Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20201) Norb555


Norb555
csendes tag

Én nem nagyon vágom az egyes ROM-ok eredetét, ezért arra lennék kíváncsi, hogy melyik ROM származik a ZTE oldalán fellelhető Froyo (2.6.32) kernelből?

(#20202) xdx@ válasza mira72 (#20199) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nekem elindul és működik, a Hír TV is bejön meg az M1 is a többit nem próbáltam.

(#20203) atillaahun válasza joni20 (#20164) üzenetére


atillaahun
veterán

Ezt kifejthetnéd kicsit részletesebben is. Mit csináltál pontosan, hol, mikor, mi írja ki, hogy várjál.

(#20166) ux1: még szép, hogy okosabb a telefon mint, egyébként nem vettem volna meg. :)

(#20204) Zozoka73 válasza xdx@ (#20202) üzenetére


Zozoka73
tag

Wifi oder 3G? Lehet a hálózati cuccokkal van itten a baj! :U

(#20205) SpeedR válasza xdx@ (#20202) üzenetére


SpeedR
őstag

Nálam is működik. (wifin) Magyar csatornákból sajnos elég gyér a választék.

(#20206) Knagymate


Knagymate
csendes tag

Szerintetek várható, hogy majd gyártanak a telefonhoz nagyobb akksit? Mondjuk 2000 mah körülit?

(#20207) blueMerle válasza SpeedR (#20205) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem is működik. Hát igen, magyarul a Spektrumot, Zone Realityt, Discoveryt, NGC-t és a Comedy Centralt bevenné a gyenge gyomrom :D

Knagymate: egyelöre telefonból nem tudnak eleget gyártani :) de egy pótakksit, akár olyat mint a mostani szivesen vennék hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20208) xdx@ válasza Zozoka73 (#20204) üzenetére


xdx@
aktív tag

Wifi.

(#20209) SpeedR válasza blueMerle (#20207) üzenetére


SpeedR
őstag

Ó ha ezek közül csak az egyik meglenne ...

Pár napja linkelt vki bele való 1300-as akksit, szal nem teljesen reménytelen a dolog.

(#20210) xdx@ válasza blueMerle (#20207) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ja, hát egy pár csatorna el férne még...

[ Szerkesztve ]

(#20211) _NCT


_NCT
őstag

Nálam not working...SPB TV

(#20212) Zozoka73 válasza _NCT (#20211) üzenetére


Zozoka73
tag

Lehet, hogy ROMja válogatja?! 3G-n se jött be 5 perc alatt ... :U

(#20213) róland válasza _NCT (#20191) üzenetére


róland
veterán

Működik, épp most próbáltam.

Viszont wifi kell neki, mobilneten NEM jön a stream.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#20214) Norb555 válasza xdx@ (#20210) üzenetére


Norb555
csendes tag

Esetleg portolhatnák a bittorrent alapú streaming-et Androidra (SopCast meg hasonlók) és akkor lenne még nagyobb lenne a választék (persze ott sincs nagy kínálat a magyar adókból, de lehetne nézni több olyan csatornát, amin sportot közvetítenek, pl. BL).

(#20215) Zozoka73 válasza Norb555 (#20214) üzenetére


Zozoka73
tag

Sport, BL, ... yes! :K

(#20216) bala6120


bala6120
senior tag

Ha vkinek meg van a Boomboxoid Pro zenelejátszó, dobhatna 1 PÜ-t.

(#20217) syl5


syl5
őstag

Legalább tegyétek már off-ba a sok hülyeséget! Ez nem facebook, meg twitter, meg tudom én még mi a szarok vannak!

(#20145) pp88:
Csak a power gombra éled a teló. Elvileg meg lehet oldani, hogy az előlapi gombokra is ébredjen, de gyakorlatilag még senkinek sem működött.

"Lehet valamilyen progit rárakni ami akkor is mutatja az időt ha tök sötét a képernyő?"

-Én nem tudok róla, és szerintem nem is nagyon van ilyen. Ellenben engem is érdekelne egy ilyen.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#20218) róland válasza Norb555 (#20214) üzenetére


róland
veterán

[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#20219) _NCT válasza róland (#20213) üzenetére


_NCT
őstag

Wifin próbálom csak és kizárólag.

Csak a Branding jön be, hogy 150+ csatorna meg minden jó mi szem szájnak ingere, látom a csatornákat, viszont mikor megnyitok egyet, kiírja hogy 356bk/s és ennyi...Stream-nek nyoma sincs :( Vártam 2-3 percet....Azért ennyi idő alatt csak kellene már mutatni valamit...

(#20220) SupaCow


SupaCow
tag

Rövid akku jelentés

Tegnap este 23:30 kor vettem le a telefont a töltőről.
Este nem kapcsoltam ki.

Reggel 8-tól 23:00-ig ment a 3G. Futott gmail, meg alap email, folyamatosan csekkolta a levelet mind a 2. Napközben volt pár hivásom. 2percen belüliek. Írtam 2 emailt.
Hazafele masszivan neteztem 2 órát. Nimbuzz+opera párhuzamosan.

Este 22:30 kor volt az akku 40% töltöttségi szinten. Elégedett vagyok : )

f: @geboleather

(#20221) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Ebből az RLS6-bol melyiket kell installálni? És melyiktől lessz huzható a proci???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#20222) _NCT válasza SupaCow (#20220) üzenetére


_NCT
őstag

És a ROM amit használsz? :) :U

(#20223) SupaCow válasza _NCT (#20222) üzenetére


SupaCow
tag

kelzsoca alpha5lite. (fekete háttérel)
Annyit még hozzátennék, hogy tegnap akku kalibrálást is csináltam.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#20224) _NCT válasza SupaCow (#20223) üzenetére


_NCT
őstag

2.2-es?

Én ma csináltam akku kalibrálást, de valamiért nagyon gyorsan merülök :( Mai nap du1kor
vettem le töltőről a telót, telefonáltam 3x, hálózat kilőve+semmi adatforgalom+semmi játék+semmi csicsás live wallpaper.

Most tettem fel, 60%-on állt az akksi :(

[ Szerkesztve ]

(#20225) _NCT válasza Bazijoe73 (#20221) üzenetére


_NCT
őstag

Modacco oldalán rögtön a legelső. Procit pedig Set CPU progival tudsz "húzni". No meg cérnával,kötéllel,damil-al,bowden-el stb stb.....

(#20226) SupaCow válasza _NCT (#20224) üzenetére


SupaCow
tag

oj. az nagyon meredek.

igen 2.2.
Holnap figyelem pontosabban az értékeket, és este jelentek ismét. : )

f: @geboleather

(#20227) Bazijoe73 válasza _NCT (#20225) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Ok azt tudom, hogy a set cpu val. De nem kell hozzá külön kernel részt telepíteni???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#20228) tariattila válasza Bazijoe73 (#20227) üzenetére


tariattila
veterán

azokban már az új kernel van...

(#20229) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

És az Rls6-hoz Témákat lehet letőlteni? Vagy ami jó volt az Rls5-höz az jó ehez is???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#20230) Murderer69 válasza Bazijoe73 (#20229) üzenetére


Murderer69
őstag

jó hozzá :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#20231) Derse válasza mira72 (#20184) üzenetére


Derse
tag

Szerintem te nem jól értelmezed az okostelefon fogalmát, ezért légyszíves tájékozódj ez ügyben mielőtt hülyeségeket állítasz egy szakmai fórumon.
Attól még hogy te nem gondolod az 5800 át okostelefonnak, attól még az.
De akkor a te olvasatodban pédául a Nokia N8 sem okostelefon, illetve a Nokia nem is gyárt okostelefonokat, mert buta hozzá ugye?
Azért érzed, hogy ez kicsit sántít nem?

Hogyha nékem sok pénzem lesz...

(#20232) robinka1


robinka1
csendes tag

lehet én vagyok a h*lye, de a témákat hogyan lehet telepíteni ? :) valaki avasson már be :R

ZTE Blade <3

(#20233) Murderer69 válasza robinka1 (#20232) üzenetére


Murderer69
őstag

ugyan úgy mint ahogyan romot is csak a téma zipjét választod ki és telepíted rebot azt láss csodát üdvözöl az új témád...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#20234) robinka1 válasza Murderer69 (#20233) üzenetére


robinka1
csendes tag

Köszi

ZTE Blade <3

(#20235) tmart válasza syl5 (#20217) üzenetére


tmart
csendes tag

Ez nem teljesen így van... :(
Nálam az előlapi gombokra is ébred.
De ne akard, az enyém olyan mint az ördög.
Sohasem alszik..

[ Szerkesztve ]

(#20236) latis666 válasza SupaCow (#20220) üzenetére


latis666
aktív tag

Én 100%-on vettem le töltőröl este 10 körül, 99%on indultam el vele fél négykor (hát ja) munkába menet aktivan töltögettem a marketrol és most fél hétkor 83%.
Eddig 32 óra volt a rekordom töltés nélkül. Alpha5 live wallpaper és durva widgetek nélkül.
Task managert nem használok, nem állitok le programot és azt figyeltem meg hogy bármennyi dolgot inditok, ha leteszem a telefont kikapcsolt kijelzővel szinte nem is merül. Ami nagy királyság mert a winmo-s telomat ha nem este leraktam nem volt kizárt hogy reggel kikapcsoltan találtam a bekapcsolva maradt programok miatt.

(#20237) Glatius


Glatius
őstag

Őszintén szólva még mindig csodálkozom. Nem tudom megérteni, hogy egyesek miért akarják mindenáron kikapcsolni a telefont! A repülési üzemmód tökéletes megoldás arra, hogy a készülék ne csináljon semmit, tehát ne fogyasszon feleslegesen!!! Az óra ketyeg benne szépen, és ébreszt is.

Ja az összehasonlítás: ha valami működik, akkor az nincs kikapcsolva. Attól hogy a Symbiannál a kikapcsológombot használod, (ezáltal átvered magad) még működik!!! Így tud ébreszteni! :W

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20238) istnag válasza lafaty80 (#20169) üzenetére


istnag
addikt

Utána olvasgattam és úgy tűnik az AHB bus oc -nak a lényege,hogy a telefon egyes részei közt gyorsítja meg a kommunikációt :U Ha tévedek valaki javítson ki...

Én az RLS6 -t teszem fel az már elvileg az új kernel -el van, erre felteszem a AHB bus oc és SetCPU -val beállítom a kis prociját. Oszt ennyi, a hw_ui -t nem fogom bekapcsolni, mert nem használok live wallpapert és a menü csak tényleg egy leheletnyit gyorsabb tőle :K és ráadásul zabálja az aksit :F

tmart: Ezt hogy csináltad :F Nem csak akkor kel fel,ha töltőn van?

[ Szerkesztve ]

(#20239) _X10Dead_ válasza Glatius (#20237) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Ha temetesre, szinhazba, randira stb. mesz, akkor nem repulomodba rakod azt a vacakot, hanem kikapcsolod.
Ha egy olyan megbeszelesen veszel reszt, ahol nem minden informacio publikus, vagy egyszeruen csak jelezni kivanod, hogy szamodra fontos az ugy/szemely akkor a telefont kikapcsolod.
Legalabbis, ha szorult beled egy kis jomodor.
Ha a targyalason kulonosen erzekeny informaciok is elhangozhatnak akkor kint hagyod az ajto elott, ha erre van mod, ha pedig nincs, akkor beviszed, de nem csak kikapcsolod, hanem kiveszed az akkut is.
Ennek meg adatvedelmi okai vannak, ha nem lenne vilagos.

A repulo mod lehet, hogy ugyan azt jelenti SZAMODRA, de a KORNYEZETED szamara nem!
Gondolkodjatok mar kicsit

X.

[ Szerkesztve ]

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#20240) Glatius válasza _X10Dead_ (#20239) üzenetére


Glatius
őstag

Nem igazán tudom miről beszélsz. Vagy legalábbis azt nem, hogy miért. Olvass utána az előzményeknek! Mert ha az androidodat kikapcsolod, az valóban ki lesz kapcsolva. A symbianos készülék az amelyik rád ordít, ha fél évvel korábban beállítottál egy emlékeztetőt, még akkor is, ha éppen a fogadat húzzák, és egyáltalán nem vagy kíváncsi semmire a világon.

A repülő mód tökéletes megoldás arra, hogy kívülről senki ne zavarjon, a kikapcsolás pedig arra, hogy semmiféleképpen ne hallasson magáról a készülék.

Hogy ezután se kelljen olvasnod: sokan sérelmezték, hogy kikapcsolva nem ébreszt az android, pedig a Nokiák... jelentem azok is azért ébresztenek, mert nincsenek kikapcsolva. Vagyis: nem lehet őket kikapcsolni!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20241) mira72 válasza _X10Dead_ (#20239) üzenetére


mira72
őstag

Nem a tárgyarásról volt szó...
Hanem az ébresztésről....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#20242) ux1 válasza Glatius (#20237) üzenetére


ux1
addikt

Hagyd a fenébe... Itt vannak akik mindenáron, ragaszkodnak a rögeszméjükhöz. Kikapcsolva nem ébreszt stb. Ez aztán komoly szakmai probléma :D Nincsenek tisztába a GSM-rendszerrel, vagy hogy hogyan müxik egy telefon. Honnan veszi az időt. :D Én csak azt nem értem, ha valaki összehasonlítgat, akkor miért nem azt használja??? :DD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20243) Glatius válasza ux1 (#20242) üzenetére


Glatius
őstag

Egy esélyt azért mindenki kaphat. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20244) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!
Itt olvastam, de mos sehogy sem találom. Mi a neve a programnak, ami a marketről telepített programokat elmenti?

(#20245) zozyk válasza bernina (#20244) üzenetére


zozyk
addikt

AppMonster

[ Szerkesztve ]

(#20246) Reverting válasza Zozoka73 (#20192) üzenetére


Reverting
őstag

Nekem sem megy... a pillanat kepek ok de nem tolti be a folyamatos adast. Magyarul nem sztrimel... :)))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#20247) vizslakutya válasza bunnyhu (#20194) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Van valami elérhetőséged a magyar képviseletről?Mert guglizva nem jön ki semmi,csak a kínai oldal.
Ott talán még tudnak segíteni,vagy irány a kuka (volt már jó pár telefonom,de ennyit még egyikkel sem szívtam :o )
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#20248) Glatius


Glatius
őstag

Van olyan alkalmazás amellyel olvasható a heap size?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#20249) istnag válasza Glatius (#20248) üzenetére


istnag
addikt

VM HEAP TOOL a marketről,ha rootolva vagyon a készlüék még állítani is tudsz rajt..

(#20250) tpeti78 válasza vizslakutya (#20247) üzenetére


tpeti78
senior tag

Hungary

ZTE HUNGARY KFT
1117-Budapest, Neumann Janos u. 1/E 3rd floor

Budapest,Hungary
Tel: +36-1-3280080
Fax: +36-1-3280079

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.