Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Akelaus válasza Burt1793 (#6350) üzenetére


Akelaus
senior tag

Bejelentkeztünk. Többször is, de mégsem látja a listáit, a kedvenc alőadókat, ha rányomok egy keresett előadóra, üres feketeség jön be. Eltávolítottam az appot, leszedtem a maradékait, újra is telepítettem, ugyanez. Én látom az ő kedvenceit, mivel követem a profilt, látom amit hozzáadott.
Van egy Samsung okos tv-is, azon simán megy, látni mindent. Is. 🙄🤷‍♂️

(#6352) RetepNyaraB válasza Akelaus (#6351) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Milyen telefonról van szó? Rootolt-e?
Alapból belsőre ment minden gép. Inkább a kártya használat engedéllyel szokott gond lenni :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6353) Akelaus válasza RetepNyaraB (#6352) üzenetére


Akelaus
senior tag

Xiaomi Mi A3, nem rootolt. Ezen még MIUI sincs, sima Android One van rajta.
Már elgondolkoztunk rajta, hogy Spotify Duo off, és átköltözés Youtube prémiumra, amit lehet átvinni a Youtube music alá.

Talán van megoldás, legalábbis a neten van hasonló probléma: app törlése, kártyát kienni, telefont újraindítani, app-ot újra felrakni a kártya nélkül, bejelentkezni. Így a telefon belső táhelyére ír.

[ Szerkesztve ]

(#6354) bendeguz76 válasza unravel (#6348) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Pedig már nagyon itt lenne az ideje

bendeguz_HUN

(#6355) I'am Dony


I'am Dony
őstag

Évek óta használom már a Spotit, de szeretnék véleményt kérni az alábbi kérdésemmel kapcsolatban...
Jelenleg is android mobilról (S22 Ultra - ha ennek van bármi jelentősége) streamelem a zenéimet egy Arcam AVR-re. Amennyiben a forrást lecserélném egy Bluesound Node-ra érzékelnék bármiféle minőségbeli javulást?

(#6357) vacs válasza I'am Dony (#6355) üzenetére


vacs
veterán

A kérdésnek nem sok köze van a Spotifyhoz, ez inkább valamelyik audio topikba való!

(^)(>.<)(^)

(#6358) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van ötletetek, hogy az automata lejátszás miért nem akar működni? ha rákeresek egy számra, hiába van bekapcsolva a funkció, lejátszása után megáll, nem jön több zene. Ha rádiót nyomok, akkro nyilván jó, de nem így kéne elvileg mennie. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6359) IntelKiller7 válasza V.Stryker (#6358) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nekem is bugolt a múltkor. Párszor rányomtam, majd újra beállítottam és jó lett.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6360) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Lenne pár kérdésem:
1, "családfő" vagyok és az egyik tag jelezte, hogy megszűnt a prémiuma. Van valami naplózás, hogy mikor ki került be - került ki a családból? User név alapján nem mindenkit tud beazonosítani, de gyanús, hogy valaki feltörhette a profilomat és lecserélt egy tagot saját magára.
2, valahol meg lehet nézni, hogy a profilomba milyen tevékenységek voltak? Honnan léptek be (legalább ország szinten), milyen eszközről?
3, kétlépcsős azonosítást be lehet állítani a spotify-on?

Köszönöm előre is! :R

(#6361) flesh válasza fausto (#6360) üzenetére


flesh
aktív tag

Számítógépen il.. Web-en belépsz és itt meg tudod nézni a tagokat:

[https://www.spotify.com/hu/account/family/]

Itt a tagokra rákattintva akár el is tudod távolítani a csoportból!

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#6362) la_cc válasza fausto (#6360) üzenetére


la_cc
addikt

Csúnya rossz "család" :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6363) fausto válasza flesh (#6361) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, ez a része megvan. Közben ki is szűrtük, hogy a tagok közül ki lehet a fekete bárány, kitettem és visszahívtam az eredeti családtagot.
Esélyes, hogy valahogy bejutottak a profilomba és variáltak a tagokkal. Ezt meg lehet nézni? Mikor, honnan, milyen eszközről léptek be a profilomba?
Illetve még a két lépcsős azonosítás lenne érdekes, van rá opció?

(#6364) vacs válasza fausto (#6363) üzenetére


vacs
veterán

"Illetve még a kétlépcsős azonosítás lenne érdekes, van rá opció?"

Én is kerestem, de szerintem nincs!

(^)(>.<)(^)

(#6365) kmarci25 válasza fausto (#6363) üzenetére


kmarci25
veterán

Jelszócsere, mindenki kijelentkeztetése, majd az ú jelszóval az arra jogosultak újra be.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6366) fausto válasza kmarci25 (#6365) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, ez megvolt. A két lépcsős lett volna érdekes, de ezek szerint nem én vagyok vak, hanem tényleg nincs.
@vacs, köszi neked is!

(#6367) zizidor


zizidor
senior tag

Nincs ilyen lehetőség, régóta csak fontolgatják...
[Security] 2-Factor Authentication
Gondolom amíg nem történik valami nagy visszaélés, addig nem lépnek. :F

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#6368) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Sziasztok!

PC-n (windows 11) azt nyomja nekem a spoti, hogy "ezt most nem tudja lejátszani a "spotify. Ha azonban a fájl megvan a gépeden, importálhatod"

Mi a franc ez?

Már újratelepítettem, naprakész a windows, mi lehet a gond? már szét visz.
Mobilról működik.

Köszi!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#6369) dan1


dan1
tag

Sziasztok!

Jött korábban egy frissítés és bejött egy új funkció néhány hete. Ha bekapcsoltam a csillagos véletlenszerű lejátszást átalakította a műsorlistám és bedobált hasonló számokat. Ez tartott egy hétig, nem tudja valaki mi lett vele?
Pár jó számot össze tudtam szedni vele. Jobban működött mint alul az ajánlott számok ,ahol mindig ugyan azok jelennek meg.

(#6370) Mr K válasza dan1 (#6369) üzenetére


Mr K
senior tag

Az elég meglepően hangzik, ha "alul" (gondolom a playlist alján) mindig ugyanaz jelenik meg (legalábbis nálam nem tapasztalom.) Illetve van egy "refresh" gomb alul, amivel tetszőleges alkalommal újra lehet generáltatni az alsó (ajánló) részt.

Illetve a playlist menüjében van egy "Go to playlist radio", illetve PC-n(!) van egy "Create similar playlist" menüpont is, azokkal is lehet próbálkozni.

Ami az új funkciót illeti, lehet, hogy az "Enhance"-ra gondolsz? Az valóban egy gomb, illetve a playlist menüjéből is be lehet kapcsolni (Turn on enhance). Én még soha nem használtam, de olyasmit csinál, amit írtál (minden két szám után beszúr a lejátszásba egy ajánlást), viszont elvileg korlátos, azaz 30 javaslat után abbahagyja. Annyira nem új funkció (legalább fél éves), esetleg nálunk lehet az. És csak prémium előfizetésnél van.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6371) dan1 válasza Mr K (#6370) üzenetére


dan1
tag

Frissítésre se dob már be újakat sajnos alul azt a párat ismétli, rádiókkal próbálkozom, szám és lista alapján.

Lehet hogy ez az enhance volt, ezeket sosem próbáltam én sem, bedobta új funkcióként, kipróbálom, egész jól működik. A shuffle gomb kétszeri nyomásra aktiváltam, talán azért vették rögtön ki ,mert bezavart pár embernek.

Kommentírás közben ahogy leírtad "bővített" gombot megtaláltam, a ... menüben volt (pcn), ő lesz az ,köszi.

[ Szerkesztve ]

(#6372) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Az a gondom, hogy egyszerűen nem találok ojan opciót, ahol a jelenleg játszott TOP zenéket listázná. Nem érdekel engem, hogy nekem milyen csomagokat ajánl, vagy állít össze a Spoti, engem a legújabb menő zenék érdekelnének. Egyszerűen nem tudom előcsalogatni.

(#6373) Skillerz válasza Joshi (#6372) üzenetére


Skillerz
tag

Szia, a keresésen belül van olyan opció, hogy top listák, ott listázza a spotify a jelenlegi "legjobb" zenéket. Van hazai és nemzetközi top lista, akár mindez kontinensekre is lebontva.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6374) Joshi válasza Skillerz (#6373) üzenetére


Joshi
titán

Erre gondolsz?

(#6375) Skillerz válasza Joshi (#6374) üzenetére


Skillerz
tag

Így van, itt a Latin és az Élő események közötti csempére (Toplisták) konkrétan. :)

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6376) unravel válasza Skillerz (#6373) üzenetére


unravel
őstag

[Most menő]

¯\_(ツ)_/¯

(#6377) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvastam, hogy a Spoti 0,0033$-t fizet az előadóknak egy lejátszásért. Ami elég kevésnek tűnik. De megnéztem a kedvenc zenekaromat, ők csak a leghallgatottabb számukkal, majdnem 2 millió $ kerestek eddig. Ami ~740millió huf. Persze adóval, meg minden féle nyavajával nem számolva. És ez csak a Spoti.

Szóval a nagy előadók azért nem járnak rosszul. És nem is sajnálom tőlük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6378) domerator


domerator
veterán

Csak nálam tűnt el az "E heti kaland" válogatás, vagy teljesen kivették? Tök jó volt, a saját ízlésem szerint volt egy jó kis lista, amiből sokszor mentegettem a saját listáimba. Ez mellett még volt vagy 5-6 db napi lista, ami nagy részben saját, de részben ajánlott számokból állt, az is eltűnt. Mindenkinél ez van? :(( :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6379) .LnB válasza domerator (#6378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is volt már ilyen, hogy nem volt ott. De most is ott van. Van olyan listád, ezen a héten is, csak keress rá. Annyi, hogy valamiért nem teszi ki a kiemeltek közé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6380) domerator válasza .LnB (#6379) üzenetére


domerator
veterán

:R Megvan.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6381) liszi70


liszi70
nagyúr

Nemrég kezdtem használni prémium fiókkal a spotit, a Logitech Squeezebox Classic lejátszómon. Hallgattam egy lejátszási listát, amiből a nekem tetsző számokat betettem a kedvencekbe. Viszont pc-n, a spotify alkalmazásban és a webes felületen, nem jelennek meg ezek a számok. A lejátszón ott vannak a Favorites mappában, de a spotify felületein nincsenek. (Vagy legalábbis nem találom.) Ez így normális, vagy ez hibás működés?

(#6382) .LnB válasza liszi70 (#6381) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amiknél ilyen "szivecskét" nyomsz, azoknak ott kellene lennie a "Kedvelt dalok" listában.
Biztos egy acc alatt fut az összes eszköz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6383) liszi70 válasza .LnB (#6382) üzenetére


liszi70
nagyúr

A lejátszómban nincs szivecske, ott a távirányító jobb nyíl gombjára megjelenik a "Save to Favorites", így tudom elmenteni. Úgy tűnik, ez kizárólag a lejátszóra és a pc-n futó Logitech Media Serverre vonatkozik, nincs kapcsolatban a spotify-al. :F A "Kedvelt dalok" továbbra is üres.
Ja, igen, persze, az én accountom alatt fut a lejátszó, a pc-s app és a webes felület is. Minden spoti appos vagy webes változtatás hiba nélkül megjelenik a lejátszón, visszafelé ez már nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#6384) .LnB válasza liszi70 (#6383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nagyon értek ehhez az eszközhöz. De most keresgéltem kicsit. És felmerült valami támogatási probléma ezzel az eszközzel. Mintha megszüntették volna a hivatalos Spotify támogatását. És lehet, hogy ide vezethető vissza a problémád.
Itt olvastam: [link]

Többet sajnos nem tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6385) liszi70 válasza .LnB (#6384) üzenetére


liszi70
nagyúr

Igen, az alapértelmezett támogatás megszűnt, de a logitech ennek ellenére fenntart a Logitech Media Server beállítási felületén egy 3rd party spoti appot. Tehát nem mókolás, hanem a logitech által ajánlott alkalmazás. A pc-s app tökéletesen fel is ismeri a squeezebox lejátszót, a spotify connect is hibátlanul működik vele.

(#6386) Skillerz válasza liszi70 (#6383) üzenetére


Skillerz
tag

Szia, én Sonos rendszerrel használom a spotifyt, és ott is úgy működik, hogyha a sonos app-ban "kedvelem" a számot akkor az nem jelenik meg a spotifyban, csak a sonos app-ban pedig össze van párosítva. Én ezért a spotify-on belül szoktam kivalasztani, hogy min szóljon. Szerintem ez ott is így működhet.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6387) zizidor válasza liszi70 (#6385) üzenetére


zizidor
senior tag

Én egy LG smart tévén használtam amíg vissza nem vonták. Hivatalos, Spotify által készített kliens volt hozzá, de nem egy webes felület, hanem írtak hozzá egy külön alkalmazást, ami egész másképp működött. Abban is voltak ilyen furcsa, különc dolgok.

Ha van lehetőség arra, hogy ne csak a kedvencekhez adni, hanem más listákra is lehet felvenni számokat, akkor az még bejöhet, aztán majd pc-n "kedveled" őket.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#6388) liszi70


liszi70
nagyúr

Rendben, köszönöm nektek, akkor ez ilyen. Így legalább tudom, hogy nem nálam van valami egyedi hiba. :) Köszi!

(#6389) Mr K válasza .LnB (#6377) üzenetére


Mr K
senior tag

"Szóval a nagy előadók azért nem járnak rosszul. És nem is sajnálom tőlük."
Én igen, mert a megkeresett összegek nincsenek korrelációban sem a ráfordított munkával, sem az előállított minőséggel - bárhogy definiáljuk is azt. És persze a Spotify mint platform sem fair: az egyes előadók nem indulnak egyforma eséllyel a platformon.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6390) rrobi


rrobi
aktív tag

Sziasztok, szeretnék vásárolni ajándékkártyát. Erre továbbra sincs lehetőség hazánkban? :F

(#6391) Mr K válasza rrobi (#6390) üzenetére


Mr K
senior tag

Szerintem nincs ( [link] ). Csak határozatlan idejű előfizetés van, hogy a figyelmetlenek (meg a halottak) tovább tejeljenek adott esetben.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6392) rrobi válasza Mr K (#6391) üzenetére


rrobi
aktív tag

Ez elég szomorú! :(((

Volt valami oka a megszüntetésnek?

[ Szerkesztve ]

(#6393) Mr K válasza rrobi (#6392) üzenetére


Mr K
senior tag

Passz. Régen volt ajándékkártya (én is vettem párat), és volt (határozott idejű, pre-paid) éves előfizetés (nekem is olyan volt). Nincs tudomásom hivatalos magyarázatról, hogy ezek miért szűntek meg. Tippem szerint azért mert a pre-paid előfizetések nagy részét nem újítják meg lejáratkor, ezzel szemben a havonta megújuló előfizetések nagy részét akkor sem mondják le, ha amúgy nem használják a szolgáltatást. Nem kérdéses, hogy a szolgáltató melyiket preferálja. (Lásd egyéb streaming előfizetések is.)

Amúgy az ajándékkártya intézménye nem szűnt meg, pl. az amazon.de-n most is vásárolható (de az német, Mo-n nem beváltható!). Azaz elképzelhető, hogy valami egyéb ok is áll a háttérben, pl. Mo túl kis piac, vagy nálunk túl sok volt a support kérés vele kapcsolatban, vagy leépítették a k. európai részleget, stb.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6394) Akelaus válasza Mr K (#6393) üzenetére


Akelaus
senior tag

Lehet ennek is van valami köze ahhoz, amiért nem forintban fizetjük mint pl a YouTube prémiumot, vagy az Apple előfizetést.
Remek forint miatt súrolja nálam a lélektani határt, de hiába próbáltam megbarátkozni az imént említett mások két szolgáltató app-jával,képtelen voltam.
Illetve annyi zenét -dalt szedtem össze, hogy mire átcuccolok, már nem élek... 🤭

(#6395) la_cc válasza Akelaus (#6394) üzenetére


la_cc
addikt

Ha apple music-nak lenne olyan vezérelhető desktop app-ja, mint a spoty-nak és tuti átmennék.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6396) liszi70


liszi70
nagyúr

Uraim, valaki magyarázza már el nekem, kezdő, néhány hónapos prémiumosnak, hogy van ez. :) Bizonyos előadók több néven is futnak a spotin. Egyes albumok az egyik, más albumok más név alatt vannak fönt. Példa: Kerestem az Edda legelső lemezét. A fő Edda oldalon, aminek a neve Edda Művek, nincs fönt. Na, mondom, nem hiszem el, akkor ez ennyi. Aztán kiderült, hogy az első lemez egy másik, Edda nevű oldalon van fenn, több más, az Edda nevet tartalmazó találattal együtt, aminek semmi köze a magyar Eddához. Hogy és miért van ez? Mindenki azt tesz fel ide, amit és ahogy akar? :D Az Edda csak példa volt, nagyon sok zenekarral, zenésszel találkoztam már, ami többféle néven is szerepelt. Ennek mi értelme van, és mi az oka? Zavaró, a keresést megnehezíti, a találatok relavanciáját pedig rongálja. Ha rátalálok egy olyan zenekarra, ami érdekel, tovább kell menni és keresni még máshol is, hogy biztosan meglegyen tőlük minden, ami elérhető a spotin.

[ Szerkesztve ]

(#6397) zizidor válasza liszi70 (#6396) üzenetére


zizidor
senior tag

Ez így van. Egyrészt a Spotify for Artists-on keresztül bárki tölthet fel saját szerzeményeket, gondolom senki nincs korlátozva, hogy hány fiókot regisztrálhat és milyen néven futhat. A kiadók/stúdiók által megosztott adatokat meg nem tudom hogyan indexelik, de igen, lehetnek furcsa összeolvadások név alapján (pl. Republic). Meg olyan is van, hogy a kiadó és az előadó által feltöltött dalok szétválnak 2 (vagy több) azonos nevű előadóra. Vagy eltérő néven vannak fent a szerző különböző időszakaiból.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#6398) liszi70 válasza zizidor (#6397) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi!
Az oké, hogy ide mindenki tölthet fel saját szerzeményeket. Kovács Józsi feltölti a nótacsokrot, amit a búcsúban énekelt. De hogy tölthet fel bárki például az Edda neve alatt? Oké, másként van írva mint az Edda Művek, sok más Edda lehet a világon, de akkor hogy kerül oda az Edda Művek első lemeze?

(#6399) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Tudom trash , de vallalom :DDD
Ma reggelre eltunt a listambol par magyar csatorna. Balazsek peldaul. Ujrainditas sem segot, sot telefonrol sem jon be.
Nalam a hiba vagy esetleg mas is tapasztal hasonlot? :U

(#6400) Balcsix


Balcsix
senior tag

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.
Ma egy track lejátszásakor véletlenül megnyomtam jobb alul a körben lévő “-“ jelet, és azt írta ki, hogy “elrejtve innen: xy”.
Viszont ahogy nézem nem tűnt el a playlistből a zene.
Valahonnan esetleg törölte/elrejtette, illetve mire is szolgál pontosan ez az opció?

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.