Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42201) Bad Pritt válasza mefistofeles (#42199) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak egy kérdésem van: játszottál más online játékot ezen kívül? És most nem Travianra meg Texas Hold' emre gondolok virtuális petákért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42202) mefistofeles válasza jahrn (#42200) üzenetére

1. ha már így említed, akkor vedd egy kalap alá a pirosat a narancssárgát és a sárgát is (gyanítom, hogy a játékosok minimum 75%-a) belőlük van bőven
2. Egyenlőre fogalmad sem lehet arról, hogy egy ilyen rendszerben mennyit kellene várakozni
3. Ha mondjuk 10 pro ból 2 nem képes várni 5 percet, hogy színvonalas csatákat játszhasson az helyett, hogy vacsora és a kedvenc sorozata nézése közben begyűjt újabb 5 killt és 3500 XP-t fogalmatlanok ellen akkor menjen. A wot elveszíti játékosai 0,001% át! húúúúúú Arról nem is beszélve, hogy ha nem 10 megalázó csatával kezd akkor közben nyer 50 pirosat akikből később akár 1-2 pro is lehet.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42203) mefistofeles válasza Bad Pritt (#42201) üzenetére

A válaszom igen, de nem igazán tudom, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy szerintem ennek a játéknak jót tenne a változás ?......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42204) szymre válasza sith7 (#42190) üzenetére


szymre
csendes tag

Tessék:
[link]

(#42205) jahrn válasza mefistofeles (#42202) üzenetére


jahrn
senior tag

Sokat kellene varni a jobb jatekosoknak, tekintve h a jatekosok kb 85-90%-a atlag alatti.
Gyakorlatilag te azt szeretned h konnyebb legyen szamodra a jatek, de azt leszarod h egy jobb jatekos a varakozasi idok miatt majd kb harmadannyi meccset (vagy meg kevesebbet) tud jatszani azonos ido alatt....GG

[ Szerkesztve ]

(#42206) Bad Pritt válasza mefistofeles (#42203) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak mert akkor nem vágom, miért kell emiatt sírnod ennyit. Játszottál Company of Heroest? Ahol második accounttal erőszakolják meg a profik a kezdőket? És nem úgy, mint itt, a WoT ahhoz képest enyhe simogatás, ott konkrétan nem tudsz fejlődni, mert egyből levadásznak.
Ugyanez igaz az FPS-ekre is, StarCraft 2 szintén hemzseg az ilyenektől.
A WoT-nak különleges fejlődési és fejlesztési rendszere van és ahhoz ez az MM majdnem tökéletes. Vannak hibái, de legtöbb esetben nem a játékosok skillje teszi ki sajnos a nagyobb hányadot hanem a tankok közti balansz totális hiánya.
Nem teljesen értem, miért jó neked ez a mazochista hajlam, olyan, mintha csak ezt figyelnéd a meccseken, hogy hány pró jött be a meccsedbe kis szintre, hogy kiélje magát. Na és? Itt legalább van egy rendszer meg van XVM, hogy tudd a meccs elejétől, hogy mi a helyzet. Más játékban erre sincs lehetőség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42207) marked one94


marked one94
őstag

Ma kilőtt a csapattársam mert pirosan ír neki az XVM :C Csak Gratulálni tudok az ilyeneknek.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#42208) jahrn válasza Bad Pritt (#42206) üzenetére


jahrn
senior tag

Tegyunk hozza megvalamit. Mivel ebben a jatekban nincsenek +2+3 unique varazstargyak meg tarsaik itt mindenkinek ugyanannyi eselye van kiloni a masikat. Jahat ha valalaki 8,8-al hasznalja a Tiger B-t a 10,5 helyett (vagy nonstop HE-t hasznal az IS-bol) mert az olcsobb, es meg felszerelest sem tesz ra...

(#42209) mefistofeles válasza jahrn (#42205) üzenetére

Nekem a játék mitől lenne könnyebb ha tegyük fel, menthetetlen béna vagyok? Inkább úgy fogalmaznék, hogy szeretnék a szintemnek -nagyjából- megfelelő játékosok ellen játszani. Így pl. sokkal könnyeben tudatosulhat egy játékosban, hogy mire (lehet) képes. Abból ha egy 25K-s lila játékos bealáz abból nem igazán tudom, hogy sosem leszek sárga vagy esetleg még zöld is lehetek......
Mindenki pirosként kezdi és abban igazad van, hogy könnyebben/gyorsabban jutna el a valódi képességeit tükröző szintig......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42210) mefistofeles válasza Bad Pritt (#42206) üzenetére

Nem figyelem, hány pro jön szembe hanem tapasztalom. Gondolom (nem ismerem a tudásodat/szintedet) te is ugrálsz örömödben ha a játékosok egyéni skilljei miatt felboruló pályán, 3-15 re kikapsz!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42211) Cray Tyler válasza mefistofeles (#42199) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Azért változna, mert elképzelhető, hogy banális hibákat vétesz, ezért nem élvezed a játékot. A profilodból kiderülne, hogy miben lehetne javulnod. Magaddal szúrsz ki, ha nem hagyod hogy mások segítsenek.

(#42212) vhw válasza dfsz34 (#42178) üzenetére


vhw
addikt

"Én pl szívesebben várnék akár 1-2 perccel többet"

Valóban?
Ha fél percig nem rak csatába már igencsak kényelmetlenül érzem magam, nem hogy több percet kelljen várni egy max 15 perces, de inkább csak <10 perces csatára (ami ugye sok embernek már jóval előbb véget ér).
Inkább játszok egy paradicsom fesztiválon ~azonnal (bár így se ritka a 30< seces várakozás), mint bámuljam a töltöképernyőt percekig.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42213) mefistofeles

Abból ahogy érveltek az jön ki, hogy igazából a tankok szintje szerinti besorolás is tök felesleges.
Vegyünk egy jó játékost pl. dieghot. Gyanítom, hogy T10-es csatában egy 7-es tankal több kalamajkát tud okozni mint egy átlag T10-es gamer. Vagyis a személyes skill (főleg egy szint fölött) szinte a technikánál is többet nyom a latban. Na ezt a személyes skillt hagyja teljesen figyelmen kívül a wot!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42214) Bad Pritt válasza mefistofeles (#42210) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, én akkor ugrálok örömömben, mikor beflankelem a Maust- T-54-el és leszaggatok róla 2000 hp-t vagy mikor az E 25 raptorszakaszunk berobban a nagy tohonyák közé és megesszük őket reggelire. Emiatt játszom pedig ugyanúgy látom azt, hogy vannak furcsaságok a játék szinte minden részében, de nem foglalkozom velük. A hozzáállásoddal van a legtöbb baj, nem pedig a játékkal, amint ezt belátod és elkezdesz rendesen játszani, rájössz arra, hogy hülyeség az MM miatt sírni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42215) jahrn


jahrn
senior tag

Eszrevettem en is h sokan nyavajognak ha XVM szerint eleve buko a meccs de az - marmint a win chance - egyreszt csak egy feltetelezes, masreszt meg...

Egy pelda, Campinovka, en 59-16, odaat 3xE75 unikum platoon mint topdog nalunk meg ketchupgyar..- huhh gaz lessz itten. Mondom a tobbieknek h elejen maradjanak mert spotolom az ellenfelet, es az E-75 platoonra osszpontositsak a tuzet.
Egy perc mulva mindharom halott volt, meg a bazisrol se jutottak ki (volt is nemi anyazas).

Ideje lenne ha mindenki kikapcsolna a win chance mutatot, hatha jobban tudnanak a jatekra koncentralni es szorakozni.

Es ahogy vhw is irta, en sem szivesen varakozok. 4-5 percet meg plane nem fogok.

(#42216) mefistofeles válasza Bad Pritt (#42214) üzenetére

Hidd el ha nem szeretném a játékot akkor nem játszanám!
Miért baj az, ha úgy vélem ezen a részén jelentősen lehetne javítani?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42217) mefistofeles válasza jahrn (#42215) üzenetére

Bár nem nekem címezted, elárulom én ha felrakok egy XVM-et akkor az első dolgom kikapcsolni a win "jóslás" funkciót.
Előtte ugyanúgy nyertem 28%-os mutatóval mint buktam 70%-al!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42218) sebijani1982 válasza mefistofeles (#42216) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Lehetne javítani,persze.

De abban milyen sikerélményed lenne, ha "INGÁZÓ" válna belőled?

Régebben leírtam:

Aki kinövi az alacsonyabb osztályt (javul a statja)-> feldobja a játék a "nagyok" közé, ahol a megszokott játékstílusa már nem fog működni, ezért folyamatosan vereséget szenved -> romlik a stat-ja, -> ergo, visszadobja hozzánk, mazsolákhoz, ahol újra bejön szinte minden neki, és így fog ingázni folyamatosan.

Na akkor hallgatná mindenki, hogy: "Folyamatosan szopóágra tesz az MM, mert előtte két napig javult a statom."

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#42219) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Kezdő vagyok!
Két kérdésem lenne hozzátok.
Melyik a leggyorsabb tank?
És melyik az amelyiket kilőnek és nem kerül sokba
a javítása és GYORS tank!???

(#42220) vhw válasza #63761920 (#42219) üzenetére


vhw
addikt

Alacsony szinten mondjuk a Pz I ausf. C.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42221) #63761920 válasza vhw (#42220) üzenetére


#63761920
törölt tag

HÚ ez tényleg gyors. :R

(#42222) unravel válasza mefistofeles (#42216) üzenetére


unravel
őstag

"Miért baj az, ha úgy vélem ezen a részén jelentősen lehetne javítani?"

Ha van változtatás, ha nincs, mindig lesz rengeteg síró játékos.
Élvezzétek a játékot és próbáljtok nyerni. Ennyi.

¯\_(ツ)_/¯

(#42223) Drenadar válasza DaveNo1 (#42189) üzenetére


Drenadar
veterán

no offense légyszíves olvass figyelmesen, értelmezz, ne csak egy két szót láss meg amit írtam, mert ott pont azt írtam hogy NE az legyen mint régen.

Köszi megértésed.

(#42224) szasanyi válasza virkir (#42195) üzenetére


szasanyi
félisten

Miért ne lenne az?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#42225) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat

szymre
köszi

[ Szerkesztve ]

(#42226) vhw válasza szasanyi (#42224) üzenetére


vhw
addikt

Egy alapvetően fps játékot ki játszana controllerrel pc-n? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42227) szasanyi válasza vhw (#42226) üzenetére


szasanyi
félisten

Én, ha lehetne! Meg más FPS-eket is, mert a kontroller kézreálló és kényelmesebb is mint a bill + egér. Én nem hardcore-ba tolom, hogy a kettő közötti különbség annyira fontos legyen számomra, mint ezek.

Megjegyzem: a konzolokon ezek szerint nem is játszanának FPS-t. :N

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#42228) Iron Funeral válasza marked one94 (#42207) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Néhány embernek olyan sötétség van a fejében, hogy az átlagember számára felfoghatatlan.
Arról nem is beszélve, hogy ezek általában tele vannak rossz indulattal is, csak hogy jó legyen a napod.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#42229) #63761920 válasza Iron Funeral (#42228) üzenetére


#63761920
törölt tag

Elindulok a kis renaultal és pirosan villogok,
valaki tul sok célzó vízet ivott mögötem
gyorsan félre húzódtam.

(#42230) eastsider válasza Iron Funeral (#42228) üzenetére


eastsider
nagyúr

pontosan.
amikor úgy belémjött (valami heavyvel voltam). egy könnyű tank, hogy leesett a hídon a vízbe (tk-nak vette) alig várták, hogy lelőhessenek a társaim :C (tempomattal mentem, kb oda se figyeltem)

(#42231) Chris0321 válasza szasanyi (#42227) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt a játékot csak bill.+egér-el lehet irányítani.

(#42232) virkir válasza szasanyi (#42227) üzenetére


virkir
veterán

Azt ne felejtsd el, hogy konzolon van pl célzás rásegítés, nem véletlen, hogy a konzol-pc nem egy ligában játszik FPS terén.
Amíg itt kontrollerrel becéloznál valamit vége lenne a csatának.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#42233) bullseye


bullseye
addikt

Azért én halványzöld létemre örülnék egy 4-5 szintű liga rendszernek. Még akkor is, ha kékek ellen kéne mennem sokat, de nem kéne látnom, ahogy 4 piros képtelen legyőzni egy kis maradék sárgát. AFK is kevesebb lenne, TK is. Nehezebb lenne a játék, de élvezetesebb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42234) vJokka


vJokka
aktív tag

Két jobban sikerült 1 Centis csata: Mines, Highway

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#42235) szasanyi válasza Chris0321 (#42231) üzenetére


szasanyi
félisten

At last! :R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#42236) psycroptic válasza #40993792 (#42188) üzenetére


psycroptic
őstag

Pff... benéztem a dátumot... :B

PSNID: Tomy83PS

(#42237) Motyi


Motyi
senior tag

Igaz még csak 7 csatát toltam ma, de érzem wr szempontjából megint vicces napnak nézek elébe :))

Egy kérdés. WT E100-ra, mit ajánlotok kiegészítők gyanánt? Optic és camo sztem kell, de a harmadiknál nem igazán tudom mi legyen.Talán spall liner?Ötletek? :)

(#42238) #63761920 válasza vhw (#42220) üzenetére


#63761920
törölt tag

Mikor tudok egy"Pz.Kpfw. I Ausf. C" ilyen tankot venni ?
Még 10 játékom se volt!

(#42239) myckey válasza #63761920 (#42238) üzenetére


myckey
veterán

ajánlott elolvasni az alapokat.
téma összefoglalóban találhatod

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#42241) Drenadar válasza #63761920 (#42238) üzenetére


Drenadar
veterán

amúgy szerintem a játékbn is tök egyértelmű minden mindenféle alap nélkül még angoly nyelvre állítva is a játékot... keresd meg a tech treet... ágrajzot, és máris látod mi kell ahhoz a fémszörnyeteghez... egyből látszik hogy ez egy fejlesztgetős játék

(#42242) #63761920 válasza #40993792 (#42240) üzenetére


#63761920
törölt tag

Hol tudok olvasni a szintek feljebb lépésről??

(#42243) bullseye


bullseye
addikt

Ha a WG igazán nagyot akarna kaszálni, berakna egy prémium Tigrist 25000 aranyért...
De a többi ágon is akadna 1-2 legendás tank, amiért rengeteget adnának emberek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42244) Drenadar válasza #63761920 (#42242) üzenetére


Drenadar
veterán

elsőnek olvasd el ezt [link]

(#42245) unravel válasza Motyi (#42237) üzenetére


unravel
őstag

kit erdekel a 7 csatád? :-)
nem vagy észnél ha 7 csata után következtetsz.:-V
+ a vereségek összeszedésében te is benne vagy.

¯\_(ツ)_/¯

(#42246) jahrn


jahrn
senior tag

patrikgtaivs

Engem is erdekelt, szal megneztem:

P2 es Comet is fel tud menni a sajat erejebol, a gerincen vegig lehet menni a vegen van egy scoutok szamara erdekesnek tuno hely. Persze csak ha nincs arty.

[ Szerkesztve ]

(#42247) mefistofeles

Nyilván én vagyok a nooob és örülnöm kéne mint majom a farkának de úgy tűnik délután is fojtatódik a cumi.
Az utolsó előtti csatám 3 kill, 8 emberke egy fia HP sebbzést nem produkált-vereség, Utolsó csata 5 kill 9 ember nulla HP, vereség..... gondolom minden rendben van.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42248) mefistofeles válasza sebijani1982 (#42218) üzenetére

Nem látom be miért lennék "ingázó"? Ez csak abban a ritka esetben fordulna elő ha valaki gyengébbek ellen éppen egy olyan szint legalját tudja csak elérni ahol már erősebb elenfeleket kap.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#42249) Stigma.HC válasza mefistofeles (#42247) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, csak is a játék tehet róla, hogy a játékosok annyit nem tudnak produkálni mint egy sajtreszelő :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#42250) mefistofeles válasza Stigma.HC (#42249) üzenetére

Arról természetesen nem a játék tehet, de összehozhatnák őket, hogy játszanak magukban és ne rontsák el mások játékát.
Hihetetlen, hogy ki tudjátok forgatni az ember szavait.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.