Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#7501) DrBubo77 válasza spe88 (#7500) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Esetleg Youtube: Tasker 101 Tutorials?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7502) spe88 válasza DrBubo77 (#7501) üzenetére


spe88
senior tag

nézegettem pár videóját, lehet csak nekem, de full követhetetlen :/ (meg elég béna, hogy alig látom a kijelzőt, rakhatott volna vmi screen recordert :D )
Valószínűleg, aki kicsit is ért a programozáshoz, annak hasznosak ezek a videók, de én eléggé híján vagyok. :)

Azért kösz. P Próbálkozom még, hátha lesz sikerélmény. :)

[ Szerkesztve ]

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#7503) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,

csináltam egy task-ot, amivel 1 perc és 23 óra (cél a végtelen lenne, de ez is bőven elég) display timeout között váltogatok. [kép] Lehúzható gombok közé is betettem ezt. Azt hogy lehet megcsinálni hogy a gomb tükrözze a timeout mértékét? Jelenleg a 2 érték között váltogatva végig kéken, azaz bekapcsolva marad a kapcsoló. Jó lenne ha 1 perc timeout esetén szürke, és 23h esetén kék lenne

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#7504) kaciokos válasza tonyrulez (#7503) üzenetére


kaciokos
őstag

A "Setup Quick Setting" utasítással az állapotát (Status) tudod változtatni Active és Inactive (szürke) között.

(#7505) tonyrulez válasza kaciokos (#7504) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, hozzáadtam, működik :R

4 8 15 16 23 42

(#7506) HREH válasza tonyrulez (#7503) üzenetére


HREH
Topikgazda

Végtelent is be tudsz állítani, húzd maxra az összes csúszkát a 2. action-ben.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#7507) tonyrulez válasza HREH (#7506) üzenetére


tonyrulez
őstag

Valóban, azt hittem azzal csak 23:59:59 lesz.

4 8 15 16 23 42

(#7508) kanocpapa válasza aprokaroka87 (#7498) üzenetére


kanocpapa
tag

köszi, kipróbálom. :D

(#7509) kanocpapa


kanocpapa
tag

Sziasztok! Van egy taskom, ami arra szolgált, hogy amikor ki akarom kapcsolni a képernyőt, akkor megnézi be van e kapcsolva a mobilnet és ha igen, akkor lenyitja a redőnyt. Régebben ez müködött, de sokáig nem használtam és most amikor újra élesítettem, akkor átlépi hibaüzi nélkül a lenyitós részt és egyszerüen kikapcsolja a képernyőt. Valami változott és amiatt hagyja ki? A telefon nincs rootolva.
Kepernyoki (29)
A1: Test Net [ Type:Mobile Data Enabled Data: Store Result In:%data ]
A2: Status Bar [ Set:Expanded ] If [ %data eq yes ]
A3: System Lock If [ %data eq no ]
A4: System Lock
A5: WiFi [ Set:Off ]
A6: Notification Volume [ Level:15 Display:Off Sound:Off ]
A7: Ringer Volume [ Level:15 Display:Off Sound:Off ]
A8: Go Home [ Page:0 Package: ]
Előre is köszi a segitséget!

(#7510) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Nekem is akad egy - remélhetőleg taskerrel megoldható - problémám, hátha van tippetek:

Az autóban media tartalmat Bluetooth-on az autó hangszóróira játszom át, ám ha hívás érkezik, akkor jelenleg kézzel kell átkapcsolnom a telefonon hogy a saját hangszóróját használja kihangosításra (mivel a Bluetooth egység mikrofonja nem túl jó minőségű a tapasztalatok alapján.

Lehet ezt automatizálni szerintetek? Minden egyéb Bluetooth eszköz esetében jó ha ott zajlik a hívás, csak ennél az egynél nem (csak emiatt nem cserélném le ha megoldható máshogy is. Csak kézzel kényelmetlen, és macerás is odanyúlni a telefonhoz).

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7511) F.E.K.. válasza F.E.K.. (#7510) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Közben rájöttem, hogy az egyik feléhez nem kell tasker: a bluetooth beállításánál kikapcsoltam a telefonhívások kezelése opciót ehhez az eszközhöz.

Már csak annyi kellene, hogy amennyiben ez az eszköz csatlakoztatva van és hívás jön, a telefon automatikusan aktiválja a saját "kihangosítóját".

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#7512) frseatleon


frseatleon
újonc

Sziasztok !

Egy kis segítség kellene. Van egy éjszakai profilom, és ha teljesülnek a feltételek akkor a Taskomnak le kell vennie estére a kijelző világítást, Bt off, Wifi off, illetve be kellene kapcsolnia a Ne zavarjanak üzem módot. Na itt van egy kis bibi. Van amikor nem kapcsolja be a Ne zavarjanak módot, hanem manuálisan kell nekem bekapcsolni. Valakinek valami ötlet hogy miért ne kapcsol be mindig?

(#7513) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok!
Most találtam erre az alkalmazásra egy okosóra problémával kapcsolatban. A gondom az, hogy a telefonra (OP8Pro) érkezik egy hívás, megjelenik az órán (Huawei Watch GT 2) is a hívó neve, de soha nem vettem és nem is szeretném ott felvenni. Pár hónappal ezelőttig jól működött, de elkezdte azt csinálni, hogy hívás érkezésekor recseg a csengőhang és ha autós kihangosítón vagyok, akkor is beleszól az óra a kihangosításba. Olyan, mintha minden fölé helyezné magát. Mostanra annyira idegesít, hogy elkezdtem utánaolvasni és találtam erre az alkalmazásra. Be lehet valahogy állítani egy szabályt arra, hogy beérkező hívásnál csak a hívó nevét írja ki és ne akarjon kihangosítani, de ha autós kihangosító is csatlakoztatva van az óra mellett, akkor az átvegye a hívást? Köszönöm előre is!

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#7514) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Automate nevű app itt tabu? Nem találok topikot róla, ennyire érdektelen?

(#7515) Bozek válasza noorbertt (#7514) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mivel általában Tasker-t és Macrodroid-ot használnak az emberek, ezért azoknak van külön topikja. Nincs minden programnak külön, csak azoknak, amelyek iránt nagyobb az érdeklődés.

(#7516) Bozek válasza noorbertt (#7514) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amúgy igen, itt tabu. Elsőre nem vettem észre, melyik topikban vagyunk. :D

Itt nem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7517) kanocpapa


kanocpapa
tag

Sziasztok! A napokban frissítettem a MIUI-t (12.5.1) és azóta nem működik az ujjlenyomat és az arc alapú feloldás. Keresgéltem a neten és kiderült, hogy a rendszergazda engedélyeknél kell keresnem a hibát. Az is kiderült, hogy a Tasker engedélye miatt nem működnek. Szerintetek van erre valami gyógyír? Esetleg, mint múltkor, a wifi kapcsolgatásnál, marad a fejlesztönek írás?
Előre is köszi a válaszokat!

(#7518) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Elkezdtem megint Taskerezni és azt szeretném megcsinálni, hogyha jön egy bizonyos apptól egy bizonyos ikonnal rendelkező értesítés, akkor csinálja ezt a task, ha meg egy másik ikonnal, akkor csinálja azt. Sajnos a két típusú notification szövegben egyáltalán nem tér el, csak az ikonjuk különböző.

Létezik, hogy a tasker nem képes az értesítés ikon lekérésre? Tudom, van az autonotification, de az meg kicsit ágyúval verébre.... :U

Köszi! :R

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#7519) Bozek válasza Mr Dini (#7518) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen alkalmazás küld ugyanolyan szövegű értesítést két különböző ikonnal?

Egyébként szerintem a Tasker nem tudja, így marad az AutoNotification.

(#7520) Mr Dini válasza Bozek (#7519) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Például a snapchat. Azt szeretném megoldani, hogy adjon ki egy hangot a telefon, ha egy bizonyos személy írt és nem képet/videót küldött. Ahogy néztem az összesnek csak annyi a szövege, hogy from xy, viszont az ikon szövegnél kék, képnél piros, videónál lila. Innen tudnám, hogy mi jött.

De köszi a választ, akkor marad a java applet...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#7521) HREH válasza Mr Dini (#7520) üzenetére


HREH
Topikgazda

Bozek +1, natívan nem tudja sajnos...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#7522) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv adott egy Realme 6 telefon.

Nemrég kapta meg az Android 11-et, viszont mint ha több probléma is felmerülne a Tasker kapcsán.

1. Pl a screen of timeout rész nem akar müködni

2. A media hangerőt sem állítja.

Elvileg minden engedély meg van adva.

Android 11-el változott valami, vagy pedig a gyártó kavar be?

(#7523) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek megoldható Tasker-el, hogy oda route-olódjon a hívás, ahol az felvételre kerül. Várjatok, kibontom ;)
Szóval, ha a telefon össze van kötve az autó kihangosítójával, akkor, ha a bejövő hívást a kihangosítón veszem fel, akkor ott történjen a csevegés, ha pedig a telefonon, akkor ott. Tudom, hogy a telefonon lehet menet közben váltani, de én azt szeretném, hogy, ha a telefonon fogadom a hívást, akkor egy pillanatra se hallatsszon a hívó fél a kihangosítóból.

Én egyébként megragadtam 9-es droid-on, de - kicsit visszaolvasva - látom, hogy van, ami nem változik. A Google folyamatosan szo*atja az új droid verziókkal az ilyen "power user"-eket, akik nem elégedett az okostelefonjaik - néha igencsak primitív - képességeivel. Ez nagyon szomorú ... :(((

(#7524) kanocpapa


kanocpapa
tag

sziasztok! elkövettem egy taskot, ami egy egyszerű wifi ki-be kapcsoló widget, állapottól függően változó ikonnal. minden remekül működik is, de szeretném ezt átültetni adat és nfc kapcsolóba is, de nem boldogulok velük. ez lenne a wifi kapcsoló:
Task: Wifi

A1: WiFi [
Set: Toggle ]

A2: If [ %WIFI ~ on ]

A3: Set Widget Icon [
Name: Wifi
Icon: /storage/emulated/0/_kartya/ikon/Aikawns/W/orange.ico ]

A4: Else
If [ %WIFI ~ off ]

A5: Set Widget Icon [
Name: Wifi
Icon: /storage/emulated/0/_kartya/ikon/Aikawns/W/grey.ico ]

A6: End If
az lenne a kérdésem, mit kellene beírnom az A2 és az A4 sorban a %WIFI helyett, hogy működjön a task?
előre is köszönöm a segítséget!

(#7525) HREH válasza kanocpapa (#7524) üzenetére


HREH
Topikgazda

Hozz létre 1-1 külön profilt, az egyikben State > Net > NFC Status - On, ennek az enter task-ja csak egy sima Variable Set %NFC 1, az exit taskja Variable Set %NFC 0.
Utána a taskban az %NFC változóra hivatkozol.
Mobilnet ugyanez, csak State > Net > Mobile Network - Active Yes, ugyanígy beállítasz egy enter és exit taskot.
Annyi, hogy NFC-t fogsz tudni kapcsolgatni, de ha jól emlékszem mobilnet kapcsoláshoz root kell.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#7526) kanocpapa


kanocpapa
tag

köszi! kipróbálom rögtön! (nem kell root a mobilnethez. letöltöttem a számítógépemre a tasker_permissions_portable.exe-t és ezzel lehet kapcsolgatni a mobilnetet. köszi még egyszer!

(#7527) Márton


Márton
nagyúr

Van egy porosodó HTC One X-em..
Vajon megoldható-e ezzel +Taskerrel, hogy a fürdőszobába téve :DDD ha fényt kap (felkapcsoljuk a lámpát), akkor elindul egy mp3 lejátszó app (adott mappából random számot játszik), ha pedig sötét lesz, akkor megáll a zene is? :U
Root nem gond ha kell (és persze létezik a készülékre)

szerk: ha a light szenzorral nem megy, az is, ja akkor zenél, amikor külső tápon van (a lámpától tudok hozni 230-at, 5V adapterrel). Ha pedig saját akkuról megy, akkor csend legyen.

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7528) Márton válasza Márton (#7527) üzenetére


Márton
nagyúr

Ok, persze hogy tudja ezt az (alap) dolgot.
Már meg is vettem :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7529) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv! Használ itt valaki esetleg Realme márkájú telefont?

(#7530) kanocpapa


kanocpapa
tag

sziasztok! ismét egy kérdésem lenne hozzátok: pár hete megbolondult a taskerem. van pár taskom, amiben fel kell olvasnia szöveget: idő, sms... az utóbbi időkben egyszer magyarul olvas fel, egyszer meg (talán) angolul. például van egy, amiben óránként bemondja a pontos időt. az egyik órában minden szuper, de a következőnél már angolul mondja ki az időt. vagy a hívó felolvasásnál időnként ezt hallom: " xy hájv" xy hív helyett. szerintetek mi lehet a probléma? hangsúlyozom, hogy eddig minden rendben volt, ez a probléma csak pár hete áll fenn. előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#7531) jan herz válasza kanocpapa (#7530) üzenetére


jan herz
tag

Egy ideje nem használom a Taskert, de úgy emlékszem, a Taskoknál belehet állítani a felolvasás nyelvét... Esetleg próbáldmeg fixen magyarra állítani.

(#7532) kanocpapa válasza jan herz (#7531) üzenetére


kanocpapa
tag

Szia! Fixen magyarra van állítva már az első pillanat óta. Természetesen újra megnéztem és újra beállítottam és mégis időnként angolul olvas.

(#7533) Bohus válasza kanocpapa (#7532) üzenetére


Bohus
aktív tag

Nálam is ez van. Ráadásul az angolt gyorsítottan, hadarva mondja. Nem egyedi a jelenség, néztem pár fórumot, a következőket javasolják:

- beállításokban pipát kivenni a "reduce ressource usage" jelölésből, illetve
- betenni egy üres (csak egy szóköz) say parancsot

Utóbbi azért jó, mert mert mindig csak a task első say parancsánál jön elő a hiba.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#7534) kanocpapa válasza Bohus (#7533) üzenetére


kanocpapa
tag

Köszönöm! Megpróbálom, hátha... 😀

(#7535) kanocpapa válasza Bohus (#7533) üzenetére


kanocpapa
tag

nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik ez működik! :D azóta nem mondta be ánglisul sem a pontos időt, sem a hívót. hálás köszönet érte! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#7536) Bohus válasza kanocpapa (#7535) üzenetére


Bohus
aktív tag

Kösz a visszajelzést. Melyik opció oldotta meg?

Korábban pontatlanul fogalmaztam, nincs feltétlenül szükség egyszerre mindkét beavatkozásra, volt akinek ez segített, volt akinek az.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#7537) fil válasza Bohus (#7536) üzenetére


fil
őstag

Nálam az üres say oldotta meg.

(#7538) kanocpapa válasza Bohus (#7536) üzenetére


kanocpapa
tag

nálam pipa és üres say is van. és tadaaam: még mindig működik! azóta sem beszélt külföldiül! :D még mindig hálás köszönet!

(#7539) kanocpapa


kanocpapa
tag

sziasztok! egy újabb kérdés: egy eddig jól működő task, ma nem működik jól. miért? van egy taskom, ami lezárja a képernyőt. ha bekapcsolva maradt a wifi/nfc/mobilnet akkor kikapcsolja őket. természetesen egy parancsikonnal indul a képernyőről, amikor én megbököm. ez tegnapig jól működött, mától viszont a következő feloldásnál nem old fel az ujjlenyomat olvasó, mert "harmadik féltől származó képernyőzárat használok". mivel lehetne ezt szerintetek megkerülni és visszatérni a jól bevált kikapcsolom-feloldom módszerhez?

(#7540) remex


remex
tag

Sziasztok,
Nálem eddig teljesen jól működött egy olyan script, amiben letöltöttem egy fájlt a netről, utána beolvastam egy változóba (%csere), ezután kicseréltem benne bizonyos szöveg részeket, majd utána kiírtam a változó tartalmát egy fájlba.
Tegnap frissített a telefonom a 15.14.7-ről a Tasker 15.15-re és azóta miután a változóba (%csere) beolvasom a fájlt, majd kiírom a tárhelyre, akkor egy mindössze 7 byte-os fájl jön létre, amiben csak a változó neve van beleírva, azaz ennyi hogy: %csere
Valaki más tapasztalt hasonló problémát?
Én csinálok valamit rosszul, vagy ez egy olyan hiba amit remélhetőleg javítani fognak?
Ha visszarakom az előző verziót akkor minden jól működik, csak sajna a Play áruház folyamatosan frisssíteni akarja a programot.

(#7541) Rival válasza kanocpapa (#7530) üzenetére


Rival
aktív tag

"az utóbbi időkben egyszer magyarul olvas fel, egyszer meg (talán) angolul"

Nálam is ugyanez volt a kis kakukkos idő bemondásomnál. A megoldásom: előzetesen generáltam 12 darab hangfájlt a bemondott idővel (Taskerrel megoldható), majd idő bemondáskor nem a szövegfelolvasót használom, hanem ezeket az audió fájlokat játszom le (%ora%.wav). Előnye, hogy mindig működik, internet kapcsolat nélkül is, és nincs meg a netes felolvasás bizonytalan elkezdési ideje sem. Ok, tudom, ott van a szövegfelolvasóban az offline opció is, de az nagyon robot hangot produkál.

(#7542) Kasya


Kasya
nagyúr

Bocsanat, ha leragott csont. Most kezdtem Taskerezni (A12, non-root).
Wifi on/off nem mukodik, egy API-ra hivatkozva. Redditen láttam, hogy valakinek semmiképp se jon ossze, másnak a Secure Settings adott megoldast.
Van lehetoseg Taskeren belul a Wifi-t szabalyozni Android12 alatt, vagy kulon program kellene hozza?

(#7543) kanocpapa válasza Kasya (#7542) üzenetére


kanocpapa
tag

szia! esetleg próbáld meg ezt: [link] . hátha segít. több mindent lehet benne bekapcsolni nem rootolt eszközökön. nekem a mobilnet kapcsolgatásban segített. egyetlen hátránya, hogy ha újraindítod a telefonod, akkor meg kell ismételni az engedélyezést. de nekem ennyit megért, hogy nem kell szenvednem a rootolással. (xiaomi telefon)

[ Szerkesztve ]

(#7544) Kasya válasza kanocpapa (#7543) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm a segítséget!
Közben kitapasztalva tényleg az lett a megoldás, amit javasoltal. Annyi, hogy nekem még pluszban engedni kell az ADB wifi-t is, mert a program nem elég.

(#7545) kanocpapa válasza Kasya (#7544) üzenetére


kanocpapa
tag

azt lehet, hogy nekem is kellett, csak már nem emlékeztem rá... :D

(#7546) kanocpapa


kanocpapa
tag

sziasztok! tavaly egyszer érdeklődtem itt nálatok, hogy van e valami megoldás akkor, ha a telefon elveszti a térerőt és utána nem képes visszakeveredni a hálózatra. akkor volt egy javaslat a Signal Strength-re. nagy nehezen összeollóztam a netről egy taskot, ami ha nincs térerő, akkor bekapcsolja, majd kikapcsolja a repülőgép módot, így újra vissza tud lépni a telefonom a hálózatra. a kérdésem az, mit kellene beírnom, hogy ha folyamatban lévő telefonbeszélgetés van, akkor ne indítsa el a taskot? ezzel valahogy nem dűlőzök, bármit is próbálok. előre is köszönöm a segítséget!
Signal Strength 0,0
Task: nincsterero

A1: Wait [
MS: 0
Seconds: 7
Minutes: 0
Hours: 0
Days: 0 ]

A2: If [ %CELLSRV ~ noservice ]

A3: End If

A4: Airplane Mode [
Set: On ]

A5: Wait [
MS: 0
Seconds: 5
Minutes: 0
Hours: 0
Days: 0 ]

A6: Airplane Mode [ ]

A7: Mobile Network Type [
Type: Auto ]

A8: Notify [
Title: Nincs térerő
Text: %TIME
Icon: hd_alerts_and_states_airplane_mode_off
Number: 0
Priority: 3
LED Colour: Red
LED Rate: 0 ]

(#7547) Bohus


Bohus
aktív tag

Kissé ellentmondásos a problémafelvetés. Ha a tasknak akkor kell futnia, amikor elmegy a térerő, akkor a folyamatban lévő telefonbeszélgetésnek már eleve lőttek...

Legjobb lenne egy szoftverfrissítés, de ha már mindenképp taskerrel kell megoldani, akkor a következőt javaslom (nincs rá garancia):
- profil: Signal Strength 0,0 / Csak akkor aktiválódjon a profil, ha nincs térerő. Ne a task fusson állandóan, ezt a profilra kell bízni. A task A2-t töröld ki.
- a task végére viszont be kellene tenni egy feltételt, hogy ciklikusan addig ismételje a várakozást és kapcsolja az airplain-t, amíg nincs ismét térerő. Vagyis az utolsó lépésben: Goto > A1 ; if %CELLSIG<1. De a %CELLSRV változót is használhatod.

[ Szerkesztve ]

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#7548) kanocpapa válasza Bohus (#7547) üzenetére


kanocpapa
tag

Köszönöm, kipróbálom!
Igen, értem, hogy ellentmondásos. De muszáj valamit kitalálnom, mert néha a munkámból adódóan olyan helyekre is eljutok, ahol nem sok térerő van velem. Többször jártam úgy, 2-3 nap után szóltak, hogy nem vagyok elérhető. Ez a task megoldotta a problémát, mert nem volt több ilyen élményem. De nagyon kellemetlen, amikor beszélgetés közben megszakítja a kapcsolatot, mert egy pillanatra nem érzékeli a hálózatot. Biztos találkoztál azzal, amikor szakadozik a kapcsolat, de mégis tudsz beszélgetni. Na még ez is jobb lenne a folyamatos ki-bekapcsolásnál. Szóval ezt szeretném valahogy elérni.
A szoftverfrissítés nem segitett eddig.

[ Szerkesztve ]

(#7549) nuri válasza kanocpapa (#7548) üzenetére


nuri
aktív tag

Ezt tényleg a telonak kéne tudnia furcsa, hogy nem csatlakozik vissza, de ha már így esett. Csinálhatsz egy phone offhook profilt ami kikapcsolja ezt a profilt ami az újracsatpakozást végzi és akkor nem fogja megszakítani a beszélgetést.

(#7550) kanocpapa válasza nuri (#7549) üzenetére


kanocpapa
tag

szia! bocsánat a késői válasz miatt, de nem voltam fenn mostanában. szóval köszönöm szépen, kipróbálom és jelzek, hogy működik-e.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.