Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#152551) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A beetetős időszak... :D

(#152552) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai nap 6 órás mérlege T92 LT-el:
42 csata, ebből 4 db tier8; 17 db tier9; és 21 db tier10!
Az első 2 órában volt 3 db tier8, 4 db tier9, 8 db tier10; a következőben 0 tier8, 7 tier9 és 6 tier10; és az utolsó 2 órában 1 db tier8, 6 tier9 és 7 tier10!
Kedves a WG mint mindig. :D
Ez alatt a 6 óra alatt sikerült megnövelnem 2.5 millával a büdzsémet ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152553) po1son válasza SoulReaver (#152551) üzenetére


po1son
addikt

Aztán majd 1-2 hónap múlva rejtett nerf... :D

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152554) zozyk


zozyk
addikt

A második full HP-s lőszerrekesz találat után úgy érzem,hogy akkor ideje távoznom mára.
Bumm,szívtam! :DDD :O

(#152555) wwenigma válasza po1son (#152553) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanmar ezek nem olyanok...

BTW miert mindig a masik csapatban van 5+ zold jatekos, nalam meg 2-3 max...velem egyutt...6/19....200 meterre van a panther 8.8 es nem spotolom fel direkt ralatassal Revoval aminek 470m a látótávja, minden lepattan amit lovok, hát baccameg mar, multkor ennyire sok volt az az 56% hogy most kamatostul kell leszopnom?! :W

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152556) SoulReaver válasza po1son (#152553) üzenetére


SoulReaver
veterán

Még most nagyon tetszik igen... Csak a graikám fing.... olyan mint régen a terep nevű game :D Strv S1-et eladtam, mert folyamatosan tier10 be rakott és csak veszítettem vele.... kibaszott wg.. Mondjuk így nem is lehet megszeretni egy tankot...

[ Szerkesztve ]

(#152557) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó kis fun tank ez a T92 light, jól elleszünk :))

(#152558) lacibacsi


lacibacsi
addikt

A Cromwell B legénysége milyen képzettséggel volt? 0. skill BIA + 1 db 100%-ra fejleszthető 1.?

Ugyanitt: FV215b 183 TD-re szakképzett legénységet keresünk! :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152559) jano_77 válasza SoulReaver (#152556) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mint a mai napom mutatja, készülj fel mert a T92-el is folyamatosan tier10-be dobál majd. ;)

h1mpi: én megmondtam :K örülök hogy be jön. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152560) Czmorek válasza lacibacsi (#152558) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Csak a jányoknak van +1 db 100%-os
Sima 0. BIA-s legénységgel volt.

(#152561) lacibacsi válasza Czmorek (#152560) üzenetére


lacibacsi
addikt

Battyameg! Mondjuk még így is jobban járok, mint ha frisseket toboroznék...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152562) h1mpi válasza jano_77 (#152559) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Not bad... volt tier10 is ott lőttem a legtöbbet :)) ja és a végén vettem észre, hogy a kólát nem tettem be :P

[ Szerkesztve ]

(#152563) oke válasza h1mpi (#152562) üzenetére


oke
senior tag

Milyen ajándékot kaptál? :))

(#152564) h1mpi válasza oke (#152563) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem tudom már nincs ott :Y

(#152565) galervin93 válasza lacibacsi (#152561) üzenetére


galervin93
őstag

CromB játszható lámpa nélkül is, és mivel elsőnek számít az új sor, gyorsan össze lehet szedni a kellő tapasztalatot. Prémium + boostokkal előnyben vagy, egy 200 vagy 300 százalékos nagyon meg tudja dobni a dolgot. Gyorsan összejön egy-két sor skill (összességében az már ugye 3 lesz), utána már mehet is az FV-be.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152566) jano_77 válasza galervin93 (#152565) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ráadásul holnaptól 2x legénységi XP lesz minden GYŐZTES csatában, azzal bekapcsolni a 300%-os boost-ot na az gyorsan feldobja a skilkeket. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#152567) dokee78 válasza jano_77 (#152566) üzenetére


dokee78
félisten

Ma 6-tól van 2x XP nem?

(#152568) inferno88 válasza SoulReaver (#152556) üzenetére


inferno88
őstag

:Y
Legközelebb nekem vegyél tankot és kipróbálom neked. :DDD
Szívesen előkóstolok a calendarból egy Patriotot vagy Lorr 40t-t :DDD

Semper fi!

(#152569) h1mpi válasza inferno88 (#152568) üzenetére


h1mpi
nagyúr

S1 eladását én se értem, talán a legéletképesebb tank t10-ben

(#152570) jimmy74


jimmy74
őstag

Elvileg mindennap tank más tank van a dobozban?
Vagy lehet gold ilyenek?!
Más:ma beléptem a tesztre ès eltűnt a legénység a csillagrombolóból de a badger-ba sincs ès a barakkban se láttam őket....
Azt írta belépéskor hogy removed 1 slots...illetve a badger vagy mi a tököm hozzáadva.
A róka mikor lesz teszten èn úgy olvastam azért is léptem be hogy kiprobaljam de nem lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#152571) SoulReaver válasza h1mpi (#152569) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem nem adta az s1.... Minek játszak vele, ha többet veszítek, mint nyerek? .....

(#152572) Lanash


Lanash
aktív tag

Dombokkal még mindig nem vagyok barátságban. :DD :DDD :N
Hihetetlen, hogy senki nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#152573) h1mpi válasza SoulReaver (#152571) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van ilyen...

(#152574) galervin93


galervin93
őstag

A mai napom egy képben.

:))

E100 4/4 pattant - dezertálás
T34 - T10 csata, első lövés artytól -500 hp + töltő és parancsnok - dezertálás
T49 - 10 méterről nem találtam el a CDC-t - dezertálás
Rudy - egy kivételével csak artytól kaptam lövést, dezertálás közben lőttek ki

Szép estét! :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152575) Flash Gordon válasza jano_77 (#152552) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Gratula! Olyanokat nem mondanál róla hogy a járgányba bezsúfolt 4 fős személyzet miatt folyamatosan lehal a legénység találatkor, az oldala merő lánc ezért ha oldalt lövik instant láncolással jár, ha szemből akkor meg modul critt+legénység, a mozgékonyságról meg annyit hogy úgy fordul mint egy defektes kamion, a lassúságával párosulva ez már annyira nem fun amikor le kell forogni valamit. A felfüggesztés miatti hintázás bár lehet fun de azért eléggé zavaró. Az apcr elég lassú fajta és az a harmatos átütés a távolság függvényében a béka segge alá esik, a kumulatív meg mint tudjuk lassan száll és nem sok mindent üt át cserébe csak 5600 kredit darabja. A 150-es sebzés vicc tier 10 ben, ilyen sebzéshez táras löveg dukál, ezzel a tankkal a fentiek miatt nem sok értelme van lövöldözni de felderítésre ajánlható, jah azt is csak akkor ha nem rakja be városi térképre és nincs tier 10 light az MM ben.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#152576) h1mpi válasza Flash Gordon (#152575) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez mind szép és jó de mégis egy kurvajó tank hozzáértő kezekben. Az APCR a valóságban gyors és pontos.
A tank lapos és a jó gundep miatt alig lehet eltalálni egy domb mögött. Nem a 10-es HT-ket kell lőni hanem a többi 8-as vagy 10-es puha tankot. Kb ennyi

[ Szerkesztve ]

(#152577) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#152574) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Csupa moka es kacagas volt. En megprobalok semmi se venni az adventi napokon. Max defi, remelhetoleg nem lesz.. a patriot tetszik meg volt nem reg de azt meg tudtam allni :) eleg kiabrandito a jatek sokszor. Lehet a premet se veszem meg akcioban se

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152578) lacibacsi válasza galervin93 (#152565) üzenetére


lacibacsi
addikt

Úgy fogok tenni. :R
Már persze, ha lehet majd kapni a kalendáriumban... :F

(#152566) jano_77: Az én Cromwell B-ben még nem... :((

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#152579) Flash Gordon válasza h1mpi (#152576) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hozzáértő kezekben valóban, ezért gratuláltam.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#152580) jr1994 válasza SoulReaver (#152571) üzenetére


jr1994
addikt

Van annak a tanknak egy fogyatékossága, hogy hát sajnos az is TD. És mint a legtöbb TD, ennek sincs tornya. Az meg -sajnos vagy nem sajnos - nem árt, ha csatát akarsz lehozni. Persze TD-ből még a jobbak közé tartozik, meg biztos jó vele farmolni, de hogy egy agilis meddel vagy páncélozott heavyvel jobban lehet befolyásolni a csatát, az biztos.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#152581) jimmy74 válasza BÁ Nutrition (#152577) üzenetére


jimmy74
őstag

azt se ajánlom :N

WoT:jimmbo

(#152582) xAttilax válasza BÁ Nutrition (#152577) üzenetére


xAttilax
őstag

Defi csak akkor jó ha SH-zól, randomba a sok tier X miatt nekem kuka.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#152583) BÁ Nutrition válasza xAttilax (#152582) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az a terv majd. A vk100.01p is gyakori ahogy latom de eleg lomha joszag.
Prem tankom van eleg, foleg nemet. Ill 3 orosz. Mas nemzettel meg nem jatszottam. Elobb a jgpze100 a grille es az e50m vonalat akarom kihuzni. Ill oroszban 140 es is7. Ez lehet jovo ilyenkor mire vegzek :)
Mas premet nem nagyon latok hasznosnak. Tavaly belemerultem egy kicsit mivel anyagilag nem megterhelo. De oszinten szolva csak attol h kvazi megtehetem meg nem lesz tobb ertelme. Iden inkabb adakozok a voroskeresztnek valszeg. Premium acc se biztos h megeri ugy h csak hetvegen jatszottam iden, kiveve szabi alatt.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#152584) wwenigma válasza galervin93 (#152574) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En csak felhoztam. :] A sok 0 wn8as meccs utan elkezdtem Revozni, ha nem hagy nyerni akkor jojjon a penz. Jott egy kis apro de sok ment ki goldra sajna. ;]

Olyan mellé alá fölé lövések voltak igy is hogy csak lestem, de legyoztem az MM-et.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#152585) po1son válasza Flash Gordon (#152575) üzenetére


po1son
addikt

Még nem találkoztam vele és nem néztem róla komolyabb replay videókat, de én csak örülni tudok neki, ha végre rájött a WG, hogy egy tier8as prémium tanknak nem kell tier9es adatokkal rendelkeznie (pl wz120).

xAttilax - Mostanában elégé keveset találkozok defi-vel, akiknek megvan azt mondják a magas töltésidő miatt és a pontatlan ágyú miatt régi is7 feeling. Nem minden a páncél szerencsére, face to face harcban amúgy simán beüthető bármelyik tankkal a dupla kupolája csak a sok tomato mindig az alsó lemezt lövi.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#152586) zozyk


zozyk
addikt

M46 Patton KR a mai ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#152587) zozyk


zozyk
addikt

Jól indul a reggel. :B
Replay

[ Szerkesztve ]

(#152588) adamgreen válasza zozyk (#152586) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nekem ez múlt évben 250 ft ért megvolt a dobozból ;] annyit megért :C

(#152589) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az Aslains frissítésnél kiszedtem a csapattárs lövés blokkolását. Nem érdemlik meg hogy ne lőjjem Őket, ha belém lő ki tol a nyomorult

(#152590) dokee78


dokee78
félisten

Gondolom van jelentősége az adventi kalendáriumban lévő láda színeknek.
Adott színű láda,tank.
Míg a másik az egyéb érdekesség,például Gold vagy prémium nap.

(#152591) zodo válasza dokee78 (#152590) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs jelentősége.
Tavaly 22 tank volt, 1 napon éves prém fiók és 1 nap amiről nem tudom mi volt a 24-ből.

(#152592) Zolee_70 válasza h1mpi (#152589) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Instant ban, ha kiszedem....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#152593) h1mpi válasza Zolee_70 (#152592) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én azért próbálok mérlegelni, de van olyan, hogy bannoltatnám magam csak nem tudom meglőni. Nehogy már azt higgye a kis csíra, hogy bármit megtehet. :U

(#152594) Greentea


Greentea
senior tag

Ennek a Grille-nék hogy ilyen szar az RNG-je? :( Hihetetlen milyen lepattanásokat produkál

(#152595) Greentea válasza Greentea (#152594) üzenetére


Greentea
senior tag

Lehet ez lesz az első 10-es tankom amit eladok a ..... Mi ez a forgási sebesség? Egy vicc :D Wt auf pz4 után hatalmas csalódás eddig.

(#152596) zozyk válasza h1mpi (#152593) üzenetére


zozyk
addikt

ProModban az F12-vel ki/be lehet kapcsolgatni a SafeShot-ot.

Itt van a configja nálam: *:\Games\World_of_Tanks\mods\configs\oldskool\safeshot.json

// Hotkey for switching mod on or off
"hotKey": "KEY_F12",

(#152597) galervin93 válasza po1son (#152585) üzenetére


galervin93
őstag

Én egyszer Lakeville-en vagy 300 méterről eleresztettem egy lövést IS-2-vel erre a dögre, kissé srégen jött ki az egyik sarkon ,gondoltam legalább láncolom, ha más nem, hát nem bement az alaplőszer is? :D Persze kellett egy masszív szórás-makk. :)

adamgreen
Nekem is. Aztán adtam még hozzá egy kis goldot, azt' lett belőle Revo. Tiszta siker. :DD

Greentea
A szóráskép miatt mindegy, milyen pontos az ágyúd, mindig lesz egy rakat fostaliga lövésed.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#152598) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ki ismer magára?

Csak pingelni tudom a térképet, és volt is rá okom, de hiába... Bátor bot magyar társaim ugyan is, elmentek meghalni és utána még ugattak is...

(#152599) inferno88


inferno88
őstag

Mindenki számára jelezném, aki black friday alkalmával vett tankot, hogy nézze meg hány forintnyi eurót vontak le a számlájáról. Én ebben a hozzászólásomban taglalt tranzakció miatt nyitottam egy ticketet és most landolt 834 gold a fiókomban!

Szóval hajrá, csörögjön a nemesfém nálatok is!

Semper fi!

(#152600) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Egy kis IS-4

Első körben azért eléggé páncélozott volt a mezőny.... Nem tudják már hova tenni a HT-at.

Második körben a foch szerencsére segített, de eléggé izgalmasra sikeredett..

Grille terrorizált... Szart sem ér már az is-4 tornya. löveg mellett belőtte, aztán a tetejét is, amit nem értek, mert sík... és nem fentről lőtt, hanem szemből.



Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.