Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi' a apukém gépét ma megtámadta vmi spyware. mondom ad - aware. jó lefuttatta nem talált semmit mondm se! :) mert nekem is ez van és a 6 hoz már nincsen ref. na a lényeg az ,hogy ez egy 1,4 -es p4 és win98. de a scanning alatt egyszerűen leáll a progi. :F miért lehet ez?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) moonman válasza mobal (#1) üzenetére


moonman
titán

nem biztos, hogy leáll, csak nagyon erőforrásigényes, néha nem frissíti a képet.
spybot-ot tegyél mellé.
különbenis p4-re win98.

(#3) VW


VW
aktív tag

Na nem mintha nagy gondot okozna a kezelése,de létezik hozzá magyarítás?
Egy linket pls. ha van.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#4) moonman válasza VW (#3) üzenetére


moonman
titán

magyar egyelőre nincs Bővebben: link

(#5) Golyó válasza moonman (#4) üzenetére


Golyó
tag

Van hozzá magyarosítás, nemtudom már hogy kinél láttam de van. de én angolt használok, 6.181.

GoKart 4 ever (A motorsport veszélyes!) ¦ http://www.tread.uw.hu ¦

(#6) moonman válasza Golyó (#5) üzenetére


moonman
titán

persze, előző verzióhoz. se-hez még nincs.

(#7) Golyó válasza moonman (#6) üzenetére


Golyó
tag

mittom én h se vagy sese láttam magyarul a többi annyira nem érdekel. nekem aztán többet nem is foglalkozoik vele

GoKart 4 ever (A motorsport veszélyes!) ¦ http://www.tread.uw.hu ¦

(#8) moonman válasza Golyó (#7) üzenetére


moonman
titán

jó, csak ami magyar, az a 6-os, az meg nem frissül, ergo használhatatlan. nomindegy.

(#9) Sil


Sil
senior tag

SE-hez is van magyarosítás: Bővebben: link

(#10) moonman válasza Sil (#9) üzenetére


moonman
titán

jóvah ez nem hivatalos, de akkor ha már valaki összetákolta, miért nem értesítik a gyártót?

(#11) mobal válasza moonman (#10) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

én főtettem és jó megy! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12) Sn00k


Sn00k
veterán

aware se personalom van. Na most ez képes a férgeket is elkapni??
Havernal van valami solber féreg és ad-aware, Avast nem tud vele mit kezdeni...
:(

3njoy the Lif3

(#13) moonman válasza Sn00k (#12) üzenetére


moonman
titán

nem, nem vírusirtó.

(#14) Sn00k válasza moonman (#13) üzenetére


Sn00k
veterán

férgek ellen mit érdemes használni? Az a baj van már itt annyiminden (féreg, virus,trójai), az ember(átlag user) azt se tudja mi van...
NEm ,hogy még külön progikat töltsön mindegyikhez a védelem érdekében.
lol :O

3njoy the Lif3

(#15) moonman válasza Sn00k (#14) üzenetére


moonman
titán

egyszerű.

sp2 fel, tűzfal be, NOD32, Ad-aware, Spybot néha lefuttat, MS AntiSpyware rezidensen.

ennyi.
ja és okosan kattint!

[Szerkesztve]

(#16) Kazimír válasza Sn00k (#14) üzenetére


Kazimír
őstag

És nem explorert használ.. :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#17) moonman válasza Kazimír (#16) üzenetére


moonman
titán

hülyeség, nem ettől függ.

(#18) Kazimír válasza moonman (#17) üzenetére


Kazimír
őstag

Régebben azt használtam, most Operát és érzem a különbséget...

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#19) moonman válasza Kazimír (#18) üzenetére


moonman
titán

érzed az erőt, ami távoltartja a sok csúnya betolakodó szpájvert... ;)

(#20) Kazimír válasza moonman (#19) üzenetére


Kazimír
őstag

Bizony :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#21) paramedic


paramedic
aktív tag

Szervusztok!

Ad-Aware SE Personalt használok egy ideje. Mostanában a helyi rendszerleíró adatbázis vizsgálatakor mindig megáll, csak kilépni enged a programból.
Mi a teendőm?
Egyébként -amíg működött- maximálisan meg voltam elégedve a programmal, mert sok mindent megtalált és eltávolított, amit a többiek (pl. Microsoft AntiSpyware beta1) nem.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#22) Zol33 válasza paramedic (#21) üzenetére


Zol33
tag

Próbáld meg csökkentett módban futtatni, akkor hátha végigmegy. Nekem is volt egyszer ilyen, akkor ez segített. Asszem valami alattomos data miner okozza.

(#23) paramedic válasza Zol33 (#22) üzenetére


paramedic
aktív tag

Köszi. Megpróbáltam, de a helyzet ua. (Remélem, jól csináltam!)
Próbáltam többfajta ''tisztító'' és helyreállító programot is, de azok használata után sem fut végig az Ad-Aware.

(#24) paramedic


paramedic
aktív tag

Esetleg valami ötlet? :F

(#25) moonman


moonman
titán

biztos nem megy végig? nem csak beáll (nem válaszol) egy időre? szokik olyant.

(#26) paramedic válasza moonman (#25) üzenetére


paramedic
aktív tag

Szervusz moonman!

Visszaolvastam az Ad-Aware-el foglalkozó topikokban, írtad már, hogy erőforrásigényes és esetleg nem frissíti a képernyőt. Nos, hagytam több mint egy órát gondolkozni, semmi. Csökkentett üzemmódban is kapott fél órát, ott is a helyi rendszerleíró adatbázis CLSID ''kódoknál'' döglik meg. Elég kevés adat van a gépemen, eddig pár perc alatt végzett a mélyreható vizsgálattal is. Most az intelligens keresés is uo. megdöglik.
Próbáltam a Spybot-t felrakni, de azt az MS Antispyware blokkolja. :F

(#27) headhunter válasza paramedic (#26) üzenetére


headhunter
addikt

Szia !

Nincs véletlenül fent a gépeden az AVAST virus írtó?

Nekem az AVAST-tal ment egy ideig és mikor kijött egy újabb verziójú avast(talán a 4.6.662-től) nálam is leállt.
Mire rájöttem mivel akad, eltelt egy nap is.:Y

Közben volt rendszer visszaállítás és az sem segített. A probléma az Ashserv.exe ami a memóriába töltödik be. Úgy tudtam végig ellenőrizni az Ad Aware-rel, hogy a gép bekapcsolása után mindig kilőttem a Windows feladat kezelőben az Ashserv.exe-t és így tudtam full ellenőrzést végrehajtani, viszont az AVAST csak újraindítás után müködött rendesen.
Pár hete meguntam a tökölést és AVAST eltávolítás, NOD32 fel és így már semmi sem akad! :C

Üdv.: headhunter



[Szerkesztve]

(#28) paramedic válasza headhunter (#27) üzenetére


paramedic
aktív tag

Jó reggelt headhunter!

Nincs Avast, nekem is NOD32 van fent.
(Meg a MS Antispyware beta1, de nem vagyok hasraesve tőle, mert soha nem jelzett még találatot, miközben a NOD32 és az Ad-Aware igen és ők írtották is.)
Nagyon meg voltam elégedve az Ad-Aware-el és ezért szeretném rábírni, hogy újra (rendesen) működjön.

(#29) moonman válasza paramedic (#28) üzenetére


moonman
titán

blokkolja? az csak akkor blokkol, ha blokkolásra kattintasz.
nekem tökéletesen fut együtt a no32, spybot, ad-aware és az ms antispy.
amúgy amit nod32 és ad-aware talál nem feltétlenül kártevő, előszeretettel riogatják az embert pl tracking cookie-kkal, hogy azt higgye, fú ez aztán hatékony.

(#30) paramedic válasza moonman (#29) üzenetére


paramedic
aktív tag

Szervusz!

Feldobott egy ablakot, hogy engedem vagy blokkolom-e, de mielőtt nyomtam volna vmit, feldobott egy másik ablakot és nem engedte a Spybot-t. Nem az MS Antispyware-re haragszom, hisz hónapokon keresztül jól megvoltak egymás mellett a gyerekek. (Ad-Aware SE + NOD32 + MS Antispyware)
Azt szeretném, hogy működjön újra az Ad-Aware és ha valami probléma van a gépemmel, akkor azt is sikerüljön kideríteni és megoldani.

(#31) moonman válasza paramedic (#30) üzenetére


moonman
titán

próbáltad már újratelepíteni? mármint ad-aware-t.

(#32) paramedic válasza moonman (#31) üzenetére


paramedic
aktív tag

Szervusz!

Természetesen igen, installáltam újra, de semmi. Pár hónapja már csinálta ugyanezt, de akkor szép lassan megdöglött az XP-m is, ezért azt is újra felraktam. Azután hibátlanul futott az Ad-Aware is, egész két héttel ezelőttig. Az XP-mnek most nincs semmi baja, ezért nem akarom újrahúzni emiatt, ha nem feltétlenül szükséges!

(#33) paramedic


paramedic
aktív tag

Lehet, hogy nem nyár közepén, Sziget és PH! tábor ideje alatt kellett volna feldobnom a kérdést? Ha egyszer most aktuális...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.