Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Dögös, és a mérete is ideális számomra. Az ára viszont biztosan nem ad majd okot örömre.

(#2) sasNAXO


sasNAXO
aktív tag

Az a +11 mm CPU hűtő hely nagyon jó hogy lett, és nekem nagyon tetszik hogy kapott M.2 slotnál kivágást hátul lehetséges hűtőbordának.
...viszont valszeg az ára nem lesz barátságos. :N

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

(#3) Sundesz


Sundesz
őstag

Ennel az elődje is szuper ház volt, volt nekem is. Viszont ami AM4 mITX alaplap fronton megy, az kabaré. Min 50%-al drágabbak lettek az alaplapok.

Hörcsög Powa'

(#4) Gaga válasza Sundesz (#3) üzenetére


Gaga
tag

Minden foglalat érintett, nem csak az AM4.

(#5) Sundesz válasza Gaga (#4) üzenetére


Sundesz
őstag

Jogos, csak APU miatt néztem AM4-et, 5600G elég baráti áron van már.

Hörcsög Powa'

(#6) Ixion77


Ixion77
őstag

Melyik hűtő 54 mm-es?

Noctua NH-L12S 70mm, Cryorig C1 74mm, Thermalright AXP120-X67 67mm, tehát pont nem fér bele egyik sem.

A legközelebbi amit találtam, az Alpenföhn Black Ridge 120mm, ami 47 mm-es, tehát ott meg még marad 7mm kihasználatlanul, ami bordával kitöltve jelentősen javíthatna a hatékonyságon.

Feltételezem, hogy nem hasra csapással határozták meg az 54mm-es magasságot, hanem van valami hűtő ami pont ebbe passzol.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) Sundesz válasza Ixion77 (#6) üzenetére


Sundesz
őstag

Igen, a gyári Intel és AMD hűtő belemegy. Korábbinál le kellett venni a műanyag keretet az AM4 hűtőről, hogy beleférjen. Eddig azt hiszem 43 mm volt hivatalosan.

Hörcsög Powa'

(#8) sasNAXO válasza Ixion77 (#6) üzenetére


sasNAXO
aktív tag

Valószínűleg az alap gyári hűtők a célközönség, ha lehet hinni az internetnek, akkor az AMD Wraith Stealth pont 54mm.
De pl. a Thermalright AXP90-X53 is befér így. Ha jól tudom a Black Ridge a régiben pont nem fért el, tehát az is előrelépés hogy befér.

Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.