Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) rauschie


rauschie
senior tag

Most politikától teljesen függetlenül kérdem ezzel kapcsolatban. A miniszterelnök úgy fogalmaz, hogy "Ezt a legutóbbi komoly spekulációs támadást sikerült elhárítani, de úgy készülök, hogy még valamikor december közepe után néhány nappal lesz egy újabb hasonló támadás" . Ha ennyire konkrét az időpont megjelölése, az azt jelenti, hogy megsúgtak egy újabb leminősítést?

(#5302) rauschie


rauschie
senior tag

Ezt most találtam, hátha valakinek hasznos lehet, számomra eddig ez a leghasználhatóbb fellelhető COT chart. Volt nekik eddig is, de ez átláthatóbb.
Amennyit reklámozom őket, lassan elmehetnék introducing agentnek.

(#5303) brd válasza rauschie (#5301) üzenetére


brd
nagyúr

Nincs olyan, hogy "spekulációs támadás". A piac (pl. befektetők) reagálása van az elb*tt gazdasági intézkedésekre. Tehát vagy tényleg ennyire nem értenek hozzá, vagy szándékosan beszélnek félre (remélem azért, inkább utóbbi, bár az előbbin sem lepődnék meg... :( ). Az a december közepi "támadás" inkább az lehet, hogy valószínűleg akkortájt kitalálnak valamilyen, a piacnak "nem tetsző" (mármint a miniszterelnök szempontjából) intézkedést (vagy akkor lép életbe egy már ismert intézkedés), és erre az reagálni fog. Persze ezt hívhatjuk támadásnak is, de akkor a piac mindent betámad, ahol pénzt szimatol, pl. akkor már azt is hívhatjuk támadásnak, hogy az alapkamat emelésére idejön a tőke, az adófizetők pénzéből gyarapodik kicsit, majd távozik.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#5304) rauschie válasza brd (#5303) üzenetére


rauschie
senior tag

Ezt én értem. A kormányzati kommunikációban a spekulációs támadás legutóbb a Moody's-féle leminősítést jelentette. Azért kérdezem ezt, hogy tud-e valaki valami konkrétumot esetleg, ami miatt megszakadhatna akkor a forint, konkrétan december második felének elején, pl. valamelyik hitelminősítőnek van-e beütemezve akkorra valami bejelentése, vagy ilyesmi?
Btw. pánikkeltésre tökéletes a dolog, ha kereskednék HUF-fal, tuti figyelnék majd és várnám a short lehetőséget.

(#5305) Fecdzo válasza rauschie (#5304) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Erosen ketlem, hogy barmely hitelminosito elore kozolne h biztosan lefokozza a kovetkezo alkalommal az adott orszagot. Figyelmeztetni viszont szoktak oket, de ezek meg csak pletykak. Akkor valik bizonyossa, hogy ha az orszag iranyitoi elore tudjak h nem fogjak megtenni az intezkedeseket ami a hitelminosites megtartasahoz kell. Csak akkor nem kellene ossze-vissza etetni a nepet h spekulacios tamadasok napjait eljuk.

Mar regen mas vilagot elunk. Egyszeruen sokkal serulekenyebbek vagyunk. Amugy a hitelminositoket sem kell am felteni hiszen a legutobbi nagy gazdasagi valsagnak szerves reszet kepeztek az o "privat velemenyukkel".

Az S&P asszem februarban fogja minositeni kis hazankat. Masrol nem tudok.

fulekitrading.wordpress.com

(#5306) Dzoli


Dzoli
tag

Ajánlom minden MT4 használó figyelmébe egy barátom ingyenes, kereskedést segítő programját.
Pozíció méretezés, SL-TP elhelyezés, stop módosítás, pending orderek elhelyezése könnyen, gyorsan, és egyszerűen.

Forex Riska

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5307) animatrix11 válasza Dzoli (#5306) üzenetére


animatrix11
őstag

Sziasztok

biztos hülye kérdés de létezik valami olyan indikátor, segédprogram, akármi ami hasonló a követő stophoz, csak a vétel/short megnyitátsánál lehet használni? Olyanra gondolok hogy van egy index, devizapár, akármi pl legyen egy dax index monjuk 6100-on áll berakok, egy short pozi nyitást monjuk 6070re és úgy, mint a követő stop az árfolyam mozgással együtt követi pl felmegy 6170-ig akkor 6140-en nyit pozit?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5308) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hello!

Arra lennék kíváncsi, hogy ha regisztrálok egy valódi számlát plus500-on akkor ha például veszek részvényt 5000 Ft értékben, elbukhatom úgy, hogy -1000Ft-om lesz és azt behajtják rajtam? Előfordulhat ilyen, vagy akkor csak 0 a számlám és szevasz?

Tudom gyp-s kérdés, de megköszönném ha válaszolnátok rá.

Előre is köszönöm: sarkanyolo2

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#5309) Fecdzo válasza animatrix11 (#5307) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ninjatraderben az ATM alap funkciója a szimulált stop megbízás amivel ezt tudod elérni.

fulekitrading.wordpress.com

(#5310) Fecdzo válasza sarkanyolo2 (#5308) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Első dolog h plus500-nál nem nyitsz számlát ;). Azért nem mert ott nem a valós részvényt fogod megvenni hanem annak a CFD-jét. Ott pedig egyfajta funding chargeként felszámolnak naponta díjat a pozid tartásáért...ergo előfordulhat h többet buksz mint amennyivel kezdtél, de druván minuszba nem engedik menni a számlát mert van margin call.

Az aktuálisan nyitva lévő pozid vesztesége eléri a kezdő alapletétedre mérten a -50%-ot akkor margin callt kapsz aminek keretében pótletét elhelyezésére köteleznek. Ha ezt nem teszed meg kényszerzárják a pozid ott ahol van. Ez a te érdekedben történik így!

fulekitrading.wordpress.com

(#5311) attiati válasza Fecdzo (#5310) üzenetére


attiati
veterán

és mi a baj a cfd-vel?
indexeket és nyersanyagokat hogy kereskedsz?

(a plus500 nagy ívben elkerülése nem kérdés)

[ Szerkesztve ]

(#5312) animatrix11


animatrix11
őstag

én kivánicsi lennék hogy mi a baj a plus500al... én is ott vagyok :F
pénzt is szedtem már le többször nem volt baj

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5313) attiati válasza animatrix11 (#5312) üzenetére


attiati
veterán

Mondjuk annyi, hogy a saját árjegyződdel üzletelsz, ha akarja nyersz, ha akarja nem. Köze nincs a megbízásodnak a piachoz. A nyerést szó szerint értsd.

(#5314) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

De akkor most komolyan. Ha nekem van 5000 Ft-om akkor azt úgy elbukhatom, hogy hopp -1000 és akk lehúznak 1000-ret a számlámról??
Vagy ha elérem a 0-t akkor 0?

Fontos lenne, hogy szó szerint fogalmazzatok. :)

Előre is köszönöm: sarkanyolo2

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#5315) brd válasza sarkanyolo2 (#5314) üzenetére


brd
nagyúr

Elvileg nem kötelezhetnek pótlólagos letét elhelyezésére (persze lehet éppen ilyen szerződésük is, de ez nekik sem igazán érdekük, mert egyszerűbb, ha automatikusan lezárják a pozíciókat bizonyos veszteségnél - ami még akkor lesz, amikor a pozíciózárással 0 felett lesz az egyenleg). Ha addig nem, akkor amikor az 5000 elfogy(na), lezárják a pozíció(i)d.

The only real valuable thing is intuition.

(#5316) animatrix11 válasza sarkanyolo2 (#5314) üzenetére


animatrix11
őstag

pontosan úgy van ahogy a kolléga mondja, max az 5k-t bukhatod el

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5317) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Köszi, ez megnyugtató válasz.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#5318) animatrix11 válasza attiati (#5313) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi a választ

tervezem hogy átmegyek a buda-cashhez, az jó?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5319) wombation


wombation
tag

Előfordulhat az, hogy az MT4 árfolyamadatai kis késséssel érkeznek a számítógép alacsony teljesítménye miatt?...vagy ez hülyeség. mert közvetlenül a szervertől érkeznek az adatok a programhoz.

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#5320) Dzoli válasza wombation (#5319) üzenetére


Dzoli
tag

Nagyon kis adatmennyiségről van szó. Az MT4 egy analóg telefonvonalon is elműködik, és processzormagból is csak egyet képes használni. Nem kell neki nagy teljesítmény.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5321) morhange válasza wombation (#5319) üzenetére


morhange
tag

Olyan fordulhat elő, hogy sok indikátor van berakva, vagy 1-2 olyan ami sokat eszik. Nálam volt már ilyen indikátor és meglepően lelassította a programot, gondolom terhelte a procit a sok számítás.

(#5322) styan01


styan01
újonc

Sziasztok!

Először írok ide, más fórumokon viszont több éve, van jó pár ember akit ismerek innen is. Úgy gondoltam itt is meg kell osztanom 3 hete "piacra dobott" indikátoromat melynek neve: TrueTL

Nem egy csoda indikátor, önmagában nem ad pontos belépési/kilépési helyeket, nem leszel gazdag holnap, nem ígérek semmit:) Ez csak egy eszköz ami Metatrader alatt berajzolja az összes trendvonalat. Teljesen más, mint minden eddig megismert megoldás, mert a teljes chartot figyelembe veszi, a trendvonalak végét pedig a charton látható utolsó pullbackhez igazítja. Rengeteg beállítási lehetőség van, és egyáltalán nem terheli a gépet.

Abszolút magamnak csináltam eredetileg 1 éve, hogy könnyebb legyen a kereskedés. Így is lett: 12-13 párt figyelek m15/h1 síkokon iszonyat kényelmesen:) Az oldalon találok egy részletes bemutató videót, ahol mindent megmutatok a működéséről, illetve pár belépőt amiknek nagy részét (ha gépnél voltam) meg is trédeltem.

(#5323) danih válasza styan01 (#5322) üzenetére


danih
addikt

Szia, csak nem reklámszagot hord az északi szél? Tudod, tiltott a topikban való reklámozás az alapelvek által.
Egyébként ránézésre DeMark szaga van (ami persze nem baj).
Plusz jótanács - ha már a külföldiek a fő célcsoport, nézesd át az angol szöveget, mert dugig van hibákkal.

[ Szerkesztve ]

(#5324) Dzoli válasza styan01 (#5322) üzenetére


Dzoli
tag

Köszönöm a teszt lehetőséget! Egy nagyon hasznos, és értékes kis trendvonalhúzgáló indikátor. Ajánlom mindenkinek a figyelmébe!

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5325) Fecdzo válasza brd (#5315) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Pótletét elhelyezésére csak akkor kötelezhetnek, ha továbbra is szeretnéd tartani azt a pozidat, amely épp megközelítőleg a felét viszi el a kezdő betétednek (margin call). Ez magyarán azt is jelenti, hogy a jelenlegi piaci körülmények alapján elfogyott a fedezeted ahhoz, hogy még benne légy ebben a poziban. Ha nem teszel be plusz pénzt akkor viszont ott bezárják a pozidat, ahol van az ár (kényszerzárás).

fulekitrading.wordpress.com

(#5326) Fecdzo válasza attiati (#5311) üzenetére


Fecdzo
senior tag

ETF-ekkel vagy éppen határidős kontraktusokkal ha birom a kockázatot. Amelyeknek valódi piacuk van!

fulekitrading.wordpress.com

(#5327) Fecdzo válasza animatrix11 (#5318) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hát, mi, a célod? :) Ha az, hogy lenyuljanak a magas brókerdíjjakkal akkor nyugodtan...de ha nem akkor komoly brókercég után kellene nézni. Itthon szinte csak market maker modellt követő, és díjakkal rettentően lehúzó cégekkel találkozol többségében! Persze az nagyon számít mekkora összeggel akarsz és mit kereskedni!

Kis pénzzel csak olyan cégekhez lesz hozzáférésed akik komolytalanok és kedvet csinálnak a nyeréshez, hogy után a nagy pénzedet vegyék el...

fulekitrading.wordpress.com

(#5328) animatrix11 válasza Fecdzo (#5327) üzenetére


animatrix11
őstag

akkor melyik céghez menjek? buda-ceshhez tervezem a regisztrációt
Amugy eddig a plus500nál akkor buktam amikor tényleg úgy fordult a piac... kivéve egyszer rosszul vettem valamit elmászott nagyon majd visszament úgy állítottam be hogy ha 0 ft ra csökken a veszteség adja el ehhez képest lehúzott de nagyon :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5329) Fecdzo válasza animatrix11 (#5328) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Milyen termekekkel szeretnel kereskedni, milyen intenzites mellett es mekkora szamlaval. Ez kell ahhoz, hogy jol belehessen loni a megfelelo brokit neked.

Nekem a kovetkezo helyeken van szamlam:

-Interactive Brokers (mindennel lehet kereskedni, de a platformuk borzalmas, ezt Ninjatraderrel orvosoltam)

-ATC Brokers (Forex ECN kapcsolattal, CFD-k is vannak de azzal nem kereskedem)

-Colmex (reszvenyek es FX reszleg is nagyon jo, 3000 dodoval is lehet daytradelni)

-Dorman Trading (Futures kereskedesre, szinten Ninjatraderrel)

Ezek az aktiv szamlaim es veluk megvagyok elegedve nagyon is. Nincs erdekellentet,jok a dijak, korrektek, rajtam mulik h keresek e penzt nem pedig egy kapzsi brokercegen. Szerintem ez az elso lepes. Ne tegyuk nehezebbe a piacot azzal, hogy rossz brokert valasztunk, az neha tud magatol is eleg nehez lenni.

fulekitrading.wordpress.com

(#5330) kariad válasza Fecdzo (#5329) üzenetére


kariad
senior tag

Szia!
Kis pénzel, MT4 felülettel, Devizák és arany, ECN kapcsolattal melyiket ajánlod?

(#5331) Fecdzo válasza kariad (#5330) üzenetére


Fecdzo
senior tag

ATC brokers és Colmex FX....nagyon pozitívak a tapasztalataim...persze attól függ mennyire kis pénz. ATC-nél 5000 a minimum. Colmexnél kibulizható az 1000 dolláros számlanyitás is. És van mind kettőnél MT4!

Dukascopy a forex Interactive Brokerse, csak sajnos nincs MT4...szintén lehet 1000-el nyitni...több devizanemben is...Bár a spread vizsgálat amit csináltunk azt mutatja, hogy több ECN közül ATC-nek vannak a legjobb spreadjei. Jó likviditás szolgáltatói vannak.

fulekitrading.wordpress.com

(#5332) styan01 válasza danih (#5323) üzenetére


styan01
újonc

Hello!

Mint mondtam több fórumon is aktívan írkálok, és az évek alatt végig néztem én is pár reklámot. Azért van pofám megtenni, mert legalább nem himihumi semmit nem érő robot vagy nyilazós indikátort árulok, hanem egy valóban használható dolgot amit büszkén vállalhatok. Leírom mit tud, azt is, hogy ne várjon csodát tőle az ember, és megmutatom én hogyan használom.

Demarkhoz semmi köze, de több helyen is felvetették. Talán mert az volt az egyetlen népszerűbb trendvonal indikátor. Gyakorlatilag annyi a közös bennük, hogy trendvonal objektumot rajzolnak, de totál másként, különben nem álltam volna neki annak idején.

Angol szöveggel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Mindenki máshogyan beszéli, de átnézte több ember is, voltak viták bizonyos dolgokon, de brutálisan nem lehet rossz.

(#5333) animatrix11 válasza Fecdzo (#5329) üzenetére


animatrix11
őstag

deviza, indexek, néhány árucikk amivel kereskedem
a plus500nak elég jó a felülete azért szeretem, melyiknek van még könnyen kezelhető felülete?

amúgy a bróker hogy húz le pénzel? ezt a részét nem értem

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5334) danih válasza styan01 (#5332) üzenetére


danih
addikt

Nem is mondtam, hogy a nyilazós-karácsonyfás indikátorok közé sorolom, csak van egy alapelv, amit regelésnél elvileg elolvastál, nehogy tempbant kapj érte... :K
Kényelmesebb emberkéknek biztos jó (magam is használok egy-két ilyen segédeszközt kevésbé figyelt párakon).
Fenntartom, hogy az angolt nézesd át, ha fel akarod pörgetni az oldalt. Az első benyomások közé tartozik a reklámozásnál használt fogalmazásmód...

(#5335) Fecdzo válasza animatrix11 (#5333) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Amiket írtam azoknak egyszerű a felülete. Az MT4 egy nagyon jó felület, illetve a dukascopy javas felülete is nagyon könnyen megtanulható. Teljesen magától értetődő helyen van minden benne...

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#5336) animatrix11 válasza Fecdzo (#5335) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi! :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5338) danih válasza #43503616 (#5337) üzenetére


danih
addikt

Tradeljen a Suxo Banknál aki akar :)

[ Szerkesztve ]

(#5339) Attihun


Attihun
csendes tag

Ha megjegyezhetem, én azért a kereskedési stílust is figyelembe venném brókerválasztásnál. Úgymint főként a timeframet amin kereskedni akar az ember. Egy magasabb tf-hez nem annyira gyilkos dolog némi spread többlet költség pld.
Ezt az ECN favorizálást is gondolom már 1000szer végigbeszéltétek, úgyhogy ahhoz nem fűzök semmit, csak elég elképzelni amint a 0.01 Lotos pozi megjelenik a bankközin, rendes ticket költséggel. (valós árat kapsz az tény, de nem biztos, hogy mindig jól is jársz vele.)
Meglepő módon a környezetemben levő kisebb pénzű (<50000dodo) tréderek az 5 perces charthoz is, hosszú mérgelődés után aljas Market Makereket használnak. :-)
Az Mt4 mellett az is szól, ha nem tetszik a brókered, könnyen találsz másikat ugyanazzal a metával, amit már megszoktál.

(#5340) wombation válasza animatrix11 (#5333) üzenetére


wombation
tag

Demóztam egy ideig a Plus500 felületen, és szerintem nagyon komolytalan az egész, még egy nyomi trendvonalat sem tudsz behúzni.
Az MT4 felülettel összehasonlítva ég és föld a különbség.

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#5341) Fecdzo válasza danih (#5338) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ez volt aztán a turbo ban :)

fulekitrading.wordpress.com

(#5342) Fecdzo válasza Attihun (#5339) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Akkor sem értem miért akarnál többet fizetni kötésenként, ha azt máshol sokkal olcsóbban és érdekellentét nélkül is megteheted... :F

Mivel kereskedési sorozatban kell gondolkodni, a jutalék nagyon könnyen összeadódik ám...még swingnél is, persze ott számít ez a legkevésbé, ez tény.

fulekitrading.wordpress.com

(#5343) Fecdzo válasza wombation (#5340) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Az MT4 egy dolog, sokkal fontosabb, hogy milyen üzlet politikát követ a brókercég. Persze fontos egy jól használható platform is.

fulekitrading.wordpress.com

(#5344) kariad válasza Fecdzo (#5331) üzenetére


kariad
senior tag

Colmexnél hogy bulizható ki 1000USD nyitás? De 2000 is jó! Az 5000 nekem sok!
Amúgy milyen lot méretek vannak? 0.1 vagy 0,01?

(#5345) Attihun válasza Fecdzo (#5342) üzenetére


Attihun
csendes tag

Teljesen igazad van, az olcsó olcsóbb hosszú távon pláne, elvileg. :-)
Amennyiben azonban újabb feltételek jönnek a képbe,pld.:
1. Order, stop, target végrehajtás pontossága, azaz a slippage.
2. Utalás gyorsasága, költsége
3. Szerver elérhetőségi % (leállás, stb)
stb...
Az 1. például igen lényeges egy iszonyú pontosan tervezett perces charton végrehajtandó kereskedésnél. Itt mutatkozik meg legjobban az elmélet és a gyakorlat különbsége a bróker részéről is....

(#5346) attiati válasza Attihun (#5339) üzenetére


attiati
veterán

De van a piacon olyan ecn, aki a pozimérettel arányosan számolja fel a fix költséget.
Miért küzdenél market makerrel, ahol a saját árjegyződ ellened kereskedik?

(#5347) Fecdzo válasza kariad (#5344) üzenetére


Fecdzo
senior tag

0.01 is van!!! Es MT4 is!! Eleg jo valasztas kisebb penzzel kereskedok szamara is. Colmexpro.com

fulekitrading.wordpress.com

(#5348) Fecdzo válasza Attihun (#5345) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Az ujabb feltetelekrol:

1: Gyanitom nem 10 es 100 lotokkal fogsz kereskedni, ezert a csuszas teged nem fog erinteni Forexen. Reszvenyekne jobban erint! Viszont ez nem a brokerceg "hibaja", hanem egyszeruen igy alakul a kereslet-kinalat alakulasa es aki elobb kuldte be a megbizasat az kap hamarabb (lasd Stop limit megbizas, vagy stop market megbizas).
Amugy a dealing deskben pont h a slippage is beallithato, mig ECN eseten ott teljesulsz ahol a piac engedi es nem ott ahol a brokerceg mondja meg!

2: Az utalas gyorsasaga nem kozvetlenul a brokertol fugg hanem annak bankjatol, illetve a te bankod es a broker bankja kozti levelezo kapcsolattol. Ha van akkor T+4 nap, esetleg hamarabb is kierhet a penzed es vissza is. Ha nincs akkor T+6 nappal kell mindenutt szamolni. Itt inkabb neked kell figyelni, hogy meyik banknal vezetsz szamlat ha ennyire fontos mikor er ki es vissza penz....szvsz lenyegtelen.

3: Ha itt a broker kereskedesi ugyleteket befogado szerverere gondolsz akkor teljesseggel elfogadhatatlan h az hipp-hopp leall. Nem azert kapsz order rejected hibajelet ;) A problema athidalhato VPS uzemeltetese mellet, ugy, hogy megkerdezed hol a szerveruk es azon a kornyeken berelsz te is VPS. Nagyobb az elonyod igy. Ha a server leallna megis akkor eleve nem tudsz kapcsolodni a data feedhez sem. Viszont ez minden brokernel elofordulhat es nem feltetlenul a broker hibaja!

1m charton milyen reg ota tradelsz elesben es mekkora mozgasra mesz?

fulekitrading.wordpress.com

(#5349) Fecdzo válasza attiati (#5346) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Neha teljesen erthetetlen szamomra miert ragaszkodnak az emberek gorcsosen egy MM-hez. Pedig jot akarok, nekik....sajat szememmel lattam az MT4 manager nevu dealing desket es a beallitasoknal mi mindent lehet csinalni.

Hosszu tavon ha profitabilis vagy eltanacsolnak toluk. Engem Oandatol kuldtek el, es ket cimboramat is! 1000 dollar korul engednek maszatolni, de 10000 dodo felett mar nem nagyon. Legfeljebb nem tradelnek ellened de a spreadet akoris ugy tagitjak ahogy nem szegyenlik.
Sajat szememmel lattam egy kozel 40 pipes stopp vadaszatot!Az en stoppomat szedtek ki ugy hogy az nem is jart ott (spread tagitassal csinaljak, nem kerul semmibe nekik megcsinalni, beallithato a dealing deskben). Erre annyit mondtak, hogy volt ott kotes es nem volt likvid abban a pillanatban a piac...igen az en kotesem volt ott...masnap mar el is tanacsoltak, hazautaltak a penzem es bezartak a szamlam....viccs tortenet, de azota ilyen soha nem fordult elo.

Onnan tudod, hogy jo helyen vagy ha a stoppod 0.3 pipre van eppen 3 lotos pozival es onnan fordul az ar majd ez sokszor meg tortenik. Amikor stoppolodsz akkor az a charton is latszik, hiszen nem minden stop a vadaszattol van.

fulekitrading.wordpress.com

(#5350) kariad válasza Fecdzo (#5347) üzenetére


kariad
senior tag

Most olvastam utána a Colmex-nek más fórumokon. A pénz visszautaláskor 6 hetet váratnak és vagy 60USD vonnak a 30helyett, továbbá ha nem kereskedel 4 hónapig azért is 100 valahány USD vonnak!
Ez nem bizalom gerjesztő, sajnos!! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.