Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63101) benvolio


benvolio
őstag

Chaffee: vízi csata jelenet! :DDD

(#63102) Bingisz válasza benvolio (#63101) üzenetére


Bingisz
addikt

Vajon mire tölthette a goldot? :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63103) vJokka


vJokka
aktív tag

Kár, hogy nincs double lucky. Az ellen 183-a kettőt is leszedett rólam :DDD

Vehicle: T-62A
Experience received: 5 886 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 115 516
Battle achievements: High Caliber, Confederate, Lucky, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#63104) sith7 válasza vJokka (#63103) üzenetére


sith7
nagyúr

Az a 2 örülhetett :DDD

(#63105) benvolio válasza Bingisz (#63102) üzenetére


benvolio
őstag

Valamilyen klán parancsnok helyettese volt, azon a szinten biztos kötelező. ;]

(#63106) Sanya válasza #40993792 (#63096) üzenetére


Sanya
nagyúr

én elsőként mindig a javítást húzom, majd ha az megvan, plusz a második skill elérte a 40%-ot, akkor újraképzek mindenkit BIA-ra, és mehet újra a javítás.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#63108) Iron Funeral válasza #40993792 (#63107) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ennek csak annyi hibája van, hogy nincs 6th sense (ami önmagában legalább annyira fontos mint a javítás) és adott esetben mondjuk még egy sstowage is hiányzik.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63109) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#63094) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tegnap mentem szakaszban és ott rendesen 15:00-tól indultak a meccsek. Kíváncsi leszek, ma mi lesz, imádom az ilyen anomáliákat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63110) Kalos7


Kalos7
tag

Nem is olyan rossz tank az AMX M4 :P
Sokan a legrosszabb 7-es szintű heavynek tartják mert a teste 90mm páncél, lassú célzás és lassú mozgása.
Pedig ha 45°-ban van beforgatva mint a tigris, akkor még IS8-at is lepattint.
Mesziről pedig jól lehet vele sniperkedni.

[ Szerkesztve ]

(#63111) scyllarus válasza Kalos7 (#63110) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez jó hír. Ki van fejlesztve, most már csak kredit kellene rá. Teszten mentem az AMX 50 100-zal és beleszerettem, most az lesz a fő célom egy darabig, csak féltem az M4 45-től nagyon.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63112) Kalos7 válasza scyllarus (#63111) üzenetére


Kalos7
tag

Én is féltem tőle mert az összes elődje egy vas hulladék volt.
De ha az AMX M4-re ráérezz az ember, akkor nagyon jó tank.
Többnyire nem az 1. sorban támadok, de ha kell akkor az előbb leírt taktika szerint támadok.
Ma 11/9-et nyertem vele WN6 2 492 Eff 2 709 teljesítménnyel. ;]

(#63113) scyllarus válasza Kalos7 (#63112) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönöm, akkor van remény, most más csak azt a 2 millát kell összeszednem :)
Tényleg, mit tettél rá? Én így vakon töltés-, célzásgyorsító + bino kombinációban gondolkodtam

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63114) Kalos7 válasza scyllarus (#63113) üzenetére


Kalos7
tag

Venti, célzásgyorsító és periszkóp mert sniperkedésre tökéletes, mivel nagyon pontos :P

(#63115) dfsz34


dfsz34
őstag

A mai nap ismét szép példa a teljesen "véletlen" RNG-re. Írd és mond, semmit nem lehet megnyerni alapból. 5 győzelem 15 csatából és az egyetlen megoldás a győzelemre az úgy néz, mint a mellékelt ábra mutatja, ha egyedül vagy esetleg még egy értelmes csapattárs segítségével szó szerint felszántjuk a pályát. Ha nem mutatok ilyen heroikus 7-8-9e wn8 feletti teljesítményt egy csatában, akkor meg bukás, kész.

Az a gondom ezzel, hogy ez megint trend szerű. Már tegnap, tegnap előtt is nagyon keservesen adta a győzelmeket és elképesztően idióta csapatokba rakott, ma meg gyakorlatilag, ahogyan leírtam, csak egészen elképesztő teljesítménnyel lehet egy csatát lehozni.

Nekem továbbra is az a gondom, hogy egy tiszta RNG egészen egyszerűen nem viselkedik így. Minden csatában ott van 30 tank, mennyi az esélye, hogy 15 csatában én kerülök oda, ahol tényleg a játékosok legalja van és csak ritkán van még egy, ne adj isten kettő értelmes ember? Egyik csata egy magyar super unicummal volt, olyan tiszta vereség volt, hogy na. Ő első volt az xp listán én a második, a többi 13 meg lézengett a pályán, egyszerűen ha megfeszülünk se lehetett volna lehozni.

Vagy az RNG-jük gyári selejtes vagy valamit nagyon megpiszkálnak rajta, de ez tényleg ellent mond minden józan észnek.

Az embernek ugye nem konkrétan a vereségekkel van a baja, hanem amikor tényleg az van, hogy teljesen esélytelen bármit is alakítani és ez megy napokig. Ezt vajon hogyan számolja ki az RNG, mert egy tiszta RNG rendszerben ilyen sorozatok, ráadásul visszatérően ugye nem fordulhatnának elő, remélem ezt mindenki belátja. Itt nem arról van szó, hogy kapok kicsit több gyenge csapatot, hanem ahogy írtam, ha nyerni akarok, akkor csináljak egy 8e wn8-as csatát, különben sima vereség.

(#63116) ddt500hu válasza dfsz34 (#63115) üzenetére


ddt500hu
veterán

Eddig sima 50%-os napom de volt már pár vicces csatám. E100: fickó pattant a T54-ről és a Ferdinandról is!!! 50m-ről ami ugye a tökéletes távolság. Szépen hosszasan célzott majd 0dmg.
A csata addig tartott amíg én éltem.

(#63117) jr1994 válasza dfsz34 (#63115) üzenetére


jr1994
addikt

Tegnap estére lett majdnem meg a hétvégi 25 győzelem németekkel. Mondanom sem kell, az utolsó 3-4 win megszerzése kínkeserves volt, ahogy az lenni szokott :U de legalább sikerült a Cometet 1100 körüli xp-vel prémmel x3-mazni :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63118) dfsz34 válasza jr1994 (#63117) üzenetére


dfsz34
őstag

Még kéne 10 győzelem nekem, 30% WR mellett, ezt most azt hiszem, hogy kihagyom...

(#63119) Bad Pritt válasza jr1994 (#63117) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem is figyeltem, de most hogy mondtad, még 3 kell. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63120) Remus389


Remus389
veterán

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#63121) Bingisz


Bingisz
addikt

Közben az ázsiai szerveren: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63122) Bingisz


Bingisz
addikt

KV-1S nerf:

- the top gun remains the 122mm D-2-5
- DPM nerfed from 1525 to 1220
- reload time nerfed from 15,34 secs to 19,17 secs
- ROF nerfed from 3,91 to 3,13
- gun accuracy nerfed from 0,441 to 0,46
- aim time nerfed from 3,26 to 3,45
- accuracy spread after turning turret nerfed by cca 10 percent, various (quite strong) accuracy on the move nerfs, but the accuracy while moving maximum speed without turning was actually buffed somewhat, so we’ll see how exactly will this behave
- depression nerfed from -8/+25 to -3/+20
- weight increased from 43,97 to 46,5 tons
- the engine power remained the same, but hp/t got nerfed from 13,6 to 12,9
- forward/reverse maximum speed nerfed from 43/11 to 34/14
- terrain passability on soft terrain got actually buffed a bit, the others remain the same
- viewrange buffed from 330 to 340

Így azért már más a fekvése a picinek. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63123) đe$|re válasza Bingisz (#63122) üzenetére


đe$|re
senior tag

Mindjárt más a leányzó fekvése. :C

(#63124) csapee


csapee
senior tag

Ez a Jagdtiger sztem a legoroszabb német td-k között van, mindenki beüti (a hülyébbjei golddal lövik) és egy T32 is leforogja.

Csapee

(#63125) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#63122) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

No, akkor lehet kezdeni szépen átírni a régi cikkeket, hogy mostantól nem a KV1 ág az ajánlott kezdő. ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63126) LobiDrg válasza csapee (#63124) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Haverom sem szereti szegény JT-t.Lehet jobban járok ha még most megállok a JPII-nél ? :U

(#63127) csapee válasza TESCO-Zsömle (#63125) üzenetére


csapee
senior tag

Onnan megy a t-150 is ;]
Amúgy nem vészes változtatás, nem lehet majd egyedül lenyomni egy oldalt kb. ennyi.

Jagdtiger: 220 pen körül majd minden beüti (T9-ben meg az nem ritka :W ) lehet egy kicsit forgatni, de a pályák fele kitolás neki.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#63128) Bad Pritt válasza Bingisz (#63122) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha tényleg ez lesz, akkor elképzeltem a KV-1S tulajok első köreit, miután kipróbálják az "új" tankjukat.
Ilyen lesz kb. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63129) zsolthee válasza TESCO-Zsömle (#63125) üzenetére


zsolthee
senior tag

Attól még jó gép, nagy alfával. Csak nem lehet vele majd Rambo-zni.

(#63124) Csapee
Én már másodjára akarom eladni a JT-t. Kapott még egy esélyt, de egyenlőre nem tudom, hogy mi legyen vele. :F

[ Szerkesztve ]

(#63130) scyllarus válasza Bingisz (#63121) üzenetére


scyllarus
veterán

Úgy látom, kell csinálnom egy ázsiai fiókot... Úgyis egyedül ott nem volt még :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63131) Bad Pritt válasza scyllarus (#63130) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tök fölösleges, olyan irgalmatlan lagod lesz állandóan, hogy úgyis elmegy a kedved az egésztől. Szomorú azért, miért pont náluk csinálják először az alfát? :((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63132) dfsz34 válasza LobiDrg (#63126) üzenetére


dfsz34
őstag

nem jársz jobban, bár a jp2 egy igen jó TD, de a JT is, a haverodnak meg kéne tanulnia játszani vele vagy feltenni a nagy ágyút. Az egy gond lehet, hogy teljesen más stílus a két TD, de a JT is nagyon ott van, ha jól kezeli az ember

bingisz: hát igen, kicsit sem volt op, csak egy "kicsit" nerfelik, hogy beférjen a tier6-ba

mondjuk várható még egy hellcat nerf is hozzá, akkor már nagyjából rendben lesznek a tier6 tankok, talán a kv2 troll ágyúval kéne valamit kezdeni, az nagyon kilóg még

[ Szerkesztve ]

(#63133) TESCO-Zsömle válasza zsolthee (#63129) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

T30 is az, csak ne akarj vele eltalálni semmit. Akkor nem fogsz csalódni. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63134) LobiDrg válasza dfsz34 (#63132) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Szerintem az lehet a baj hogy a JP2 és a JT közt elég nagy a kontraszt.Lehet, hogy megszokta a JP2 mozgékonyságát :) Egyébként megvan neki a nagy ágyú.Ügyesen játszik a srác de valahogy nem boldogul vele.Majd kipróbálom nála :)) Nekem a Tier 7-es JP nagyon bejött.Bánom is, hogy eladtam.Talán majd egyszer visszaveszem, mert a legénységét megtartottam :)

[ Szerkesztve ]

(#63135) robika86


robika86
csendes tag

Hello! olyan kérdésem lenne, hogy valaki tud e olyan helyett, ahol lehet goldot venni kód formájába, értsd: ajándékba lesz. remélem valaki tud segíteni, mert fogy az időm! üdv és előre is köszi

(#63136) Bad Pritt válasza robika86 (#63135) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Premium shopban lehet goldot venni ajándékba (meg minden mást is).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63137) robika86 válasza Bad Pritt (#63136) üzenetére


robika86
csendes tag

ez jó, csak 1. nem tudom az account nevét. 2. kellene valami amit mondjuk berakok a borítékba :D valaki más? régebben vettem én is magamnak, csak aki árulta annak most nincs ilyen kódja.

(#63138) Szepi1979 válasza Bingisz (#63122) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Na ez NERF! Kíváncsian várom a tierV verzióját. Ha megkapja a T-34-85 ágyúját akkor jó vas lesz.

“ nem kell mindig nyerni “

(#63140) Enzolord válasza robika86 (#63137) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt is szokott lenni néha olyan kód, amiket ált. VGA-khoz adtak, esetleg más oldalakon nézz szét, szoktak ilyen official kódok lenni..
Amazonon van most fenn 3 pakk is.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63141) csapee válasza dfsz34 (#63132) üzenetére


csapee
senior tag

A nagy ágyú semmit nem jelent +30 pen meg +70 alpha. Alap ágyú is jó lenne, de hiába dugdosod az alját ha felül azt a függőleges lemezt belövik. Lehet vele bujkálni, de camo semmi, mozgékonyság semmi. Ha nem jó irányba menetél már mehetsz is a garázs a wt ág legalább vmennyire mozgékony.
Persze ha top tier td akkor nincs gond de T10-be harmatos.
Mindent elmond hogy Tankász már megvan vele, de a legtöbb sebzés csak 4,5k van. A T30-on ez még 1 osztályt se ér sztem.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#63142) vhw válasza csapee (#63141) üzenetére


vhw
addikt

Semmit nem jelent a nagy ágyú?
Hm... hát ez vicces...
A játék egyik legjobb ágyúja.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63143) bandiras2 válasza Bingisz (#63122) üzenetére


bandiras2
senior tag

A lényeg, hogy a KV2-t nem piszkálják. Szerencsére relative ritka tank, keveseknek fekszik a hozzá szükséges játékmód, és az első pár kör után feladják. Pedig nagyon vicces mikor 2 haverral trollplatoont nyomunk pl Himmelsdorf halálfolyosójának túloldalán 4-5 heawy nem mer kimozdulni :D Persze mi meg szépen gurulunk lassacskán, hogy ne ugráljon a célkör. BOOOM! lánc, BOOM BOOM, kussolás, tolatás fedezékbe, majd 20 másodperc után megint mehet a móka.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#63144) Scheff


Scheff
tag

Egy kis IS-3 random élőben 18:00 és 19:00 óra között. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#63145) Bad Pritt válasza Scheff (#63144) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, én is épp játszom és Two Steps From Hell válogatás megy közben. Pacsi! :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63146) Enzolord válasza bandiras2 (#63143) üzenetére


Enzolord
addikt

Jók ezek a fajta paltoonok, nekem az a kedvencem, amikor hárman megyünk az egérkével, és soha nem bírják megállni kommentár nélkül... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63147) ddt500hu válasza csapee (#63141) üzenetére


ddt500hu
veterán

Védettségben nem sokkal rosszabb mint a többi TD az ágyúja meg az egyik legjobb. [8000dmg-es köröm van vele.] 9-ek közül a T95 ami nehezen lőhető meg a T30 tornya de azok olyanok is (tetű lassúak). Tortoise, obj. 704, WT Pz4, Foch mind mind lőhető és nincs ilyen ágyújuk.

(#63148) KisApám


KisApám
addikt

Én a Ferdinándal próbálkozom mostanság.
A twitch-en Circonflexes ment vele pár jó kört, néztem és próbálok tanulni belőle, de röhej, hogy pl. a múltkor hiába forgattam az elejét, hogy ne lőjjék be, minden "benyelt", minden rám adott lövés sebzett... nesze neked "turret" armour.

Maradok a másik német TD ágon, jobban is szeretem, már csak egy lépésre van a Wtf auf E100 :DDD

Szovjet TD vonalon megálltam a SU-85-nél az ágyúja miatt, fun TD.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#63149) dfsz34 válasza csapee (#63141) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha mond neked valamit a név, akkor kirilloid a nagy JT szakértő több mint 1700 csatája van vele 74% WR-el. Ha nem mond semmit, akkor keress rá az orosz szerveren, aztán csodálkozz.

Elég pár csatát megnézni tőle és lehet belőle tanulni, hogyan kell használni a JT-t.

Amúgy, ha kv1s, eszembe jutott, hogy nemrég beleszaladtam egy játékosba, akinek 1800 csatája volt KV1s-el 90% :Y WR mellett. Na ez hogyan? Amúgy egy low tier stat pad gyerek, nem is különösebben kiemelkedő stattal. [link] Legalábbis low tierben nyomott sok ezer csatát, bár lehet, hogy csak élvezte.

(#63150) ddt500hu válasza ddt500hu (#63147) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ja és a 8000dmg-re csak I. osztályt kaptam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.