Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #4904 üzenetére

    Kösz a linket, ezt letöltöm, ezek szerint a PVR2 a ludas. Bár most minden működik. Ezzel ki lehet majd választani PVR beállításoknál a PCI-A csatlakozót? Mert annyiból megnézném, hogy hátha erősebb a hang, illetve legalább nem CD Audioként jelenne meg a hangeszköz, mert ettől megint ideges leszek, hiszen nem CD az! :W

    A rajzot majd beszkennelem, és elküldöm. A kézikönyv, mint az a szó jelentéséből következik, kézikönyv. Ergo a kezemben tartom, és lapozgatom ide-oda, mikor éppen mire van szükségem, amíg nincs fejben minden. Amúgy a CD-n is rajta van.

    Bocsi, ha nem találtam rá, talán nem jó kifejezést adtam meg a keresőbe, vagy csak kevés időm volt.

    Ja, az jellemző, hogy a legtöbb gyártó eldönti, hogy mit akar a rabszolga, az meg kapja be, ha mégis mást. Rühellem ezt a hozzáállást, mert autóból legalább, ha jó drágán is, de kaphatsz igazit, de PC hardverből esélyed sincs mindenben megfelelőt találni. A nagy testvér majd eldönti.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #4904 üzenetére

    Na, megnéztem a rajzot, cseles. Ott van ugyanis a kari, 1-1 kábel a két audio slotba (pontosan felettük), hogy vagy/vagy használjuk, de aztán jobban megnéztem, hogy a kisebbik fölé is a nagyobb dugót rajzolták (véletlenül sem a nagyobbik fölé rajzolták elosztva a kettőt), tehát a vagy/vagy így már arra vonatkozik, hogy vagy hátsó jackbe, vagy a lapra csatlakoztassuk a kimenetet, akkor viszont minek a vagy/vagy felirat, hiszen egy csatival úgysem tudjuk mindkettőre. :( Szóval a megtévesztés mintapéldáját művelte a Leadtek. :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés