Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Fecdzo válasza RussoS (#649) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ezt már beszéltük korábban itt a forumban...próbáld megkeresni....ha nem megy akkor leírom mégyegszer...

fulekitrading.wordpress.com

(#652) fLeSs


fLeSs
nagyúr

sztetek az EURUSD-n egy háromszög vagy egy lefelé ékelődés alakul most?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#653) Fecdzo válasza fLeSs (#652) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Milyen felbontású chart? ;)

fulekitrading.wordpress.com

(#654) fLeSs


fLeSs
nagyúr

napos, de az óráson is látszik.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#655) Fecdzo válasza fLeSs (#654) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nekem ez inkább háromszögnek tűnik....de tök mindegy....ha a lenti támaszt töri át akkor short, ha a fenti ellenállást akkor meg long.

1 óráson volt ám egy dupla top is ami szépen letört... ;)

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#656) Gh0sT válasza Fecdzo (#655) üzenetére


Gh0sT
addikt

Momentum bart tudok használni Metatraderben, vagy csak Ninjaban?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#657) Fecdzo válasza Gh0sT (#656) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hát, sajnos nem biztos. Ezt azért írom mert láttam próbálkozást rá (custom indikátorként), de valami sosem stimmelt...

fulekitrading.wordpress.com

(#658) Chili7


Chili7
őstag

Hali!

Keresek egy olyan devizabrókert, ahol lehet EURHUF -al, USDHUF-al kereskedni.
A minimális lotméret ne legyen nagyobb 1000-nél, lehetőleg magyar supportal.
És a többi alapdolog: megbízható, szűk spreed, stb.

Kutatok egy ideje, de eddig nem találtam jót ilyeneket. Kivéve a Budacash-t, de aott azt hiszem 3M a beszálló.

Ha nincs magyar, akkor marad az oanda.

Még egy: Finexo-nál mekkora a min lotméret?

Köszi.

(#659) Gh0sT válasza Fecdzo (#657) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszi!

A mai dupla topról nem tudnál esetleg egy screenshotot benyomni ide? :U Melóhelyen vagyok és nem tudom követni a mozgásokat.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#660) fLeSs válasza Fecdzo (#655) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a fenti ellenállás áttörése OK.
de a lenti támasz az most így hol van? ezért kérdeztem amit kérdeztem...
lehet nézni így is: [link] meg lehet nézni háromszögnek is, csak akkor nemtom, hogy mi a támasz? 1,23 vagy 1,24? az 1,25-öt a korábbi napokban körbeugrálta, szal az az én szememben már nem támasz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#661) Fecdzo válasza fLeSs (#660) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Pillanat mindjárt linkelek képet....csak bénázok :B

fulekitrading.wordpress.com

(#662) Fecdzo válasza fLeSs (#660) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Namindegy, most nincs idegem vagdosni a képet, majd belinkelem később....a te képed alapján viszont megpróbálom elmagyarázni.

Az MACD-ben, az RSI-ben meg a Stohasztikban is szépen berajzoltad a divergenciát. Csak a támaszt nem értem mért oda húztad be...ott van nem messze a legutóbbi alj. a végpontját a támasznak módosítsd a legutóbbi aljhoz. Ahogy azt a 3 indikátornál is helyesen berajzoltad. Azon indikátor értékhez tartozó gyertya alja (low-ja!!), ahogy az ellenállást is rajzoltad (ott meg high). Úgy pontosabb lesz mert a te szavaiddal élve, nincs körbeugrálva az árfolyam által. (jujj mit kaptam volna a magyar tanáromtól :B )

fulekitrading.wordpress.com

(#663) Fecdzo válasza Gh0sT (#659) üzenetére


Fecdzo
senior tag

1 Pill, mindjárt linkelek...

fulekitrading.wordpress.com

(#664) fLeSs válasza Fecdzo (#662) üzenetére


fLeSs
nagyúr

OK, szal itt a kép. [link]
ha a piros tartományba lépünk, akkor short euró.
ha a sárgába, akkor long euró.
illetve ha a háromszög ellenállása fölé lépünk, akkor is long lehetne az euró, de ez elég bizonytalan, hmm?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#665) Fecdzo válasza fLeSs (#660) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Szerintem így...[link]

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#666) Fecdzo válasza Gh0sT (#659) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ez az alakzat már régebben letört....nem a klasszikus szép alakzat. Trendelemzés szempontjából emelkedő trend még érvényben volt, de már nem volt bizonyos...[link]

Vékony piros vonal letörése...

fulekitrading.wordpress.com

(#667) fLeSs válasza Fecdzo (#665) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ferde a támasz.
van ilyen? :D
mondjuk gondolom ez a kockázatvállaló hajlandóságtól függ, a tökösebbek a ferde támaszt veszik alapul, akik meg a biztosra mennek, azok a teljesen vízszintest, nem?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#668) Fecdzo válasza fLeSs (#667) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Persze h van...ez alakzat. Az alakzatok alsó felső része támasz és ellenállásként funkcional. Ezek kitörését lehet kötni...

Így van. Ha biztosra akarsz menni akkor a legutóbbi mélyponthoz húzott támasz vonalat kötöd. Későbbi, de biztosabb lej,viszont kiseebb a profit lehetőség. A biztonság pénzbe kerül...

fulekitrading.wordpress.com

(#669) fLeSs válasza Fecdzo (#668) üzenetére


fLeSs
nagyúr

jó, csak úgy tudtam, hogy az eső háromszögnek vízszintes a támasza.
a ferde támasz inkább szimmetrikus háromszögre utal, abból meg bármerre kitörhet az árfolyam.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#670) Fecdzo válasza Chili7 (#658) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nem lesz egyszerű ilyen cégből olcsót találni. A HUF párok extra párnak minősülnek, tehát a felmerülő likviditási problémákra hivatkozva, hatalmas spreadeket szoktak beállítani, vagy össze vissza ugrándozó spreadeket.

Azt akarod mondani, hogy egy lot 1000unitnál ne legyen nagyobb? Olyat még nem hallottam...max ha van lehetőség az adott kereskedési felületen belül beállítani 1 lot mennyiségét. Egy standard lot az 100000 unit, egy mini lot 10000 unit. Ezeket alkalmazzák a cégek többnyire. Bár ez számlanyitásra vonatkozik. Nem igazán értem miért akarsz ilyen kicsi unitokat. Egy 50 szeres tőkeáttételes számla esetében (EURUSD) 1000 unit nyitásához 20 euro kell 10000hoz 200 euro és így tovább. Bár a forint párokra eleve nem adnak nagy tőkeáttételt. Mekkora összeggel akarsz nyitni számlát?

Magyar, olcsó céget nem ismerek,bár nézd meg BP Forexet. GFT forex-et is meglesheted.

Tudod, a magyar cégekkel az a baj, hogy mostanában nyílt a többségük. Kevés a visszajelzés róluk, ha van egyáltalán. És valszeg ott stop huntolnak, meg ordervisszatartanak majd ahol csak tudnak....

fulekitrading.wordpress.com

(#671) Fecdzo válasza fLeSs (#669) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Felejtsd el, hogy eső vagy emelkedő háromszög. Csak összezavar! A lényeg, hogy a támaszt és ellenállást jól betudd rajzolni.Nem mindegy, szerinted, hogy most azt háromszögnek vagy támasz/ellenállásnak hívják? Úgyis a kitörés iránya számít. A célárat számolni meg szerintem nincs értelme.

fulekitrading.wordpress.com

(#672) Chili7 válasza Fecdzo (#670) üzenetére


Chili7
őstag

Úgy gondoltam, hogy egy kötésméret lehessen mondjuk kisebb is mint 1000 egység a devizából. Tehát 1000USD vagy 1000EUR-t vagy kisebbet is lehessen kötni, ne csak 10000-et.

Néztem a bp forexet, de azzt hiszem náluk pont ez volt a gondom, hogy 100000 EURt kellett volna kötni. Tudom, van tőkeáttét, de egyelőre az nekem veszélyes víz.

3-4000 Eurót szeretnék időnként forintba-euróba pakolgatni, emelett kipróbálnám a napi EURUSD tradeket is szívesen.
De ha tőkeáttétellel "illik" kereskedni, akkor ezek szerint akár el sem kell nekik utalnom azt a 3-4ezer Eurót amit erre tartok?!?!

Telepítettem az Oanda demót. Be lehet valahogy állítani, hogy ne ugráljon le állandóan a tálcára a progi, ha frissül valamelyik nyitott honlapom?

köszi

(#673) Fecdzo válasza Chili7 (#672) üzenetére


Fecdzo
senior tag

A tőkeáttét nem csak arra való, hogy nagy pénzt beköss, hanem arra is lehet használni, hogy csak kicsit. Ahogy azt írtam korábban. A tőkeáttét azt mondja, hogy szükséges egy alapletét az adott pozíció megnyitásához.

Csak azért mondom, mert Oandánál pl bármekkorát benyithatsz. Ha gondolod akkor akár 1 unitot is. 1000 unitnál eurusd esetében 0,08 nyereség/veszteség keletkezik ha az ár 1 pipet elmozdul. Jó nagy mozgás kell oda...vagy nagyon megakarod osztani a tőkédet és a pici maradékkal akarsz napon belül játszani?

Bp Forexnél belehet állítani a szoftverben a lotméretet szabadon. Legalábbis belehetett egy évvel ezelőtt mikor megnéztem a demojukat...

fulekitrading.wordpress.com

(#674) Fecdzo válasza Chili7 (#672) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Én hülye meg nem ajánlottam az eddigi legjobb opciós brókert....most már van náluk is forex és a kedvenc 2 párod tradelhető náluk....eurhuf 40 spreaddel, eurchf 50 spreaddel

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#675) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Visszatértem Oandára egy kicsit és az alábbi gondom van:

Be van lőve a stop szintem és az árfolyam már fölötte van, de mintha ott sem lett volna. Nem zár automatikusan. :F Ugyanez a TP-re is igaz. És minden pozira, amit ma nyitottam... Mit rontok el? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#676) Gh0sT válasza Gh0sT (#675) üzenetére


Gh0sT
addikt

Más: már kérdeztem és igenlő választ kaptam rá, de nem jöttem rá, hogyan tudok egyszerre short és long pozit is felvenni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#677) Chili7 válasza Fecdzo (#674) üzenetére


Chili7
őstag

Akkor most ajánld, légyszi! :)

(#678) Fecdzo válasza Gh0sT (#675) üzenetére


Fecdzo
senior tag

A user preferenciákban előre bevolt állítva? Vagy akkor állítottad be amikor magát az ordert is betetted. Mert ha miközben beteszed az ordert az ár iszonyú gyorsan tud mozogni és előfordul, h nem sikerül jól belőni. Ilyen velem is előfordult. Miután beadod az order paramétereit, a pipát vedd ki a stopp elől, majd ujra tedd be, hogy a friss árfolyamhoz igazodjon stop mielőtt beküldöd teljesen.

Működnie kell, nekem minden gond nélkül működik (ráadásul éles számlán). Ugyanez a helyzet a profittargettel. Ha egyik sem működne nem lenne értelme. Szerintem elcsúszol valami apró beállítással amit fentebb írtam...

fulekitrading.wordpress.com

(#679) Fecdzo válasza Gh0sT (#676) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nem próbáltál csak simán beadni két ordert, különböző mennyiséggel? Egy irányba tuti megy mert azt próbáltam és külön is lehet vezérelni a stoppokat meg lehet egyesíteni is és úgy húzni menet közben. Bevallom őszintén még ezt nem próbáltam.

Ha nagyon nem megy van oandának live chat support....esetleg tőlük kérdezd meg.

fulekitrading.wordpress.com

(#680) Fecdzo válasza Chili7 (#677) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Kérlek.... :DDD kukkantsd meg.... ;]

fulekitrading.wordpress.com

(#681) Gh0sT válasza Fecdzo (#679) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egy irányba tudok nyitni, ha a keep opent bepipálom. Viszont ellentétesen nem megy... Ha mondjuk hosszú távon shortolok és azon belül szeretnék egy rövid longot, akkor a shortomat lezárja automatikusan.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#682) Fecdzo válasza Gh0sT (#681) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hát akkor nem tudom....talán kérdezd meg a support chaten...

fulekitrading.wordpress.com

(#683) Gh0sT válasza Fecdzo (#678) üzenetére


Gh0sT
addikt

Előre be van állítva minden és elvileg nem volt akkora mozgás az árfolyamban. Az volt az érdekes, hogy utána az árfolyam elkezdett visszafelé esni és felülről metszette a stop szintemet és akkor zárt... :F
Mindig úgy nyitok, hogy beállítom a unitokat, aztán gyorsan pipa be és ki, aztán OK, pont azért, hogy ne legyen ilyen gond. Viszont ahogy írtam ide, utána megjavult. Illetve a profit target biztosan megjavult, mert ott kiszállított folyamatosan, a stop szintemet viszont egyszer sem érte el az árfolyam, mert mindig jó irányba nyitottam, szóval arról egyelőre nem nyilatkozok. :U :P

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#684) Fecdzo válasza Gh0sT (#683) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hát akkor csak az lehetett, hogy hirtelen nagy mozgás volt, mást nem tudok elképzelni...

fulekitrading.wordpress.com

(#685) Chili7 válasza Fecdzo (#680) üzenetére


Chili7
őstag

:U
kukkantanám, de mit? :F
:U

(#686) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Alig mozgott az EUR/USD az éjjel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#687) Fecdzo válasza Chili7 (#685) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Bakker de fa***rok vagyok....írom írom, de csak nem írom le mit nézz meg... :B

ThinkorSwim

Talán nézd még meg akkor a BP Forexet, mintha lehetett volna állítani a lot méretet...

fulekitrading.wordpress.com

(#688) Fecdzo válasza Gh0sT (#686) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Sydney ésTokió nem nagyon szokta mozgatni a piacot....viszont amikor New York meg London együtt nyitva van, akkor aztán beindul a buli... ;)

De az is lehet, hogy valami hír jön és kivárnak inkább...

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#689) álmos válasza Gh0sT (#681) üzenetére


álmos
csendes tag

az Oanda nem enged kétirányú megbízásokat folytatni.
ott is hagyják, akiknek ez megöli a stratégiáit.

annyit még hozzáfűznék - ahogy itt olvaslak -, hogy a most gyakorolt skalpolásodat kevés bróker fogja hosszabb távon tolerálni - persze találhatsz ilyet.
skalp általánosan: 3 percben belül zárt pozíció, 3-5 pipen belül (brókerfüggő, lehet 10 is!) zárt pozíció, vagy 50%-ra csökkent margin.

érdemesnek tartom legalább 8-10 pipben gondolkodni, meg az időt figyelni, és akkor minden rendben lesz, bárhova is mégy.

[ Szerkesztve ]

(#690) Fecdzo válasza álmos (#689) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Oanda nem bánja a skalpot... ;)

fulekitrading.wordpress.com

(#691) Gh0sT válasza Fecdzo (#690) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm, megnyugtattál!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#692) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Kérésem lenne: meg tudná valaki nézni nekem a Hewlett Packard részvények árfolyamának alakulását 2007.10.31-2008.10.31 időtávon? Épp elemzést írok a cégről és szükségem lenne egy jpg, vagy png kiterjesztésű és nagy felbontású chartra.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#693) Fecdzo válasza Gh0sT (#692) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ninjatrader kell neked. Ingyenes és nap végi részvényadatok is azok, de napon belülit is szerezhet hozzá az ember.. Viszont ha akarod akkor csinálok neked képet róla...

Miféle elemzést készítesz?

fulekitrading.wordpress.com

(#694) Fecdzo válasza Gh0sT (#692) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Értesz a programozáshoz? Mik ezek a "Neural Networks"? Ideg háló.. :F Egy páran ezeket használják, hogy tökéletesítsék az automata rendszerüket.

MT4-en előszeretettel használnak ilyet... volna egy leírás de ez meg orosz...

Tudna nekem valaki ebben segíteni? Kíváncsi vagyok, hogyan működhetne egy ilyen rendszer.

fulekitrading.wordpress.com

(#695) álmos válasza Fecdzo (#694) üzenetére


álmos
csendes tag

A neural network (probabilistic) stratégiák lényege a valószínűség. Kulcs a valószínűség.
A tavalyi ATC-t (automated trading championship) egy ilyen rendszer nyerte meg, azóta vált igencsak felkapottá ez a stratégia - érdekes, hogy addig mindenki tojt rá. A győztes EA 10k-ból 130k-t csinált 2 és fél hónap alatt 28%-os rel. DD. mellett.:
[link]

Sokak ezt hallván felbuzdulva rögtön nekilátnak a tanulmányozásának, többen is nekiláttak publikus fórumokon ilyen rendszerek létrehozásához, de egyikük sem tudott ehhez hasonló teljesítményt felmutatni semmilyen optimalizálás mellett, így megértették, hogy leginkább két kalap szerencse határozta meg a tavalyi verseny győztesének esélyeit. A piac ehhez megfelelően mozgott, azóta viszont sokat változott.
Persze ilyen alapszinten profitáló rendszereket építettek már többen is, kemény munkával - van aki fél évet - egy évet is dolgozik rajta. De eddig úgy tűnik, vannak jobb EA-k, még az egyszerűbb indikátoros, vagy optimizált martingale-típusú szinteken is.

[ Szerkesztve ]

(#696) Fecdzo válasza álmos (#695) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Igen olvastam és hallottam én is erről. Éppen ezért akartam volna esetleg kipróbálni egy ilyet működés közben. Hogy akkor most mákja volt e a ruszki fejlesztőnek vagy tényleg kafa a rendszere...

Érdekes, hogy a mostani versenyben is van hasonló rendszer, vagyis olyan rendszer ami ez alapján működik...jó biznisz egy látszólag jó stratégiát utána jó kis pénzért eladni...

fulekitrading.wordpress.com

(#697) Gh0sT válasza Fecdzo (#694) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ehhez azt hiszem kevés vagyok. Csak érintőlegesen olvastam a témáról, de egyelőre még bonyolult számomra.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#698) álmos válasza Fecdzo (#696) üzenetére


álmos
csendes tag

Nos, másfél évet töltöttem el az Expert Advisorok sajátos világában, úgyhogy engedd meg, hogy néhány sorral ellássalak a témát illetően.

Én igazán nem akarlak kiábrándítani, de az igazság az, hogy a világ még nem tart ott, hogy mesterséges intelligenciába le tudja azt programozni, amit egy kereskedő képes végiggondolni és elemezni másodpercek töredéke alatt.
(kérdéses, hogy lehetséges-e oda eljutni)

Az EA-k legfőbb problémája az, hogy zártak. Vagyis nem rendelkeznek külvilági kapcsolattal, így az adott programozó gondolatait, eljárásait, intelligenciája árnyékát hivatott megeleveníteni egy intuitív közegben, amire éppen csak a Forex/tőzsde nem való.
Ebben a tőzsdés dologban talán a legfontosabb emberi eszköz a külvilági információ. Hiába látod az indikátorokat, használsz egy 10ezer dollárért vásárolt, csak beavatottak számára ismert stratégiát, a piac egyszercsak elkezd másképpen mozogni, és meghazudtolni, átverni az egész addigi építményeid.

3 évvel ezelőtt, néhány mindenre elszánt ember nekiállt a mesterséges intelligencia tetőfokát meglovagolva szoftvert írni, ami többmillió adat alapján elemez, folyamatosan stratégiákat tesztel az elmúlt rövid időszakon, korrelációkat elemez 14 (?) pár között, hogy pontosan ismerje minden deviza állapotát, továbbá állítgatja a stratégiák paramétereit, és az adott időhöz legjobban passzolót futtatja, miközben csak elemez tovább és tovább...
Voltak nagyon bizalomgerjesztő eredmények, nagy remények, míg végül az első nagyobb veszteségeknél az egész lelkesedés kissé letört, majd még tovább írták, de akkor is csak ideig-óráig működött, és így tovább, tovább... Szó, ami szó, mostanra úgy tűnik, az egész befuccsolt.
Egy robot, külvilági kapcsolat nélkül sajnos elhasal. Bármelyik. Mindegyik.
Tudnék linkeket dobni NN rendszerekről, amit gyakorlott kereskedő-programozók készítettek, de már mindegyik elhasalt a teszteken. Paraméterek, optimizálás lényegtelen, a tőzsde mindig létre fogja hozni az adott stratégiát buktató mozgás(oka)t.

... Aztán mostanában felfedeztem az első két olyan robotot, amit szignálszolgáltatók biztosítanak. Ezek a robotok nem mechanikus stratégiát használnak, pusztán arra valók, hogy a szolgáltató szerveréről letöltsék az aktuális szignálokat, és a vagyonkezelési beállításainknak megfelelően pozíciókat nyissanak.
Azonban, legnagyobb sajnálatunkra ezek nem a legprofibb szolgáltatók, inkább közepesek. Ha a legjobbaknak ilyen lenne... esetleg egy scalper daytrader ilyenhez indítana szolgáltatást... Na, annak egy világ tudna örülni. Én úgy látom, CSAK az ilyen EA-knak van jövője - viszont nagyon nagy jövője!
A zárt rendszerek halálra ítéltek, bármilyen okosak is, bárki írta is. Persze mindenki hihet, amit szeretne, saját szájíze szerint - úgyis mindenki látni akarja a saját szemével... Hidd el, én már kissé belefáradtam másfél év tesztelésbe meg abba a vagon pénzbe ami a pénztárcámból kicsúszott ezek kapcsán programozók, brókerek, scammerek zsebébe. Ennek ellenére tudok jó EA-kat, de a biztonság érdekében csak felügyelettel futtatnám azokat is. Csak manuális beavatkozással.

A tény az, hogy egyelőre maradnunk kell a hírleséssel egybekötött manuális kereskedésnél. De az ember ilyen mélyebb pillanatokban ráébred, hogy ennél jobb talán nem is igazán létezik, hisz igazi léleknemesítő feladat, egy igazi kihívás, mérföldkő az önismeret útján...

Valahova asszem raktároztam már el neuralos rendszert (kb. 150Mb EA-m, indikátorom meg rendszerem van, dokok nélkül), ha nagyon ragaszkodsz hozzá, átnyálazom, hogy megnézhess egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#699) Danoob válasza álmos (#698) üzenetére


Danoob
csendes tag

Mit értesz zárt rendszer alatt? Hozzáfér a piac bármilyen információjához, akkor már nem zárt :S Vagy úgy érted, hogy emberi beavatkozásmentes?
Azt írod, hogy szerinted egy ilyen nem lehet megbízható, de utána meg azt hogy a szignálok alapján kereskedő robot igen. Akkor az nem zárt?
Félre ne érts, nem ellentmondani, vagy kötekedni akarok, csak nem értem, mire gondolsz...

Egy ilyen neuronhálós dolog milyen bemenő adatokból dolgozik tipikusan? Volt szerencsém neuronhálózni más területen, tehát valamennyire benne vagyok a dologban, de fogalmam nincs hogy ezt hogy használják kereskedésre. (bár ötletem éppen lenne)

(#700) fLeSs válasza Gh0sT (#692) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[link] vagy stockcharts.com.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.