Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Prof01 válasza KingKress79 (#26400) üzenetére


Prof01
veterán

Letölthető vagy letölthető?
Igen, a második lesz az! :D
[link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26402) KingKress79 válasza Prof01 (#26401) üzenetére


KingKress79
aktív tag

:D Lemezes formában gondoltam volna. Köszönöm! :R

PS4: KingKress

(#26403) bandi0000 válasza WhiteWalker (#26399) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak annyi köze van,hogy személyesen találkoztam azzal, hogy visszaküldte az ms...-_-

Xbox One: bandymnc

(#26404) WhiteWalker válasza bandi0000 (#26403) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Éééés? :DDD

(#26405) bandi0000 válasza WhiteWalker (#26404) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Áhh semmi hagyjuk :DD

Xbox One: bandymnc

(#26406) Podpupi


Podpupi
tag

Sziasztok.Tudtok olyan játékok gyereknek ami WII-n volt GO VACATION vagy hasonlót. Köszi. :C

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#26407) Buster17


Buster17
addikt

Ez a witcher 2 jó játék? Megvan lemezesbe meg digitálisan is, de még nem nagyon kezdtem hozzá. Első 10 perc után meguntam :DDD

(#26408) MasterMark válasza Buster17 (#26407) üzenetére


MasterMark
titán

Jó.

Switch Tax

(#26409) Buster17 válasza MasterMark (#26408) üzenetére


Buster17
addikt

Miben?

Amúgy a karakter miatt nem játszottam eddig vele. Nyüzge, vékony hosszú hajú emos valami amit egy anime-s alkotott meg. Irritál a kinézete.

(#26410) dilipok válasza Buster17 (#26409) üzenetére


dilipok
veterán

de most komolyan??? Azt tudod, hogy milyen jatek egyaltalan? :F csak nagy altalanossagban kerdezem. Innentol a gondolatmenet a kovetkezo: szereted ezt a mufajt? Nem -> ne vedd meg. Igen -> utananeztel az adott jateknak? Tetszik? Nem -> ne vedd meg. Igen -> Megeri neked azt az osszeget, amibe eppen kerul? Nem -> ne vedd meg. Igen -> vedd meg... Mi a halal olyan bonyolult ezen? :F

Feltettel egy merhetetlenul altalanos es szubjektiv kerdest. Megis milyen valaszt vartal? Amugy meg szerintem is jo jatek. Innentol mehetsz megvenni, mert mar 2:0 az arany :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26411) MasterMark válasza dilipok (#26410) üzenetére


MasterMark
titán

Már megvan neki... Kétszer is. :DDD

Switch Tax

(#26412) Buster17 válasza dilipok (#26410) üzenetére


Buster17
addikt

Nem. :DDD Nem tudom milyen műfaj, de minden evő vagyok :DDD Egyik játék után se nézek után. :DDD Olcsó volt letöltöttem, gyűjtői kiadást is vettem és van lemezesbe is :DDD

Ez a videó viszont nagyon üt. Vevő csalogató. A videóban látható erős csávónak jobban örültem volna ha őt kellene irányítani. Nekem inkább a karakterrel van bajom nem a játékkal.

(#26413) MasterMark válasza Buster17 (#26412) üzenetére


MasterMark
titán

Dark fantasy...

Switch Tax

(#26414) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali srácok van olyan játék ami hasonló a
crash team racing-re? az nagyon jó volt még a régi PS-időszakomban
Nem találtam ezt a játékot x360ra :(
Vagy ilyen mario kart-szerű.
Most vettem egy 320 as vinyót és szerzek be pár játékot is :)
Igazából most vami autós kellene amivel tudunk többen játszani (2-3-4) személy
Gyerekes is lehet mint a CTR vagy vami jó vagány autós is.
Tudtok mondani ilyet? Köszi. :R

Egyszer fenn....

(#26415) oriic válasza CrAck69 (#26414) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sonic- All Star Racing

Live-Die-Respawn

(#26416) dilipok válasza MasterMark (#26411) üzenetére


dilipok
veterán

tudom, en vagyok hulye, de akkor ezt en nem ertem... :F Ott van a gepen, azt sem tudja mi az (de szo szerint :U ), aztan kiprobalas helyett inkabb itt kerdezget, raadasul az a legnagyobb problemaja, hogy nem tetszik neki Geralt... :Y

(#26417) MasterMark: igen, igazabol en is erre gondoltam (tudod jol ;) ), csak annyira leakadtam, hogy valaki azt sem tudja milyen stiulusu egy jatek, de ennek ellenere az a legfobb baja, hogy nem tetszik neki a fohos kinezete.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26417) MasterMark válasza dilipok (#26416) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nem tetszik neki, akkor ne játszon vele.

De miért számít, hogy szerintünk az jó játék vagy nem? :)

Meg amit nem értek. Nem tetszik neki a játék, de azért többször is megvette. Fuck logic. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#26418) Buster17 válasza dilipok (#26416) üzenetére


Buster17
addikt

Nem kell ebből vitát csinálni.
De tudom mi ez. Játék ami nem a jelenben játszódik. :D
10 perc játék után meguntam a karakter miatt és csak kellet volna pár jó szó, hogy újra neki feküdjek. Csak nem mindenki érti meg. :)

(#26419) vico03 válasza MasterMark (#26417) üzenetére


vico03
tag

Ott a "hángszóró"....! :C

(#26420) MasterMark válasza Buster17 (#26418) üzenetére


MasterMark
titán

Geralt egy antihős, szerinted vajon miért nem tetszik. :)

Switch Tax

(#26421) dilipok válasza Buster17 (#26418) üzenetére


dilipok
veterán

nehogy mar en legyek a hulye... Ha neked nem tetszik valami, miert is varod el, hogy itt akarki is meggyozzon teged, hogy neked azzal jatszanod kell? Mindenki el tudja donteni, hogy mivel akar es mivel nem akar jatszani. Ha meguntad 10 perc alatt, akkor miert akarsz indokokat hallani mellette? :F Ez igy ebben a formaban gaz, foleg, hogy meg te szolsz le erte :U

Amugy meg kapatal ra valaszt ketszer is. Jo jatek, de ha 10 percet ment vele a jatek, akkor nem neked valo (nem mindenki erti meg az osszetettebb jatekokat ;] csak hogy egalban legyunk :U )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26422) Buster17 válasza dilipok (#26421) üzenetére


Buster17
addikt

10 perc játék alatt egy csőben kellet menni... nagyon összetett. :DDD

Na lépek innen mert ma mindenkinek megvan... :U

----------
Van még egy bontatlan Gears of War 3 is a polcomon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26423) dilipok válasza Buster17 (#26422) üzenetére


dilipok
veterán

minden nap megvan (es meg is lesz), amikor ilyen ertelmetlen kerdeseket tesz fel valaki... :U 10 perc jatek utan el is lehet donteni egy rpg-rol, hogy mennyire osszetett. Valoban. :C Annak is van azert pikanteriaja, hogy te 10 perc utan tudod, hogy az milyen osszetett/egyszeru jatek lesz, ugy, hogy meg a stilust sem tudod beloni, sot meg mas velemenyet is ketsegbe vonod, pedig mindket reszt tobbszor vegigvittem, lehet, hogy nem csak 10 perc utan beszelek :U Ha meg beledobott volna a surube, akkor meg az lenne a baj, hogy ez bonyolult/nehez/erthetetlen.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26424) Def26 válasza Buster17 (#26422) üzenetére


Def26
félisten

Ő mindig ilyen paprikás hangulatú, ne vedd zokon. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26425) MasterMark válasza Buster17 (#26422) üzenetére


MasterMark
titán

Most a tutorialt mondod? :DDD

Switch Tax

(#26426) Keksz30


Keksz30
csendes tag

Sziasztok
Új xbox360 tulaj vagyok,vagyis a fiaim kapták karácsonyra.Azt szeretném meg kérdezni,hogy tudnátok nekem olyan játékot mondani,ajánlani amivel ketten tudnak játszani egyszerre,együtt.A fifa14 meg van csak már szét focizták magukat. :)

(#26427) Ragnar95 válasza Keksz30 (#26426) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Forza4, CoD sorozat, LEGO játékok

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#26428) dilipok válasza Keksz30 (#26426) üzenetére


dilipok
veterán

google... amugy meg ez az elso talalat: [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26429) CrAck69 válasza oriic (#26415) üzenetére


CrAck69
senior tag

Köszi :R
Van még esetleg olyan autós amit érdemes megvenni?

Egyszer fenn....

(#26430) Jegesmaci81 válasza Buster17 (#26407) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Szerintem egy pocsék játék. Értelmetlen Fantasy. Szerintem ha jó játékkal akarsz játszani akkor Hitman vagy Forza, esetleg COD. Ajánlom még figyelmedbe a Tomb Raidereket és a sport játékokat. (fifa NFL NHL NBA stb) De ha a lányom kérded akkor minden játék gagyi kivéve a Zoo Tycoon. A feleségem szerint meg a LEGO játékok a legjobbak boxra és a kinect.
Szerintem az én véleményemre hallgass játék ügyben és senki másnak ne higgy. MasterMark és Dilipok részesedést kap a Witcher 2 eladásokból így ők rádumálnának még egy 3. példány beszerzésére is! :)

(#26431) dilipok válasza Jegesmaci81 (#26430) üzenetére


dilipok
veterán

:C fenebe, most lebuktunk ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#26432) Jegesmaci81 válasza CrAck69 (#26429) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nekem a gyerekes autósok között nagy kedvenc az F1 race stars! Lehet ketten is játszani.

(#26433) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Mondjuk a Witcher szerintem is szemétre való (szigorúan szvsz! – anno valami GOG.com-os akcióban vettem pici pénzért), pedig én szeretem az RPG-ket, de ez valahogy nagyon nem jött be. De hát nem tetszhet mindenkinek minden.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26434) MasterMark válasza bLaCkDoGoNe (#26433) üzenetére


MasterMark
titán

Miért még ki szerint?

Attól hogy neked nem jön be, még nem szemétre való. :DDD

Switch Tax

(#26435) bLaCkDoGoNe válasza MasterMark (#26434) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak kétszer írtam le, hogy "szerintem", nem általános érvényű kinyilatkoztatást tettem, egyszerűen szubjektív véleményt közöltem. (Mielőtt ebbe is belekötsz: egyszer "szerintem", egyszer "szvsz".) De nyilván érzékeny pont ez a Witcher nálad valamiért.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26436) MasterMark válasza bLaCkDoGoNe (#26435) üzenetére


MasterMark
titán

Na várj. Attól még hogy neked nem tetszik, még nem szemétre való játék. Lehet hogy szerinted van így, de attól még általánosan szemétre valónak nyilvánítottad.

Igazából csak a szemétre való részével nem vagyok jóban, azzal nincs bajom ha nem tetszik. Nyilván nem tetszhet mindenkinek. De kicsit erős ez a szemétre való rész. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#26437) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én én igy vagyok a Metro első részével...megvettem mert olcsó volt...de sokszor a pokolba kivánom,mert olyan idegesitő,máskor pedig istenitem...hangulat kiváló, de máskor meg vontatott...Elég vegyed érzések vannak vele kapcsolatban...

(#26438) bLaCkDoGoNe válasza WhiteWalker (#26437) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na, az nálam sem volt sikeres, ráuntam és hagytam a fenébe. A hangulat tényleg elég jó, szép is a játék, de valahogy nem áll össze nálam sem. Olcsónak olcsó volt, cserébe nem is játszom vele. :)

(#26436) MasterMark: Nyelvészkedhetünk, de ha azt mondom valamire, hogy az a valami szerintem ezmegaz, akkor az nem lesz általános érvényű kinyilatkoztatás, hanem csupán az én véleményem. Én szeretek sarkosan fogalmazni, a hivatkozott játékban (a nevét már le sem merem írni) én személy szerint baromi nagyot csalódtam, óriási volt a hype körülötte, és ahhoz képest nekem nagyon nem jött be. Ha bejött volna, akkor azt írom rá, hogy zseniális (szintén sarkosan fogalmazva, de a másik véglet), arra biztosan nem lenne kifogás. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26439) Zeki válasza Keksz30 (#26426) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mi is Karácsonyra vettünk egy xboxot kinecttel, a gyerekeknek, ezekkel lehet ketten is játszani:
- Party
- Sports
- Sports2
- Adventures
- Pixar rush
- Disneyland adventures

(#26440) WhiteWalker válasza bLaCkDoGoNe (#26438) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én végig viszem ha elkezdtem , de egy játéknál sem vártam ennyire a végét mint ennél...egy kövér del gomb lesz majd belőle...

(#26441) dobobazsy


dobobazsy
őstag

honnan lehetne jó áron beszerezni Slim E gépbe való 250 gb HDD-t? most szinte sehol nem találok, de biztos csak én vagyok vak :F

(#26442) CrAck69 válasza dobobazsy (#26441) üzenetére


CrAck69
senior tag

320ast vettem 18 ért
250est nem láttam én sem szinte sehol.

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#26443) dobobazsy válasza CrAck69 (#26442) üzenetére


dobobazsy
őstag

tényleg ebayről kell rendeljek? ott a 320-as 11,5k kiszállítással.. de mire kihozzák :(((

(#26444) CrAck69 válasza dobobazsy (#26443) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én is ezen gondolkodtam de a gari miatt nem kockáztattam...
Mindegy is. Csak 1x kell megvenni. :)

Egyszer fenn....

(#26445) dobobazsy válasza CrAck69 (#26444) üzenetére


dobobazsy
őstag

ha valaki tud segíteni kérem jelezze.
egyébként ez jó Slim E gépbe is, nem?

(#26446) Pikkolo^^ válasza dobobazsy (#26441) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Normál HDD nem jó bele?

(#26447) dobobazsy válasza Pikkolo^^ (#26446) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem, csak 1-2 vinyó firmware mókolással. de én ehhez nem értek, inkább bele valót vennék. már csak azt kéne tudni, hogy honnan

(#26448) Pikkolo^^ válasza dobobazsy (#26447) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Jól kivan ez találva. Pont lenne egy 500-as noti amit bele raknék ha majd veszek. De akkor marad a gyári megoldás.

(#26449) raziel01


raziel01
veterán

Nyitottam Zavvin ilyen panaszt 2 órája, hogy nem jött meg a csomag.
Írtak rá választ:

I can confirm that the item should of been with you by today.
Can you please confirm if the item has been received as we will need to look into this further if the item has not arrived?

Na most mit is akarnak? Mert direkt írtam, hogy nem jött meg a csomag. Tisztára értelmetlen (számomra) a 2. mondat. Most akkor mit is kéne erre válaszolnom?
Meg ki az akinek már volt ezzel dolga? Hogy megy ez Zavvin?

[ Szerkesztve ]

(#26450) dilipok válasza raziel01 (#26449) üzenetére


dilipok
veterán

csak azt akarjak, hogy megerositsd, hogy az oldalon leirtakat - amiket irnak a elveszett csomag resznel - megcsinaltad.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.