Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) MasterMark válasza raziel01 (#26850) üzenetére


MasterMark
titán

Én majd a Trilogy-n gondolkodtam.

Switch Tax

(#26852) Blyan


Blyan
félisten

Srácok!

Mostanában kétszer egymás után előfordult, hogy átlakított film utolsó 5 percénél egyszer csak megszűnt a lejátszás s ezt kaptam:

Rákerestem a hibaüzenetre, de nem lettem okosabb.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26853) Zeki válasza Blyan (#26852) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem az első perc körül dobott ki ilyet.
Aztán újra nekifutottam, akkor bevette.
De ha úgy indítottam be az xboxot, hogy benne volt ez a pendrive, akkor lefagyott bootolás közben.

(#26854) Blyan válasza Zeki (#26853) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet a pendrive-ot kellene újra formáznom, amin a filmjeimet tárolom?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26855) Zeki válasza Blyan (#26854) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz.
Nekem csak az egyik filmmel volt baja.

(#26856) Blyan válasza Zeki (#26855) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet a fim a gond, ez a Sherlock sorozat 3 évada amit egy csomagban szedtem le. Abből két filmmel fordult elő.
No mindegy, majd meglátom.

Köszi!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26857) oriic válasza Blyan (#26856) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerősnél az segített, ha újraformázta a pendrive-ot, és újra felrakta rá a filmet. (egyébként szerintem kódolási hiba is lehet. Mármint film kódolási hiba)

Érdekes hogy google nem talál ilyen státuszkódot.

Live-Die-Respawn

(#26858) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

Tudja vki, h skyrimben, hogyan kell beallitani a külső nézetet?

(#26859) oriic válasza spyduck (#26858) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb analógot katt.

Live-Die-Respawn

(#26860) spyduck válasza oriic (#26859) üzenetére


spyduck
nagyúr

Basszus.... Mar mindent probaltam ezen kivul XD
KOSZI :)

(#26861) oriic válasza spyduck (#26860) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyan nincs mit. :)

Live-Die-Respawn

(#26862) pelenka35


pelenka35
őstag

3 méteres HDMI kábelt készülök venni, van esetleg valami jó tanács ? Pl.: márka stb. ?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#26863) MasterMark válasza pelenka35 (#26862) üzenetére


MasterMark
titán

Minimum ez.

Switch Tax

(#26864) raziel01


raziel01
veterán

Gears 2 Limited Collectors
3 játék 10 fontért akcióban is szerepel.

(#26866) MasterMark válasza raziel01 (#26865) üzenetére


MasterMark
titán

Na most akkor akad vagy nem akad?

Switch Tax

(#26867) norbi2010 válasza MasterMark (#26866) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem hiszem, a videóban folyamatosnak tűnt, meg gondolom mondta volna, ha nagyon akad.

(#26868) raziel01 válasza MasterMark (#26866) üzenetére


raziel01
veterán

Pont ez az, hogy a videóban nem említik, hogy akadna. Lehet jött patch hozzá vagy csak a warez verzió akad.
Mondjuk engem ígyse győzött meg. Nincs benne annyi, hogy mégegyszer végigvigye az ember. Anno PC-n végigvittem.

(#26869) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Megoldható fat xboxon, hogy a hdmi-n menjen a kép, és (audio adapterrel) az optikai kimeneten a hang?

(#26870) MasterMark válasza tomee007007 (#26869) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

raziel01: Akkor jó. Majd egyszer valami akcióban a Trilogy-t beszerzem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#26871) tomee007007 válasza MasterMark (#26870) üzenetére


tomee007007
őstag

Kell hozzá vmilyen beállítás, vagy automatikusan kapcsolja?

(#26872) MasterMark válasza tomee007007 (#26871) üzenetére


MasterMark
titán

Automatikusan menni fog. Esetleg azt kell majd beállítani, hogy a digitális kimenete sztereó, vagy 5.1 legyen.

Switch Tax

(#26873) tomee007007 válasza MasterMark (#26872) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm, már csak egy audio átalakítót kell szereznem, h beférjen alá a hdmi:)

(#26874) Tokra110


Tokra110
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani egy megbizható webshoppot ahol esetleg az Xbox 360 controllert és a PC-hez való usb-s vevőt (?) egybe venni?

(#26875) MasterMark válasza Tokra110 (#26874) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

más:

Valakinek van ilyenfajta Kinect tartója olcsóé? :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#26876) Tokra110 válasza MasterMark (#26875) üzenetére


Tokra110
csendes tag

Ezt kerestem, nagyon szépen Köszönöm!

(#26877) haris válasza MasterMark (#26875) üzenetére


haris
őstag

A napokban láttam valamelyik auchanban 1500 ért.
(nem vagyok biztos benne, de vagy Dunakeszi, vagy Fót)
Az a baj, hogy elég sűrűn megyek mostanság áruházakba munka ügyben, és csak rá szoktam nézni a műszaki osztályra, hátha kifoghatok valami jó akciót. Azért hagytam ott, mert falra fúrósat keresek. (illetve el nem tudtam képzelni, hogy valaki ilyet akarna :B )
Majd rajta leszek, és jelentkezem, ha látok

(#26878) MasterMark válasza haris (#26877) üzenetére


MasterMark
titán

Csak ide tudom tenni, mert a TV mögött nekem nincs fal. :)

Ha ilyen árban legközelebb látsz, akkor mindenképp értesíts. :R

Switch Tax

(#26879) haris válasza MasterMark (#26878) üzenetére


haris
őstag

Holnap megyek szeged-kecskemét, szerdán miskolcra.
Mobilról hívlak ha ott találok, és egyeztetünk. (csak most nehogy jöjjön 300 privát, hogy "nekem is.nekem is..")
:D

(#26880) mephi666


mephi666
nagyúr

na, akcióban megvettem múltkor ezt a farcry2-t, mert ismerős istenítette... hát tegnap ezt a 650ft-ot is megbántam meg a "beleölt" pár órát... még ekkora bugos játékot: ez nem szórakoztat, hanem idegesít: a motor valami nagyon f*s alatta, a hitbox se stimmel, ellenfelek összevissza spawnolnak mögém (akár terepjáróstól) meg ilyenek... távcsöves puskára vettem accuracy upgrade-et, telibe célzom az ellent és nem találom el, a rohadék meg bozóton keresztül is simán lát 100méterről... kocsival megyek az úton és random beakad párcentis kavicsokba, mintha betonfalnak mennék... vagy fa mellől céloztam az ellenfélre és a fát találtam el többször is, úgy hogy a fegyver totál más irányba állt és el se találhattam volna abból a szögből meg hasonlók... normális checkpointrendszer sincs: tegnap fél órányi progresst buktam úgy, hogy az n+1. újraspawnoló ellenfélcsoport/őrhely kiiktatása közben már majdnem végeztem, próbáltam bozótban bujkálva kiszúrni, hogy hol lehet még ellen és "wrooooom" odaspawnolt mellém egy terepjárót, ami már el is csapott :U instant halál... annyi idő nem volt a hang/ütközés közt, hogy arra forduljak

na, utánanéztem és ahogy olvastam, egyéb bugok is akadnak dögivel, amik a végigjátszást is megnehezítik, így köszönöm ennyi volt (mentés eltűnik, fontos npc-k szintén, stb)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26881) WhiteWalker válasza mephi666 (#26880) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én anno pc-n toltam végig , ott nem volt ennyire drámai a helyzet...Nekem szép emlékeket idéz...Ezek után az Alien CM már érdekel :DDD

(#26882) mephi666 válasza WhiteWalker (#26881) üzenetére


mephi666
nagyúr

aliens cm is bugos, de ott legalább van normális checkpointrendszer és nem válik amiatt idegesítővé, hogy folyton elbukod a progresst :D

na mindegy, jön a ff13 x1, mw3 meg oblivion game-ről a napokban, nem fogok unatkozni (mw3 lehet eladásra fog menni, mert eddig egy hasonló játék se fogott meg különösebben)

#26883: lehet csak nekem vannak ilyen magas elvárásaim 1 motorral szemben, de nekem boxon nem jön be... sok helyen meg a textúrák is villódznak, ezt el is felejtettem :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26883) Buster17 válasza WhiteWalker (#26881) üzenetére


Buster17
addikt

Pcn nekem is megvolt és nagyon tetszett. 2x is végig toltam. Ha boxon Ennyire bugos akkor nem kell :)))

(#26884) haris


haris
őstag

GTA IV és V akció van Gold-dal
Az ötös nekem még mindig drága, de a IV 3000-ért + a Langyos Tóni balladája 2000-ért jól hangzik.

(Tudom, már lejárt lemez, meg végigtoltátok már sokszor, meg ingyért is volt, de nekem meg még pár embernek, akinek új a konzol, szerintem ez jó ajánlat)

(#26885) MasterMark válasza haris (#26884) üzenetére


MasterMark
titán

Ingyen is volt?

Switch Tax

(#26886) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Üdv! Kérdezni szeretnék tapasztaltabbaktól! Nemrég vettem xbox 360-at 250-es hdd-vel, már nem sok hely van rajta mert sok játékkal sikerült megvennem. És kezdenek gyülekezni a játékok azóta. Nem is beszélve a DVD-s játékokról amit felszeretnék másolni a gépre és onnan járatni. A kérdésem h hogyan lehet nagyobb hdd-t belerakni illetve hogyan vagy milyen külsőt lehet rákötni amivel bővíthetném. Flash RGH ilyesmi kizárva.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#26887) MasterMark válasza Domi_Jani (#26886) üzenetére


MasterMark
titán

Külsővel csak 32 GB-ig tudod bővíteni.

A belső HDD-t lecserélheted egy 320-asra.

Nyugodtan törölhetsz pár lemezt (a mentést ne!) egyszerre gondolom nem 20 játékkal játszol.

Switch Tax

(#26888) Gebriel válasza Domi_Jani (#26886) üzenetére


Gebriel
veterán

Gyári HDD-ből a 320GB a legnagyobb. Továbbá bármilyen külső HDD-t vagy pendrive-ot csatlakoztatsz hozzá max 32GB fog kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#26889) Domi_Jani válasza Gebriel (#26888) üzenetére


Domi_Jani
tag

gyári 320ast nem lehet külsőleg hozzá csatolni? vagy azt is csak 32gb-ig kezeli?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#26890) vg válasza Domi_Jani (#26889) üzenetére


vg
addikt

Szerintem érthetően elmondta.

(#26891) MasterMark válasza Domi_Jani (#26889) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet, és azt is csak 32-ig kezelné, ha valami dokkolóval meg is oldanád. (Aminek semmi értelme, mert akkor már egy pendrive inkább.)

Switch Tax

(#26892) Gebriel válasza Domi_Jani (#26889) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért nem törlöd le azokat a játékokat a HDD-ről amikkel nem játszol? Akkor kapnál egy csomó szabad helyet.

[ Szerkesztve ]

(#26893) Vagaba válasza haris (#26877) üzenetére


Vagaba
tag

Ó, én meg azt hittem, hogy 2700-ért milyen ócsó volt.

[ Szerkesztve ]

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#26894) Domi_Jani válasza MasterMark (#26887) üzenetére


Domi_Jani
tag

a gondom az h most kb 200GB a liveon az előző tulaj accountjával leszedett játékok mennyisége. Letörölni nem merem mert nemtudom h ujra le e tudom tölteni őket ?! :F Havi két játék jön goldra ingyen...stb...szóval úgyérzem hamar kinövöm.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#26895) pelenka35 válasza MasterMark (#26891) üzenetére


pelenka35
őstag

Vezetékes TBx12 stereo fülesemet lecserèlnèm vezetéknélkülire.
Esetleg valami tipp. (Kb.: 15000ft ig.)

Gamertag:Rob3rt75

(#26896) Domi_Jani válasza Domi_Jani (#26894) üzenetére


Domi_Jani
tag

hol/hogy tudnám megnézni h a gépen lévő játékokat újra le e tudom szedni?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#26897) mephi666 válasza Domi_Jani (#26896) üzenetére


mephi666
nagyúr

accounttal együtt vetted a gépet, amit soha nem fog visszakérni az eladó? (vagy nem fogja módosítani úgy, hogy ne használhasd)

live-ra belépve jobb felső sarok -> saját fiók -> Tranzakciók ...itt látod miket vett pénzért, de végig tudod nézni azt is, hogy a gépen levő játékokra egyesével rákeresel live-ra belépve és amire "Már megvásárolta"-t (vagy valami ilyet) ír, az megvan :K (pl ingyen goldos játékok)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26898) Domi_Jani válasza mephi666 (#26897) üzenetére


Domi_Jani
tag

Az accot nem adta hozzá, azt mondta is h nem fogja, de a letöltött játékokra valami olyasmit mondott, h attól függetlenül működnek, mert a gépre szól a licensze. Csináltam hozzá új gold-os accot, amivel tovább szedegetem a játékokat és játszom. De akkor ezeket megnézem egyesével amiket írtál.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#26900) negyven2 válasza Zeki (#26899) üzenetére


negyven2
veterán

Úgy, hogy az nem külső HDD :).

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.