Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Bochum - St. Pauli 1X2 Bochum 2,25 Nyitott
Bielefeld - Paderborn 1X2 Döntetlen 3,20 Nyertes
Karlsruhe - Fürth 1X2 Döntetlen 3,20 Vesztes

Na ez is egy f.szán sikerült szelvény volt.... :( :W

(#19002) rwin5


rwin5
őstag

Bűn Serenat most nem élőzni annyira megy neki.. :)

(#19003) Speedhs válasza pc_seft (#19000) üzenetére


Speedhs
őstag

Az a gond, hogy csak 1,3-as odds van rá bet365-n.

(#19004) janos1988 válasza janos1988 (#18997) üzenetére


janos1988
addikt

Nincs fő szelvény. Helyette meg egy ilyen 3/4-es, mint fő pótló tripla téttel.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19005) sz_abika válasza Speedhs (#18996) üzenetére


sz_abika
addikt

Részemről X lett téve még csütörtökön és azóta is tartom az álláspontom :)

PSN: xszabikax

(#19006) pc_seft válasza Speedhs (#19003) üzenetére


pc_seft
tag

Ja értem hát az nem valami magas!

Viszont ha tudnék online fogadni biztosan megtenném a Leverkusent X/V illetve Mainz X/V nagy téttel ;)

(#19007) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szép is a foci. Én lehet már az első pirosnál gyűrtem volna a szelvényt, erre lőnek négyet :DDD .

Holnap meg remélem Bayern megint nem fog gólt lőni az első félidőben, mert akkor élőben megy majd rá a ház, kutya, macska, asszony, provident hitel.

Partick - Hearts meg 1-1 lesz, nem tudom elhinni....és megint írtátok, hogy inkább gg....

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19008) Speedhs válasza sz_abika (#19005) üzenetére


Speedhs
őstag

Lehet csak sima x-et teszek, aztán mellé még párat. Az is 3.6-os odds, ha 4-ből 1 bejön akkor sem bukok akkorát.

(#19006) pc_seft Annyira nyomjuk a Leverkusent, hogy érdemesebb lenne azon a meccsen sima H-t tenni.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19009) Cthulhu Dawn válasza Cthulhu Dawn (#19007) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mondjuk addigra már megraktam a hazait, de hihetetlen h megint igazatok volt....

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19010) janos1988 válasza janos1988 (#18954) üzenetére


janos1988
addikt

Sajnos igazam volt.

Cthulhu Dawn: Mennyivel raktad?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19011) GabN73


GabN73
addikt

Nekem ma volt egy kis szabadidőm, elmentem a lottózóba, raktam egy tippmixet:
M. Farah nyer
Otelul Galati-Brassó H pipa
Bochum-St.Pauli D pipa
Niort Le Havre D pipa
Clermont-Lavar H pipa
Dijon-Angers D -----
Nimes-Troyes D -----
Caen-Creteil H pipa
St.Patricks-Shelbour H pipa....

500-->291,900 .... :U :U

(#19012) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na remélem Murray továbbjut,mert élmény az adogatásait rakni :R

[ Szerkesztve ]

(#19013) Cthulhu Dawn válasza janos1988 (#19010) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

6k, 16 volt fent online, úgyhogy most ez a nagy tét nálam, pléne hogy nem tervezem lenullázni magam. Raktam volna umek7 tippjét, akkor legalább visszakaptam volna a pénzt. Ez már zsinórban a 4. meccs amit megrakok ezrekkel, és elmegy, megint immunis lettem a nyerésre :U .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19014) Ps Vita válasza Ps Vita (#19012) üzenetére


Ps Vita
őstag

:(((

(#19015) pc_seft


pc_seft
tag

Picike odds módosítás [link] :DDD

Nem lepődőm meg ha V lesz Oroszoknál nem lehet tudni ;]

(#19016) giigz válasza pc_seft (#19015) üzenetére


giigz
veterán

Vagy egy kellemes X, amire senki nem gondol :D

(#19017) B-L-A-C-K válasza pc_seft (#19015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#19018) pc_seft válasza giigz (#19016) üzenetére


pc_seft
tag

Az is benne van bár az X mester te vagy ;] mindig megérzed ha x lesz ;)

Holnapi X próbálkozás kombinációs szelvénybe!

Fc.Köln X
Kaiserlautern X
Molde X
Aalborg X
Bolton X

Amit érzés szerint fogok tenni és oddsokkal nem foglalkozva...

Chralton
Colchester
Bradford
Marsielle
Lille
Groningen

Nagy tétes szelvény még homályos :D

B-LA-C-K: Így már világos a hatalmas odds módosítás,de én megteszem 1k-val V-re :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19019) rwin5


rwin5
őstag

Dejó, bnőm accján próbálok alkotni valamit, jött Serenan 16K, azt felraktam egy játékra, hogy hozza a következő adogatást, erre adogatás előtt lesérült.. na most gondolom összerakják arra, hogy végigjátsza de kikap...
Hú * bázz jött.. asszem pihentetem is a meccset :D :C

[ Szerkesztve ]

(#19020) pc_seft válasza rwin5 (#19019) üzenetére


pc_seft
tag

Grat!

Sokszor ahogy látóm sok pénzt kockáztatsz,de bátraké a szerencse ;)
(csak este nehogy elkapjon az ékszíj" és ismét elpazarold) :D

[ Szerkesztve ]

(#19021) rwin5 válasza pc_seft (#19020) üzenetére


rwin5
őstag

Á én épp az, hogy nem vagyok az a fajta van mikor csak 100Ft-os téttel fogadok. Viszont most befagyott az egyenlegem mert a sérült csaj ellen fogadtam egy nagyobb összeggel és a játék vége előtt 15-40-nél fel is adta, és most se nem kapom vissza se a tétet, se a nyeremény nem jött még meg :( (kommentelés közben látom 1,0ás odds lett na mindegy...)
Egyébként nem fogok csodálkozni ha megver a sors, mert megfogadtam, hogy októberig nem fogadok, de mondom bnőmmel a közös számlán próbálok alkotni valamit, hátha elkapott most valami nyerő széria, de még ráfér dolgozni rajta :D

(#19022) umek7


umek7
őstag

Arsenal + MU, a hétvége két lutrija.

(#19023) Ps Vita válasza umek7 (#19022) üzenetére


Ps Vita
őstag

Mehet az X2 és 1X kombinálva?:))

(#19024) rwin5


rwin5
őstag

Szegény Roger nincs túlpörögve ma :D Kíváncsi vagyok mit meccseznek Nadallal jó volna ha Nadal alkotna egy kis aprót

(#19025) umek7 válasza Ps Vita (#19023) üzenetére


umek7
őstag

Így lenne logikus, de én nem teszem, nem is ajánlom, akár mindkettő lehet papír is, más értelemben gondolva tartom lutrinak a két meccset:

Arsenal:

Nem erősítettek - amit a szurkolók valószínűleg fütyüléssel fognak jutalmazni -, Arteta sérült, Cazorla pedig nem 100%-os, nem fogja végigtolni a meccset. A két spanyol hiányát nagyon megfogják érezni, egyik elől, másik hátul ad stabil megfelelő stabilitást a csapatnak. Alapjában véve a kezdőjük erős, viszont onnantól kezdve elfogyott a tudomány, a padon ifik ülnek....
A győzelem lenne elvárható tőlük, kérdés, hogy mennyire adnak ki magukból mindent, hisz a 3 nappal utána lévő idegenbeli BL meccs nem lesz egyszerű. Évek óta a BL-ért küzdenek, hisz egyedül az tarthatja fent a színvonalat (jó játékosok igazolása, pénz, szurkolók..), keményen lecsúsznának ha nem lenne meg a főtábla, szóval ennyire fontos is lesz nekik ez a párharc.

Lehetne még sorolni tovább, de a lényeg, hogy ezen a szorzón nem éri meg kockáztatni véleményem szerint. X2-t azért nem fogok erőltetni mert nem tudom mire számíthatok a vendégektől, lehet kifognak egy pocsék napot és 3:0-al buszoznak majd haza. Persze, tudom hogy ez bármilyen meccsen bárkivel előfordulhat, de amíg nem lesz tiszta a kép, addig nem tudok tőlük semmi extrát várni, pláne nem idegenben(!!). Lambert az edző, a védelem és középpálya sem bitang, elől Benteke-ben bízhatnak.

No bet.

MU:

SAF visszavonulásával jobb csapat mint az Arsenal, viszont elég sok dolgot nem látok tisztán náluk, nem szeretem a long-term fogadásokat ezért nem fogadok rá, viszont van rá egy söröm hogy nem végeznek a TOP3-ban sem, égés lesz. A felkészülésük baromi gyengére sikerült, egyik találkozón sem mutattak semmi biztatót, mintha Moyes nem is dolgozna velük. SAF nagy erénye a publikum szerint mindig is az volt, hogy többet tudott kihozni a játékosaiból mint amire egyébként valóban képesek voltak. Ezzel lehet egyet érteni, meg nem is, én egyetértek ezzel. A kezdő itt is erős, a pad már kevésbé hosszú, állítólag Fabregas-t akarják (noormális??)...
Nincs erőm túl ragozni, nem érzem azt hogy ez a MU jelenleg teljesen felkészülten, erőtől kicsattanva várja a szezont, sokkal inkább tűnnek a játékosok kis óvodásoknak, akik csak pislognak ki a fejükből, még mindig nem feldolgozva azt hogy már nem SAF dirigál.

Jó, masszív csapat ez a Swansea, előszezon pipa, erősítések + játékosok megtartása pipa, és ne feledjük, tavaly SAF csapata is csak ikszelni tudott náluk. Ennél jobb eredményt ma sem várok tőlük.

Swansea +0.5 vagy mindkét csapat lő gólt

(#19026) Ps Vita válasza umek7 (#19025) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az van,hogy én nagyon érzem az Arsenált,(igazából egész évre,ne kérdezd miért:D én se tudom)ezért nem rakok semmit,mert az oddsuk szar,mást meg nem érzek
Viszont a MU...Lehet inkább egy 1,5 v. 2,5 undert rakok erre a meccsre...

[ Szerkesztve ]

(#19027) umek7 válasza Ps Vita (#19026) üzenetére


umek7
őstag

Nehéz megmondani mi fog történni, de a Swansea és Everton akire pénzt tennék, a WBA - Southampton nagyon kiegyenlített.

(#19028) Ps Vita válasza umek7 (#19027) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja,Laudrup nagy mágus(játékosként is nagy volt:)) )+ jött Michu mellé(elé) ez a Bony,aki meg rohadt gólerős('asszem harminckét gólos volt tavaly Hollabdiában),meg a hazai pálya...,tényleg jónak tűnnek DNB-re:)
Plusz nálam még lehet az Arsenal (-1):))

[ Szerkesztve ]

(#19029) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#19017) üzenetére


janos1988
addikt

De ma még játszanak a nagyágyúk?

umek7: Szerintem meg épp, hogy a mai nap legtutibbja az MU győzelem.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19030) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#19029) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, de ha ekkora az odds változás gondolom nem....

MU-t én se érzem amúgy...

(#19031) janos1988 válasza janos1988 (#19004) üzenetére


janos1988
addikt

Akkor módosulnak a dolgok picit:

Fő 3/4-es tripla téttel.

4/5-ös alap dönci.

És egy alap 3/4-es.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19032) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#19031) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyikbe se látom az erőt...:D

(#19033) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#19032) üzenetére


janos1988
addikt

Na ez egy jó jel. Rakd meg te is akkor. :))

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19034) giigz


giigz
veterán

Egy pici ment a Bayern X-re 6,50-ért :)

(#19035) rwin5


rwin5
őstag

Van egy U19-es meccs bet365ön élőben, Wisla Krakow u19 - Félidő 3-3 3 gólnál gondolkoztam megrakjam-e a 4,5 overt, de nem szeretek overra rakni mert többször bukok rajta mint ahogy jönne, utána jött 2 gól, kb 3 perc alatt.. 6,5 overt megraktam 16K-val 1,7-ért rá 1 percre gól. Most a 7,5 overre csökkent az odds 1,66-ra de mivel X az állás, nem tudom elképzelni, hogy ne jönne még 2 gól - Aprót megér

(#19036) rwin5 válasza rwin5 (#19035) üzenetére


rwin5
őstag

Ha a félidőt leszámítjuk akkor 5 perc alatt jött a fogadásom, amit meg írtam ahhoz meg már csak 1 gól kell és van még hátra 40 perc :U

[ Szerkesztve ]

(#19037) janos1988 válasza rwin5 (#19036) üzenetére


janos1988
addikt

Tehát az utolsóval nyertél 13k-t és tovább mész? Pedig ha csak naponta megelégednél ennyivel az egy hónapban ~400k tiszta lenne. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19038) rwin5 válasza janos1988 (#19037) üzenetére


rwin5
őstag

Ez ez nem az én számlám hanem a bnőm kártyáján regisztrált (felezzük a nyereményt :D ) nem hiszem, hogy annyira szerencsés volnék, hogy 400K-t nyernék. Az viszont igaz, hogy bölcsebb volna mindig átgondoltan fogadni 1-1 meccsre naponta. A 7,5 overt én már nem raktam meg, ha egy focimeccsen nyerek akkor arra max már csak 100Ftal rakok, a játék kedvéért.

(#19039) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#19037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És naponta zsinórba mindig ennyi jönne, ez így is van....:/ :)

Ó jaj...

(#19040) umek7


umek7
őstag

Elsütöttem 2 kombit is hétvégére, az Aberdeen - Celtic meccset megint mindenki pakolja V-be, pedig pár nap és BL selejtezőt nyomnak, ráadásul több hiányzó ember is a kezdőből. Érték a hazaiakon.

(#19041) rwin5 válasza janos1988 (#19037) üzenetére


rwin5
őstag

Meg is állt a meccs, 30 perce nem volt gól, ezért nem lehet ezekre építeni :U

(#19042) adrian360 válasza rwin5 (#19038) üzenetére


adrian360
őstag

grat az eredményért, csak légyszives ezt a "mostmár nem rakok csak 100 forinttal a játékkedvért" kommentet ne írd le többet, az elmúlt héten vagy hússzor leírtad, majd utána folyamatosan linkelgeted a 10000-es beteket...

(#19043) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#19041) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt imádom mikor első félidőben 80 gól egy meccsen, 2. ban meg nulla...:)

(#19044) janos1988 válasza janos1988 (#19031) üzenetére


janos1988
addikt

Ment még mellé egy dupla tétes 4-es kenó. Hátha bejön ma is.

rwin5: :( Amúgy melyik meccs volt ez?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19045) gery2123


gery2123
őstag

Na mára egy, és egy nagyobb tétes 2 napos :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#19046) Speedhs válasza gery2123 (#19045) üzenetére


Speedhs
őstag

A második szelód tetszik, egy 5-öst szerintem megérne!

(#19047) sz_abika válasza Speedhs (#19046) üzenetére


sz_abika
addikt

Én is tettem még korábban egy Valenciat, de nekem szaglik, hogy néptipp lett, de az odds nem változik :U

Nekem is hasonlóm van amúgy:
Arsenal @ 1.36
Valencia @ 1.53
Real Madrid @ 1.18
Borussia Dortmund @ 1.16
PSG @ 1.20
5-ös gyűjtő, 1 bet * 9 000,00 HUF

PSN: xszabikax

(#19048) janos1988 válasza umek7 (#19040) üzenetére


janos1988
addikt

De fura, hogy 1 órája tippmixen 1,9 volt a szorzó rájuk. Online meg hirtelen leugrott ~1,65-re.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19049) gery2123 válasza Speedhs (#19046) üzenetére


gery2123
őstag

Gondolkodtam, rajta hogy én is 5-tel rakom, de nem mertem, mostanában elég sok mínusz volt, úgyhogy ennyi is elég :)
#19047) sz_abika: a te felállásod is tetszik, de ott is félnék megrakni 9k-val

-- PSN_ID: GerY2123

(#19050) plus44


plus44
veterán

Igényelte már valaki ezt a 25%-os bet365 bónuszt? Olyan kavarok vannak, a chat se tudta megválaszolni. 155-ból igényeltem, jött is rá a 375 forint bónusz. Előttem az 1500öt, el is ment a fenébe, na mondom feldobom a maradékot is, de nem engedi. Semmire. Olvasom a részvételi feltételeket, ilyen még véletlenül sem említ. Végül találtam egy olyat, hogy gólszámra, 1,5 alatti szorzóra, stb. nem lehet fogadni, de ezt a forgatásra írja, mi köze ahhoz, hogy én mit huszárkodok vele az oldalon. Ha ki akarom venni, akkor nyilván, de addig? Chat se tudta mi van, mondom szép. Valaki? :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.