Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66213) Zwodkassy válasza Gubek-Einste (#66204) üzenetére


Zwodkassy
senior tag

Igen, ezeket már néztem, mégsem stimmel valami. Kb 1 hónapja nem érem el pl a NAS-omat (FTPS, SFTP, WebDav) az Internet felől. Állandóan hibás authentikációt dob, vagy rossz jelszó hibával szállok el.
Konfig: Koax kábel -> EPC3925-Wan - EPC3925-Lan -> MikroTik-Wan - MikroTik-Lan - NAS
Ez több mint egy éve műxik. De nemrég valamilyért be***rt. Az EPC3925-ben a MikroTik Wan portjának az Ip címe (192.168.2.100) DMZ-ben van. Ráadásul leteszteltem: ha az EPC3925 LAN oldaláról (és oda is csatlakozva, azaz a 192.168.2.0/24 tartományból) tudok csatlakozni a MikroTik mögötti NAS-hoz. Tehát a MikroTik-ben jók (maradtak) a PortForward/DstNat szabályok. Ezért következtettem arra, hogy a TréHóm-nál változott valami.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.