, akik autóbusszal érkeztek nyaralni a görög tengerpartra és feltétlenül közölniük kellett az otthon maradtakkal, hogy ők hol is vannak, milyen az idő és hogy téenyleg sós a tenger (v)íze. :U

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#11) Tomcat válasza Pompi (#3) üzenetére


Tomcat
őstag

Pont így jártam én is. Hiába próbáltam elmagyarázni hogy a mobil része ki van kapcsolva és csak mp3-at hallgatok. Addig nem ment el amíg teljesen ki nem kapcsoltam.

Tomcat

(#12) Geli válasza Pompi (#3) üzenetére


Geli
senior tag

Miért nem vetted ki a sim-kártyát? talán úgy megértette volna...

(#13) raszputyin


raszputyin
senior tag

Ez aztán valami el****ottul jó ötlet.
Kitalálnak egy lehetőséget, ami a változatosság kedvéért valóban új eszközt ad a terroristák kezébe, és mit ad Isten, ezzel senkinek nincs semmi baja.
Újabb feljegyzendő bizonyíték arról, hogy van-e "terrorizmus elleni harc", vagy inkább a magánszféra elleni nemes harc folyik.

(#14) Esmein válasza raszputyin (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

Milyen terroristák? HOL? Én nem láttam egyet se. Úgymond a véletlenül működésbe lépő légzsákok több embert ölnek meg évente, mint a terroristák.

Jó drága lesz ez is, ettől függetlenül nem rossz ötlet :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Madárpók válasza raszputyin (#13) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Elméletileg tényleg lenne esetleg lehetőség egy IED felrobbantására egy mobilhívással, sőt nem is nehéz megcsinálni, csak azt az IED-t fel is kell juttatni a gépre.

(#16) atesss válasza Pompi (#3) üzenetére


atesss
addikt

Na ezen én is gondolkoztam már hogy hiába terjednek mostanában az offline üzemmódos telók(walkman is ugye eleve ilyen), na de engedik is használni? És úgytünik jól sejtettem, hogy nem. Pedig nem hinném hogy túl nehéz lenne felfogni az offline üzemmódot :(((
Egyébként milyen légitársaság volt, fapados egyáltalán? Ezt Tomcat-tól is kérdezem.

Én egy jórégi GPS-es PDA-t használtam(Royaltek asszem), senki nem szólt rám. Wizzair-on és Malévon se érdekelt senkit, leszállás közben is nézegettem az ablak mellett (néztem merrefelé jövünk, csak sokszor nehezen találta a műholdakat, mondjuk Sirf II-es csak :) )

(#17) Pompi válasza atesss (#16) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem fapados volt. Condor.

Feel Good Inc.

(#18) Tomcat válasza atesss (#16) üzenetére


Tomcat
őstag

KLM Amsterdam - Barcelona járat. A MALÉV -esek nem is foglalkoztak velem.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.