Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) raziel01 válasza Zeki (#25350) üzenetére


raziel01
veterán

Forza 4-ben is volt ilyen.

(#25352) bobooo


bobooo
addikt

Miért lehet az, hogy a barátomnak teljesen más van a dashboard(home-on) "hirdetések" mint bárki másnak.
Régió ugyan az. Lokál is. Family Settings off teljesen

Ha nem connectel Live-ra akkor ugyanaz. Ja és nem mókolt gép, teljesen eredeti minden.

[ Szerkesztve ]

(#25353) molnarpeter válasza Zeki (#25342) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akciósan volt valamikor letölthető 3500-ért, ha jól rémlik, én akkor vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#25354) Zeki válasza molnarpeter (#25353) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem mindegy.

(#25355) raziel01 válasza molnarpeter (#25353) üzenetére


raziel01
veterán

[link]

Én csak azért nem vettem meg, mert mindenféleképp lemezes verziót akartam.

(#25356) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Nyolcadikán lejár a Goldom, gondoltam letöltöm a Sleeping Dog-sot de csak 60 gigás FAT gépem van.
Mennyit foglal ez a játék? Érdemes a letöltésre ? :R

Videók alapján nem rossz a graf, de a fizika elszomorító :(

(#25357) raziel01 válasza #81556480 (#25356) üzenetére


raziel01
veterán

Xbox.com-on is írja meg boxon is mielőtt letöltenéd. Direkt nem fogom neked megnézni.
Egyébként nekem tetszett, majd folytatom ha lesz időm.Ingyen meg főleg megéri.

(#25358) Bjørgersson válasza raziel01 (#25357) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Direkt nem fogom neked megnézni."

Degeczi. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25359) #81556480 válasza raziel01 (#25357) üzenetére


#81556480
törölt tag

köszi!

így megtaláltam. 6,3 giga.

(#25360) Rage47 válasza #81556480 (#25356) üzenetére


Rage47
veterán

6 gigát foglal

(#25361) dilipok válasza #81556480 (#25356) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem mindenkeppen szedd le. A verekedesek nagyon jok benne. Anno psn+ ingyenes cim volt, elotte annyira nem izgatott, hogy megvegyem, de nagyon kellemesen csalodtam benne.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25362) Rage47


Rage47
veterán

Valaki Halo 4-ezik itt? Spartan Ops-hoz kéne pár friend. Írjon privit, akit érdekel. :)

(#25363) RunTimeError


RunTimeError
tag

KontrolFreek kiegészítőket lehet itthon vásárolni valahol? Fórumon/hardveraprón néztem de amiket találtam elég régi posztok már. Kintről meg többe kerül a szállítás mint maga a kiegészítő :/

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#25364) molnarpeter válasza RunTimeError (#25363) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyszer szerveztem össze rendelést, kell hozzá pár ember, hogy ne legyen túl drága.

(#25365) holden72 válasza holden72 (#25300) üzenetére


holden72
tag

Erre valaki aki megvette a zavvirol? Koszi!

(#25366) raziel01 válasza holden72 (#25365) üzenetére


raziel01
veterán

AC3-at megvettem onnan. Azon nem volt magyar felirat.
Úgyhogy szerintem az AC4-en sincs.

(#25367) holden72 válasza raziel01 (#25366) üzenetére


holden72
tag

Koszi!

(#25368) BADam13


BADam13
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy mi is lehet a jó nekem :)
XBOX 360-at szeretnek venni, ezekkel a feltételekkel:

-merevlemezes verzió (lehetőleg 250gb)
- az E jelölésűek különböznek valamiben a régebbi gépektől? (pl kapott 1 uj designt az xbox one jegyeben)
- Wifi-s legyen

-Megéri- e újat vennem , vagy használt? Eredeti+ másolt játékok vegyesen
tudtommal flasheleskor automatikusan ugrik a garancia, gondolom a hasznalt lehet nekem a nyerő

-Későbbiekben eredeti játékokkal tudok e a "moddolt" gépen LIVEon játszani, vagy ez a lehetőség is elveszik?

-Kinect nélkül.

Ennek megfelelően tudtok- e nekem javasolni gépet?

Köszönöm : Ádám

(#25369) MasterMark válasza BADam13 (#25368) üzenetére


MasterMark
titán

Az S, és az E jöhet szóba nálad. Az E-n kevesebb csatlakozási lehetőség van. Ha HDMI-n használod akkor mindegy, ha régebbi TV-n vagy Monitoron, akkor csak az S jó.
Ebben a kettőben van wifi, de nem ajánlom.

Megéri újat venni. Sose tudni mit mókoltak a használton. Esetleg használtat csak garanciával.
Eredeti játékokkal megéri játszani. Nagyon olcsón megkapni őket használtan, szinte fillérekért. Nem éri meg tönkretenni ezért egy érintetlen gépet.

Bármilyen moddolt gépen a Live is ugrik, mivel ha látják, hogy moddolt gépről vagy fent, akkor banolnak.

Neked javasolt gép akkor az XBox 360 S 250 GB, vagy az XBox 360 E 250 GB.

Switch Tax

(#25370) MasterMark


MasterMark
titán

Lost Planet-et ismeri-e valaki? Mennyire van története? Mert a demóban csak lövöldözés volt, de úgy megtetszett a játék hangulata.

Switch Tax

(#25371) fireproof


fireproof
őstag

Köszi. A mai játékot srácok! Jó volt látni hogy 90%-ban a squad-unk volt a legjobb. :DDD A fülest meg majd beüzemeltem csak éjjel nem akarok a nappaliban üvöltözni. :DDD
Jó éjt!

(#25372) Prof01 válasza fireproof (#25371) üzenetére


Prof01
veterán

:R
Üzemeld be, úgy az igazi! :D
Ezt a témát majd az OFF-ban folytassuk szerintem! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25373) oriic válasza MasterMark (#25370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Történet

Live-Die-Respawn

(#25374) MasterMark válasza oriic (#25373) üzenetére


MasterMark
titán

Szóval akkor van neki, nem akarom elspoilerezni.
Köszi. :R

Switch Tax

(#25375) BADam13 válasza MasterMark (#25369) üzenetére


BADam13
csendes tag

Köszönöm a segítséget, némi gondolkodás után úgy döntöttem, beruházok egy ilyenre :)
LED Tvn használnám es bejön az új design
http://www.gameshop.hu/xbox360/xbox-360-250-gb-e-tomb-raider-halo-4-holiday-bundle/11985

Wifijével mi a gond? gyenge es nm fogja a jelet? gondolom akkor marad a hagyomanyos madzaggal radugom _:)

Mit erdemes beszerezni hozzá még? en +1 kontrollert vennék mellé, plusz néztem ezeket a play&charge szetteket.
Erről van valami tapasztalatotok?

(#25376) MasterMark válasza BADam13 (#25375) üzenetére


MasterMark
titán

Nem ennek a wifijével van gond. Egyébként rendben van.
Hanem úgy ámblokk mint Wifi.
De próbáld majd ki és meglátod, hogy neked jó-e.

Play and Charge kit állítólag rendben van.

Én két pár Eneloop-ot használok.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25377) dilipok válasza MasterMark (#25374) üzenetére


dilipok
veterán

van valami tortenete, de nekem egy reszlet sem ugrik be rola, annyira jo :DDD vagyis lehet, hogy jo, de nekem csak a nagy akrid (akril? nem emlekszem) bossfightok remlenek :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25378) MasterMark válasza dilipok (#25377) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor megéri? :C

raziel01: Na akkor nem rossz. Köszi. :R
GAME-en használtan elég olcsó. Gondolkodom, hogy rendeljek-e egy csomagot az Aliens-el.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25379) raziel01 válasza MasterMark (#25378) üzenetére


raziel01
veterán

Nem nagy spoiler, mert gyorsan kiderül, hogy az a céljuk, hogy felolvasszák a fagyos bolygót.
Van sztorija, nem rossz. Egyszer érdemes végigvinni mindenképp csak elég nehéz. Még easy-n is. :)
Sokat szívtam én is vele. Szerethető karakterek vannak benne.

(#25380) dilipok válasza MasterMark (#25378) üzenetére


dilipok
veterán

amugy megeri (szerintem), mert tenyleg jok benne a csatak, meg eleg grandiozus teremtmenyek olsz majd le :DD a sztori "hianya" ellenere az elso ket reszt kozel kiadas utan beszereztem anno.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#25381) haris válasza BADam13 (#25375) üzenetére


haris
őstag

Nekünk karácsonyra lett xbox E 250Gb Halo 4 DVD + TombRaider letöltőkód + Forza Horizon DVD csomag.
A netre wifin csatlakozok, semmi gondom vele.
A kontrollerbe 2db Lidl-ben vásárolt tölthető akkut tettem, eddig nem merültek le, pedig napi minimum 6-8 órát nyúzva van. (A két gyerekem nappal, én éjjel)
Már rengeteg játékot vettem hozzá a Live-ról elég jó áron (most pl a gyerekeknek lesz megvéve néhány éppen akciós LEGO cím 1800/db-ért. Nálunk ezeket nagyon csípik a skacok)
Illetve vettem a hardverapróról is játékokat nagyon jó áron, ezeket is feltelepítettem a merevlemezre, így van még kb 180 GB szabad helyem.

Nyugodtan belevághatsz. A wifi-t próbáld ki, szerintem nem lesz gond, ha mégis, akkor jössz kérdezni a többiektől. :D

(#25382) MasterMark válasza haris (#25381) üzenetére


MasterMark
titán

Ha megoldható kábellel, én mindenképpen azt ajánlom.

Switch Tax

(#25383) consono válasza MasterMark (#25382) üzenetére


consono
nagyúr

Jogos, főleg latency szempontból. Ennek ellenére én is wifin tolom még, mert nincs itthon kábel :))

"In God we trust. All others must bring data"

(#25384) Zeki válasza haris (#25381) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam is wifin csatlakozik. WPA2 titkosításos a router, megadtam az XBOX-nak a jelszót, és csatlakozott.
Ennyi.
Nekem is E-s gépem van, meg hagyományos tv-m.
Teljesen megfelel rajta a kép.

(#25385) raziel01 válasza consono (#25383) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi gond a wifi-vel. Multizni és letölteni is azon szoktam.

(#25386) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

B.U.É.K. Mindenkinek!
Helyzetjelentés hálózat frontról:
-router+switch kábelen összekötve a boxal, még mindig szar
-modem+box kábelen összekötve oké
-és a mai nap eredménye: wifin csatlakozva OKÉ!!! :C
Köszönöm nektek, hogy próbáltatok segíteni. Külön köszi air kollégának, aki ránézett a dolgaimra.
Itt üzenem, hogy a csatornát átállítottam 6-osra, a boxon nyomtam egy disconnectet, mejd újracsatlakozás után, működik a live. Letöltöttem gyorsan két demo-t, nem szakadt meg a kapcsolat!!!
A kábeles résszel most nem erőlködök, majd jön új router, akkor újrapróbálkozás lesz.
Addig marad wifin :)

(#25387) oriic válasza urbanjozsi (#25386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó hír akkor, gratula. Wifi is jobb mint a semmi.

Live-Die-Respawn

(#25388) air válasza urbanjozsi (#25386) üzenetére


air
nagyúr

Mondtam ugye, hogy a wifi segíthet. Szinte biztos, hogy valamelyik eszközzel van gond. És fizikai, nem konfigurációs. Örülök, hogy azért mégiscsak sikerült.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25389) laracroft


laracroft
aktív tag

Rage 2 fontért megéri ;)
Szerintem az egyik legszebb játék xbox-on

(#25390) anorche1


anorche1
őstag

Szerintetek WRC4 vagy a dirt 3 -at szerezzem be?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#25391) raziel01 válasza anorche1 (#25390) üzenetére


raziel01
veterán

Dirt 3 szvsz jobb nála mindenben viszont pályákban a Dirt 2 mégjobb.

(#25392) Dave™ válasza anorche1 (#25390) üzenetére


Dave™
nagyúr

A wrc 4 közelebb áll a rallyhoz, és sokkal több pálya van benne, de rossz az irányítás, rosszak a hangok, a pályák élettelenek, a grafika sem túl acélos. A dirt 3-ban minden sokkal minőségibb, ahogyan az a codemasterstől megszokott, egyedül a butított rallyk és a kevesebb pálya szól ellene, cserében van több egyéb offroad lehetőség. Én megvettem a complete editiont, a wrc-ért 2 ezernél többet viszont biztosan nem adnék. Amúgy a dirt 2-ből van demo, az némileg hasonlít a 3-ra, és a wrc 4-ből is van demo, nekem pont elég is volt belőle annyi.

Egyetértek az előttem szólóval, szerintem is jobb a Dirt 2 mint a 3, de erről megoszlanak a vélemények. Nálam benne van a top 10-ben xboxon, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#25393) bLaCkDoGoNe válasza #81556480 (#25356) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Sleeping Dogs az első értelmes, viszonylag kurrens cím a G4G kínálatban. Én mindenképpen javaslom, nekem nagyon tetszett, remek hangulata van.

(#25389) laracroft: Kár, hogy mint játék nem nagyon sikerült jól (ahogy ez általában az id játékaival lenni szokott). Technikailag rendben van (leszámítva a nulla fizikát), de sztori, játékélmény valahogy nincs benne. Két fontot azért valóban megér. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25394) Trak válasza bLaCkDoGoNe (#25393) üzenetére


Trak
addikt

Egyetértek Sleeping Dogs témában, de szerintem sokan megvették a tavalyi 990 ft-os leárazásban, sajnos én is...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#25395) anorche1 válasza raziel01 (#25391) üzenetére


anorche1
őstag

és (#25392) Dave™

Köszi, akkor szerintem a dirt 3 vagy 2 -t szerzem be.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#25396) bLaCkDoGoNe válasza Trak (#25394) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:K, én is akkor vettem, de annyira nem bánom, mert tényleg nagyon tetszett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25397) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Üdv. Nemrég kezdtem el játszani a GTA V-el, és nem tudom, normális-e, ilyen-e a játék, de nekem elég raszteresnek tűnik a környezet. Viszonylag új vagyok még konzol terén, ezért nem tudom milyennek kéne lennie. 4Gb-os Slim gépem van (+250Gb-os HDD utólag). Nézegettem a beállításokat, és nem tudom mit jelent a reference level-nél a Standard/Intermediate/Expanded. Melyiket válasszam? HDMI Color Space AUTO-n van.

(#25398) MasterMark válasza Gabesz87 (#25397) üzenetére


MasterMark
titán

A 709-es Y akármire rakd, ha TV-n használod.

Referenc levelst, ahol tetszik. A sötét árnyalatokat figyeld. Általában Standard jó.

TV-n vedd le az élességet 0-ra, és minden képjavítót kapcsolj ki, vagy tedd játék módba.

Switch Tax

(#25399) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Elindítottam a sleeping dogs-letöltést.
Kb 12 órakkor tegnap este. Majd 2 órakor már nem volt a downloads listában. A storage- menüben megtaláltam,de azt írja incomplete.
Elindítottam újra, 15 százalékról indult de megint eltűnt a letöltésből kb 1 óra mulva.

Ha gyenge a net akkor csinál ilyet ?

(#25400) raziel01 válasza #81556480 (#25399) üzenetére


raziel01
veterán

Igen. Ha megszakad akkor ilyen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.