Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz SzalaiG #37418 üzenetére

    3500km és kb 6 liter az átlagom, 2/3-ad részben kemény autópályás tempó 200 környékén. ahogy használom ahhoz képest szerintem nagyon jó érték, ha papisan vezetném, ez 5 liter is lenne, de nem arra vettem:)
    semmit sem tudok igazából felhozni ellene, fék, futómű, váltó, motor, második generácios elektronikus kormánycsillapítás, nagyon egymáshoz csiszolták már az egyes alkatrészeket, igazi homológ egységet alkot, ahogy van.
    sír a fékem lassú sebességről enyhe fékezésnél még mindig, megnézték tegnap szerívzben, nem tudnak vele mit csinálni, itt is azt mondta a srác, hogy bekopik a fék, akkor lehet, hogy elhalkul.

    igazából most fogom keményen letesztelni hétfőn és kedden lausitzring, reggel 8-tól délután 5-ig, egész nap pályamotorozás, befizettem mindkét napra privát oktatásra, aktív versenyző fog tanítani és futóművet belőni. hátha ragad valami rám a tudásából, rámférne..:DDD

    úgy megyek hogy láncspray és nyomásmérő, semmi pótalkatrész (nem is tudnék magammal vinni semmit sem), de ennek a motornak ezt a 2 napot röhögve kell bírnia minden nélkül. amúgy meg elképesztően felszerelt, modern komplexum, talán az egyik legjobb és legmodernebb pálya motorosok számára, minden van, és a többieknél lesz szerszám etc, mert a legtöbben ilyen rendezvényekre úgyis kisbusszal vagy utánfutóval jönnek, azokba meg bőven befér hálózsák meg szerszámok és miegymás. nekem egyik sincsen, úgyhogy bringán gurulok oda is meg vissza is, szobát kell kivennem aludni, amit sajnálok, mert a legtöbben a boxokban alszanak, matrac+hálózsák. bár ha valaki horkolna, azt megfojtanám.. :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák

Hirdetés