Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#447) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Nem értem egyáltalám mibajotok van a beépytett lejátszóval. Szerintem tökéletes.
Ja és az átnevezgetést se értem.Rá kell másolni az IGO8 mappát a sys.txt jó legyen beállítod az elérési utat és kész.
Win CE módban hogyan lehet elindítani?Csak azzal a hülyenevü fájlal?

Nekem van és eddig nagyon tetszik gyors fagyásom se volt. IGO( rendesen müködik, mp3 mat szépen viszi a beépített lejátszó még EQ is van benne.
Videót is lejátsza jól mpeg4 egy kis progival lehet a rendes filmeket megfelelőbe átkonvertálni. Egy kb 800MB filmből csinált kb 400MB-at. Egy 4GB os kártyára jópárat tehet az ember meg zenét is.

Ja viszont amivel jól megszivatott a Wayteq.
Én azért rendeltem ezt mert az írták mindenhol, hogy navigáció közben nem lehet zenét hallgatni.Tehát vagy az egyik vagy a másik. Előszőr az FM transzmitteres változatot néztem amiatt mivel kazis rádió van a kocsiba és így nem kellen lecserélni ugye ha tudnék róla zenét hallgatni, de mivel azt írták mindenhol, hogy nem lehet egyszerre a 2 dolog ezért vettem ezt meg. Erre tegnap próbálom és megy együtt minden gond nélkül megy a zene és simán beszél alatta az IGO. Szóval egy kicsit ez szívás. :F

Remélem ez segít másoknak is.

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.