Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27252) Greentea válasza #40993792 (#27251) üzenetére


Greentea
senior tag

és Fradi81: Tisztába vagyok vele, csak amikor nézem a statokat a battle előtt, zavar hogy virít pirossal a győzelmi százalék... :)
szerk: átlagsebzésre nem válaszoltam, vegyük most a Tiger2-őt, ha jó a csapat, tehát van előttem-mögöttem "társ" aki fedez, akkor 2000 sebzés felett vagyok Átlagban, de sajna ez hetente kb kétszer van.
Ha mindenki ultra rossz helyen van én próbálok menni oda ahova egy nehéztanknak kell, akkor körülbelül 800-1000 sebzést tudok kiosztani, majd elhullok mert nincs aki fedezzen, aki jött mögöttem pl az is irányt változtatott. (Természetesen az ellenfélnél mindig jó helyen van mindenki :)) )

[ Szerkesztve ]

(#27253) #21346560 válasza fradi81 (#27250) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is ezt szoktam mondani a 60 éves anyukámnak, hogy sose a nyerési arányt nézze, sebezzen minél többet...

(#27254) Greentea válasza #21346560 (#27253) üzenetére


Greentea
senior tag

Azért remélem megérted, hogy zavar ha ennyire rossz a győzelmi arányom. :)

(#27255) fradi81 válasza Greentea (#27252) üzenetére


fradi81
veterán

Az átlagsebzést meg tudod nézni, jobb klikk a tank kisképén lent. A Tiger2-nél 941 az átlag, ha e felett vagy még ne add el :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#27256) Greentea válasza fradi81 (#27255) üzenetére


Greentea
senior tag

Igen-igen, wotinfo-n megnéztem, kicsit felette vagyok.. Most fogom megvenni a legjobb ágyút rá, most a 200pen320-as sebzésű ágyú van rajta, gyenge pontokat ismerem így ez a ágyú sem rossz de gondolom ég és föld lesz a különbség, slidescrapelni tudok, remélem ezentúl sikeresebbek leszek vele.
Köszi mindenkinek!

(#27257) #21346560 válasza Greentea (#27254) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igazából nem, hisz az tényleg nem rajtad múlik, ha hobbi játékosokkal vagy körbevéve.... no meg mit osztottak aznap rád éppen....

(#27258) h1mpi válasza Greentea (#27256) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor feltettem a nagy ágyút egy új világ nyílt meg a Tiger2 elött. Elég sok mindent be lehet lőni vele :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#27260) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

GW PANTHER ász, nem sok sebzés, ami van a végén közelharcban történt :)
3 VS 1, szakasztársammal még most is röhögünk! A magyar artyknak nagy pofája volt, helyre tettem őket.


[gw panther ász]

“ nem kell mindig nyerni “

(#27261) Balesz1899 válasza #40993792 (#27234) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Nagy valószínűséggel engem is érdekelne a hétvégi móka, T32 és T34 van hozzá a garázsban :)

Balesz1899 néven futok ott is :)

(#27263) galervin93 válasza galervin93 (#27245) üzenetére


galervin93
őstag

Még egy kis e-pénisz, kicsit low-tier, kicsit savanyú, de az enyim. [link] :-D Már garázsban egy ideje az utódja, de addig nem akarok továbblépni, amíg nem lesz meg a 6. érzékem, 91%-on van a parancsnok, szóval még jó pár csata vissza van vele. No nem mintha nem élvezném, kis szúnyog, gyorsan és meglepően pontosan lehet vele csipegetni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#27264) jr1994


jr1994
addikt

Feladtam: ma nem lehet nyerni

kép kép, az 50 100-as utolsó csatát nem vállalom :P

Más, egy elméleti kérdés. Bár randomban sajnos nehezen megoldható de ilyen állásnál (tegyük fel hogy a két zseninek - T43, T54 - kicsit több HP-ja van) a helyes az lenne hogy kitörünk előre és megpróbáljuk lenyomni a velünk szemben álló tankokat, ugye? Talán a meglepetés ereje is velünk lenne, 7:2-nél sokan már a mészárlásra készülnek.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#27265) zsolthee


zsolthee
senior tag

Az egyéni küldetésekbe mi a ráknak tettek be szakaszban teljesítendő feladatokat? :(
Remélem ezen változtatnak...

(#27266) bluyoo válasza zsolthee (#27265) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerencsénk van.
Fejlesztői hírcsokor #133 :
A szakasz egyéni küldetések teljesíthetőek lesznek egyedül, de nem lesznek egyszerűsítve - szakaszban könnyebben teljesíthetőek lesznek.

Bazinga!

(#27267) Bingisz válasza bluyoo (#27266) üzenetére


Bingisz
addikt

Viszont a feladatok nem nagyon fognak változni, szóval sokkal nehezebb lesz megcsinálni egyedül őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#27268) zsolthee válasza bluyoo (#27266) üzenetére


zsolthee
senior tag

Sebaj, legalább lesz kihívás. Mondjuk láttam olyan feladatot, hogy a szakasznak a csapat által kiosztott teljes dmg 30%-át kell kiosztania. Na ha ez egy emberre marad... :U Csak ne legyen követelmény, hogy életben is maradjak ;]

Srácnak mekkora mákja volt :Y ...Epic blind shot

szerk.: Mikor várható a módosítás? Következő patch alkalmával?

[ Szerkesztve ]

(#27269) bluyoo válasza Bingisz (#27267) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Bíztam benne, hogy az egyszemélyes végrehajtáshoz kicsit módosítják majd.
Némelyik így sem éppen könnyű.

(#27268) zsolthee
Ezért is várom, hogy lesz megoldva. Legrosszabb esetben elfelejtem ezt a "mókát"!
Mint ahogy jó pár napja nem foglalkozom vele. Elvileg most a 9.7 -el jön a módosítás.

Bazinga!

(#27271) bluyoo válasza #40993792 (#27270) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem aki nem akar szakaszozni az a feladat miatt sem fog. Aki ismerkedni szeretne arra ott a kismillió klán ....
De pl. én néha szoktam munkatársakkal, de a feladatokat nem igazán tudjuk megcsinálni.
1. Nincs megfelelő vasuk/vasam.
2. Nem is érdekli őket annyira.
3. Nem jó a stílusuk/stílusom a megkövetelt feladathoz.
4. Ha mégis hajtunk rá, akkor meg rosszul megy a játék. :DDD
Csak azért a szakaszt erőltetni, hogy pl. 30 csata alatt meglegyen egy feladat. Hát részemről inkább passzoltam.

Bazinga!

(#27272) #43783936 válasza zsolthee (#27268) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ez nem nehéz.
Csak sok nyomorék csapattárs kell, akik keveset sebeznek, de feltartják annyira az ellent, hogy te zúzhasd őket.
Nem az ellen HP-jának kell a 30%-a, hanem a csapat sebzésének.
Ha a csapat csak 3000-et sebez, és ebből egy ezres a tied, akkor már meg is van. :D

(#27274) bluyoo válasza #40993792 (#27273) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Sajnos a legtöbb küldetés ezen a módon nem elérhető a kis "csapatunknak".
Főleg a "Nincs megfelelő vasuk/vasam." miatt.
Pl. rákényszerítettem magam egy arty-ra, de beláttam az életben nem csinálom meg vele a küldetéseket. :DDD
A többiek meg főleg nehéz tankkal játszanak. Én is csak az utóbbi hetekben játszom többet TD, MT, LT -vel.

Bazinga!

(#27275) joergie válasza bluyoo (#27271) üzenetére


joergie
őstag

Én kb csak a feladatok miatt szakaszozok, meg nagyritkán ha olyan az akció, és grindelek.
General chatben, vagy 2 olyan szobában szoktam keresni platoontársat ahova "jobb" játékosok járnak ugyanezen célból. Amúgy magányos farkas vagyok.
Egyértelműen az a célja, amit Zsolti írt, hogy összehozza a játékosokat...csak erre létre kéne hozni egy olyan felületet, ahol egyáltalán lehet így társakat találni. Egyelőre ezen még csak dolgoznak, előbb azt kellett volna bevezetni, aztán az egyéni küldetéseket.

Az stugnál nekem se volt vasam hozzájuk elég, a t28htc-re már lett, jobban is mentek a küldik, most a t55-nél is egész tűrhetően haladtam, obj260-ra megint nem lesz elég(tier10) vasam.
klánba nem tudok menni olyanba amibe szeretnék, mert nincs még elég tier10 az accon.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27276) zsolthee válasza #43783936 (#27272) üzenetére


zsolthee
senior tag

Tudom, én is ugyan ezt mondtam csak egy kis szóismétléssel. :K
Viszont ha végén lenyomnak mint a bélyeget, akkor mit sem ért az erőfeszítés.
Ha még túl is éled, akkor jó vagy. ;]

(#27277) bluyoo válasza joergie (#27275) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Persze nem is gondoltam, hogy mindenki abban a cipőben tapos amiben én. :DDD
Mert én pl. azért (is) WoT -ozom, mert az ismerőseim is játsszák (a szakaszozás is velük megy). Hívtak, tetszett, egy újabb beszédtéma. :DDD
Viszont az egyéni küldetésbe akkor is érdekes a kötelező csoportos végrehajtás.
Legyen az indok bármi. Ahogy most készül, hogy lehetőséget biztosítanak a nem csoportos végrehajtásra. Így már ok! Valószínű nem is tetszik a legtöbb játékosnak a kötelező szakaszozás (munkatársaim közül csak engem izgatott egy kicsit). Gondolom a játékosok tetemes hányada megállt a szakasos küldetésnél .... Ha jól emlékszem ígérték, hogy arra figyelnek hol akadnak el a legtöbben.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#27278) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egy kellemes tank ász Pascucci's medállal A Bulldog-gal Sand river-en támadás módban:


[replay akit érdekel]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27279) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

A küldetéseknél, ha négy ágat végigviszek és az utolsók kitüntetéssel vannak meg, akkor ugye megkapom a tankot és még négy leányzót. Kitüntetések nélkül muszáj megcsinálni mind az öt ágat, mert csak így jön össze a tank. Ebben az esetben viszont gondolom, hogy öt leányzó az ajándék, ugye? És mi van akkor ha mind az öt ágat megcsinálom és mindegyiknél kitüntetéssel zárom az utolsó küldit?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#27280) fradi81 válasza lacibacsi (#27279) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Így van, 5 ág öt csaj. Kitüntetéssel is ugyanez a helyzet csak ott megkapod a + dolgot amit a 15-ös küldik adnak ennyi.

moto g72, Ninebot d28e

(#27281) Chris0321 válasza lacibacsi (#27279) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha kitüntetéssel csinálsz meg 4 ágat akkor megkapod a tankot, csak ebben segít. Ha mind az öt ágat megcsinálod kitüntetéssel azért nem kapsz semmi pluszt.

(#27282) jr1994 válasza Chris0321 (#27281) üzenetére


jr1994
addikt

Valamint ha megvan a tank mehetsz a következő adag küldetésre újabb 4 leányért ha mondjuk nem artyzol vagy ilyesmi.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#27283) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Köszönöm a válaszokat

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#27284) #21346560


#21346560
törölt tag

5 csatából ez a 2. amit nyertem... szó szerint úgy érzem...
Pár napra elég is volt...

(#27285) isti101


isti101
tag

ha ma vagy holnap összeraktok egy csapatot, csapatcsatazni szóljatok jövök.

(#27286) Simi37


Simi37
őstag

Kedves Fórumozók!

Bátorkodom veletek megosztani az első rng gyűjtemény videómat. World of RNG. Észrevételeket elfogadok (ez nem túl szerény kijelentés de szerintem jó lett és van benne pár órám). Lett volna hosszabb is csak nincs több anyagom. Az összes a sajátom.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#27287) Dobi 562 válasza #21346560 (#27284) üzenetére


Dobi 562
addikt

Van egy kerdesem, mert neked van tapasztalatod a temaban. :DDD

Ha a nevem mar kek a garazsban is, akkor a kovetkezo csapattarsra mert sebzesnel jon az autoban? ;]

(#27288) emre válasza Dobi 562 (#27287) üzenetére


emre
veterán

Akkor még nem. A következőnél a csatában is kék leszel, na ez után jön a ban.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27289) Dobi 562 válasza emre (#27288) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mar a csataban is kek vagyok, pedig csak egy idiotat lottem ki (ugy gondolta 5-os leopard-al jo otlet rammolgatni hatulrol a T-29-emet). Most mar vigyazni fogok akkor, bar lehet ram ferne egy nap szunet.

(#27290) Stigma.HC válasza Dobi 562 (#27289) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Engem is raktak már ki egyszer-kétszer így, nem a világ vége :D Csapattársakra az adott csatában nézve nem szép dolog, de hát istenem, ez egy játék :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#27291) fradi81 válasza isti101 (#27285) üzenetére


fradi81
veterán

7végén lesz full ph csapatozás ha lesz, ilyenkor kevesebb az ember akit érdekel is.

moto g72, Ninebot d28e

(#27292) jozefgucci1 válasza Simi37 (#27286) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nyomtam egy like-ot rá . Jó volt kicsit hoszabb is lehetett volna :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27293) Simi37 válasza jozefgucci1 (#27292) üzenetére


Simi37
őstag

Ez az 1. ilyen jellegű videm tehát szerintem belefér...meg nem volt több felvett epic anyagom kéznél :DDD Köszi :B

Amúgy nagy szerencsémre a zene egyik főszakaszának ott van vége szóval szépen el lehetett halkítani :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#27294) galervin93


galervin93
őstag

Nekem nagy mákom lehet, vagy nem is tudom, de egy-két lövést "tanító jelleggel" én is eleresztek csapattársra, amikor felqrják az agyamat (belém lő, lökdös, nem enged a csata elején elindulni), de még csak kék sem voltam soha, se ban, semmi. Ma például Grille-lel voltam Siegfried Line-on védekezés módban két másik artyval a C0 sarokban, erre a retardált 59-16-unk ott kocsikázgatott közöttünk. Már mindenki anyázta, mert nem volt csak ez az egy scoutunk, hát reá fordultam a kis némettel és huss... Még szerencse hogy összelőttem magam utánra nullszaldóra. :-D
Nem vagyok büszke rá, de el nem tudom képzelni, mégis mit gondolt, mit akar ő ott. Ráadásul majdnem 1000-es epénisszel azt gondolná az ember, hogy van valami fogalma a játékról de ezek szerint nincs...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#27295) robogo81 válasza Simi37 (#27293) üzenetére


robogo81
aktív tag

Tényleg jó,én csak a nagy lövés effektet,ami nagyon bevillan meg vakít,csökkenteném ha lehet. :C

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#27296) Simi37 válasza robogo81 (#27295) üzenetére


Simi37
őstag

Ha ki lehet kapcsolni megoldom :B Vagy pedig nem sniper nézetben veszem fel :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#27297) mtade válasza Simi37 (#27286) üzenetére


mtade
aktív tag

Jó kis videó, grat! Nekem mondjuk a trollface mellé elfért volna egy bolondabb zene, de így is jó lett.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#27298) scyllarus


scyllarus
veterán

Ez a 9.7 frissítés olyan szokásos WG-s. A 973 MB lejött pikk-pakk, aztán a 10 megás lokalizációs csomaggal háromnegyed óráig küzdött, 3x meg is szakadt közben. Ezt már vagy 2 patch óta így szokta...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27299) Simi37 válasza mtade (#27297) üzenetére


Simi37
őstag

Őszintén bevallom amennyire csak lehetett ügyeltem rá, hogy ne kerüljön bele copyright-os hanganyag...remélem a néhány félmpes "dupp"ért nem fog rám szerzői jogos cuccot rám küldeni. A YTba beírtam h no copyright music és volt egy csatorna ilyenekkel tele vagy 20ba belehallgattam de szvsz ez volt az egyik leghasználhatóbb aláfestőzene egy ilyen jellegű vidhez.

Mindenkinek köszi :B

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#27300) mtade válasza Simi37 (#27299) üzenetére


mtade
aktív tag

Erre nem gondoltam, bocs. :P
Sok kv2 volt benne. Egy jó zúg a Volga? Az copyright-os? :)

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.