Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) dbilas válasza laszlolczka (#14700) üzenetére


dbilas
tag

Omega V 20.1-ről beszélsz ugye? a legutóbbi frissítés... márciusi.

..

valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#14702) bAtt001 válasza dbilas (#14701) üzenetére


bAtt001
addikt

mit kell rajta ötletelni? ha nem nyúlsz hozzá alig merül :D ha meg piszkálod persze hogy csökken a töltöttség, de a vibert is megszüntetném a telefonon, csak rosszat hallani róla :B

(#14703) havri1 válasza bAtt001 (#14702) üzenetére


havri1
félisten

Wifi is végig online, az is sokat levesz.

havri

(#14704) adam432


adam432
tag

Sziasztok! Feltelepítettem a JB-t a leírtak szerint a telefonomra, de nem hoz be semmilyen mobilhálózatot. Ilyenkor mi a teendő?
Restartnál olyat kér, hogy sim network unlock pin...

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14705) bulikavagyok válasza adam432 (#14704) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Függetlenítve lett a telód, és most visszazárt.

(#14706) adam432 válasza bulikavagyok (#14705) üzenetére


adam432
tag

Nem hangzik jól. Hogyan tovább? :F

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14707) havri1 válasza adam432 (#14706) üzenetére


havri1
félisten

Privátban megírtam :)

havri

(#14708) quest8


quest8
csendes tag

hali,
- gyári JB notification bar icon sorrendjén lehet változtatni?
az első 5 látszik és pont nincs benne a mobil internet icon.
- melyik eszi jobban az akksit? wifi vagy mobil internet
kösz

(#14709) porse


porse
senior tag

Na most ment el a szerelő, kapott új kijelzőt, kamerát, hátlapot. :)
Kijelző ugyan olyan, nem sárga/ piros, teljesen jó, a home gomb miatt cseréltettem, duplán kattant.
Kamera is sajnos ugyan olyan.. egyszínű fehéren/ világos felületen rózsaszín folt. [link] Bár szerintem kevésbé mint előtte.
Hátlapot meg egy helyen beljebb lehetett nyomni pár millit a szélén és zavart, kicserélte szó nélkül.
S azt mondta 2 hét múlva? lesz már nálunk is jb.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#14710) havri1 válasza porse (#14709) üzenetére


havri1
félisten

A home gomb az a kijelzőben van benne? Tehát ha beszarik, akkor kijelzőt kell cserélni? :Y

havri

(#14711) bAtt001 válasza porse (#14709) üzenetére


bAtt001
addikt

a samsung megirigyelte az instagram sikerét ezért gyárilag beépített filtert a kamerába ;] erre nem gondol senki? na meg a fehér falat sem olyan izgalmas fotózni :DDD

(#14712) adam432


adam432
tag

Próbáltam Odinnal rootolni a JB-t, de sárga háromszöget kaptam. Miért? :F

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14713) havri1 válasza adam432 (#14712) üzenetére


havri1
félisten

A háromszög az a rootot jelzi, el lehet tüntetni.
Viszont ha odinnal pakolod fel a philzt, akkor azt hiszem első körben nem lesz supersu-d, csak ha a zipet is feltolod cwm-ből.

havri

(#14714) adam432 válasza adam432 (#14712) üzenetére


adam432
tag

Illetve az XXLS8-FOP közül melyiket válasszam? b22, b39? vagy mindegy?

@havri1: köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14715) logarithm


logarithm
őstag

Woow mit találtam :Y amíg várunk ez egy eléggé finom ajánlatnak látszik -> [Rom | SGS2 i9100][AOSP-JB 4.2.1 | MIUI V5 Style]

Amúgy most ezt használom, én jelenleg [link] ez is jó, szerintem most ezért nem frissítem át a fentebb linkeltre, de hát ha valakit érdekel :)

(#14716) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!
Egy kicsit off de azért megkérdezem. Minap feltettem a Real Racing 3mat a telora de meglehetosen akad. Ha valami custom romot tennek fel lehetne javulas? Letezik jatekra kihegyezett rom?
Elrore is koszi

(#14717) AlmaZoli válasza kona005 (#14716) üzenetére


AlmaZoli
tag

Fura, nekem nem igazán akadt eddig, csak ha a 22 versenyzős játékban vagyok (akkor kicsit ő is megizzad, elég sokat kell számolnia) és nekem teljesen tiszta 4.0.3 van fenn.

"Korán keltem, hol az arany?"

(#14718) Muffi válasza logarithm (#14715) üzenetére


Muffi
aktív tag

Na ha hazaertem dobom is fel! :DD
Mar nagyon hianyzik a macska :D

Azt lehet tudni hogy melyik JB romra epul meg hogy milyen kernel van alatta? :)
Es melyiket érdemes leszedni, az UKsat vagy az officialt vagy germany..??

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14719) bAtt001 válasza logarithm (#14715) üzenetére


bAtt001
addikt

ez nagyon jól néz ki, de nem szabad :D beállok a véleményt várók táborába :U

(#14720) havri1 válasza bAtt001 (#14719) üzenetére


havri1
félisten

Már teszem fel :)

Changelogs :

Kleinere Fehler wurden noch behoben und Designanpassungen vorgenommen (11.03.2013)
MIUI v5 Design- und Interface
Deutsch-Englisch Pack by Andy25
Wetteranzeige im Lockscreen
Kernel Dorimanx v7.49
System Optimierung
Aqua Mail als Standart App
App Hider
Mi-Voice by YourApp24
MIUI v5 Tastatur
Kamera App Update (JB 4.2.1)
Kalender Widget
HD-Wetter Widgets
AdAway Werbeblocker
SetCPU
uvm.

[ Szerkesztve ]

havri

(#14721) BalanceR válasza kona005 (#14716) üzenetére


BalanceR
addikt

Nekem Rootolt gyári JB-nem akad, csak ha nagyon sokan vannak a pályán, akkor lassul be egy kicsit, de az sem vészes (ilyenkor kb 20 FPS).
Viszont a Modern combat 4 szerintem laggolna, arról van valakinek tapssztalata?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#14722) kungzi válasza Muffi (#14718) üzenetére


kungzi
veterán

Changelogs :

Kleinere Fehler wurden noch behoben und Designanpassungen vorgenommen (11.03.2013)
MIUI v5 Design- und Interface
Deutsch-Englisch Pack by Andy25
Wetteranzeige im Lockscreen
Kernel Dorimanx v7.49
System Optimierung
Aqua Mail als Standart App
App Hider
Mi-Voice by YourApp24
MIUI v5 Tastatur
Kamera App Update (JB 4.2.1)
Kalender Widget
HD-Wetter Widgets
AdAway Werbeblocker
SetCPU
uvm.

(#14723) porse válasza havri1 (#14713) üzenetére


porse
senior tag

Egybe hát, már le is fóliáztam.

(#14711) bAtt001

Igen igen.. feature. :DDD

(#14716) kona005

Nekem is futott gond nélkül 4.0.4 en, 10 percig, aztán nekiálltam rántottát sütni a hátulján a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#14724) kona005 válasza AlmaZoli (#14717) üzenetére


kona005
senior tag

Nagyon bosszantó volt olvasni hogy mérföldekkel gyengebb telókon 'akadàsmentesen' fut mondjuk kinek mi szàmít jónak. Gyàri 4.1.2 van nekem is rajta.

@porse: hàt igen nekem is elég meleg lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

(#14725) Muffi válasza havri1 (#14720) üzenetére


Muffi
aktív tag

Melyiket teszed fel? :D es majd ird meg a tapasztalatod róla legyszi! :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14726) logarithm válasza Muffi (#14718) üzenetére


logarithm
őstag

Amit én használok az : This is based on the AOSP ROM SuperNexus by Faryaab.
Amit linkeltem: Aosp forrás szintén.
Kernel Dorimanx v7.49 -ezt írja a készítő, hogy ez van benne.
Dori v7.50 nyugodtan felmehet, azt használom én is.

Más:
Miuiv4-re miuiv5 theme [link]

[ Szerkesztve ]

(#14727) Muffi válasza logarithm (#14726) üzenetére


Muffi
aktív tag

Koszi Kungzi a changelogsot! :)

Nekem ez a Dori kernel sosem működik. ..:/ mar 4x volt dori a telomon es általában bootloopig jutottam Samsung felirat ig es ennyi..ment vissza masik kernel..ez a 7.50nel mar nincs?

Havri1: na akkor jo! :P hazamegyek es full repartal LSDt felrakok es utana mehet a Miui! ;) de persze elotte csak siman full wipeal megnezem h milyen egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14728) havri1 válasza Muffi (#14727) üzenetére


havri1
félisten

7.5 felett van csak vele baj ;-)

havri

(#14729) maggi1886076 válasza logarithm (#14726) üzenetére


maggi1886076
addikt

Hány fokos? ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#14730) Weeman1 válasza maggi1886076 (#14729) üzenetére


Weeman1
veterán

:DDD

Xiaomi 11T Pro

(#14731) kungzi válasza maggi1886076 (#14729) üzenetére


kungzi
veterán

első ránézésre 10 :D

(#14732) havri1


havri1
félisten

Egyelőre érdekes dolgokat művel az új rom.
Full wipe, format után felment.
Miután azt hittem boot loop fogadott, elkezdtem nyomkodni a gombokat. Pont beadta a kérdést, hogy német vagy angol.. Rabokok hog, hogy anol, erre újra miui boot képernyő. KB 5 perc után újra nyomkodom a gombokat, felvillan valami, és ismét boot loop :-D

havri

(#14733) Muffi válasza havri1 (#14732) üzenetére


Muffi
aktív tag

Uhh az nemjo xD
Megprobalod ujra?Talan a wipe segit

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14734) havri1 válasza Muffi (#14733) üzenetére


havri1
félisten

Most full wipeot nyomtam, de semmi..MIUi felirat középen.
Kernel hiba lesz.
Amint előjön a beállítások panel (német vagy angol) restartol.

havri

(#14735) kona005 válasza BalanceR (#14721) üzenetére


kona005
senior tag

MC4 sokkal jobban fut nekem néhol van fps drop de jónak mondtható , de a RR3 az bàntja a szemem :(

(#14736) BalanceR válasza kona005 (#14735) üzenetére


BalanceR
addikt

;] Esetleg privátban egy link hozzá?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#14737) havri1


havri1
félisten

Nem bírtam megcsinálni. 2x is újraraktam, teljesen tiszta rendszerre, alap cwm-el, és ugyanaz.
Megy vissza stock :)

havri

(#14738) Muffi


Muffi
aktív tag

Ez elegge off lesz: kinek van Xbox360-a?? Segitseg kene! :$ akinek van az irjon ram PM-be legyszi! :$

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14739) tresh válasza Muffi (#14738) üzenetére


tresh
addikt

X360 topik ? :B

(#14740) Muffi válasza tresh (#14739) üzenetére


Muffi
aktív tag

Jogos xD az van prohardveren? :D

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14741) Weeman1 válasza Muffi (#14740) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze. :)

Xiaomi 11T Pro

(#14742) Baliszoft


Baliszoft
csendes tag

Elküldtem a reklamacio@partner.samsung.com ra.

***

Tisztelt Samsung!

2011.08.09-én vásárolt Samsung Galaxy S2 okostelefonom idén februárban elromlott, térerő problémával garanciális szervizelését kezdeményeztem a Budapest XV. kerület Pólus Centerben lévő képviseletüknél. A javítás 5 napon belül megtörtént, de átvételkor a telefont nem ellenőriztem le. Miután később (otthon) bekapcsoltam nagy csalódásomra a telefon AMOLED kijelzője (amely korábban, a telefon leadásakor még tökéletesen működött) sárgás árnyalatú lett (a szerviz tájékoztatása szerint a kijelző cserélve lett a térerő probléma megoldása érdekében). A csere kijelző minősége lényegesen rosszabb mint az eredeti kijelzőm minősége volt, amellyel a telefont vásároltam és javításra vittem. Mivel a csere kijelző színeivel elégedetlen voltam (és vagyok), a telefont másnap ismételten visszavittem a Pólus Centerben lévő kirendeltségükhöz, hogy az eredeti állapottal megegyező minőségű kijelzőt tegyenek bele. Körülbelül 5 nap múlva ismételten érkezett az SMS, hogy a telefon átvehető, ám a telefonnal nem történt semmi, a sárga kijelzőt a szerviz tökéletesen működőnek állapította meg! Én ezzel nem értettem (és értek) egyet, visszautasítottam a „javítást” és a telefont ismételten visszaküldtem (az átvételnél fénykép is készült a telefon sárgás képéről). Ezután három hétig nem jött SMS vagy bármilyen tájékoztatás, ezért felhívtam a „Samsung Pólus”-t akik azt mondták, hogy a telefon már ott van de a szerviz ismételten elutasította a javítási igényemet. Ezt követően felhívtam a 0680-SAMSUNG-ot, hogy ilyen esetben mi a teendő, de ott is elutasító választ kaptam, miszerint nekik nincs joguk a szerviz döntését felülbírálni, és (egyeztetés után) a szerviz elmondása szerint a telefonom új kijelzőjének képe amúgy is csak minimálisan tér el az eredeti állapotához képest.

Jelen levelem mellé csatolom a telefonom hibás képét mellette egy szintén a tulajdonomban lévő Samsung Galaxy S2 telefon tökéletes képével, melyen látszik, a telefon színárnyalatbeli JELENTŐS eltérése (amely a szerviz szerint „elhanyagolható” – bár kérdés, hogy mihez hasonlítja az Önök szervize a kijelzők képeit). Egyértelműen látható, hogy minimális fényerő beállításnál a kék és a zöld színek teljesen megkülönböztethetetlenek egymástól! 2011-ben azért döntöttem az akkor csúcsmodellnek számító Samsung Galaxy S2 mellett, mert egyedülálló és kitűnő minőségű kijelzővel rendelkezett. Ezt a garanciális javításnál sikerült Önöknek elrontania és a javítást több alkalommal is megtagadnia!

Kérem Önöket végezzék el a telefonom kijelzőjének garanciális javítását és eredeti állapotába történő visszaállítását (lehetőleg helyszíni kiszállással, miután eddig már összesen egy hónapig volt Önöknél a telefon), ellenkező esetben kezdeményezem a fent leírt eset kivizsgáltatását a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságnál.

Köszönettel,
...

(#14743) rootkiller válasza Baliszoft (#14742) üzenetére


rootkiller
őstag

Jogos!

Sajnos minél prémiumabb valami annál több a hibalehetőség.Egy VW Touareg vagy Phaeton lényegesen többet tölt szervizben mint egy Polo vagy egy Golf, és az sem véletlen hogy a Logitech MX Revolution / Performance MX egerekben lévő kapcsolók kilágyulnak.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#14744) futor válasza Baliszoft (#14742) üzenetére


futor
aktív tag

de fárasztó....szegény fórum

(#14745) Baliszoft válasza futor (#14744) üzenetére


Baliszoft
csendes tag

bocs, azt hittem belefér.

(#14746) porse válasza Baliszoft (#14745) üzenetére


porse
senior tag

Bővel belefér, de a reakciójukra inkább kiváncsiak az ittlévők.

... szerintem.

(#14747) Baliszoft válasza porse (#14746) üzenetére


Baliszoft
csendes tag

Egyértelmű, ezért gondoltam, hogy illendő a reakció előzményét (kiváltó okát) is elétek tárni.

(#14748) adam432 válasza adam432 (#14704) üzenetére


adam432
tag

A problémám megoldva! :) A Jelly Bean pedig atomsirály, érdemes volt vele szenvedni!! :C

Más: az PC-m nem igazán ismeri fel a telefont USB kapcsolaton keresztül. Azt írja: "Hiányzó hardverazonosító". Tudtok valamit a problémáról?

[ Szerkesztve ]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#14749) Muffi


Muffi
aktív tag

Ha letöltöm a legújabb Miui romot ami szerintem V4-es még de már JB-s akkor tudok rá tenni V5-ös témát? Meg valakinek vmi tapasztalata a Jb-s Miui-ról? :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#14750) riov


riov
tag

Kedves fórumozók,

A segítségeteket szeretném kérni levelező beállítással kapcsolatban.
Visszakerestem az S2 Archívumban, de nem találtam utalást a problémámmal kapcsolatban.

A gyári levelezőn, vagy egy megfelelő kliensen, olyan beállítást keresek a kimenő (SMTP) levelek kezelésére, ami legegyszerűbben megfogalmazva úgy működik, mint a bejövő leveleknél az IMAP.

Tehát a kimenő levelek ne a végponton kezelődjenek (kerüljenek tárolásra) le, hanem a szerveren történjen a tárolásuk, hogy az bárki számára szabadon hozzáférhető legyen, bármilyen kliensből, vagy webmail-en keresztül.

Az Outlook-nak van ilyen beállítása.
Van erre bármilyen lehetőség Androidos telefonon, gyári vagy a PLAY-ből feltelepített klienssel ?

*** Home office ***

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.