Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#42051) Enzolord válasza jahrn (#42050) üzenetére


Enzolord
addikt

Esetleg még a Microsoft Visuals++ vagy mi, ami még kellhet...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42052) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!

Nekem is AMD Athlon gépem van, egy 512-es GPU-val, az alaplap miatt nem nagyon lehet húzni a CPU-t (ahogy én kinyomozgattam a fórumokon), és gondolkodtam én is a cserén.
Lehet e egy olyan konfigot összeállítani, nem a legújabb legcombosabb holmikból(cél a költségkímélés), amin szépen elfutna a WOT? Most 25-30 FPS körül játszom, néha beesik 15-re, ami már gáz. 7%-ot most húztam a procin, így ez az esés most elmarad, de jobb lenne stabilabb és több FPS.
Vagy most már érdemes lenne megvárni a 9.0-ás patch-et? Az a baj én nem bízom abban, hogy jobban optimalizálnák és félek hogy már játszhatatlan kategória lesz.

Szóval tippeket szeretnék, lapra, CPU-GPU-ra, ha lehet. Köszi

Csak ne vesszetek össze Intel-AMD fanok...

(#42053) jahrn válasza Enzolord (#42051) üzenetére


jahrn
senior tag

Meg azt tudom elkepzelni h valami Win OS frissites kellhet :F Ezert irtam h tudni kellene milyen .dll-el problemazott eredetileg.

Egy kis iromany orosz hvy tankokrol LINK erdemes elolvasni.

(#42052) rolio1 Nekem most egy E3200 van a gepben 3GHz-re huzva (igen, ez egy Celeron :DDD ), elegge koltesghatekonyan 2 tabla milkat adtam erte.

[ Szerkesztve ]

(#42054) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ezt a "szellem tank" bugot mikor óhajtják kijavítani ami 8.10 óta megint előjött? elmondtam pár miatyánkot amikor sturer emillel a fél táram átrepült a fullra becélzott tankokon és mögötte csapódik be. ez már csak azért is kellemetlen mert a 15 ammo kicsit gyorsan elfogy ha valaki úgy durrogtat mint fater a bableves után.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#42055) vhw válasza rolio1 (#42052) üzenetére


vhw
addikt

Megnevezhetnéd konkrétan most mi van a gépben (hogy mit érdemes; a meglévőt fejleszteni vagy teljesen lecserélni mindent).
Csak új cuccok vagy használtban is gondolkodsz?
Valami keret, megközelítőleg milyen összeget szánnál rá?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42056) jano_77 válasza Remus389 (#42024) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem kifejezetten zavar az is ha fordítottan inkorrekt az MM, mert akkor sem tud jó csata kialakulni és ráadásul olyankor meg azért lehet kevés sebzést és killt elérni, mert a csapat lerohanja az ellenfelet és nincs rá elég idő! szal egyik sem jó, az arany közép utat kellene eltalálniuk SerB-éknek!

Amúgy meg olvasni is meg kellene tanulnod, mert több dolgot is félre olvastál, de az XVM tuti. :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42057) gilfoyle


gilfoyle
őstag

KV-1-re melyik ágyút javasoljátok? Melyikkel a legjobb az "élvezeti faktor"?
Megvan a 122mm-es, az ha talál mindent visz, najó a 7-es szintűeket csak karcolgatja, de pl egy TD-t temetni lehet vele :)

[ Szerkesztve ]

(#42058) jano_77 válasza gilfoyle (#42057) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a 107mm-essel toltam.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42059) rolio1 válasza vhw (#42055) üzenetére


rolio1
tag

MSI K9 Neo alaplap, Athlon 64 X2 5200+ 2,69MHz proci, 3 GB RAM, Radeon HD4770 GPU...
Jó lenne használt is, ha lehet, ennek beszámításával, tleg csak a WOT-ra kihegyezve, csak játszom a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#42060) gilfoyle válasza jano_77 (#42058) üzenetére


gilfoyle
őstag

Olyan nincs.
Van 57, 76, 85, 122...

(#42061) rolio1 válasza gilfoyle (#42060) üzenetére


rolio1
tag

jano régebben játszhatott vele, most már csak a KV-2-nek van olyan ágyúja.

Én a 85-össel szoktam menni, csak ha fun menetet akarok (ami a gold miatt általában veszteséges), akkor 122 és prem ammo.
A 122-es az 5-ös és az alattiakat AP-val egy lövésre elfújja, ha keményebb az ellenfél, oda kell HEAT.
A 85-ös átvisz mindent amit kell, pontosabb is. Ki kell tapasztalni.

(#42062) gagyenkov válasza gilfoyle (#42057) üzenetére


gagyenkov
tag

Csak a 122mm-es!:-) A 85mm-es a saját szintjén jó de följebb már semmit nem ér! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#42063) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

SPECIAL FV 215b_183 discount............Ezzel az a baj hogy nem az EU-szervereken! Mert mi Kapitalisták vagyunk! :(((

(#42064) Chris0321


Chris0321
addikt

(#42065) jano_77 válasza gilfoyle (#42060) üzenetére


jano_77
nagyúr

ooopsz...akkor sorry, majd otthon megnézem...emlékezetből írtam csak, de lehet tévedtem akkor. :U

(#42063) GaburroSan: ez nem a Top of the Tree folytatása? Gondolom ugyan az lesz minden szerveren, csak náluk tették ki először, mint minden akciót!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42066) Chris0321 válasza jano_77 (#42065) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen én is a 107 mm-essel használtam de azóta két tankra szétszedték KV-1 és KV-2. A KV-2 kapta meg a nagy tornyot és a 152 és 107 mm-es lövegeket.

Lesz top the tree:Calendar for February 2014

[ Szerkesztve ]

(#42067) Enzolord válasza Chris0321 (#42066) üzenetére


Enzolord
addikt

És azt mikor tudjuk meg, hogy most mi lesz a Top of the tree?
Ha Február egyel kezdődik ?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42068) L-e-f-i-e válasza gagyenkov (#42062) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez így csak szimplán nem igaz, a kv1 esetében a 6-os szintű ágyú (85-ös) értelemszerűen a legjobb, a 122-es pont a kisebb tankok ellen jó trollkodni, a 85 nagyobb penje , gyors töltése sokkal eredményesebb a nagyobb tierek ellen is. no more fail pls. ;)

=^-^=

(#42069) jano_77 válasza Enzolord (#42067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amilyen gyorsak szoktak lenni az EU-s WG-sek, gyanítom majd holnap. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42070) Patrick76496 válasza marked one94 (#41982) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem a látóhatáron és a célzásidőn kívül nincs végzetes hibája az M4-nek. Az összes T7-es heavy tank megvolt már a normál szerveren, nekem a T29 mellett ez volt a másik nagy kedvencem. :) Piszok jól lehet vele sniperkedni, és az átütésnek köszönhetően még a T8-as heavy-ket is gond nélkül beviszi szemből. És ha már M4-ről van szó, itt az idő egy kis dicsekvésre is.

(#41989) jano_77: Azt a részét is láttam, de ott már fent van, szóval nem derül ki, hogy jutott fel oda. Gyakorlóban megnéztem a környéket, de sehol sem tudtam felmenni WZ-132-vel.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#42071) diegho válasza rolio1 (#42059) üzenetére


diegho
nagyúr

Menjünk a legolcsóbb újra, amivel már jól lehet játszani:
Asrock H61M-VG4 alaplap 9161,-
Intel Pentium G2020 12626,-
Samsung 4GB DDR3 1333Mhz memória 8823,-

Ez összesen: 30610 pénz. A VGA-t első körben meghagynám és kipróbálnám hogy fut vele a játék. Tápegységed nem tudom milyen, de ha az is kell, akkor FSP FSP350-60APN 350W Active PFC 80+ táp 8575 pénz. Tudni kellene milyen merevlemezed és optikád van, mert ezeken már nincs IDE csatlakozó, csak SATA. A fent említett gépen a jelenlegi VGA-val szerintem 30 alá nem esne be az FPS 1280x1024-ben. Nem tudom mekkora monitoron játszol, de ilyen géppel gondolom nem fullhd-ban toltad eddig.

(#42072) jano_77 válasza Patrick76496 (#42070) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem a fenti részről lehet oda feljutni, max ha nem önerőből, akkor feltolva vki által.
Most nézem, hogy HUNS2-es vagy!? Üdvözlöm VaZo-t! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42073) scyllarus válasza diegho (#42071) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez a tipp nekem is jól jött, mert gondolkozom a fejlesztésen, az E3400 már kevéske. A 4 GB 1333-as ram most is megvan, és egy HD5670 512 DDR5 van mellette. Akkor 22k-ból megúsznám. Az a proci, ha jól emlékszem, olyan 50%-kal erősebb az enyémnél 1 szálon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42074) Remus389 válasza scyllarus (#42073) üzenetére


Remus389
veterán

nekem elfogadhatoan fut e5200-zal ami alig jobb mint az e3200

lehet az 5850 a ludas

különben nem biztos érdemes emiatt fejlesztened állítólag a következő frissitesnel javitanak a teljesitmenyen

hogy lehet egyébként azt megoldani a feladatkezeloben hogy a wot külön magot kapjon?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42075) marked one94 válasza Patrick76496 (#42070) üzenetére


marked one94
őstag

Nincs nagy hibája csak a többi t7es heavy jobb nála. :P

You'll Never Walk Alone

(#42076) diegho válasza scyllarus (#42073) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen az a proci 1 szálon elég komoly és érdemes azt a pár forintot rászánni és a 20xx szériát venni a 16xx helyett, mert 2-ről 3-ra emelkedik a cache mérete, ami még jól jöhet. Persze lehet venni 1150-eset is, az egy picivel drágább csak:
Asrock H81M-DGS alaplap 10947,-
Intel Pentium G3220 processzor 13589,-

3000 sincs a különbség, teljesítményben is pár % előnye van ennek, de ha nagyon kell spórolni, akkor a 1155 is tökéletesen elég. Amit még érdemes lehet megfontolni az egy i3 az apróról. Alapvetően az i3-nak semmi értelme nincs, mert dupla annyiba kerül, mint a pentium és alig hoz valamit a HT, de néha belefutni igen olcsó darabokba az aprón, volt már 12k-ért is!

Annyit lehet még finomítani a dolgon, hogy MSI lapra át lehet váltani, nem sok plusz kiadás és 3 év garancia, nekem elég jó tapasztalataim vannak az olcsó 1155-ös MSI alaplapokkal, eddig kb 10-et raktam össze és szuperek, igaz saját gépben meg Asrock-ot használtam (most is csak az már más kategória) és az is szuper volt :)

(#42077) scyllarus válasza Remus389 (#42074) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem hinném, durva procilimitem van, a múlt héten felhúztam 2,6-ról 3,3 GHz-re, és rögtön ugrott 10 fps-t.
A másik, hogy fejlesztett közepesen ugyanannyim van, mint 25%-os tömörített alap grafon - ez tuti nem a videókártya.
Az 5670 elég jó nekem, a Skyrimet pl. tökéletesen viszi, DDR5-öst vettem, az jobb, mint az 1 GB DDR3-asok.
Az átlag fps-em elég is lenne, az ugrálások nyírnak ki, Severogorsk és társai simán 14-re esnek.
De akkor megvárom a kövi patchet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42078) gilfoyle válasza L-e-f-i-e (#42068) üzenetére


gilfoyle
őstag

Köszi a válaszokat!
Akkor még beszerzem a 85mm-es ágyút. Mondjuk a T28-nál is az ötvenvalahány millis ágyú jött be, természetesen nem az volt a legnagyobb. Jó volt a penje, gyors és pontos volt.

(#42079) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehetne 1x-1x nekem is ilyen mázlim, mint ennek a srácnak! Nem mondom, hogy ügyetlen, de ennyi mellé lövést és lepattanót lehet azóta sem kapott mint ezen a csatán.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42080) diegho válasza scyllarus (#42077) üzenetére


diegho
nagyúr

Sosem fog ez jobban futni jelentősen a régi gépeken. Lehet lesz +5fps, de azzal semmire nem mész. Egyik barátomnak G550-es pentium 7750 pároson fut gyönyörűen 1366x768-ban mediumon fejlesztett grafikával. 30 alá nem esik nála az fps, átlagban 40-50 között ugrál.

(#42081) Remus389 válasza scyllarus (#42077) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom az adataimnal lévő gépen nálam szépen fut(Full HD, majdnem max ), az elején mikor sok a tank akkor egy kicsit leesik, de nem vészes, és az nem is érdekel, utána viszont 25-35 fps közt marad

esetleg meg kéne próbálni azt hogy a wot -nak dedikalni egy külön procimagot a feladatkezeloben, csak nem tudom hogy kell

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42082) Remus389 válasza diegho (#42080) üzenetére


Remus389
veterán

na ha lehet lesz +5 FPS az nekem jó is, 25-35 helyett, 30-40 FPS

azért egy 3.5 ghz-re húzott E5200 a legtöbb laptop procit lenyomja, és arra mennek rá állítólag hogy laposokon is elfusson, mert sokan laposon játszanak

nem is beszélve előbb utóbb csak lesz ketmagos támogatás és akkor erőre kap az öreg ketmagos, bár lehet addigra egy quadot beszerzek

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42083) csapee válasza diegho (#42076) üzenetére


csapee
senior tag

Lec23.atw.hu van regi i5 is 17 penzert.
Bocs nem neked, de mind1 csak olvassa:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#42084) Simulacrum válasza dfsz34 (#42030) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ha csak abból indulok ki, hogy most 2 perc a csatába kerülés egy 8-as tankkal esténként, akkor ha még több függvényt beleraknak a kiegyenlítés érdekében az MM algoritmusba félő, hogy 5 perces várakozások lesznek, amit én nem tolerálnék. Inkább legyen néha ilyen rossz az MM, de induljon a csata rögtön. Van egy olyan sejtésem, hogy a többség így gondolkozik, mint én.

(#42085) Remus389


Remus389
veterán

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#42086) scyllarus válasza Simulacrum (#42084) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom. Én inkább várok 1 perccel többet, de utána élvezzem a csatát, mint hogy gyorsan bekerülök, de 2 perc múlva már 6-an lőnek rám, vagy rohanjak, hogy nekem is maradjon valami sebezhető....
A héten nem játszottam este, de a múlt héten még nem kellett 2 percet várnom 8-assal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42087) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Beteszem ide is.

Skacok, valaki ismeri es szereti az Imperium Galactica nevu magyar keszitesu jatekot ?
Mert ha igen, akkor megorvendeztetem egy hirrel : egy magyar srac nekifogott, es kibovitette a jatekot, betett olyasmit hogy egy gombbal lecserelodnek az elavult fegyverek a hajokon, a telepeinken meg bizonyos epuleteket feljebb lehet fejleszteni 2-4 szinttel stb.
Akit erdekel a dolog, ime itt a hivatkozas : [link]

[ Szerkesztve ]

(#42088) dfsz34 válasza Simulacrum (#42084) üzenetére


dfsz34
őstag

Már miért kéne még egy percet várnod rá? Nem értem.

MM kiválasztja a 30 tankot, úgyanúgy, mint most.

Utána egy algoritmus szépen elrendezni, pl ha van 6 hellcat és nem szakaszban, akkor 3-3. Ez kb 1 másodperces művelet.

A várakozás más miatt lesz, pl foglalt minden szervez kapacitás vagy ilyesmik. Ha ott van 1000 nyolcas tank a sorban, akkor nehogy már azt gondold, hogy az mm algoritmus miatt vársz te két percet.

(#42089) rolio1 válasza diegho (#42071) üzenetére


rolio1
tag

Köszi a tippeket, a vinyó és a DVD is SATA-s, azokkal nem lesz gond. Nem is gondoltam, hogy ilyen olcsón is meg lehet úszni, még ha GPU-t is kell vennem akkor is tűrhető.
Másik kérdés, a családban van egy ilyen konfig:
GigaByte GA-31M ESL2 lap,
Celeron E3300 2500MHz,
csak 2 GB DDR2-800 RAM.
És az én videokártyámat ha beleteszem, az jobb konfig lenne?

(#42090) DVlad válasza Remus389 (#42034) üzenetére


DVlad
őstag

De az emberi tényező miatt lesz valóban random az igazi erő/hatékonyság összetétel, és ezt valóban nem kell, nem lehet figyelembe venni. De a járműveket hozza már balanszba az szerencsétlen program a csatáknál. És igen, a balansz egyensúlyt jelent, ami 50/50%-nál tökéletes, na ezt kéne közelíteni, de kizárólag a gépeket tekintve. Ebbe kár belemagyarázni mást.

(#42091) 04ahgy válasza rolio1 (#42089) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"És az én videokártyámat ha beleteszem, az jobb konfig lenne?"

Nem vagy alig.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#42092) Zeratul válasza diegho (#42076) üzenetére


Zeratul
addikt

Jelen állapotban igazad van, de hamarosan bekerül a havok motor ami szereti ha van AVX, a pentiumnak meg ez nincs (pontosabban le van tiltva), illetve ott van a nVidia driverek rossz szokása hogy egy processzor szálat teljesen kisajátít a parancsvezérlésre és adatforgalom irányítására a VGA és a CPU között. Egy szálat elvisz nVidia, egyet a havok, akkor mi marad futtatni a játékot?

(#42093) rolio1


rolio1
tag

Aha, alakul ez...
Ezért nem tudtam, hogy belevágjak e a fejlesztésbe, mert ugye a mostani felállás a hagyományosabb gépeknek kedvez, de ha tényleg lesz fejlesztett grafikai motor, megint költeni kell rá.

Mondjuk ennyi pénzt lehet rá költeni, mert lehet mire jön a Havoc motor, már elvisz az agyvérzés egyik meccs közben

(#42094) diegho válasza Zeratul (#42092) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindkét gépben AMD kártya van, amihez nem hiszem, hogy sok nvidia driver kellene.

(#42095) Zeratul válasza diegho (#42094) üzenetére


Zeratul
addikt

Szerinted mindenki Radeonnal nyomja a WoT-ot?

[ Szerkesztve ]

(#42096) diegho válasza Zeratul (#42095) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem akik kérdezték igen, a többi meg nem kérdezte, így kit is érdekelnek?

(#42097) Chris0321


Chris0321
addikt

(#42098) bazsi83vp válasza rolio1 (#42093) üzenetére


bazsi83vp
senior tag

Előbb azért nézegesd meg, hogy melyik a limitáló tényező - a win feladatkezelő jó a procira (mindkét magot nézve persze), GPU-Z pedig a kártyának... ha pl az utóbbi is 90+ százalékon pörög belenyalva a százba FPS laggnál, csak a procicsere nem, fog segíteni. (nem ismerem a HD4000 szériát, de így ki tudod szűrni mi teker teljes gőzzel és az a szűkebbik keresztmetszeted ennél a játéknál..)

Tegnap kellett a 30 kill... kis TD üzemmód a végén, ha már béna volt a felderítés :D


[ Szerkesztve ]

(#42099) gagyenkov válasza L-e-f-i-e (#42068) üzenetére


gagyenkov
tag

Tapasztalataim alapján én azt tudom elmondani, hogy azok a lövegek egy adott harckocsin amik alapvetően repeszromboló lőszer kilövésére rendszeresítettek sokkal hatékonyabban használhatók! Az M4-en is a 105mm.es tarackot használom és a t7-es vasakba is bőven üt míg a páncéltörő már rég kevés oda. Mondom, ez az én tapasztalatom. Mindenkinek érdemes a rövid csövű tarackokat kipróbálnia. Viszont számítani kell arra, hogy lassabban töltenek és pontatlanabbak! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#42100) Zeratul válasza diegho (#42096) üzenetére


Zeratul
addikt

Attól hogy nem kérdezi még érdekelheti, de befejezem mert már megint MD. House kedvedben vagy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.