Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15401) Lord Myn válasza Elcan (#15399) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Igen, általában a játékok options/settings/etc. menüjében... :U

Ki kellene próbálni mindkét módon, hogy akkor is csinálja-e.

#15400 DS: Pedig muszáj lesz kipróbálnod a Win10-et, ha egyszer feltelepíted, többé nem szabadulsz... (...attól az érzéstől, hogy a sz*rért nem telepítetted újra inkább a Win7-et n-dszerre is... :DDD )

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15402) DarthSun válasza Lord Myn (#15401) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Win7- et csak ötször telepítettem, 4 desktop+1 laptop, nemigen kell újrahúzni, a laptopon már 6 éve ugyanaz a telepítés van, jól megy mindegyik. Az egyik gépbe tettem egy SSD- t, még nem volt időm rá telepíteni, de tuti hogy nem Win10 lesz, asszem a 8.1- et fogom kipróbálni.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15403) Elcan válasza DarthSun (#15400) üzenetére


Elcan
tag

Win 7 van fönt.

(#15404) DarthSun válasza Elcan (#15403) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm, akkor nemtom mi lehet a bibi :U , csak gyanítom hogy valami szoftveres kavarodás okozhatja.

szerk : próbáld meg a videodrivert lepucolni teljesen, aztán újra visszatenni, vagy másik verziószámúval próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15405) PrinceHerceg válasza DarthSun (#15400) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ezek a kis moncsik zártak és lévén, hogy elég picurka a mély driverük (12,5 cm) így önmagukban nem igen szedik szét a szobát! Na nem is arra vettem őket! Ellenben ha kicsivel több mélyet akarok, akkor csak szimplán felkapcsolom az aktív 150W zárt subom és rögtön lesz alsó oktávom is, de az se ordenáré többletben, csak szépen, feszesen adagolva...

Amúgy itt egy saját YouTube vidi, melyről ha tudod ítéld meg magad a hallottakat!

Nekem miután fabrikáltam hozzájuk egy super tweetert egyből levegősebb és teresebb hangjuk lett! :))

[ Szerkesztve ]

(#15406) Tiger. válasza PrinceHerceg (#15405) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez igen, szép kis gyűjteményed van:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#15407) PrinceHerceg válasza Tiger. (#15406) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Tudom... nekem is tetszik Vader és a picurka kis unokája! :P

[ Szerkesztve ]

(#15408) Lord Myn válasza DarthSun (#15402) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ez így van, nekem 5+ évig bírta a Win7 telepítésem a desktop gépen, viszont egyszer csak eldobta magát a profil és hiába csináltam rendszer visszaállítást akármit, legkésőbb 2 restart után, újra eldobta magát. Ezért kellett (volna) újratelepíteni, de így gondoltam akkor kipróbálom inkább a Win10-et, hát itt már az elején nehézségekbe ütköztem, de nem adtam fel... (pedig lehet fel kellett volna :D )

A Win8.1-gyel az a bajom, hogy nem ad semmi pluszt a 7-hez képest, a fiam desktop gépén az van, de azon kívül, hogy nehézkesebb a használata, mint a 7-nek, semmi sincs a mérleg másik oldalán. (mint a W10-nél, pl. a DX12, legalább ki tudtam próbálni a Forza Horizon 4-t).

#15403 Elcan: Ha W7 van, akkor kicsit bővebb infók is kellenenének: egy pontos konfigleírás jó lenne a segítséghez.

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15409) DarthSun válasza PrinceHerceg (#15405) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szépen el van rendezve, jól néz ki. Biztos jól szól, de a zenerészlet kicsit rövid a megítéléshez, tudom hogy a YT nem adja vissza, bár már linkeltek néhány jóminőségű streamet is onnan.

Nem is kell túltolt mély, a nagy dobozaimon is csak akkor megy mélyre ha a zene valóban tartalmazza.
Mihez fabrikáltál super tweetert ?

(#15408) Lord Myn : csak amiatt próbálom a 8.1- et hogy az is legyen :DDD . Cégnél úgy néztem gyorsabb a bootja, ráteszem az SSD- re, meglátjuk. Olvasgattam hogy az X-Fi, Audigy kártyák nem mindíg inicializálódnak rendesen SSD boot esetén, kíváncsi leszek.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15410) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Breaking News! Lehet megvan az Elite Pro/Auzen Prelude/Titan HD család esetleges utódja: [link] :Y

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15411) Elcan válasza Lord Myn (#15408) üzenetére


Elcan
tag

Kitöltöttem a hiányzó részt a konfig leírásnál.

(#15412) HSM válasza Lord Myn (#15410) üzenetére


HSM
félisten

Opamp miért nincs a pajzs alatt? Plusz N5534 2114D-vel? :F

(#15413) Lord Myn válasza Elcan (#15411) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Az AMD driverekre gyanakszom, de nézd meg kérlek, hogy full screenben vagy borderless ablakban csinálja-e? (vagy mindkettőben?)

#15412 HSM: Gondolom, hogy könnyebb legyen cserélni, de tényleg hülyeségnek tűnik... :F Ettől függetlenül azért kiváncsi lennék a hangjára! :K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15414) HSM válasza Lord Myn (#15413) üzenetére


HSM
félisten

Nagyon, mivel audiophile körökben még kis fém árnyékoló lapkákat is van, aki vág és ragaszt az OPAMP-ra, hogy jobban védje az interferenciáktól, akár a gyári árnyékolás alatt is... :Y

Engem így ezekkel a cuccokkal nem győzött meg, a 2114D ár/értékben nagyon jó holmi, a Titanium-HD/ST(X)-en is tűrhetően tette a dolgát, de azért inkább egy ár/érték bajnok, mintsem high-end megoldás, nekem első dolgom volt cserélni ezeket egy LM4562/LME49720-ra, ami számomra azonnali és igen jelentős javulást hozott, főleg az STX-en. Konkrétan nekem jobban tetszett a gyári OPAMP-os (1db LM4562) Auzentech X-fi Prelude hangja nem is kevéssel, mint a gyári, 2db 2114D I/V és 1db LM4562 Buffer Opamp elrendezésű STX-é. Pedig 3db LM4562-vel upgrade-elve azonnal fordult a helyzet és az STX hangja tetszett picivel jobban. :K

A modern N5532/5534-ekről pedig nem sok jót olvasni hifi körökben, kb. első dolga igényesebbeknek kivágni ezeket valami komolyabb javára. 20-30 évvel ezelőtt a Signetics/Phillips által gyártottak elvileg jók voltak, de a maiak csak specifikációjukban hasonlítanak rá, ezt írja mindenki, aki hallotta őket. Sajnos ma gyakran alkalmazzák ezeket, mert piszok olcsók, egy N5532 nagyobb mennyiségben rendelve nincs egy fél dollár sem... :Y Ehhez képest egy LM4562 több, mint 3X ennyibe kerül.

Az OPAMP foglalatok se túl igényesek, hogy egy sima rugós van a precíziós helyett. Az STX2-n, és az Auzenen is precíziós van, ezerszer kultúráltabb, minőségibb megoldás.

Az mondjuk jó, hogy úgy látom, nincs kondenzátor a jelútban az OPAMP után, hogy valami jót is írjak. :D

(#15415) PrinceHerceg válasza DarthSun (#15409) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

A Jade 1-ekhez, mert fétisem lett a ribanc ribbon magas! :DD

HSM: :C :N :C

[ Szerkesztve ]

(#15416) Elcan válasza Lord Myn (#15413) üzenetére


Elcan
tag

Szia!

Mindkettőben csinálja, csinálta. Letiltottam a creative prgramjában az on screen display-t és így megszűnt. De majd még kipróbálom driver cserével is.

(#15417) Lord Myn válasza Elcan (#15416) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Akkor ezek szerint a creative driver volt a ludas... :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15418) DarthSun válasza Lord Myn (#15417) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nem biztos mert nálam nem csinálja, lehet hogy csak összeveszett valamivel, feltehetően a videodriverrel, valamiféle gabalyodás lehet ott. Sok install után előfordulhatnak furcsaságok.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15419) Winne


Winne
nagyúr

Van most Win10-re jobb driverpack az Elite Prohoz a Creative oldalon lévőhöz képest?

Régen valami Pax drivert használtam, ha jól emlékszem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15420) DarthSun válasza Winne (#15419) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Daniel K féle drivercsomag [link] , Win7 alatt prímán műkszik, Win10 is támogatott a leírás szerint.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15421) Winne válasza DarthSun (#15420) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi, kipróbálom!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15422) PrinceHerceg válasza Winne (#15419) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Úgy érted olyan ami normálisabban vagy szebben szól?

Elnézve az eddigi nyavalygás áradatot, szerintem tedd össze 2 kezed + lábad, ha neked eddig hibátlan volt! :D

(#15423) Winne válasza PrinceHerceg (#15422) üzenetére


Winne
nagyúr

Inkább a szebben szól vonal miatt kérdeztem. Eddig mióta W10 van fent az oldalról letölthető változatot használom, szoftveresen hiányzott ez a régi, de most visszatettem. Anno 7-en nem működött rendesen ez a változat nekem, csak a pax féle, mert elveszítette a beállításokat sokszor a módváltásnál, de most megy szépen eddig. Jobban be tudtam állítani, a hangot sokat nem tudtam tesztelni még, de eddig úgy néz ki marad. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15424) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Nemrégiben vásároltam egy AE-5 -öt. Szépen szól, az igényeimet maximálisan kielégíti a hangminőség. Amit nem értek/tudok. Van ez a BlasterX Experience, ahol meglévő profilok közül lehet válogatni. Azt értem, hogy én is tudnék készíteni, de nincs kedvem piszkálgatni, állítgatni. Honna lehet + profilokat letölteni, mert a googleben sem találok. Nincs valami fórum, ahol felhasználói vagy gyári profilokat lehet letölteni? Pl. a Battlefield V, WoW, WoT-ra specializált hangzás jó lenne.

üdv

(#15425) Lord Myn válasza Skyhunter (#15424) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ez leginkább X-Fi-s topic, szerintem nem sokan rendelkezünk itt AE-5-tel vagy más BlasterX hangeszközzel, úgyhogy nem valószínű, hogy tudunk ebben segíteni, szerintem próbáld meg valami általános hangkártyás vagy azonnali kérdéses topic-ban feltenni a kérdést...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15426) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy van egy Sound Blaster X-fi extreme audio hangkértyám ami az egyik napról a másikra nem ad hangot,de hibát nem dob rá semmi és a windows is felismeri...Mi lehet ennek az oka?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#15427) PrinceHerceg válasza steewcv65 (#15426) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ha gép újrahúzás + driverezés nem oldja meg, akkor nagy valószínűséggel fizikai gond magán a kártyán!

Egyik kimeneten sincs hangod?

(#15428) Baliga Tamás válasza Skyhunter (#15424) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Én nem lustálkodnék a helyedben.., a kész profilok nem hozzák azt a sikerélményt, amelyet mondjuk te állítasz be a saját tetszésed szerint akár egy FPS játékra akár zenére..!
Sajátokat kreáltam én is a ZxR alatt - és brutál jók lettek...bár a gyáriak sem voltak rosszak - de kicsit finomhangolva mégjobbak lettek..! ;)

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#15429) steewcv65 válasza PrinceHerceg (#15427) üzenetére


steewcv65
őstag

Egyiken sincs hang.Alaplapit feltelepitettem az szol.vga a monitoron szol.ez is kapott sok ujratelepitest es nem szol.

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#15430) HSM válasza Baliga Tamás (#15428) üzenetére


HSM
félisten

Ezek mégis mire (kellene) hogy jók legyenek? :F

Azt még értettem, hogy az X-fin volt game mód, ami a DSP erőforrásait allokálta máshova, ami jobban megfelelt az igényeknek, de egy általános, buta DSP mellé minek profilok?
Lehet velem van a gond, de nálam ami jól szól az STX2-n zenékre, azzal bizony a filmek és játékok is prímán szólnak. (Sima Hifi mód jó OPAMP-okkal, semmi plusz okosság.)

(#15431) Baliga Tamás válasza HSM (#15430) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Én ezt másképp művelem.., zenehallgatásra és játékra is más-más beállításokat használok, ill. filmnézésre is - ami a játék beállításhoz áll közelebb, de a beszédhangokat kissé előtérbe/nyomatékosabbá állítottam a center csatorna jelentősebb szerepe miatt..!
El lehet ezzel játszadozni - de tényleg egészen jók az eredmények..! ;)

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#15432) Winne válasza Baliga Tamás (#15431) üzenetére


Winne
nagyúr

Játékhoz és zenéhez én is egész más beállítást használok, nem véletlenül van külön entertainment és game mód, az fps lövöldéim kifejezetten rosszul szólnak a zenés beállításban.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15433) PrinceHerceg válasza steewcv65 (#15429) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Próbáltál különböző drivereket, PAX, Daniel_k?

(#15434) HSM válasza Winne (#15432) üzenetére


HSM
félisten

Érdekes amiket írtok. Nekem az Auzen X-fi Prelude teljesen jó volt FPS-ekben Entertainment módban is, igaz nem raktam rá semmi extra effektet, az nálam a zenét is agyonvágta volna. :DDD
Úgy látszik máshogy szeretitek. :R

(#15435) steewcv65 válasza PrinceHerceg (#15433) üzenetére


steewcv65
őstag

Ezek mik?Pax meg ilyenek?Nem hallottam meg ebbem a foaban roluk

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#15436) DarthSun válasza steewcv65 (#15435) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A Daniel K féle driverrel próbáld meg, az a legjobb. Fentebb linkeltem már, de akkor ismét - [link] .

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15437) Baliga Tamás válasza HSM (#15434) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Ha equalizer formában kellene ábrázolnom - zenére nekem balról jobbra egy enyhe emelkedő ívet képzelj el - amit szeretnek hangzásban a füleim ZxR alatt; játékra pedig egy-egy szakasz le-föl hullámú görbét állítottam be - a dinamikusabb, beszédhangban is gazdagabb hangzásért.., az S750 körbe rajtam olyan hangorgiát vág le - hogy valóban kitört a nappaliban a világháború..! :DDD

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#15438) Winne válasza HSM (#15434) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálam sem EQ megy rá vagy ilyesmi, egyszerűen máshogy szól a két mód, plusz a crystalizer érték és a basszus van máshogy állítva a két mód között, főlem azért, hogy játékban ugye fejhallgató,hoz igazodjon a saját ízlésem szerint. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15439) Baliga Tamás válasza Winne (#15438) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Persze - azért vannak ezek a ficsörök hogy használjuk őket..! ;)

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#15440) HSM válasza Baliga Tamás (#15437) üzenetére


HSM
félisten

Én YT alatt mondjuk le szoktam tekerni a hangfalon a mélynyomót, mert valamiért a YT felerősíti őket. Ilyen szempontból ígx már értem az okosságot. Viszont ehhez elég egy menthető EQ profil. ;)

(#15439) Baliga Tamás: Ezzel mondjuk határozottan nem értek egyet. Attól, hogy van valamire funkció, még nem jelenti azt, hogy van bármi értelme, főleg nem azt, hogy érdemes is használni.

(#15441) Baliga Tamás válasza HSM (#15440) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Nem akarlak meggyőzni - de hidd el; én nagyszerűnek tartom és élvezem ezeknek a profiloknak a lehetőségét és a használatát..! Merőben jobb és màsabb minden téren a hangja a kàrtyának - én speciel ezért tartok egy komplett gyűjteményt a kedvenceimből..!
Én azért hogy egyformán szóljon mindenhol - egy darabot nem tartanèk..! :N

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

(#15442) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Valaki játszik a Battleshippes online játékkal?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#15443) HSM válasza Baliga Tamás (#15441) üzenetére


HSM
félisten

Én úgy szeretem élvezni a különböző alkotásokat, ahogy azokat a létrehozója megálmodta. Így alapvetően kerülöm az utólagos effektezést, egyszer beállítom a hangszett adottságaihoz az EQ-t, aztán hagy szóljon. :) Ettől függetlenül pl. annak idején komoly előrelépés volt az X-fi Extreme Music után az Auzentech Prelude, most pedig a Prelude után az OPAMP fejlesztett Essence STX2, egyszerűen hitelesebben, dinamikusabban, részletesebben tudta visszaadni ugyanazt a zenét.
Természetesen, ezek már ízlés kérdése, szóval nem akarlak meggyőzni, hogy így használd, ez csak az én preferenciám. :) Elfogadom, hogy van, aki inkább a saját ízlésére hangolja a hangzást. :R

(#15444) steewcv65 válasza DarthSun (#15436) üzenetére


steewcv65
őstag

Nekem azt írja a driver telepítésénél,hogy nem találja az eszközt.A windows meg felismeri..

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#15445) DarthSun válasza steewcv65 (#15444) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ki kell pucolni az előző hangkártyák telepítéseit, registry- ből is, utána felmegy. Ez tipikus telepítői hiba az SB kártyáknál.

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15446) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Valaki megnézné, unigine Valley, amikor elinditom akkor nem tiszta a hang, csak akkor tiszta ha a vsync be van kapcsolva programin belül, olyan nézze már meg akinek erős a gépe és 100fps felett visz, és van xfi kártyája.
Monitorom 60 hz-et tud, amikor a gép is, akkor tiszta a hang, de 100feletti fps nem tiszta.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#15447) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lett egy X-Fi -m (SB0880), de ugy latom megszuntették a DDL/DTS licenszet drága Creative-ék, erre van valami megoldas? Amit talaltam nem mukodik legujabb support pack-kal....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15448) steewcv65 válasza DarthSun (#15445) üzenetére


steewcv65
őstag

Hogy pucoljam ki?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#15449) DarthSun válasza steewcv65 (#15448) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Először normál uninstall a hangkártya összes driverére/programjára. Ez viszont nem szed ki mindent. Ezért restart, majd mondjuk a jv16PowerTools programmal ráugrani a registry- re. Keresni lehet címszavakra/bejegyzésekre/értékekre. Rákeresel a Creative szóra, az összes találatot kijelölöd, majd törlöd. Végül törölni kell a kártyához tartozott összes könyvtárat is, a fileokkal együtt - ilyen .set, .ini, .vxd, .dll hulladékok maradnak a saját könyvtárában, a Windows könyvtárban, valamint a Documents and settings- ben, meg kell szabadulni tőlük , mert még így is bekeverhetnek. Majd restart. Általában ezután nem marad semmi, melytől a telepítő leáll, a nem találtam kártyát üzenettel. Másik megoldás, ha ez nem megy, nem sikerül (kell azért gyakorlat hozzá), vagy ha nem régi jól belakott a Win- ed, akkor újrahúzni. Természetesen nulláról, újrapartícionálással, a telepítővel. Sok sikert !

All : Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok !

A 3 test probléma nem megoldható.

(#15450) Baliga Tamás válasza DarthSun (#15449) üzenetére


Baliga Tamás
senior tag

Neked is Kolléga - és Mindenkinek Boldog Karácsonyt..! :K

A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.