Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) B-L-A-C-K válasza McCartman (#7997) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én tudom hogy állok hosszútávon, semmi okom hazudni de még pluszban vagyok...Most is január február -100, utána március +200, április majdnem nullás, most meg vagy -60-70, azaz még idén is pluszos vagyok minimálisan...Most is megtehetném hogy buktam 40 ezret szaladok 50-100 ezerrel rakok gyorsan valamit, mert megtehetném ha akarnám, de ha ilyen felfogásom lenne akkor már rég csöves lennék...

(#8002) McCartman


McCartman
senior tag

Amúgy gondolom nézték páran a meccset, az az egy perc alatt két gól hogy sikerült? Vagy csak eredmenyek.com elírása?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8003) polgárjenő válasza B-L-A-C-K (#7995) üzenetére


polgárjenő
tag

en amiota valtottam nagy tetre, az elso fogadassal visszanyertem a bukott aprokat + plussz a fele tiszta nyeremeny. azota csak a nyeremeny egy reszet forgatom. szoval ha plusszba nem is leszek, de minuszba se

(#8004) Ace owner


Ace owner
addikt

Én most tervezem első komoly tétes mixemet, csak egy meccs, valami biztos, 1.4-es szorzóval kb. 10k-t rakni. Nekem az a 3-4-5k nyereség világi lenne az eddigi 1200-as maxhoz képest :D De tényleg kéne valami biztos meccs,csakhogy ezek után.. :F

Én is így tervezem, hogy csak a hasznot rakom fel megint, nehogy nagyot bukjak..

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#8005) SirAlo válasza Ace owner (#8000) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Miert konyebb , online is lehet mixelgetni, elo fogadassal az a gond hogy ha csak egy meccsre raksz es mar jol is allnak akkor kb semmi szorzojuk nincs , ugy meg nincs sok ertelme

(#8006) Ace owner válasza SirAlo (#8005) üzenetére


Ace owner
addikt

Ahogy hallom több a lehetőség, 2 esély meg mittudomén.. Hosszabbítás utáni is ér valahol, mixben olyankor kampó, jártam már szarul így.

Galaxy Fold 4

(#8007) McCartman válasza B-L-A-C-K (#8001) üzenetére


McCartman
senior tag

Nem is a te aktuális helyzetedről beszéltem hanem a végkifejletről. Ami minden esetben ugyanaz, bukó, könnyen jött pénz könnyen megy.
Vagy elfogadja az ember, hogy csak az izgalomért játszik, vagyis erre a hobbira költ és akkor nem hajkurássza a veszteségeket de akkor nincs is semmi értelme nagyban játszani.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8008) B-L-A-C-K válasza McCartman (#8007) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze sok az ilyen, de én nem az izgalomért játszok hanem a pénzért, ha izgalomért játszanék hobbiból raknék minden nap egy 200 Ft-os szelót és cső...

De még amúgy agyban én sem vagyok érett ebben, már ezt is elmondtam hogy neten tiltre vágom magam egyből, azaz vagy egy kitűzött célt elérek és még aznap leutalom, vagy elbukom. Pedig ha nem lenne ez ott szépen lehetne építkezni, sőt pókerból meg is élnék neten ha agyban nem szállnék el...De sajnos ezt agyban nem sok ember tudja kordában tartani...

(#8009) sz_abika


sz_abika
addikt

35 Asteras Tripolis 0 - 1 Atromitos

tervesnyüvesgörögök
de tudtam, hogy nem hagyják hogy jöjjön a szelvény és annak kell vezetnie akinek az oddsa emelkedett 3.5ről 4.2ra!

PSN: xszabikax

(#8010) McCartman válasza B-L-A-C-K (#8008) üzenetére


McCartman
senior tag

Épp azt mondom, hogy ennek végül mindig csúnya vége lesz. Ha nincs célod, úgy mint netes irodáknál akkor nincs mit elérni és elforgácsolódik szép lassan minden.

Hidd el mindenkinél így van csak valaki lassabban más gyorsabban vágja magát tiltre, ebből élnek a befektetők.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8011) giigz válasza rwin5 (#7976) üzenetére


giigz
veterán

Grat. :K ;]

(#8012) SirAlo válasza B-L-A-C-K (#8008) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Pokerbe amugy hol erdemes jatszani ? van Bet365on is . Es miben erdemes pokert jatszani? Sima asztalokon vagy verseny, sit and go ? Jo lenne pokert is kiprobalni penzbe , eddig csak pokerstarson jatszottam jatekpenzbe es ilyen ingyen versenyeken ahol lehet penzt is nyerni keveset csak ahoz a 10 ezer emberbol kb fel kell juss 150-be kb...

(#8013) polgárjenő


polgárjenő
tag

bilbao hogy jatszik? lesz gol?

(#8014) rwin5 válasza polgárjenő (#8013) üzenetére


rwin5
őstag

elég szarul :D

Giigz: Kösz :)

(#8015) rwin5 válasza polgárjenő (#8013) üzenetére


rwin5
őstag

Hát lett :DDD

(#8016) L_YKing


L_YKing
addikt

Most pakoljátok a Zaragoza győzelmet.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8017) polgárjenő válasza rwin5 (#8015) üzenetére


polgárjenő
tag

zsiir :D megraktam 1000-el 2,85ös szorzóra :D

(#8018) polgárjenő


polgárjenő
tag

és még bilbao nyer gecc :D

(#8019) L_YKing válasza polgárjenő (#8018) üzenetére


L_YKing
addikt

Na ezt bebuktam.... De szerencsére nincs pénzem online. :DD Gondoltam , hogy lesz gól.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8020) rwin5 válasza polgárjenő (#8017) üzenetére


rwin5
őstag

Mondani akartam, hogy beszarok ha ilyen statisztika mellett, jön a kamika, hogy még be is húzzák kb 10 perccel a vége előtt :DD amúgy ez az MU- nekem mára, ahogy edzőjük búcsúzik, szerintem jobb volna nekem is abbahagyni, annyi "hihetetlen" dolog született, hogy kezd lottóvá válni az egész.. bár már vagy 10x írtam ide, hogy abbahagyom de így abbahagyni, hogy 2-5 ről bejön a D-s szelóm tényleg egy jel, hogy Ervin szerencséd van, de állj le vele :D

(#8021) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Mai NHL:

Kétesély, Boston győzelem (1.83)
Pittsburgh - Ottawa 4,5 over (1.45)

Odds: 2,65

5k val megy.

(#8022) McCartman válasza rwin5 (#8020) üzenetére


McCartman
senior tag

Szép megérzés volt. Vagy te bundáztad le kitudja. :D :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#8023) tzimash


tzimash
őstag

Ma nem játszottam, elnézve, hogy milyen eredmények születtek egy fikarcnyit se bánom :)

(#8024) SirAlo válasza DeathBat666 (#8021) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Mennyire biztosak? Mostanaba eleg random mar minden :D
Bostonra mar nem lehet rakni:S

[ Szerkesztve ]

(#8025) adrian360


adrian360
őstag

Nézi valaki a Cagliari - Lazio meccset ? már csak egy Lazio győzelem kellene, behúzzák, vagy próbáljak meg visszafogadni ?

(#8026) B-L-A-C-K válasza SirAlo (#8012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kinek mi fekszik jobban, van akinek a 6-10 fős "Sit N Go" van akinek a cash game, van akinek a sok fős bajnokságok ez teljesen egyén függő, én pl csak cash-t játszom.

(#8027) DeathBat666 válasza SirAlo (#8024) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

NHL mindig jön :D
De most tènyleg, mehet nagytéttel.

Akkor élőbe rakd...

[ Szerkesztve ]

(#8028) SirAlo válasza DeathBat666 (#8027) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Jah mar megtalaltam elobe is:) szoval megraktam de csak kis tettel, lehet atallok en is csak only NHL-re mert a foci mostanaba....

(#8029) rwin5


rwin5
őstag

Ez a póker am engem is érdekelne, van vhol ahol ingyen oktatnak vagy adnak tippeket, hogy érdemes elkezdeni? kb 2-3x pókereztem eddig :D

(#8030) DeathBat666 válasza SirAlo (#8028) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Tarts velem, és meghódítjuk együtt a világot !

(#8031) giigz válasza rwin5 (#8029) üzenetére


giigz
veterán

(#8032) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Boston lőtt 1-et :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8033) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na,Porto meccsen ajándék volt a nem lő mind2 csapat gólt :C

(#8034) DeathBat666 válasza gyuromoj (#8032) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Jaja, de sajnos tegnap a Chicago is így kezdte...
Reméljük nem ismétlődik meg :D

[ Szerkesztve ]

(#8035) Speedhs


Speedhs
őstag

-20 K Manu végett. Is. .
Azért szoptassa meg a dinamot egy csapat nigger, sőt herthának is jusson belőle.

Első szeló:
Alanyija-Dinamo 1-0 6,5 odds leves
Utrecht-Herénverem 2-1 1,65 pipa
Herthaeci-cottbus 1-1 3,8 odds leves
WB-ManU 5-5?.. 3,8 odds leves

Tét: 4*5eFt, nyerhető: 78.790-> vettem volna kólát meg jégkrémet, legalább dagadtam volna, meg filmhez az is lenne.

Második: Twente drága-Grönigen H 3-2 pipa
Klautern redva-stpóli 1-2 4,5 odds leves
Chelsea-Everton h 2-1 pipa
Cagliari- Lazió V , nagy kérdőjel...talán szerencsém lesz, de ez milyen szerencse? Nagyon mázlista vagyok, ha a felét visszaszerzem a 40 K-nak, zsír :D

Tét: 4*5eFt, nyerhető: 77.225,
Már csak : 3,65 odds, kb 18.000 Ft.

(#8036) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Amúgy ha valaki egy jó hokit akar nézni, az nézze hajnalban a pingvinek meccsét, Sport 1 adja HD ban.
Még ez a VB is gyenge az NHL hez.

(#8037) SirAlo válasza DeathBat666 (#8036) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Sajnos holnap kelni kell:(

(#8038) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Akinek van pénz a számláján szerintem tolja a Siena vagy döntetlent

(#8039) L_YKing válasza Ps Vita (#8038) üzenetére


L_YKing
addikt

Én pont az ellenkezőjét írnám. Kell a Bl indulás a Milánnak.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8040) Ps Vita válasza L_YKing (#8039) üzenetére


Ps Vita
őstag

Majd elválék,nekem most a svédeken van a pénzem,ezért nem tudom őket rakni :))

[ Szerkesztve ]

(#8041) néha válasza L_YKing (#8039) üzenetére


néha
aktív tag

nagyon kell! sztem is inkább milán győzelem lesz ebből!

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#8042) Mano_01


Mano_01
tag

Siena - Milan 1-0..13-as szorzó..miért nem raktam meg.. :(((

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8043) L_YKing válasza Ps Vita (#8040) üzenetére


L_YKing
addikt

Svédek remélem nyernek. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8044) sz_abika


sz_abika
addikt

ezt kidrukkolhatnátok már nekem :/

PSN: xszabikax

(#8045) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Pls szurkoljatok ki a milan forditast 40k jonne.
Mar csak ok kellenek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#8046) Ace owner válasza sz_abika (#8044) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez így konkrét lenne ha jönne..

Galaxy Fold 4

(#8047) sz_abika válasza Ace owner (#8046) üzenetére


sz_abika
addikt

Elmentem fürdeni, mire visszajöttem vezetett a Róma, pedig már elhatároztam hogy megteszem a két győzelmet ~3as oddsokon vagy 3 gurigával

PSN: xszabikax

(#8048) Mano_01 válasza sz_abika (#8047) üzenetére


Mano_01
tag

2-0 :(

"Mindannyian keresünk valakit, azt a különleges személyt, aki majd megadja azt, ami hiányzik az életünkből. Valakit, aki képes társaságot nyújtani, vagy segítséget, vagy biztonságot, és néha, ha nagyon keressük, megtaláljuk azt, aki képes mindhármat nyújtani. Igen, mindannyian keresünk valakit, és h

(#8049) freaghill válasza DeathBat666 (#8021) üzenetére


freaghill
őstag

Bet365-on csak 5.5-ös van. Vagy én nézem félre?

adrian360: :R

[ Szerkesztve ]

(#8050) adrian360 válasza freaghill (#8049) üzenetére


adrian360
őstag

van olyan hogy további játék összesített, ott van 4.5+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.