Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) freaghill


freaghill
őstag

Kösz Ivanovic, el is vitted a mixemet...

(#13052) thunder505


thunder505
csendes tag

Úgyláccik megin nem vagyok józan, de nem baj igyunk még egyet .........................

Egy:

Brazilia - Mexikó = Brazil nyer _ nincs kiírva hogy mennyi az odds, de utánanéztem: Brazil odds 1,36

Olaszország - Japán = Olaszország nyer _itt sincs kiírva hogy mennyi az odds, Olaszország odds 1,60

De mi a helyzet szerintetek Usa val? Szerintetek.....

Usa - Honduras _szerintem az Usa nyerne, de nincs mindig 3 hazai...... és annyi fordulat volt már benne hogy csak na.......

:)) :)) :)) :DD :DD :DD :DD

(#13053) stefyY válasza Cthulhu Dawn (#13050) üzenetére


stefyY
őstag

Esélyes, mindhármat merném húzni, persze nagytéttel nem... :DDD
________________________________________________________

(#13051) freaghill: Soha többé női teniszre...mensi közrejátszik :DDD

________________________________________________________

(#13052) thunder505: :DDD :DDD :DDD :DDD

Olaszokra sokallom az oddsot, amcsik meg kiszámíthatatlanok...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13054) thunder505


thunder505
csendes tag

Ennyi a nyereményem amikor Tuti tippre játszom, de sajnos már nincs tippem szinte semmire.... volt aki 8.50 nyert 1 tippel képzeld el egy 1500 ft val........igen!

(#13055) Rx válasza stefyY (#13049) üzenetére


Rx
aktív tag

:W :DDD
nem tudom, hogy jönne-e...
volt egy meccs ahol a spanyol válogatott játszott valami harmatgyenge válogatottal és ha jól emlékszem 2-1 lett csak a végeredmény...

(haverom pedig 4 v. több gólra akarta kivenni)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13056) Mano_01


Mano_01
tag

most ez ment ma :)
kis tet,kis nyeremeny,de nagy orom a kicsinek is :)

bocs a kep miatt,teloroo vagyok es vmiert igy rakja be :/

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13057) giigz


giigz
veterán

Kiutaltam az összes pénzem bet365-ről, igaz mondtam már tegnap is, de azért ma is mondom, az eddigi legjobb időszakom volt. :)

Mostantól Tippmix, ha lesz valami :)

(#13058) thunder505 válasza Mano_01 (#13056) üzenetére


thunder505
csendes tag

Nagyon Ügyes, Gratula!

:DD :)) :C :C :C :C :C

(#13059) Mano_01 válasza thunder505 (#13058) üzenetére


Mano_01
tag

hat majd holnapra kiderul mennyire vagyok ugyes :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13060) stefyY válasza Mano_01 (#13059) üzenetére


stefyY
őstag

Ő már most másnapos... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13061) Rx válasza Mano_01 (#13059) üzenetére


Rx
aktív tag

Szerintem a fórumtárs arra gondolt, hogy látható a szelvényszám, amit "eltakarnak" vagyis ketté hajtják a szelvényt.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13062) stefyY válasza Rx (#13061) üzenetére


stefyY
őstag

Nem, ő azt hiszi, hogy már nyert. :) Amúgysem elég a szám, kell a szeló is beváltásnál.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13063) Rx válasza stefyY (#13062) üzenetére


Rx
aktív tag

:)

Jogos, hallottam a környéken volt ilyen balhé ebből..

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13064) sz_abika


sz_abika
addikt

Utánpótlás szinten már „beárazta” Nigéria Tahitit, a 2099-es U20-as vb-n 5–0-ra nyert ellene, de az akkori gólszerzők (Obiora Nwankwo, Ibok Edet, Kehinde Fatai, Nurudeen Orelesi, Daniel Adejo) közül most senki sincs ott Brazíliában.

Hejj, ennyire elbambultam volna a kanapén? :~o

PSN: xszabikax

(#13065) B-L-A-C-K válasza thunder505 (#13058) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te hány éves vagy, 12? Miért írsz végig félkövér betűvel? Vagy ezt vegyük úgy üvöltesz végig? Illetve látom erősen smájli komplexusod is van... Illetve miért gratulálsz neki ha még egyetlen egy meccse se ment le a szelvényről?

Ebben a melegben szaporodnak itt az okosabbnál okosabb emberek...:D

[ Szerkesztve ]

(#13066) thunder505 válasza B-L-A-C-K (#13065) üzenetére


thunder505
csendes tag

Ugye..... na gyere ide eperpálinka................

(#13067) NyxNyxNyx válasza B-L-A-C-K (#13065) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:C :C :C :C :C

;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#13068) janos1988


janos1988
addikt

Ma ment a két svéd GG 1200 -> 3800, egy 3/4-es meg egy két überkami alappal mindhárom.

üdv
janos1988

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13069) stefyY válasza janos1988 (#13068) üzenetére


stefyY
őstag

Mit ittál te is? :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13070) Speedhs válasza stefyY (#13069) üzenetére


Speedhs
őstag

Ironizál. ;]

(#13071) freaghill válasza stefyY (#13069) üzenetére


freaghill
őstag

Mit ittál Gyuluska?

[ Szerkesztve ]

(#13072) gery2123


gery2123
őstag

Na itt a mai tuti :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#13073) stefyY


stefyY
őstag

Jött a sakk X-em... ;]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13074) Cthulhu Dawn válasza stefyY (#13073) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem meg a tenisz dupla esély.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13075) stefyY válasza Cthulhu Dawn (#13074) üzenetére


stefyY
őstag

Dupla esély? :O :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13076) Cthulhu Dawn válasza stefyY (#13075) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Én tenisz dupla esélyekkel nyerek százezreket, csak a bet365 nehogy megtudja ;] . Meg is mutatom a szelvényem bizonyításképpen, csak letakartam pár dolgot, hogy ne tudjanak elkapni.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13077) freaghill válasza Cthulhu Dawn (#13076) üzenetére


freaghill
őstag

:DD :DD :DD :DD :DDD

Szerk.: Akartam is már szólni, hogy kéne szelvény :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13078) Mano_01


Mano_01
tag

Skacok.
lehet atterek bet at homerol tippmixprora.regeltem mar az oldalra,de elfelejtettem a felhasznalot v a jelszot nem tudom melyiket :) hogy tudom megoldani a problemat? :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13079) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én ma kihagytam a napot, Boston tuti ment volna, de valamiért nem érzem, majd reggelre elválik jó döntés volt e hogy nem raktam...

Cthulhu Dawn: Na ez jó volt...:)

Mano_01: Emailjeid között nézd meg, ha jól tudom ott meg kell hogy legyen amikor regeltél oda küldtek megerősítést.

[ Szerkesztve ]

(#13080) stefyY válasza Cthulhu Dawn (#13076) üzenetére


stefyY
őstag

Csak én komolyan mondtam, bár nem raktam, nem is fogok most egy ideig, de a tippemre kiváncsi vagyok. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13081) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#13079) üzenetére


Mano_01
tag

sehol semmi..

ennyi csak..

[ Szerkesztve ]

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13082) B-L-A-C-K válasza Mano_01 (#13081) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ott az ügyfélszolgálat email címe, írj nekik...

(#13083) giigz válasza janos1988 (#13068) üzenetére


giigz
veterán

Ez ütött :)) :DD :DDD

(#13084) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#13082) üzenetére


Mano_01
tag

irtam.visszadobtak hogy emilbe nem irnak ilyeneket..
hivjam fel oket jopenzert..
mondjuk nem csodalkozok 3 het volt,mire jott hogy sikeres reg..

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13085) janos1988 válasza Cthulhu Dawn (#13076) üzenetére


janos1988
addikt

:DDD

+ Ez csak úgy.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13086) B-L-A-C-K válasza Mano_01 (#13084) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig arra az emailre lehetne írni, az oldalon is fel van tüntetve hogy ott lehet segítséget kérni...

Janos1988:

[ Szerkesztve ]

(#13087) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#13086) üzenetére


Mano_01
tag

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13088) B-L-A-C-K válasza Mano_01 (#13087) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na akkor ha leírták érthetően hogy csak hívni tudod őket ilyen probléma miatt, akkor én nem tudok okosabbat mondani...:)

(#13089) Mano_01 válasza B-L-A-C-K (#13088) üzenetére


Mano_01
tag

az lesz :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13090) giigz


giigz
veterán

Uristen de reg voltam a lottozoban :D 45-ig lehetett megrakni a szelomat, persze 43-ra ertem oda :)

15x odds körül jött ki, hatha bejön... :)

(#13091) Mano_01 válasza giigz (#13090) üzenetére


Mano_01
tag

megy a drukk neked is :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13092) B-L-A-C-K válasza giigz (#13090) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elmondani nem lehet mit raktál?

(#13093) Mano_01


Mano_01
tag

Sundsvall 0-3 Assyriska FF

:(

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13094) stefyY válasza Mano_01 (#13093) üzenetére


stefyY
őstag

még az X-es tippel is jócskán mellélőttem... :O

Hajrá Sandefjord, Göteborg és a Kalmar meccsen ne legyen GG... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13095) Mano_01 válasza stefyY (#13094) üzenetére


Mano_01
tag

valaki irta itt,vagy fbon,hogy ma alkot az Assyriska..

meg nincs minden veszve..de ezt eleg nehez behozni..

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13096) Shkiz0 válasza stefyY (#13094) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Láttunk már eféle bundás kenyereket :)
Lehet a vége 3-3

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#13097) stefyY válasza Shkiz0 (#13096) üzenetére


stefyY
őstag

4-3 is... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13098) Mano_01 válasza stefyY (#13097) üzenetére


Mano_01
tag

lehetne :)

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#13099) janos1988 válasza janos1988 (#13068) üzenetére


janos1988
addikt

Fatökűeknél sem lesz meg a GG. :(

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#13100) janos1988 válasza janos1988 (#13099) üzenetére


janos1988
addikt

Na sebaj. Elkészült a holnapi tökéletes 3/4-es. Csak ez megy és csak ajánlani tudom nektek is. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.