Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem tudtak egy olyan gépet alápakolni, amin nem szaggat? Legalább egy videó erejéig... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) echterion válasza TazLeacher (#1) üzenetére


echterion
nagyúr

Ja, az eléggé érdekes, hogy a videók szaggatnak, de a játékjelenetek szerintem megfelelően mennek. Legalábbis addig, amíg megnéztem, mert bevallom, csak kb. a felééig volt hozzá türelmem. Nekem annyira nem jött be, bár ezt egy videó alapján nehéz eldönteni.

**********

(#3) h-yle válasza TazLeacher (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Tényleg nagyon gáz ez a video. Bár lehet nem a gép szaggat, hanem a videót kódolták szerencsétlenek.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) TazLeacher válasza h-yle (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, jogos, lehet csak bénák voltak, de nem ez lenne a dolguk? Ha már trailert csinálnak?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) h-yle válasza TazLeacher (#4) üzenetére


h-yle
addikt

De. Attól még ez lett a végeredmény. Megesik. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) echterion válasza h-yle (#5) üzenetére


echterion
nagyúr

Megesik, csak nem túl előnyös számukra. :))

**********

(#7) - = Zk = - válasza echterion (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"megsebesültél Tangó?..." mekkroa film :C

azt hittem, az én gépem szar, hogy szaggat. megnyugodtam akkor :C
egyébként várom a játékocskát:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) echterion válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi, nekem is nagyon bejön. :R Bármikor meg tudom újra nézni és mindig jókedvre derítenek a poénjaikkal. Azt hiszem, egy vígjátéktól ennél többet nem is kell elvárni.

**********

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Nagy ötlet ez az időugrás, és igen igényesnek néz ki, a tenger alatti nagyon állat :C
Ki kéne próbálni :K :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) - = Zk = - válasza echterion (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, unalmas, hogy mindíg lenyomják a torkunkon.
de még most is felnevetek, ha eszembejut pár beszólás:C...ha meg megláto ma tvben, kapcsolok is oda. láttam midet milliószor, de akkor is:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) SLYM válasza TazLeacher (#1) üzenetére


SLYM
veterán

ezt énis megfigyeltem, de nem csak itt. annyira gyökerek sokszor, de majdnem az összes játék videóján, hogy beszarás. AA az pl soha, sehol nincsen. nevetséges, de néhol mégcsak nem is full max grafikán futtatják a játékot, stb

(#12) Xerxész


Xerxész
őstag

Vajon a világűrbe is ki lehet zoomolni majd? :))
Ha már vízalatti világ van, a világűrben is tevékenykedhetnénk egy-két műhold, űrállomás tekintetében...bár tudom, erre az esély kb. a nullával egyenlő.

Na, majd a következő Anno játékban...irány az univerzum! ;)

(#13) wednesday válasza Xerxész (#12) üzenetére


wednesday
őstag

Az nem lenne rossz dolog. Irány kolonizálni. :)

(#14) Xerxész válasza wednesday (#13) üzenetére


Xerxész
őstag

Én el tudom képzelni. A szigeteket helyettesítik a bolygók, a hajókat az űrhajók. Nyersanyag lenne bőven.
Mert most a 2070 után hülyeség lenne megint a mútba visszamenni, ámbár el tudnék képzelni egy Anno játékot a római korban is...vagy más ókori kultúránál. Mindenesetre szerintem a következő időben tovább fog menni a jövőben...és talán tényleg az univerzum lesz a közeg.

De tényleg tök jó lenne, ha már a 2070-ben is ki lehetne jönni a világűrbe, pusztán a Föld köré...

(#15) Xerxész


Xerxész
őstag

Új gameplay videó!

Huh, elég szép lesz! A komplexitásáról nem is beszélve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.