Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Mióta lett ez a marhaság, hogy nem lehet egy albumot úgy elmenteni, hogy csak meghatározott számok kellenek róla? Vagy az egész albumot hozzáadom vagy nem adom hozzá, ez a két opció van. Ha a számok mellett lévő szívecskékre, azzal semmi más nem történik, csak hozzáadja őket a Liked Songs szekcióhoz, attól még az albumról nem fog eltűnni az, amit nem jelöltem ki. Agyf*szt kapok ettől, mert visszamenőleg a többszáz albumomnál tele vagyok olyan számokkal, melyeket soha nem hallgattam róluk, mert nem szeretem, de most mindegyiknél ott van az összes és nem lehet sehogy eltüntetni :W Legalább kérdeznék meg az embereket vagy A/B tesztelnének ilyen radikális feature-öket, mielőtt kib*sszák live-ba...azon kívül, hoyg levadászok egy ezer éves Android és Mac verziót valahonnan, van lehetőség úgy használni ezt szart, ahogy régen?

(#4202) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#4201) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Egyik kapcsolódó téma a sok közül a hivatalos fórumon. Hónapok óta savazzák ezeket a szerencsétleneket és úgy tűnik, mintha süket fülekre találna minden vagy csak szarnának az egészre.

Hivatalos (már lezárt) szavazás, remélem, észbe kapnak az idióták és legalább ezt a funkciót visszacsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#4203) WhiteWalker válasza Alvin_ti4200 (#4201) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gratulálok ehhez is! Kezd ez az app is elk@rvulni mint a legtöbb , amint egyre nagyobb és nagyobb lesz :W

Lehet nézek más alternatívát helyette , semmi érdemi fejlesztés nincs , cserébe van mindenféle érdemtelen "fejlesztés".

(#4205) borges7


borges7
aktív tag

Ez is valami új fejlesztés, hogy ha rámegyek a játszott számra, akkor mozgóképet játszik le közben? Jó nagy baromság...Meg a last.fm- kapcsolódás is megszűnt. De tény, hogy még így is a legjobb. Csak sokszor hasznos dolgokat cserélnek vacakokra.

[ Szerkesztve ]

(#4206) mukibuci válasza borges7 (#4205) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

last.fm kapcsolódás nem szünt meg, csak átalakult

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4207) WhiteWalker válasza #20749568 (#4204) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem baj ez , csak hallgatnának a közösségre , de neeeem , mennek a fejük után és ragaszkodnak ehhez.

[ Szerkesztve ]

(#4208) borges7 válasza mukibuci (#4206) üzenetére


borges7
aktív tag

És pedig? én nem látom sehol a beállításoknál

(#4209) mukibuci válasza borges7 (#4208) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

last.fm oldaláról kell kezdeményezni a kapcsolatot

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4212) pinnacle válasza borges7 (#4205) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Canvas-nál lehet kikapcsolni. Nem tudom, hogy mikor aktiválódik, többnyire csak a borítót mutatja. Egyébként néha jó is lehet. Ennél a számnál láttam először, számot sem ismertem régebben.

(#4213) Keem1


Keem1
addikt

Srácok.. Csináltam egy playlistet, típusa közös. De továbbra is csak én tudok hozzáadni dalokat, akinek átpasszoltam a linket, azok nem. Csináltam gyorsan egy másik fiókot, és tényleg nem lehet hozzáadni nótát.
Mit rontok el?

Bal oldal: a saját fiókom, ahol a playlist tulajdonosa vagyok
Jobb oldal: idegen fiók, playlist követve, nem szerkeszhető

(#4214) unravel válasza Keem1 (#4213) üzenetére


unravel
őstag

Hali,
Én még nem csináltam ilyet. Nem lehet hogy a barátlistán kell lennie a más szerkesztőknek?
Vagy esetleg innen segítseg [link]
Sok boldogságot! 🎈

¯\_(ツ)_/¯

(#4215) Keem1 válasza unravel (#4214) üzenetére


Keem1
addikt

Ez az érdekes, hogy elvileg itt mindennek klappolnia kell. Na mindegy, azért köszönöm, nyomozok tovább.

Köszönöm, átadom a cimborámnak :)

(#4217) Gerzsi


Gerzsi
tag

Szeretnék ajándékba Spotify Premiumot adni. Ha vásárlok Spotify Gif Card-ot azt itthon is be tudom váltani nincs régió zárazva?

(#4218) borges7 válasza Keem1 (#4213) üzenetére


borges7
aktív tag

hát ez fura, működnie kéne...én eddig csak egy olyan közös listához adtam hozzá számokat, amit nem én hoztam létre, az működött

esetleg nézd meg próbaképpen, hogy ehhez hozzá tudsz-e adni, ez egy saját közös listám [link]

(#4219) Keem1 válasza borges7 (#4218) üzenetére


Keem1
addikt

Megoldódott, én webes playeren nem tudtam működésre bírni, a többiek meg az első tracket lájkolták a lista helyett :DDD

(#4220) Mr K válasza Gerzsi (#4217) üzenetére


Mr K
senior tag

A Gift Card-ra az a szabály vonatkozik, hogy az ajándékozónak és a megajándékozottnak ugyanabban az országban kell regisztrálva lennie. És nem tudom, hogy hol szeretnéd venni, de pl. az amazon.com-on és az amazon.de-n is írják, hogy USA illetve német előfizetéseket árulnak. Magyarországon (utolsó információim szerint) idén január 15-én beszüntették a forgalmazást, azaz magyar ajándékkártyát már nem nagyon lehet beszerezni. Én ajándékozásra azt a megoldást választottam, hogy (1) rávettem az ismerőst, hogy regisztráljon, (2) elkértem a jelszavát, (3) előfizettem neki. Ez ajándéknak ajándék, de a meglepetést vitán felül elrontja...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4221) Gerzsi válasza Mr K (#4220) üzenetére


Gerzsi
tag

paypal-on is lehet venni gif cardot azt néztem

(#4222) Mr K válasza Gerzsi (#4221) üzenetére


Mr K
senior tag

Szerintem az sem lenne jó, bár nem tudom, hogy pontosan mit találtál, mert lehet pl. USÁ-t, meg németet venni, de én magyarról nem tudok. (Ezek amúgy drágábbak is mint a magyar, ami 5 € egy hónapra, ezek meg 10 $ illetve 10 €.)

Alighanem a magyar ajándékkártyát mint terméket szüntette meg a Spotify, ezért nem lehet sehol hozzájutni.

[ Szerkesztve ]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4223) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

Évek óta használom a Spotify-t, viszont csak most tűnt fel (de lehet csak a mostani frissítésékkel bukkant fel) az a probléma, hogy ha kilépek a háttérben még jelentősen fogyasztja az akksit. Ha viszont korlátozottra állítom akkor meg a kijelző lekapcsolása után 1 perc múlva leáll a program. Mit lehet ezzel kezdeni? Galaxy Note 9+Legfrissebb android

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4224) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Telefonon (android) lévő Spotify nem igen akarja szinkronizálni a PC-n beállított playlisteket, vagy csak nagyon sok idő után (még ki sem tudtam tapasztani, h menny is ez). Vagyis leginkább a kedvelt dalokat nem bővíti, ami zavar. Olvastam egy-két dolgot (tűzfal kivételek közé rakása, telón offline-online mód váltogatás), de nem jártak eredménnyel. Valami tipp esetleg?

(#4225) Mr K válasza petymeg (#4223) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem vagy egyedül a problémával, úgy nézem a Spotify június 28-án méltóztatott reagálni a problémára, de nem láttam, hogy történt volna valami. (A thread-en a Note 9-et is említik.)

Nálam 2 óra alatt 1%-ot (23mA) evett (LG G6) 0 perces használat mellett.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4226) petymeg válasza Mr K (#4225) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, akkor ez valóban gond, nem csak nálam.

Kíváncsi leszek mikor lesz megoldás, mert már egy ideje gondot okoz.

(most egy kicsit felfüggesztem az előfizumat, ennek is köszönhetően, meg kipróbálom a YT premiumot, kár hogy a lejátszási listákat nem lehet átvinni :O )

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4228) Mr K válasza #20749568 (#4227) üzenetére


Mr K
senior tag

(Ajándékkártya.) Ez biztos? A beváltásra szolgáló menüpont még ott van, és ha valakinek van még korábban vásárolt magyar(!) ajándékkártyája, azt még beválthatja (12 hónapig érvényesek).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#4229) petymeg válasza #20749568 (#4227) üzenetére


petymeg
addikt

Hú de f*sza, köszi!

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4231) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Sziasztok,

Abban az esetben, hogyha egy album csak UK ben érhető el, van valamilyen mód, hogy mégis tudjam hallgatni?
Van spotify előfizetésem, de ha rámegyek bármelyik számra (halvány szürke a dal címe) az albumból, nem történik semmi.

Előre is köszönöm.

(#4233) borges7


borges7
aktív tag

PC-n rendesen működik a last.fm scrobbling, de mobilon egyáltalán nem. Mit kell beállítani hozzá az appon, vagy valami telefonos beállítás/engedély lehet? (Redmi 4A, Android)

(#4234) mukibuci válasza borges7 (#4233) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

last.fm -> settings -> applications -> spotify scrobbling

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4235) unravel válasza mukibuci (#4234) üzenetére


unravel
őstag

tegnap tényleg valami gond lehetett a scrobblinggal

¯\_(ツ)_/¯

(#4236) borges7 válasza mukibuci (#4234) üzenetére


borges7
aktív tag

Az be van állítva! mondom, hogy PC-n hibátlanul megy, csak mobilon nem...
Most felraktam ezt az appot [link] a mobilra, ezzel működik, de jó lenne, ha magában is menne.

[ Szerkesztve ]

(#4237) Clapaucius


Clapaucius
tag

Sziasztok!

Vodafone-os vagyok és belekezdtem én is a spotify-ba... régen láttam, hogy van vodafone pass, amiben benne volt a korlátlan spotify használat (Mármint az adatmentesség). Azóta nem találom... van egyáltalán adatmentessége a vodafone hálózatnak spotify-ra??

Előre is köszönöm!!

....

(#4238) unravel válasza Clapaucius (#4237) üzenetére


unravel
őstag

szia

megmondanám ha tudnám
ez inkább vodafoneos kérdés.
Vodafone topik

¯\_(ツ)_/¯

(#4239) Clapaucius válasza unravel (#4238) üzenetére


Clapaucius
tag

Igaz... Köszönöm, megpróbálom ott! :R

....

(#4240) #86564352 válasza Clapaucius (#4237) üzenetére


#86564352
törölt tag

Peched van sajnos, úgy látom most a Telekom új díjcsomagjaiban van Spotify adatmentesség és Telenornál van my music pass abban is van Spotify használat, viszont a Vodafone-nál most nincs semmilyen zene ha jól látom. (videónézésre gyúrtak Netflix, HBO GO, YouTube pass van nekik) Régebben a Telekomnál volt már Spotify, aztán megszűnt és a Vodafone-nál lett, most úgy látszik vissza.

(#4241) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Épp próbálgatom a Youtube Music lehetőségeit. Ha lemondanám a prémiumot a Spotify-on, attól a playlistjeim megmaradnának és az ingyenes verzióban ugyanúgy adhatok hozzájuk újabb zenéket? Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4242) unravel


unravel
őstag

Hello!

Igen. :K

¯\_(ツ)_/¯

(#4243) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Sziasztok!

Az utóbbi 2 napban belefutottam egy olyan jelenségbe amire még nem találtam magyarázatot.
Vannak olyan trackek amit nem játszik le végig. Ez előfordul egy single track-nél is, de albumon belül is 4-5 számnál. Igazán idegesítő mikor egy olyan albumot hallgatok, ahol folyamatos zene lenne. (Pl ASOT 924 10 track: eredetiben 1:48, ugrik 1.36-nál). elötte lévő szintén rossz, de a 11-es végig játssza 12-est is...
Bármikor térek vissza az elejére ugyanúgy a "rossz" számoknál átugrik a következő track-re.

A lejátszó is tök mindegy: Linux spotify lejátszó , Webplayer, Android..

Tapasztalt valaki hasonlót?
(prémium előfizetés)

(#4245) _Dumber_ válasza #20749568 (#4244) üzenetére


_Dumber_
őstag

Még nem. Gondoltam először megkérdezlek titeket.

Annyit észrevetem, hogy adroidon az "Áttünés" 12mp-n van. de nem tudom lejjebb venni. Bárhogyan állítom át a csúszkát, mindig 12mp-t mutat.
Asztali gépen tudom állítani és kikapcsolni is.

Ennek ellenére nincs konzekvens működés. Van amit végigjátszik,van amit nem.

(#4246) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Support küldött választ, de fogalmuk sincs mi okozhatja .Ugyanakkor 13:00 óta minden tökéletes..
Megírtam nekik, hogy minden működik, de azért részleteztem, hogy mit tapasztaltam (előző levelük kérdéseire válaszolva). Erre megírták, hogy lépjek ki/be, telepítsem újra.. stb.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4247) patex1983 válasza #86564352 (#4240) üzenetére


patex1983
őstag

Nálam aktív a MusicPass vodánál.

X

(#4248) taki01


taki01
őstag

A friss spotify verzióba ne keressétek android alatt a widgetet mert kivettél az appból. :W

(#4250) Reaper válasza #20749568 (#4249) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem is csak tegnap tűnt fel, hogy eltűnt a widgetem. Remélem lesz helyette majd valami, mert én szerettem úgy, ahogy van.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.