Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) bAtt001 válasza nexusking (#14890) üzenetére


bAtt001
addikt

egyiket sem. hozzáadsz egy újat amiben a név: Telenor Online az apn: online. így megy a telenor mobilnet

(#14902) szentkuti11 válasza nggabi (#14900) üzenetére


szentkuti11
addikt

Jónak jó, de teló?? :U
Xperia S-ért soha nem adnék 10000 Ft-nál többet. Hulladék.

Köszönöm a válaszokat. :R

(#14903) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Sajnos telefonáláskor nagyon rossz a hangminőség, akadozik a hang, gyengén érthető.

Mit lehet tenni?

Szilikon tok van rajta, de alul a mikrofon helye teljesen szabad.

Gyári hiba, vagy állítható? Esetleg valami alkalmazással?

A régebbi romnál találtam állítási lehetőséget, de most nem találok, például zajszűrés be-ki kapcsolása (XXMS1_NeatROM_Lite_v4.4.zip van feltéve)

Előre is köszi a válaszokat!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14904) logarithm válasza Kékes525 (#14903) üzenetére


logarithm
őstag

Cwm-alol flasheld fel ezt a modemet : [link]

(#14905) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Sziasztok rég voltam itt nem tudom mi a dörgés annyira mostanában a romok világában, a lényeg hogy szeretnék egy "gaming" romot a telóra.
Most miui van fennt nagyon bírom: gyors, multitask okés és akku se gáz annyira. A baj vele az hogy MHL-t nem támogatja.
Ez mellé szeretnék dualbottba valami romot, siyah kernelem van 5.1 vsync asszem.

Lényeg hogy nem kell rá semmi extra (multiwindow, sok samsung csicsa stb.) az MHL-t támogassa és nova, nfs, stb. új játékokat frankón vigye szóval legyen gyors, akku nem számít az mhl miatt.

Ps3 kontrollerrel akarom csapatni az szerintem teló függő hogy viszi e nem rom, nemtudom akinek van vele tapasztalata meghallgatnám.

Mivel a teló tárhely véges és a dualboot se könnyíti meg a dolgomat, valaki valami jó módszert amivel külső sd-re átpakolva mennek a játékok?

Köszi

u.i. Ubuntu OS ről valami hír ??

(#14906) Kékes525 válasza logarithm (#14904) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez mit csinál? Tulajdonképpen mi ez? Beállítások maradnak?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14907) csabám válasza Kékes525 (#14906) üzenetére


csabám
addikt

Beállítások maradnak.
Ez a telefon modemje :U
Ez segíteni fog a telefonálási minőségen.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14908) logarithm válasza Kékes525 (#14906) üzenetére


logarithm
őstag

Efs mappa mentésed legyen, a biztonság kedvéért, ha az imei elmászna, de ritka.
Ez egy modem (radio), mint ahogy fentebb írtam. Beállítások maradnak, semmi köze hozzá.
Baseband verziónál tudod nézni jelenleg milyen modem van fent.
Ez a modem szebb hangot fog neked adni.

(#14909) Kékes525 válasza csabám (#14907) üzenetére


Kékes525
félisten

Megcsináltam. Hol látom hogy sikerült?

Alapsáv verziója. I9100NELP4

Ez az?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14910) havri1 válasza Kékes525 (#14909) üzenetére


havri1
félisten

Alapsáv verzót lesd meg, mit ír?
xxx...nelp4? szerk.: az, akkor sikerült. Teszteld le!
Lehet én is felteszem, nekem vodafonnal most ez az ls8 igen karcsú térerőt produkál (2g-n) :(

[ Szerkesztve ]

havri

(#14911) Kékes525 válasza havri1 (#14910) üzenetére


Kékes525
félisten

Megtaláltam, köszi mindenkinek!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14912) Szelley válasza zoleeno1 (#14899) üzenetére


Szelley
senior tag

:C S3-ba már amúgy visszakerült a Wolfson DAC. Csak S2-be raktak Yamaha DAC-t! Belátta a Samu hogy az már túl durva telefon lett volna 2011-ben, így valamivel el kellett cseszni :DDD

(#14913) AlmaZoli


AlmaZoli
tag

Sziasztok, már többször zaklattalak titeket SoD témában (így utólag is sorry és köszönöm a válaszokat), gondoltam, utoljára kikérem a véleményeteket. Volt egy alaplapcserém, ami után hirtelen elkezdett SoD-olni 4.0.3 alatt. Felraktam rá a JB-t + Philz kernelt (később Dorinmax-ot), de mindkettővel SoD-olt. Vettem egy nagy levegőt és még egyszer megpróbáltam, teljesen legyalultam a rendszert, vissza a 4.0.3 (gyári), majd fel a Nordic JB (gyári).

A kérdésem: ha esetleg véletlenül SoD-olna így is:

- érdemes feltenni egy másik országbeli JB-t (megvárni a magyart), vagy teljesen mindegy, melyik van fenn, mindegyik ugyanazt tudja?
- vagy van vmi olyan kernel, ami az esetleges SoD-ot kezelni tudja JB alatt (olvastam, hogy egy-két JB kernel SoD-os volt)

Ha egyik sincs a fentiek közül és véletlenül mégis SoD-olna JB alatt, akkor sajna mehet megint szervizbe....

Kösz a választ előre is! :R

"Korán keltem, hol az arany?"

(#14914) nexusking


nexusking
aktív tag

Mivel magyarázható ez a figyelmeztetés? :W :W
Kb 30 felhasználói alkalmazás van telepítve, de ez egyáltalán nem sok. A 2GB belső memóriából pedig csak 600MB foglalt.

https://www.dropbox.com/s/c6h4rcgvb6eb36d/Screenshot_2013-03-13-08-31-01.png

bocs a linkért, telorol vagyok

(#14915) Oldman2 válasza zoleeno1 (#14896) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, de már nincs kedvem semmi ilyesmihez. Kérd meg az itteni okosokat, csinálják meg ők.

Amit én akartam, azt megnéztem magamnak. Ha bárki mást szeretne, szabad a pálya. Én biztosan nem fogom őt fikázni.

Előre is köszi bárkinek a tesztjét.

Nem volt nyomkodva..
Bazz, ugyan mit kellett volna nyomkodnom egy tök üres telón? A címjegyzéket lapozgatni?

(#14914)
Ez milyen ROM alatt jelentkezett?

[ Szerkesztve ]

(#14916) Szelley válasza AlmaZoli (#14913) üzenetére


Szelley
senior tag

Tudtommal mindenkinek egytől-egyig megoldotta a SoD problémát a JB. A full gyalulást 3+1-es telepítéssel érted? Ha nem úgy csináltad, próbáld meg esetleg úgy! JB-k között nem hinném hogy lenne különbség, már a beta JB is megoldotta a SoD-ot! Ha nem jó így se, irány a szervizelés ismét! :U
(#14914) nexusking: Ezt telepítésnél írja ki? Mert tegnap este a tabletem ugyanezt pofázta :F 400mb szabad hely volt rajta. Töröltem pár alkalmazást és utána gond nélkül frissítgette az alkalmazásokat.

[ Szerkesztve ]

(#14917) Magga válasza nexusking (#14914) üzenetére


Magga
aktív tag

Látom, a figyelmeztetés alatt, hogy telepítve van a VIBER!
Korábban mondta valaki, hogy ez okozza a problémát! Nekem is volt ilyen, leszedtem a VIBER-t, soha többé nem jelentkezett ez! :))

(#14918) gabe96 válasza kungzi (#14802) üzenetére


gabe96
aktív tag

...
ha valaki megszerzi a telód és be vagy jeletkzeve ph-ra...

[ Szerkesztve ]

(#14919) AlmaZoli válasza Szelley (#14916) üzenetére


AlmaZoli
tag

Kösz a választ! Nem, csak simán 1 file-os, PDA-hoz betallózós módon ment fel a JB. Tudnál dobni egy linket egy stock JB 3+1 file-osról (remélem, jól gondolom, hogy a "3+1" itt a 3+1 file-os telepítést jelenti :) ) Kösz :R

[ Szerkesztve ]

"Korán keltem, hol az arany?"

(#14920) kano válasza logarithm (#14908) üzenetére


kano
nagyúr

Megoszlanak a vélemények a NELP4 és 3 között, hogy melyik a jobb. Neked a 4 jött be jobban?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#14921) logarithm válasza kano (#14920) üzenetére


logarithm
őstag

Igen megoszlanak, én sem tudtam dönteni, de valamiért úgy érzem a nelp4 ami szimpatikusabb :)

(#14922) Szelley válasza AlmaZoli (#14919) üzenetére


Szelley
senior tag

Jól gondolod, de telóról vagyok jelenleg. Nézz szét első hsz-be nincs-e linkelve, ha nincs akkor sammobileon kapj le 1-2 romot és tuti lesz benne 3+1-es ! így hát sorry :)

(#14923) AlmaZoli válasza Szelley (#14922) üzenetére


AlmaZoli
tag

OK, visszanéztem, megtaláltam :) Még annyi, hogy gondolom, egyértelmű lesz, mit hova kell tenni, viszont Odin-ban a sima 1 file-oshoz képest még mit kell beklikkelni (re-partition és ilyeneket)?

"Korán keltem, hol az arany?"

(#14924) busman


busman
addikt

Fagyálló kollégát keresem ,de a kereső sehogy nem dobja ki.....thx.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14925) hr2 válasza busman (#14924) üzenetére


hr2
őstag

(#14926) busman válasza hr2 (#14925) üzenetére


busman
addikt

:R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#14927) AlmaZoli válasza AlmaZoli (#14923) üzenetére


AlmaZoli
tag

Ezt is megtaláltam :)

"Korán keltem, hol az arany?"

(#14928) pestibenji válasza nexusking (#14914) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekem is volt ilyen, nemtudom mi okozza, de nekem csak bekapcsolásnál keletkezett, és semmilyen hátrányt nem okozott.

(#14929) kungzi válasza gabe96 (#14918) üzenetére


kungzi
veterán

mi van? :F

(#14930) csabám válasza nexusking (#14914) üzenetére


csabám
addikt

Nálam cm romokon dobált ilyet a bekapcsolás, restart után.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14931) riov válasza Oldman2 (#14861) üzenetére


riov
tag

Igen Én is így gondolom :(

*** Home office ***

(#14932) riov válasza tomi7711 (#14876) üzenetére


riov
tag

IMAP-ra átállítottam, és le is szinkronizálta a bejövő leveleket (ami alap ezen protokoll esetében ), de azt nem is gondoltam volna, hogy a kimenő levelek is szinkronizálódnak a szerverrel és a telefonról küldött levelek, mindenki számára elérhetők.

Ez, hogy a viharba van ??? :Y

Az IMAP nem a bejövő levelek protokollja, mint a POP3, a kimenő levelekért az SMTP felelős ?

Persze a lényeg, hogy működik!

Köszönöm mindenkinek aki érdemben hozzászólt ! :R

[ Szerkesztve ]

*** Home office ***

(#14933) havri1 válasza riov (#14932) üzenetére


havri1
félisten

Ezt kérdeztem tegnap, gmail is imap protokollal megy úgy tudom, és minden leszinkronizálódik.

havri

(#14934) notaproblem válasza havri1 (#14933) üzenetére


notaproblem
csendes tag

A Gmail app saját protokollt használt nem IMAP-ot. Egyébként IMAP esetén úgy valósul meg a kimenő üzenetek szerveren tárolása tipikusan, hogy először SMTP-n keresztül elküldi az e-mailt, majd IMAP-on keresztül szinkronizálja a küldött levelek folderba.

(#14935) havri1 válasza notaproblem (#14934) üzenetére


havri1
félisten

Én outlookban ha automatikusra hagyom a gmail beállításokat, akkor imap-szerint állítja be magát. (Legalábbis ha utólag akarok valamit beállítani benne, akkor IMAP-ként jelzi a fiókot) Ebből gondoltam. Nem ismerem amúgy ennyire a levelezést, nem használom csak hobby szinten.
De az s2 stock romban az email kliens tud imapot, egy tesztet megér, de ahogy láttam, már sikerült is :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#14936) porse


porse
senior tag

Ha már így összejött az email szakértelem :DDD.. akkor miért mutatja olvasatlannak a gépen az emaileket amiket már elolvastam telefonon? Eddig nem csinálta, pár hete csak. gmail

(#14937) csabám

Igen pont most néztem, ha rányomok a frissítésre akkor jó. kősz.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#14937) csabám válasza porse (#14936) üzenetére


csabám
addikt

Mert nem frissíted miután elolvastad :)

Szerk.: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#14938) vati182


vati182
aktív tag

valaki tud valamit, miért lövik körbe az országot, és még mindig nem adták ki független s2-re a JB-t? Meg hogy egyáltalán mikorra várható akkor?
Véletlen esetleg valaki látott ezzel kapcsolatban már bármilyen információt?

(#14939) rootkiller


rootkiller
őstag

Néha elég bolond a kütyü, megy a Viber vagy a Facebook messenger és előfordul hogy hiába tapolok bele a szövegmezőbe és gépelek, nem hajlandó írni. Ilyenkor kilépek és vissza aztán jó. Egyenlőre Gingerbread van rajta...

Artengo TR 990 Pro

(#14940) tresh válasza vati182 (#14938) üzenetére


tresh
addikt

nem nagyon szerintem...ICS-t első között kaptuk ezek szerint JB utolsók között fogjuk :))

(#14941) vati182 válasza tresh (#14940) üzenetére


vati182
aktív tag

Hát az remek ajándék komolyan:D Egyébként csak úgy megkérdezem amikor felraknak egy firmware-t és a kies jel nem élénk narancs mellette akkor hogyan lehet azt felfrissíteni az adott készülékre, ha egyszer mondjuk az hivatalos driver?

(#14942) mycso válasza vati182 (#14941) üzenetére


mycso
veterán

Nem biztos, hogy értelek....
sammobile-on azon romok mellett aktív a KIES jele, amik éppen aktuálisan elérhetőek hivatalaos frissítésként (legújabb frissítésként).
A szürkék a régebbiek, vagy béta (fejlesztői) romok.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#14943) vati182 válasza mycso (#14942) üzenetére


vati182
aktív tag

tökéletesen megértettél, pont erre voltam kíváncsi, de magam is rájöhettem volna, köszönöm:)

(#14944) Muffi válasza kungzi (#14929) üzenetére


Muffi
aktív tag

Hallod en sem ertettem h mire erti xD es h miert szol ez neked...

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14945) notaproblem válasza havri1 (#14935) üzenetére


notaproblem
csendes tag

Mert maga a Gmail kezeli az IMAP-ot (már ha engedéylezed a webfelelületen), ahogy a POP3-at is. Viszont az andoridos gmail app-nak van egy saját protokolja.

(#14946) nexusking válasza csabám (#14930) üzenetére


nexusking
aktív tag

Nekem tiszta gyári, nem rootolt rendszeren is írogatott ilyeneket, természetesen nálam is csak bekapcsoláskor.

Szelley: Nem, csak bekapcsoláskor, akkor sem minden egyes alkalommal.

Erre valaki tudja a megoldást? #14867

(#14947) tresh válasza nexusking (#14946) üzenetére


tresh
addikt

PowerAMP megvetted vagy tört ? :U

(#14948) edem321


edem321
csendes tag

Sziasztok !

Olyan problémám lenne hogy vagy 3 hónapig nightly cyan volt fenn és furán működött a gyroscope, fektetett módból nem jött vissza csak ha visszamentem az asztalra, és játékoknál is elég rosszul működött. Most felraktam egy gyári romot, konkrétan I9100XWLSD, és ezzel a rommal is ugyanezt csinálja. Már többször kalibráltam újra, de semmi változás. Akkor valószínűleg hardver probléma lehet, vagy van még valami módszer ? Köszi előre is.

(#14949) rootkiller


rootkiller
őstag

Tudtok olyan zenelejátszót ami képes megenni az Apple Loseless és aac zenéket a tagek felismerésével együtt? Gyári lejátszó az alac-ot nem komálja, a másikat megeszi de a tagjeit már nem kezeli, pedig a kies látja hogy miaz.

Rühellek konvertálgatni...

Artengo TR 990 Pro

(#14950) hr2 válasza rootkiller (#14949) üzenetére


hr2
őstag

PowerAmp-ot próbáltad?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.