Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) giigz válasza Daniel Alves (#45000) üzenetére


giigz
veterán

:))

(#45002) Bati0501 válasza Daniel Alves (#45000) üzenetére


Bati0501
őstag

Kinek a társaságában? :D

(#45003) pohár válasza giigz (#44999) üzenetére


pohár
félisten

simán csak megtetszett X-re, bármiféle infó nélkül :D

DA... hol, Debrecenben?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45004) Jarod1


Jarod1
addikt

van aki megrakta Valenciát?

(#45005) Daniel Alves válasza pohár (#45003) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Veszprém ;) kis gyikhusnak erzem magam mert az is vagyok :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#45006) ted_mosby válasza ted_mosby (#44924) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Remélem valaki tette az elemzésem :) Jönni látszik, jobb a Malaga.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45007) pohár válasza Daniel Alves (#45005) üzenetére


pohár
félisten

na, hogyhogy nem jöttél haza hétvégére? csak az asszony meg ne tudja... :D :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45008) B-L-A-C-K válasza Daniel Alves (#45000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Holnap meg irány böri, viszünk be enni...:D

(#45009) ted_mosby válasza ted_mosby (#45006) üzenetére


ted_mosby
senior tag

hát egy így elég kínos :W nézzétek el nekem . :B

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45010) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Aztán a végén bejött :') megható. Bocs a korai siránkozásért..

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45011) giigz válasza ted_mosby (#45010) üzenetére


giigz
veterán

:D

Szép tipp volt :K

(#45012) barisj


barisj
aktív tag

Fu de jó,hogy nem tettem meg végül a női bl meccseket. Eszembe jutott,hogy női kézi áá mégse kéne :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45013) sutyesz96 válasza barisj (#45012) üzenetére


sutyesz96
őstag

együttérzek. :D :(((

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#45014) skunk94


skunk94
újonc

Sziasztok!

Valaki nem tud esetleg hétfő estére 2-3 tuti meccset? :) Vagy egyáltalán azt hogy milyen meccsek lesznek? :)
Üdv!

(#45015) Daniel Alves válasza B-L-A-C-K (#45008) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ez kesz. Inkabb elasom magam. :DDD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#45016) barisj


barisj
aktív tag

na nem bírtam magammal,ment még egy ilyen:D :

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45017) barisj válasza barisj (#45016) üzenetére


barisj
aktív tag

majd reggel megnézem az eredményeket. na léptem jónyóc

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45018) pohár válasza B-L-A-C-K (#45008) üzenetére


pohár
félisten

és ezt éneklik majd bent :DDD :DDD

aki tud jó áron Lindt táblás csokit, az dobjon már meg egy priváttal :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45019) lacy86


lacy86
addikt

Liverpool mennyire vallalhato ?!

(#45020) sutyesz96 válasza skunk94 (#45014) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én most tervezem hogy 10k-t rakok egy (vagy kettő) tutira.. :)

Szóval én is kiváncsi lennék rá :R

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#45021) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Tegnap a Barca + a MU megsz*patott :((( .

Mára ez mennyire volna vállalható?
Utrecht - Ajax döntetlen
Waalwijk - PSV Eindhoven hazai

Erre pedig egy 2-1-es tippet mondtak :D .

szerk.: Belenenses - Braga vendég győzelem mennyire "biztos"? :U

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#45022) zolynet válasza ted_mosby (#45010) üzenetére


zolynet
addikt

elkerülte az elemzéesed a figyelmem, pedig még félidőben játszottam is a gondolattal h valamit tenni kéne, de nem volt semmi megérzésem, még gólokra sem tettem

ma amit már tettem, gólokra
notts-yeovil 2.5over 1.65x
fortuna köln 2.5over 1.65x

illetve várom este a lyon 0.0-át

pool 2.5over + arsenal 1,5over ~1.8x

elche-almeira meccsre majd élőben valamit

Life is too short to stay stock!

(#45023) gretiel


gretiel
csendes tag

Üdv.

Vélemény?

Betis - Espanyol V
Chievo - Lazio H
Rennes - Lyon H

Tegnap engem is beszo**tott a Man.Utd...kicsit voltam kiakadva :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gretiel • 

(#45024) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

gretiel

Elég huzós szeló, bármi indokod van rá? :F. Én is keresem még h mit tegyek ezért kérdem :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45025) zolynet válasza zolynet (#45022) üzenetére


zolynet
addikt

még egy kobi ami jónak tűnik
herta 0.0 + napoli 0.0 ~1.9x

verona 0.0 2.25x , megérzés miatt

Life is too short to stay stock!

(#45026) gretiel válasza ted_mosby (#45024) üzenetére


gretiel
csendes tag

Az indokom csak annyi hogy pénzre van szükségem és így a legneccesebb meccsek közé kellett nyúlnom :D
és ebből pedig ez lett:D

Gondoltam megkérdezem a véleményetek.Hátha van olyan ami ránézésre is bukta.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gretiel • 

(#45027) ted_mosby válasza gretiel (#45026) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Rennes - Lyon , hát nem tudom. Elég erős most a Lyon, kezdenek összeszokni. Hiányzik egy fontos belső védő a Rennesből Kana -Biyik személyében, viszont a Lyonból Gourcuff a vezér.. nehéz kérdés, én nem inkább kihagyom :N

----------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------
Mindenkinek:
Szeirntem lehet rakni az Elche-t ugyanis az Almeria házi gólkirálya vissza ment a Barca B-be, plusz nem játszhat a jól teljesítő balbekk, Dubarbier se. Szerintem Hazaiba simán jó 1.9-ért , vagy a 0.0 1.fi is tetszetős.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45028) umek7 válasza ted_mosby (#45027) üzenetére


umek7
őstag

Hogy hívják a házi gólkirályt?

(#45029) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

most látom hogy még nem ment vissza majd csak június környékén. De akkor is hiányozni fog ma a forrásom szerint. Rodri a neve 14/7 az átlaga. itt is ő van feltüntetve "Top Goal Scorer"-nek A Forrás nem igen téved, eddig csak megbízható hírekkel szolgált. Elche oddsa megy lefele.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45030) barisj válasza barisj (#45016) üzenetére


barisj
aktív tag

jött :)

zolynet:

Mire alapozod ezeket? Megérzés vagy statisztika?

"notts-yeovil 2.5over 1.65x
fortuna köln 2.5over 1.65x
illetve várom este a lyon 0.0-át
pool 2.5over + arsenal 1,5over ~1.8x"

ted_mosby:

Elche tényleg jó lehet,de szerintem az X is benne van. 1X-re fogok tenni a biztonság kedvéért :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45031) ted_mosby válasza barisj (#45030) üzenetére


ted_mosby
senior tag

grat :R Pluszban zártad a tegnapi napot?
várom már h visszakerüljek a Betre, jövő héten érkezem valószínűleg .. :)

Elche : Igen igen. :K Aztán majd meglátjuk..

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45032) pohár


pohár
félisten

minden pénzem ebben van, gogogo :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45033) barisj válasza ted_mosby (#45031) üzenetére


barisj
aktív tag

Köszi :D Jaja 3478ft a bankrollom jelenleg :D A múltkoriakból tanulva 2x is meggondolom,hogy mire rakok xd

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45034) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Tegnap egy ilyet sikerült fognom és nagyon tetszik ez az onlineozás :D 1500 at töltöttem, most 6012 nél járok :C

meg ezek simába :D

:D [L:/dl/upc/2014-02/02/377394_lhxapgrp0rpnqkkw_kepkivksjdgskjagas.jpg](IMG:/dl/upc/2014-02/02/377394_lhxapgrp0rpnqkkw_kepkivksjdgskjagas.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45035) anonymus89 válasza pohár (#45032) üzenetére


anonymus89
addikt

Kapcsold már fel a villanyt légyszíves! :C
Megyek megpróbálom az egyiket. :K

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45036) cannibal válasza VegyesTamás (#45034) üzenetére


cannibal
senior tag

Mintha az irtad volna kommentben, hogy 4:3 végeredményre Barcának fogadtál :F Mondjuk lényegtelen, de ez beugrott a képről.

(#45037) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#45034) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

valamiért lemaradt :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45038) VegyesTamás válasza cannibal (#45036) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

arra is de az még a 60. percben volt, aztán láttam, hogy nem lesz már gól, az a 4:3 kami volt a brutál odds miatt :D

már vagy 4x lenulláztam a számlám, és aztán elmentem csinálni a dolgomat, és reggel nézem meg izgatottan, valahogy mindig feljebb csúszik, bár persze van egy csomó vesztes is mindig, de azokat minek toljam be ide? :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45039) ted_mosby válasza barisj (#45033) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Értem én is legközelebb jobban vigyázok majd :D Végül raktad az Elchet? Jól megy nekik :)

Tomcat333

Szép :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45040) - = Zk = - válasza VegyesTamás (#45034) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én már el is buktam 8K-t... még decemberben... azóta nem töltöttem online :D :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45041) pohár válasza anonymus89 (#45035) üzenetére


pohár
félisten

nem segít sokat, kis fos LED-es van tejüveg búra alatt, majd ha lesz erősebb... :D
mondjuk ha elhúznám a sötételőt... de minek? :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45042) VegyesTamás válasza - = Zk = - (#45040) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

(#45039) ted_mosby: köszi :)

Háát előtte, én is esztelenül toltam az ezreseket kombiba, de most új taktikám van :D

teljes lista a fogadásokról tegnap óta: sok megy el, is de mindig +ba jövök ki és ez tetszik :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45043) barisj


barisj
aktív tag

Valakinek/kiknek nincs kedve közösen befizetni erre hosszabb távon? Davetipsen van egy ilyen leaguespy infó ahol 1napi infó kerül 155ft-ba. Egy napi nem tűnik nagy összegnek,de 1hónapi már igen.Ha összeállnánk páran nem napi 155ft-ot kéne fizetni,hanem csak mondjuk 30-at vagy 50et,az meg már mindjárt jobb:D és mindenki aki beleszállt,az megkapja az infókat. Mit gondoltok?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45044) VegyesTamás válasza barisj (#45043) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szerintem tuti tipp nincs, és ezt senki sem tudja megmondani így :D és ha nem jön be be lehet őket perelni? :DD :DDD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#45045) gery2123 válasza pohár (#45032) üzenetére


gery2123
őstag

Hasonlót raktam, de már bánom :D

-- PSN_ID: GerY2123

(#45046) ted_mosby válasza barisj (#45043) üzenetére


ted_mosby
senior tag

És mit adnak a pénzért cserébe?

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#45047) barisj válasza VegyesTamás (#45044) üzenetére


barisj
aktív tag

nem,ez nem olyan,hogy tippeket mondanak. Hanem az aktuális csapatokról infót,pl hiányzók,sérültek,felállások stb. és ezek alapján több az esély a nyerésre. Napi 30ft nem érné meg?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45048) pohár válasza barisj (#45047) üzenetére


pohár
félisten

nem... itt is írnak mindent, nyitok én is már egy ilyen oldalt, ahol SMS küldésével megmondom a várható kezdőt, meg sérülteket, amit bárhol meg lehet nézni a neten :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45049) barisj válasza ted_mosby (#45046) üzenetére


barisj
aktív tag

Ezt nem a davetips írja,hanem a leaguespy,Ők is onnan veszik gondolom és továbbadják úgy,hogy összeírnak sok meccset.

pohár: Ez is jó oldal lehet,áttanulmányozom, köszi :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#45050) zolynet válasza barisj (#45030) üzenetére


zolynet
addikt

a notts játékát elkaptam legutóbb, 0-2ről fordítottak a watford ellen, szintén hazai környezetben
megnéztem a notts hiányzóit, nem hosszú a lista, elég jó felállással állnak neki
+ statisztika is azt mutatja hogy lehozza otthon a meccset a notts, de az 1.4x odds nem egy nagy kanyar, akkor már inkább a 2.5 over 1.65xért ... 2-1-es eredményre tippelnék (pontos tibbre sosem teszek)

köln 2.5over, statra alapozós, kis összegűvel nyomom, éptítkezek, 1.65x odds jó értékkel bír

lyon 0.0 kötésben van a bastia 0.0-val így ha döntetlenezik akkor is jön pezó, ha nyernek még több ... sztem lehozzák a meccset, igen szar formában van a rennes, maximum döntetlenre képesek a hazaiak, de szerintem 8/10es tipp h jön a lyon győzelem

arsanal és pool meccsek gólgazdagok, ezt nem hiszem h kéne magyarázni
sztem most mindkét csapat hozza a meccsét, sőt az arsanal hendivel
minkét meccsen ég és föld a szintkülönbség a két csapat között!

Life is too short to stay stock!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.