Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#151951) Injun válasza SoulReaver (#151949) üzenetére


Injun
aktív tag

Lehet,hogy nem tiltott,bár én úgy tudom.Egyszerűen csak kíváncsi lennék rá.De ha titok akkor titok.Megértelek.

(#151952) SoulReaver válasza Injun (#151951) üzenetére


SoulReaver
veterán

Karácsonyra szemüveget kérj a jézuskától, vagy egy pár új szemet, mert már leírtam...

(#151953) zozyk válasza Injun (#151951) üzenetére


zozyk
addikt

Segítek,hogy ne kelljen sokat gugliznod,látom hogy rossz a szemed:
List of Mods (Still Allowed and Forbidden)

(#151954) SoulReaver válasza Injun (#151951) üzenetére


SoulReaver
veterán

Itt van magyarul is.. :D

(#151955) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sheridan eladva, újabb fos került ki a garázsból

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#151956) zozyk válasza h1mpi (#151955) üzenetére


zozyk
addikt

Hol kell megállni azon az ágon akkor? Bulldog vagy T49?

(#151957) h1mpi válasza zozyk (#151956) üzenetére


h1mpi
nagyúr

T49 nagyon jó, ez a Sheridan nagyon nem. Buflák nagy, nulla camo, közepes gun.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#151958) kchryss válasza Emu (#151945) üzenetére


kchryss
addikt

Már írtam, hogy a Löwét választottam, mert az a legdrágább, így azon nyertem a legtöbb aranyat a 30%-kal.
Eddig 3 csatát mentem vele és tetszik.
[kép]
[kép]
[kép]

Egy csata 8-as, egy 9-es, egy 10-es tierben volt. Átlag sebzés 1900.

(#151959) wwenigma válasza Jokerdapro (#151950) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Halkan megsugnam hogy mocskos egy mod es en siman csalasnak titulalnam mivel jelentos elonyt biztosit a hasznalojanak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151960) dokee78 válasza SoulReaver (#151949) üzenetére


dokee78
félisten

Ez a mod azért sokat segít.
Én bot-ként sem használok ilyet.

(#151961) SoulReaver válasza dokee78 (#151960) üzenetére


SoulReaver
veterán

És akkor most csaló vagyok? :D Egy bárkinek ingyen letölthető modpack, alap beállításával települő mod miatt veritek a nyálatokat... Alsain amúgy is csak a legal modokkal rakja tele a pakkot, erről ennyit. Nem itt kell álszenteskedni...

(#151962) wwenigma válasza SoulReaver (#151961) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amig nincs tiltva hasznald nyugodtan, ez a szemelyes velemenyem ugyanugy mint a fenti is. Nincs álszenteskedés...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#151963) Viktoár


Viktoár
addikt

Csak vélemény de egyetértek SoulReaver-el. Ez csak egy mod ami ingyen elérhető mindenki számára. Az hogy él vele valaki vagy nem, saját döntésen alapul.

Olyan ez mint a prémium lőszer. :) Vannak akik full golddal nyomják (megtehetik mert szarásig vannak kredittel vagy arannyal, jellemzően a jobb klántagok) és vannak aki ritkán vagy egyátalán nem.

Mindenki máshogy értékeli/használja az "előnyhöz segítő" lehetőségeket. :K

Üdv:Viktor

(#151964) jr1994 válasza Viktoár (#151963) üzenetére


jr1994
addikt

Amíg nem volt hivatalos lista a tiltott modokról, a lövegirányt is a "necces" kategóriába sorolta a közösség nagy része, ezért véleményes a használata.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#151965) Jokerdapro válasza wwenigma (#151959) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én csak azt mondtam hogy legális ;] Egyébként tessék írni a csúnya wg-nek hogy tiltsák be. ;]

(#151966) dokee78 válasza SoulReaver (#151961) üzenetére


dokee78
félisten

Nem írtam ilyet,de nagy segítség.
Lehetnem tiltott,mégsem fogok ilyet használni.
Előnyhöz juttat.
Lehet idő kérdése és tiltott lesz.
Nem sokban különbözik,mint a döntögetős,fa borítós mod.

Szerintem ez javítana az "eredményeimen", mert többször kaptam be kritikus vagy halált jelentő találatot,mert azt hittem egy spottolt tankról,hogy nem rám néz éppen. :)

Persze ez csak egy piros játékos véleménye.

[ Szerkesztve ]

(#151967) Viktoár válasza jr1994 (#151964) üzenetére


Viktoár
addikt

Értelek, de már van lista a tiltott modokról és abban nem szerepel. Mégis az ember szemére hányják.

A legjobb lenne ha nem is lehetne kűlső forrásból származó modot használni csak ami a kliensben van. Így nem lenne vita. :)

dokee78 Mi akadályoz meg abban hogy feltedd a modot és ugyanakkora eséllyel játsz azzal szemben aki már használja? Magaddal szúrsz ki, a másiknak csak free dmg leszel ha kimész elé mert nem tudod hogy éppen rád néz.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#151968) po1son válasza Viktoár (#151967) üzenetére


po1son
addikt

A legjobb lenne ha nem is lehetne kűlső forrásból származó modot használni csak ami a kliensben van. Így nem lenne vita. :)

Ott a pont, szerintem is kár erről vitázni, nekem sem éppen pozitív a véleményem erről a modrol, de amíg a wg engedélyezi, addig ez van és el kell fogadni sajnos. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#151969) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
IS3 ace, meglett ra a top agyu, igy azert kellemesebb
felszerelésnek meg lesz ra vert stab, most gyujtom a manit, ugyis learazas van

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#151970) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A múltkor valaki azt írta nem érdemes Lakeville-n befutni középre spottolni mert úgy sem lövik a spottot. Hát most lőtték. 1 perc után volt 4k. :DDD

Replay.

[ Szerkesztve ]

(#151971) SoulReaver válasza dokee78 (#151966) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mert a modul kijelzős skinek azok nem juttatnak előnyhöz? Minden kezdő felrakja... Meg amilyen csaló módon baszik ki velem a játék, szerinted érdekelnek ilyen dolgok? :)

Arról meg nem tehetek, hogy piros játékos vagy. Nem botokkal kell szakaszba menni, és akkor tanulsz is valamit.

[ Szerkesztve ]

(#151972) szbalogh


szbalogh
őstag

T-62A-t húztam :D

Nick: HE_Storm

(#151973) zozyk válasza SoulReaver (#151971) üzenetére


zozyk
addikt

Még az ősidőkben Diegho is megmondta,hogy a modok annak adnak előnyt,aki tudja is értelmezni amit lát.
A legtöbb redwarriornak csak egy újabb színes kis izé lesz a szeme előtt...

(#151974) SoulReaver válasza zozyk (#151973) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez így van :) Ahhoz a kistérképet is kellene nézni, az pedig nem megy a játékosok 90%-nak.

(#151975) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Több, mint 27k csatám van, de ilyen leosztással még nem találkoztam:

:Y

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#151976) zodo válasza lacibacsi (#151975) üzenetére


zodo
nagyúr

Gondolom, min. a kis light-ot csak meghívta Lacibácsi? :)

(#151977) lacibacsi válasza zodo (#151976) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na ja, mindkettő másikat. Az egyiknek tiltva volt, a másik meg nem fogadta el... :N

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#151978) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

urak!
A nagy olcsóságra való tekintettel kérnék tőletek egy kis felszerelés ajánlást.

-Revo (Töltés gyorsító+ Célzás gyorsító+ ?)
-IS2 (Töltés gyorsító+ Célzás gyorsító+ ?)
-Pokolcica (Töltés gyorsító+ ? + ?)
-OI (Töltés gyorsító+ Célzás gyorsító+ ?)

Zárójelben az én elképzeléseim. :)) Ahol zavar van az erőben ott világosítsatok meg légyszi! :DDD :B :R

Szerk. : Inkább kérdezek minthogy baromságot dobjak fel a gépekre. :B

[ Szerkesztve ]

(#151979) Emu válasza Jokerdapro (#151978) üzenetére


Emu
őstag

Célzásgyorsitó helyett ahol lehet inkább vstab-ot használj ;)

(#151980) Lanash válasza Jokerdapro (#151978) üzenetére


Lanash
aktív tag

IS-2 (kínai) tankhoz én töltés gyorsítót +vstab + szellőzést használtam.

(#151981) galervin93


galervin93
őstag

Nem igazán nyomatom mostanában, de ha már dívik, két screenshotot én is előszedtem az elmúlt hónapból.
a) jaj de jó, nincs med/heavy/td fölény az ellennél, sőt, minden tanktípusból ugyanannyi van - eljött a Kánaán! (meccs vége 2:13 oda)
b) valaki tett fel a minap talán T8-as screenshotot, hogy az első kettő többet sebzett, mint mögötte a többiek, ez ihlette a feltöltést - igen, ez egy T8 csata.
No akkor ránézek most már a játékra is, megnézzük, lehet-e játszani, azért ez a dupla xp vonzó, prémium meg boost mellett még vesztes csata is annyit hozhat, mint normál esetben egy nyertes. Szóval próba cseresznye. Mindenesetre a szatmári almapárlat hűtőben, hátha nem úgy mennének a dolgok.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151982) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez az strv s1.... szörnyen bugos tank... Nem elég, hogy folyamatosan a legszarabb csapatokba rak, de még az álcája is egy fosadék...

Emlékszem, jó pár hete írtam itt a fórumon, hogy már 50méterről nem vettem észre az strv-t, miközben az lőtt... én egy egész erdőből lőttem, védtem a bázist, csak azok voltak előttem, sehol egy spotter, de kispotoltak és buktunk.... Nem értem, hogy miért csinálja ezt ez a mocsadék wg... 37% wr... :)

[ Szerkesztve ]

(#151983) jr1994 válasza SoulReaver (#151982) üzenetére


jr1994
addikt

Szar a látótávod.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#151984) SoulReaver válasza jr1994 (#151983) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor áldozzam fel a ventilátort vagy a töltés gyorsítót egy periszkópra?

(#151985) Jokerdapro válasza Emu (#151979) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

És Lanash köszönöm. :) Akkor töltés gyorsító mindenhol az addig eldőlt. Vstab többet ér mint a célzás gyorsító? Másik dolog hogy a szellőzés szar legényekkel is érdemes? (Egy skilles) Valaki tudná linkelni azt az oldalt ahol az ajánlott felszerelések vannak tankokra lebontva? :) köszi előre is! :R

Szerk.: Soulreaver én az strv 103-0-át periszkóp+háló+T. gyorsító kombóval használom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#151986) galervin93


galervin93
őstag

Én milyen felszerelést áldozzak fel? Ja igen, kilőtt végül...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151987) jr1994 válasza SoulReaver (#151984) üzenetére


jr1994
addikt

Vagy optikára. De inkább periszkópra, mondjuk a svéd TDkkel soha nem játszottam, csak fontosnak tartom a látótávot, látod most is csak kispottoltak valahogy. Nyilván a szellőzés helyett.

(#151986) galervin93: a doboz tankkal mindegy, az úgyis csak funolásra való.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#151988) Emu válasza Jokerdapro (#151985) üzenetére


Emu
őstag

Most már gép közelből írok:
Vstab többet ér, mert abban az esetben kisebb körről kezdesz el szűkülni, és hamarabb tudsz lőni. De ha a teljes időt nézzük, akkor is egy hajszállal jobb a stabi. Anno valaki linkelt erről egy összefoglalót, ha nem haragszol nem keresem vissza.
A legtöbb gépnél akkor éri meg a szellőzés, ha fullos legényekkel tolod, BIA-SIA is rajtuk van már, meg nem árt pót ellátmány is esetleg mellé. Jelenlegi metában ritkán lehet spotra számítani, ezért a +30-50m látótáv sokkal fontosabb mint mondjuk 0,3 seccel rövidebb töltés. Nekem a legtöbb tank az alábbi kombóval van felszerelve: Vstab+Rammer(töltésgyorsító)+optika.

Nekem a tegnapi legjobb T8 csatám ez volt:
KÉP :O :W

(#151989) MZsoltee


MZsoltee
veterán

T34-85M-et szerintetek lehet majd megint kapni? Kellen valami T6 meg prem, de nem igazán látok alternatívát

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#151990) galervin93 válasza jr1994 (#151987) üzenetére


galervin93
őstag

Persze-persze, csak a szpot-rendszer csodái miatt tettem fel...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#151991) jimmy74 válasza Jokerdapro (#151978) üzenetére


jimmy74
őstag

OI-ra meg amúgy majd a következő Japán hevikre venti-rammer-vert.stab. mindig !hellcat-nek periszkop+álca+rammer!!lassan 3kivalosagos nálam ès így használják az unicumok is.
MZsoltee:vegyèl inkább 8-as prèm medet most jó áron kb 6k az áruk!
Fv 4202-őt javaslom piszok jó aumz ágyú rajta!.
Ha esetleg ruszki kell a legènysèg miatt akkor T54 mod1!!

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#151992) MZsoltee válasza jimmy74 (#151991) üzenetére


MZsoltee
veterán

A T54 mod1 a T-54 FP? Az STA-2 nagyon olcsó, vagy annyit is ér?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#151993) zodo válasza MZsoltee (#151989) üzenetére


zodo
nagyúr

Persze, igaz nem rég volt (szept. közepén) vagy a tesó Rudy pl tavaly benne volt az advent kalendáriumban.
Általában 2-3 havonta felbukkannak szóval türelem.
Statisztikám szerint felváltva vannak a shopban, e szerint Rudy a soros érkező.

Szerk: Igen, mod1 vs FP az a T-54 first prototype

Sta-2 sem rossz, kicsit papír de én szeretem. Előbb váltam meg az FV4202-től mint a Japántól de ez játékos függő téma.

[ Szerkesztve ]

(#151994) MZsoltee válasza zodo (#151993) üzenetére


MZsoltee
veterán

Annyira nem tudok vigyázni sajnos a tankokra, így valamikevésbé apapír kellene. Amivel lehet farmolni is :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#151995) jimmy74 válasza MZsoltee (#151992) üzenetére


jimmy74
őstag

Igen!
Tegnap arctic régión mapon olyan poor csapatot kaptam hogy mindenki elment a heavy vonalra a medes oldalt meg egy tank ment.
Nem tudtam mit csinálni úgy gondoltam úgyis Tier 10be rakott hát elmegyek arra èn is az ellensèges medeket bevárom hátul toronyból vèdekeztem.
Hát nem tudtak velem mit kezdeni a tizesek se, egyszer se találtak be megindulni nem merték mert addig legalább a jagtigerünk beállt vèdekezni ès nem mertek ráindulni..
Addig bírtam míg a nehèz oldal elbukott ès rámszakadt vagy 300 tonna nehèz tank minden bosszújával :D
Nagyon jó kis gèp kár hogy berakja T-10-be.
Úgy emlékeztem règen csak 9-esig rakta fel?!

WoT:jimmbo

(#151996) jimmy74 válasza zodo (#151993) üzenetére


jimmy74
őstag

Igen persze játékostól függ .
De ugyanazt a játékot az Fv vél eltudnám játszani mint az sta-val max rakok rá optikát venti helyett.
Mert a löveg van olyan jó mint azon és kb hasonló a paraméterek.
Viszont ezzel közelebb is tudok menni mert a torony jobban pattint.
Ès sokkal több pályán érvényesül emiatt is úgy gondolom.
MZsoltee: Próbáld ki tesztszerón ha lehet,nem tudom most fejből mennyi gold van hány prèmtankra elèg ...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#151997) CirrMee válasza Jokerdapro (#151978) üzenetére


CirrMee
addikt

Hellókittire nálam rammer/távcső/álcaháló ment, elvégre kemper gép. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#151998) jimmy74 válasza CirrMee (#151997) üzenetére


jimmy74
őstag

ezt irtam én is,....

WoT:jimmbo

(#151999) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Hali! Kínai vonalon indultam el, jelenleg Type 58 eddig erősnek bizonyul az ág, pl a T29 es tankot is leterítettem vele :DDD milyen extrákat rakjak rá? töltésgyorsító? álca?

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#152000) kchryss válasza Jokerdapro (#151978) üzenetére


kchryss
addikt

Revo - ha randomban használnád akkor töltésgyorsító - vert stab - optika, ha sh-ban vagy csapat csatában farmolnál vele, vagy nagyon skilles legénységed van akkor optika helyett mehet venti

IS2 - töltésgyorsító - célzásgyorsító - venti, ha skill4ltu stílusban tolod akkor itt is mehet venti helyett optika, ő a mobilis nehéz tankokkal is szereti gyűjteni a spot sebzést :)

Hellcat - töltésgyorsító - álcaháló - periszkóp

OI - töltésgyorsító - célzásgyorsító - repeszpáncél

(#151999) @Scrake^;DD:
Type 58 - töltésgyorsító - célzásgyorsító - optika

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.