Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) stefyY válasza B-L-A-C-K (#12200) üzenetére


stefyY
őstag

Akartam én is kérdezni, semmi nincs neten/teletexten. :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12202) Rx


Rx
aktív tag

Namíbia - Nigéria V @1,6
U21 Oroszország - U21 Németország 1.fi. D@2,02
Alcorcon - Alméria 2v3 gól D@1,93
odds: 6,23766
Ezen gondolkodom, hogy egy ezressel megolom...

Esetleg valakinek vélemény erről?

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#12203) rwin5 válasza stefyY (#12201) üzenetére


rwin5
őstag

5-9 szerbeknek

(#12204) polgárjenő


polgárjenő
tag

ez mit jelent pontosan?
"Amennyiben kifizetés előtt a befizetés teljes összegét legalább egyszer nem forgatja meg, úgy a bet365 fenntartja a jogot, hogy felszámolja a ki- és befizetéshez kapcsolódó költségeket. Szükség esetén az igényelt összeg ennek megfelelően csökkenhet."

mekkora lehet az a költség?

(#12205) stefyY válasza rwin5 (#12203) üzenetére


stefyY
őstag

Remek, hányadik negyed? :)) Köszi azért.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12206) L_YKing


L_YKing
addikt

Kinek milyen telója van? Miért szereti? Írhatna priviben akárki mert telót szeretnék venni, de nem tudom milyet. :F :N
Bocsi a nagy offért.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#12207) janos1988 válasza janos1988 (#12088) üzenetére


janos1988
addikt

Megrakva Las Palmas 4+ gólos fixszel. Meg ment még 3 másik 3/4-es. Aztán holnapra kiderül mennyi jön vissza a 2400-ból.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#12208) rwin5 válasza stefyY (#12205) üzenetére


rwin5
őstag

A játékidő: Egy meccs 32 perc tiszta játékidő (vagyis az óra áll, ha a játék áll), melyet 4×8 perces negyedekre osztanak. Az 1-2. illetve a 3-4. negyed között 2 perc szünetet, a 2-3. negyed között (félidőben) 5 perc szünetet kell tartani.
15 óra 15 perckor kezdődött, tehát V-é-g-e 5:9-re
Brazília - Kína meg elvileg 3 - 18 lett, de ez lehet csak elírás, mert ekkora elpicsázást nem tudok elképzelni :U

[ Szerkesztve ]

(#12209) stefyY válasza rwin5 (#12208) üzenetére


stefyY
őstag

A szabályokkal tisztában vagyok.

Orosz kézisek bekezdtek... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12210) giigz válasza L_YKing (#12206) üzenetére


giigz
veterán

SGS, nagyon szeretem, de majd év vége fele le fogom cserélni. Azt hogy mire, még nem tudom.

(#12211) Shkiz0 válasza L_YKing (#12206) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Galaxy S3, imádom :)
Most egyelőre nem látom értelmét lecserélni S4-re, de szerintem majd az S5-re (vagy majd ki tudja milyen néven jön ki) majd benevezek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#12212) pohár válasza L_YKing (#12206) üzenetére


pohár
félisten

Nokia 5800 kék színben :D
akár nálam is adhatsz le rendelést, ha már mobilüzletben robotolok :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12213) polgárjenő


polgárjenő
tag

nekem samsung galaxy mini volt, most mini 2 van xD ingyé volt mindkettő ilyen telenoros hűség szarság. bementem a boltba és 5 perc alatt nálam volt :D aznap vettem egy tabletet, nexus 7-et, azóta azzal mászkálok mindenhova :D telóról megosztom a netet, és úgy fogom a tablettel. ezért nem költök 3g-s tabletre. amúgy ez a galaxy mini 2 nagyon szimpi nekem, jól is néz ki. főleg ingyen :D

(#12214) giigz válasza pohár (#12212) üzenetére


giigz
veterán

i4-etek van fekete színben? Mennyiért mennek manapság?

(#12215) rwin5


rwin5
őstag

Nem ide tartozik, de hátha: Valaki nem tudja, hogy bankszámla online részét csak akkor lehet elérni ha ezt személyesen kérjük? Vagy lehet valahogy regisztrálni anélkül is? (OTP)

[ Szerkesztve ]

(#12216) pohár válasza giigz (#12214) üzenetére


pohár
félisten

van, van független is 85900-ért (8GB), meg vodás is van ilyen kodíciókkal, újszerű állapotú mindkettő :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12217) stefyY


stefyY
őstag

: DDDDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12218) rwin5 válasza stefyY (#12217) üzenetére


rwin5
őstag

ahol néztem jóelőbb azt hittem elírás, de mégsem.. ;]

(#12219) L_YKing válasza pohár (#12212) üzenetére


L_YKing
addikt

Ugye Veszprémi vagy? ;]
Pedig nálad vennék telót. :))
Iphonon gondolkoztam de brutális árak vannak tudás meg nem sok szvsz. :)

Köszi mindenki :R Még nézelődök telókat. Írjatok még jó telókat, meg tapasztaltokat. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#12220) pohár válasza L_YKing (#12219) üzenetére


pohár
félisten

ah dehogy, Debrecenben melózok, és 40km-re lakok tőle :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12221) joker93 válasza giigz (#12188) üzenetére


joker93
csendes tag

köszi a tippet :C

Lehetetlen a fény sebességénél gyorsabban utazni és természetesen nem is célszerű, mert lerepülhet a kalapunk.

(#12222) samfishR válasza L_YKing (#12206) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem is galaxy S, első generáció. szeretem nagyon, de ln is le fogom cserélni a közeljövőben, mert ki akarom próbálni a wp8-at. nokia lumia 925 van kinézve egyelőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#12223) stefyY


stefyY
őstag

Orosz kézisek csúnyán kikapnak...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12224) rwin5 válasza stefyY (#12223) üzenetére


rwin5
őstag

A mai kéziknél sokban benne van a pakliban, itt is csak az odds volt ilyen, egyáltalán nem volt esélytelen a szerb csapat :)) De még behúzhatják attól függetlenül

(#12225) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#12206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Iphone 4, nem is kell ennél jobb, régen utáltam az iphone-kat, de hogy lement az áruk vettem egyet és azóta úgy vagyok vele nem is kell más. i4S-em is volt közbe de eladtam mert azon kívül hogy weboldalak 2 másodperccel hamarabb jönnek nem tud többet. Na meg utálok bukni valamin főleg sokat, ez sajnos ilyen heppem. Ezt 3 hónapja 47 ezerért vettem, és szerintem fél év múlva is eltudom adni ennyiért.

Na de hogy ne legyek off, még hazafelet jövet raktam egy kis szelót, de az maradjon titok mert kami...:) Viszont úgy látom a szerbek vízibe jöttek, így az 500 Ft-os biztossági szelóm jönni látszik, már csak a Horváth kézi kell rá, viszont csak 5500 jönne belőle, szóval bukóba vagyok így ma...Persze ha jön a kamim akkor nem...:)

[ Szerkesztve ]

(#12226) stefyY válasza rwin5 (#12224) üzenetére


stefyY
őstag

Szerbek otthon kínkeservesen 1 góllal nyertek, oroszok meg biztos résztvevők lennének ha nyernek otthon...szerbek sehol nincsenek, ez meg vicc. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12227) rwin5 válasza stefyY (#12226) üzenetére


rwin5
őstag

az 1 éve volt :) 8 hó eltelt + mindenkinek tétje van, szerbek agresszív játék mindenhol én szinte sose raknék ellenük :D

[ Szerkesztve ]

(#12228) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elaludtam és nem mentem el lottózóba
Pont úgy kombináltam volna őket, hogy elment volna minden
( Montenegro vízilabda X és Szerbia kézi is ment volna csak másik szelvényen)
ha jön a Montenegro kézi X és az orosz kézi X akkor kiakadok viszont

Szerbek eddig alulteljesítettek, de jó csapat nagyon, kellő motivációval. Szerintem látható volt :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12229) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Eddig vezettek a szerbek :)) Elfogyott a motiváció ;]

Azóta megint mennek kettővel, jó kis meccs lehet

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12230) stefyY válasza NyxNyxNyx (#12229) üzenetére


stefyY
őstag

16-23 óta nem nézem, ne idegesíts... :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12231) stefyY


stefyY
őstag

28-29, facom...-1500 :( áhh mindegy is.

Amúgy erről beszéltem...

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12232) giigz válasza giigz (#12188) üzenetére


giigz
veterán

Oléééé :C

(#12233) gery2123 válasza L_YKing (#12219) üzenetére


gery2123
őstag

Vegyél nexust! A legjobb készülék, akárki akármit mond.Vita nincs, :DD

On: Mára egy ilyet raktam nagy összeggel, az elmúlt napok viccei miatt.

-- PSN_ID: GerY2123

(#12234) mario1012


mario1012
tag

A francia kézicsapat remélem azért megnyeri, 1,10-ért megérte ennyit izgulni... :F

(#12235) B-L-A-C-K válasza mario1012 (#12234) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem az 1,05-ös magyar még izgalmasabb...:)

(#12236) mario1012 válasza B-L-A-C-K (#12235) üzenetére


mario1012
tag

Azzal direkt nem is szemeztem, ezt is utólag tettem rá, nagytétesbe. (mert így ez ingyen pénz, ha jön címszóval). Ennek ellenére izgalmas volt, bár a 2 perces kiállítás segített sokat.

Már csak egy horvát kézi, és olimpiakos kosár kell.

(#12237) stefyY


stefyY
őstag

Magyar kézi X...vicces. :DDD bár kb tétje se volt

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12238) Zoli9292


Zoli9292
tag

Murray meccs fog még folytatódni? Már órák óta be van ragadva a pénzem :(

(#12239) tami92 válasza stefyY (#12237) üzenetére


tami92
aktív tag

havolt olyan hülye valaki hogy arra fogadott akkora ods-ért akkor az meg is érdemli :DD

szerk. Bocsi akkor :(

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#12240) stefyY válasza tami92 (#12239) üzenetére


stefyY
őstag

Én olyan hülye voltam, hogy az orosz kéziseket behúztam...utólag könnyű okoskodni, nézegettem a svéd kéziseket is, meg szinte biztos voltam a fehérorosz kézisekben is, mégsem mertem behúzni... :( Gyökkettő vagyok.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12241) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hogy én ezzel az U19-U21-el mindig beszopok :W
Most épp a retkes hollandok nem bírtak lőni egy nyamvadt gólt.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#12242) Cthulhu Dawn válasza Shkiz0 (#12241) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Megkérdezem mostmár. U19-U21-el nyert már valaki :DDD ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#12243) Chereiose


Chereiose
addikt

Hajnali NHL döntőre valami tipp?

(#12244) giigz válasza Cthulhu Dawn (#12242) üzenetére


giigz
veterán

Szvsz. ilyenre még nem volt példa :D

(#12245) stefyY válasza Cthulhu Dawn (#12242) üzenetére


stefyY
őstag

Visszakerestem az utóbbi 2 évből megmaradt nyertes szelóim közt, egyiken sincs utánpótlás meccs. :N :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12246) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Ma Stanley Cup :DD
De jó lesz ez a hét, egyik nap NBA döntő, másik nap NHL döntő.

Nagyon érzem ezt a meccset, mindjárt jönnek a tippek.

[ Szerkesztve ]

(#12247) rwin5


rwin5
őstag

Magyar D-t játszott komoly :B

(#12248) mario1012


mario1012
tag

Horvát kézi nagyon bekezdett, már csak az Olympiakosnak kellene nyerni, az első negyedet ahogyan elrontották, ahhoz képest ők is szépen visszahozták. :)

[ Szerkesztve ]

(#12249) Chereiose


Chereiose
addikt

Banvitspor - Galatasaray kosár meccs 86-85 lett majdnem meglett az X :(((
szép fogás lett volna
szerk.: Remélem német kézisek behúzzák

[ Szerkesztve ]

(#12250) pohár válasza DeathBat666 (#12246) üzenetére


pohár
félisten

akkora X lesz, mint a stadion :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.