Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) DrBubo77


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Ingyenes fiókkal használom. Hallgatok egy albumot és többször jártam úgy, hogy a reklám után valami más zenét kezdett el játszani.
Más találkozott már ilyennel? Mit lehet vele csinálni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5203) DrBubo77 válasza #20749568 (#5202) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Hogy? Van egy album 10-15 számmal, az egyik után jön egy reklám majd valami totál random zenét rak be, aminek még a nyelvét se nagyon ismerem fel. Ez normális működés?
A hirdetés még rendben van. De hogy elvált a listáról, az kicsit túlzás. Ilyet még a Youtube sem csinál.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5205) #86564352 válasza DrBubo77 (#5201) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ki kell kapcsolni beállításokban az autoplay-t: [kép]

(#5207) Mr K válasza DrBubo77 (#5203) üzenetére


Mr K
senior tag

Normális. Mármint szándékosan ilyen. Valójában nem vált el az albumról, csak időnként közbeiktat egyéb számokat is. Emögött az a megfontolás áll, hogy az ingyenes változatban nem döntheted el, hogy milyen sorrendben hallgatod a zenét.(*) Emiatt van, hogy a saját listákat csak véletlenszerű sorrendben lehet meghallgatni, és hogy nem lehet 15-nél kevesebb szám egy listában - ha ennél kevesebb van, akkor a Spotify kiegészíti. (Ha utóbbi szabály nem lenne akkor lehetne gyártani néhány elemű ideiglenes listákat, és ezzel kicselezni a rendszert.) Az album hallgatásnál ugyanez a logika: nem hallgathatod végig egyben, mert az csak a fizetős ügyfeleknek jár.

Megjegyzem, hogy fentiek elvileg csak a mobilos hallgatásra vonatkoznak, ha leülsz a PC elé, ott jó eséllyel nem fogsz ezzel a megszorítással találkozni. (Legalábbis nemrég még így volt.)

(*) Pontosabban (2018 óta) van 15 darab (részben perszonalizált) Spotify által gyártott lejátszási lista, amit sorrendben is lehet hallgatni.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5208) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Az utóbbi időben a nevem helyet ez a számsor jelenik meg a PC-s progiban.
But why???

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#5210) Lali-213 válasza marilllyo (#5208) üzenetére


Lali-213
senior tag

Szia,

Nekem egy kijelentkezés, majd újbóli visszajelentkezés megoldotta. Hátha neked is bejön.

(#5211) zenefalo


zenefalo
csendes tag

Sziasztok! Kínlódok most a spotival, prémium előfizető vagyok, zenehallgatás közben egyszerűen leáll, következő zenéből is csak 10 másodpercet játszik. Újratelepítés után hibaüzenet fogad, hogy sajnálatos hiba történt, próbáld újra. De hiába próbálom, nincs változás! Android, ios rendszeren vannak telefonjaim, de egyiken sem működik folyamatosan. Rendszerhiba lehet? :O

(#5212) I02S3F válasza zenefalo (#5211) üzenetére


I02S3F
őstag

Android-on is és iOS-en is ugyanaz a hiba?

(#5213) patex1983 válasza zenefalo (#5211) üzenetére


patex1983
őstag

Most valami Spoti központi hiba lehet, mert nálam is gyengélkedik....

X

(#5214) Mr K válasza zenefalo (#5211) üzenetére


Mr K
senior tag

Igen, jelenleg gondok vannak a szolgáltatással. Reméljük mihamarabb megszerelik. :)

Szerk: Elvileg itt lehet figyelni a státuszt.

Szerk2: Meg is javult nálam...

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#5215) zenefalo válasza Mr K (#5214) üzenetére


zenefalo
csendes tag

Igen, megjavult nálam is. Köszi a válaszokat! :R

(#5216) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Tudtok tippet adni, hogy miként vehetném rá a Spotify-t, hogy jobb zenéket ajánljon nekem? Már használom egy jó ideje prémiummal de egyre kevesebb nekem tetsző zenét ad.. mondhatni abszolút nem képes belőni. Sőt, olyanokat is berak az ajánlóba amit a büdös életbe nem hallgattam (se a stílust, se az előadót) vagy ugyan azoktól a 3-4 előadótól ad csak és már annyira unalmas az egész.
Más szolgáltatásban kicsit be kell tanítani az algoritmust azzal, hogy nekem tetsző előadókat kiválasztom, de itt nem találok ilyet.
Lehet nem jól használom az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#5217) Rimuru válasza Pano (#5216) üzenetére


Rimuru
veterán

Valasz ki egy eloadot/albumot/szamot es onnan indits radiot ha olyan jellegu zenet szeretnel.

Amugy:

Vigyázat, csalok!

(#5218) patex1983 válasza Pano (#5216) üzenetére


patex1983
őstag

Ha magyarul használod az app-ot, akkor az adott zenénél ... majd Szám alapú rádió oldala. Ott fog az adott zenéhez hasonlókat ajánlani, ahogy előttem is írták.
Ezeket a Daily mix-eket hagyd a fenébe, abba nekem is vagy agyonhallgatott, vagy abszolút hallgathatatlan zenéket pakol.
Ami még jól szokott sikerülni a Spoti-nak az "A te heti kalandod" lista, ami hétfőnként frissül.

[ Szerkesztve ]

X

(#5219) Pano válasza Rimuru (#5217) üzenetére


Pano
addikt

+(#5218) patex1983

Nagyon szépen köszönöm!

(#5220) WestBam


WestBam
senior tag

Üdv mindenki!
A problémám a következő: iphone-on csináltam egy spotify accountot, előfizettem, működik is. Weben apple accounttal be tudok lépni, de letöltöttem a windowsra a spotify programot, annál ilyen lehetőség nincs, csak felhasználónév-jelszó páros. Felhasználónevet még csak-csak megtaláltam, de a jelszavat azt honnan tudom meg? Képtelenség belépni.
Valaki találkozott már ilyen problémával?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#5222) WestBam válasza #20749568 (#5221) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszönöm, ez volt a megoldás valóban.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#5223) domerator


domerator
veterán

Hali

Alapvetően reggae-t hallgatok, minden hét elejétől a heti ajánlatot és a Daily Mixeket is meghallgatom. Mondjuk azon is lehetne csámcsogni, hogy jópár zene hogy kerül be az én ízlésem szerinti válogatásukba (évek óta szinte csak reggae megy nálam), DE... azt végképp nem értem, hogy a Daily Mixekben hogyan kerül számomra ismeretlen (és nem tetsző) zene mellé a kis szívecske, mintha kedvencem lenne. Ez most már rendszeres, hogy megnyitom a Daily Mixet és jópár zene szívecskés a listában, pedig én nem lájkoltam egyiket se.
Másnál van ilyen?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5225) domerator válasza #20749568 (#5224) üzenetére


domerator
veterán

Csaladiban vagyunk a parommal, de o fix hogy nem lajkol reggae zenet :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5226) MADcat válasza domerator (#5225) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem Halász Judit a favorit... És nem magam miatt... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5227) kmarci25 válasza domerator (#5223) üzenetére


kmarci25
veterán

Én a helyedben kijelentkeznék mindenhonnan és változtatnék jelszót.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5229) domerator válasza MADcat (#5226) üzenetére


domerator
veterán

Hat becsulom Halasz Jutkat, de maradok a ganjafustos zenenel... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5230) MADcat válasza domerator (#5229) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A gyerek nálam nem dzsangázik! :DDD :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#5232) domerator válasza #20749568 (#5231) üzenetére


domerator
veterán

Egyszer probaltam, azt mondtak nyeriteni fogok a nevetestol... hat en meg bealudtam tole mint egy bogre tej 😂
Nekem a zene ami szamit

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5234) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Hogy tudom a kedvelt dalaimat mas eszkozon is latni? Tableten beszivecskeztem amik tetszenek szamok es telefonon is hallgatnam oket. A telefonon csak a mappat nyitotta meg es teljesen ures, ez valami hiba jelenseg lenne? Koszi!

(#5235) I02S3F válasza szildavid90 (#5234) üzenetére


I02S3F
őstag

Szia! Te szerintem a Kedvencek mappát találtad üresen és a Kedvelt dalok mappát keresed.

(#5236) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!
Arra van valamilyen mód, hogy Spotify hallgatása közben ébren tartsa a kijelzőt a telefonon?
Autóban bluetoothon keresztul hallgatom és jó lenne ha nem sötétülne el a képernyő.

(#5237) I02S3F válasza lacuska74 (#5236) üzenetére


I02S3F
őstag

Az autós üzemmód ezt nem tudja? Gondolom nem, különben nem írtál volna ide.

(#5239) #86564352


#86564352
törölt tag

Vissza fognak szoktatni a kalózkodásra :W szürke dalok a listában, már megint egy komplett album tűnt el :((

(#5241) Rimuru válasza #20749568 (#5240) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig rohadt idegesito, nem egyszer panaszkodtam mar miatta en is. Nagy resze amugy visszakerul es helyette masik tunik el. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#5242) #86564352 válasza #20749568 (#5240) üzenetére


#86564352
törölt tag

Remélem csak ideiglenes probléma, mert az album eltűnés duplán fáj, mivel Spotin (és AM-on is) ennek a 11 dalos album végén volt még plusz 20 db koncertfelvétel dal is, ami egyébként is ritkaság sajnos streaming szolgáltatóknál és ez a banda élőben jobb is.

Minden hónapban bosszankodom, ahogy nézegetem a listáimat mennyi dal kiszürkült! Csoda még ezt a funkciót nem törölték, hogy ne is láthassam mit vettek el. Pedig nem mondhatnám valamilyen nagyon eszeveszett réteg cuccokat hallgatnék. Pl. az 80s listámon most Nena dalok is eltűntek.
Nem egy dal, nem egy album, rendszeres probléma az eltűnés folyton. Kénytelen leszek várni, vagy lemondani a prémiumot és a miért mondtad le feedbackbe belerakom ezer éve Spotify userként az AM screenshotot, hogy ott megvan...

(#5243) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A mindenkori Spotis zenegyűjteményem kb 10-15%-a szürke, úgyhogy az offline ilyen-olyan forrásból beszerzett fájlokat sajna nem váltja ki. Egyszerűen csak tud kényelmes lenni.
Mondjuk én lejövőben vagyok róla, bénák az ajánlások, a playlistek repetitívek, zugblogokból és Youtuberól több szimpatikus előadót ismerek meg.
Azért még maradok, mert a családom ;] révén olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#5244) WhiteWalker válasza #86564352 (#5242) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Csoda még ezt a funkciót nem törölték, hogy ne is láthassam mit vettek el."

Talán ez megoldja:

(#5245) #86564352 válasza WhiteWalker (#5244) üzenetére


#86564352
törölt tag

Erre mondtam, csoda még nem vették ki ezt.

(#5246) Keem1 válasza #86564352 (#5239) üzenetére


Keem1
addikt

Ez engem is az őrületbe kerget. Rendszeresen szembesülök vele, hogy a dalaim lejátszhatatlanná válnak. Esetleg egy ingyenes csomagnál (bocs free users) még megérteném, de én fizetek, 2015 óta minden egyes hónapban, szóval már nem kevés összeget hagytam a Spotinál. Ezért a pénzért megoldhatná, hogy ne tűnögessenek el csak úgy a dalok.
És még csak nem is értesítenek, hanem "hopp, ez szívezve van nekem spotin, meghallgatom" és akkor jön a kopp. :((

Próbálnám én megérteni, hogy jogi dolgok meg minden. De ez hol érdekel engem? Én a vevő vagyok, fényesre kellene nyalni a s...

[ Szerkesztve ]

(#5247) FoxiestFox válasza Keem1 (#5246) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Próbálkoznak. Sajnos a streaming biznisz még mindig egy jogi képtelenség sok szempontból. :(

(#5249) #86564352 válasza Keem1 (#5246) üzenetére


#86564352
törölt tag

Se vele, se nélküle viszony. Régen is túlléptem dolgokon, desktop lejátszó nagy változás amikor pl. a 3rd party appok kikerültek, dalszöveg kikerült...

Nehéz mert, jól belaktam már, ajánló algoritmus is egész jó nálam. Spotify connect, web player, kereső, ingyenes mód, közösségi listák, crossfade, mobilon swipe to queue, ezekben jobb mint az AM. Másban meg az jobb/más már, több dal, más app, más gyűjtemény kezelés, akku legalábbis iPhone-on értelemszerűen Apple Music-nál a pont. Most úgy határoztam prémium lemondva, egy darabig AM lesz, aztán a Spotify úgyis küldi majd pár hónap után az 5 euró/3 hónap visszacsalogató emailt. Kettő helyett jobb lenne egy, de mindkettőből hiányzik ez vagy az.

A jogi része tényleg labirintus, nem is értem adott előadó két albuma, ugyanaz a kiadó, egyik lekerült hirtelen, másik továbbra is elérhető és akkor várhatom visszakerül majd vagy mi van.

(#5250) Füleske


Füleske
addikt

Az milyen bug lehet hogy az asztali gépen böngészőben tíz előadó jelenik meg ? Ha hozzáadok más előadót akkor cseréli a tíz közül valamelyikre. A podcast rész jól működik, annyi van amennyit követek. Mobilon megjelenik minden előadó. Azt még hozzátenném hogy ezt az új fiókot most csináltam, mert a régibe nem tudok belépni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.