Hirdetés

Aktív témák

  • bobace

    őstag

    Eladó:

    Eladó lehet megfelelő ajánlat esetén(nekem nem sürgős)SonyEricsson K700i, gyári független, legujabb softver, no gyári gar. én vállalok rá valamennyit, szerintem nagyon jo állapot, 2 gyári akksi, és midnen egyéb gyárilag hozzá adott tartozék, valamint egy cd java progokkal és témákkal.

    Pinnacle PCTV Pro. Minden tartozékával, ami volt hozzá. Stereo, Távirányító, Teletext... 9,5k

    Kodak Easyshare cx7330, 3,1MP Digitáis fényképező cucc, 3x optikai zoom, 16Mb kártya, 2005.08-ban vásárolt, garanciális, hibátlan állapot. 22k

    Abit NF7 mobo 7,5k

    AMD Athlon 2400+(2000hz)(nem volt húzva) 11,5k

    512/333DDR Hynix 8k

    Chieftek DG-01WD-U [link] 6,5k
    Mercury 400W-os csoda táp 2,5k

    Monitor: Samsung Syncmaster 20GLs, jó nagy 20colos cucc 18k

    Mobil rack. Nem vipower, no venti 1k

    3 nap gar jár ahol nem irtam külön természetesen, lehet alkudni is valamennyit, vegyetek már valamit!

    Keresek:
    Leadtek Tv2000 Expert kártyát minden tartozékával Debrecenben

    Cserélném
    Sapphire Radeon 9600XT Fireblade Edition kártyám 9800pro-ra megegyezés szerint.
    Van rajt’ egy Zalman C + OP1 hűtés és egy jó driverrel 600/780-at is visz. Várom az ajánlatokat.
    Valamint 2500+ Bartonomat olyanra ami alapfeszen viszi a 3200+-at,mert ez csak pluszfesszel megy.

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Aktív témák

Hirdetés