Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) gippazoid válasza gyuri81 (#9687) üzenetére


gippazoid
senior tag

Kimerült a garis javítás egy sw töltésben amit az ügyfél is meg tudott volna csinálni. Saját szervizese csinálta meg. Fizetős javításnál már volt alkatrész csere is de olyan trehány módon hogy visszaadás előtt a barátom rakta rendbe a készüléket mert úgy is az ő arca égett volna az ügyfél előtt mert ő ült a pultban. És ő is szervizes volt (profi) csak ide nem annak vették fel.

Gippazoid Novelties Inc.

(#9702) gippazoid válasza Sumptuous (#9690) üzenetére


gippazoid
senior tag

Van a telóban főpanel is... Az a legdrágább nem a kijelző.

Gippazoid Novelties Inc.

(#9703) jeni válasza gippazoid (#9702) üzenetére


jeni
félisten

az Ultra telóban szinte majdnem minden alkatrész drága.
a mikrofon,a hangszóró,az aksi nem nagy tétel.
amúgy a hátlap is egy húszas majdnem.

(#9704) jeni válasza jeni (#9703) üzenetére


jeni
félisten

itt találtam árakat az Ultra telóra,mégis drága az aksi. :Y

(#9705) Pokker94


Pokker94
újonc

Sziasztok!
Kerestem itt is es mas helyen is a "problemamra" megoldast de nem talaltam.. masok szerint feleslegesen kukackodok de engem tenyleg zavar. A "problema" annyi lenne , hogy beallitottam a betu meretet es a kijelzo nagyitasat a legkisebbre, pl beallitasokba meg messengerbe es egyeb appokba ugyan akkora a betu es a nagyitas is viszont jo par appba pl samsung Notes es samsung galaxy store, samsung bongeszo, Unicredit mbank stb stb nem valtozik meg es elegge nagyok a betuk es a nagyitasa is. Valaki talalkozott ilyen jellegu problemaval? Vagy tenyleg csak engem zavar ennyire? 🥺
Elore is koszi es bocsi :D pacsi mindenkinek.

(#9706) HaliGab23 válasza jeni (#9704) üzenetére


HaliGab23
senior tag

[link]
Itt olcsóbb az akksi, cseréltettem már náluk, minden profi módon ment. Érdemes előtte telón egyeztetni, legyen alkatrész bent, ha 1-2 órán belül kell a teló vissza.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#9707) Teal'C válasza Pokker94 (#9705) üzenetére


Teal'C
addikt

Vannak appok amik nem engedik át méretezni magukat, engedd el. Ez nem készülék probléma vagy szoftver.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9708) Pokker94 válasza Teal'C (#9707) üzenetére


Pokker94
újonc

Ja vagesz.. csak picit fura szamomra, hogy pont kb az osszes samu app nem akarja 🤨 😁

(#9709) tylerddd válasza jeni (#9704) üzenetére


tylerddd
veterán

Csak végiggörgettem kíváncsiságból, olvastam a leadás előtti teendőket. A készülékben lévő karbantartási üzemmód mennyire működőképes? Tehát simán le lehet majd adni így a telót? Vagy pl. egy Samsung szerviz gyárira állítja vissza, akármi van?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#9710) jeni válasza tylerddd (#9709) üzenetére


jeni
félisten

saját adataidat,képeket,videókat,üzeneteket érdemes lementeni.
még a jelszó mentéseket is megszüntetni a telón biztos ami biztos alapon.
gyári vissza állítással törlődnek.
ha kéred,hogy ne módosítsanak rajta semmit se ,akkor nem nyúlnak hozzá, akkor nem foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#9711) gery14


gery14
senior tag

Vicc ez az egesz .

Par honapja ezt írtak nekem a Regalxy Programban.
Köszönjük a visszajelzését!

Szeretnénk tájékoztatni, hogy összesen három ReGalaxy promociós periódus érhető el:
1. Február 1. - Március 31. között vásárolt készülékeknél igényelhető, amit Február 1. - Április 15. között szükséges felhasználni
2. Április 3. - Június 30. között vásárolt készülékeknél igényelhető, amit Április 3. - Július 15. között szükséges felhasználni

3. Július 1. - Szept 30. között vásárolt készülékeknél igényelhető, amit Július 7. - Október 15. között szükséges felhasználni.

Na adott egy s23u julius 2 vasarlas írtam nekiK hogy note20 kéne felujitani. Reped kijelző ennyi.

Erre jött ez a válasz..
Köszönjük a megkeresését.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a „Samsung ReGalaxy - Galaxy S23, Galaxy Z Flip4 és Z Fold4 okostelefon széria promóció” részvételi feltételei és szabályzata alapján a Promócióban Résztvevő Termék megvásárlásának időszaka 2023. március 31. napján 00 óra 00 perctől, 2023. június 30. napján 23 óra 59 percig tartott. Amennyiben a megjelölt időszakban történt a vásárlás, abban az esetben a Kedvezményre jogosító Egyedi ReGalaxy Kuponkód felhasználásának időszaka 2023. április 3. napján 00 óra 00 perctől, 2023. július 15. napján 23 óra 59 percig tartott.
Aztán lehet a hetek óta tarto keves alvás miatt vagyok igy ki nemtudom.. :N

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#9712) Taci válasza gery14 (#9711) üzenetére


Taci
addikt

Valamikor kiszedték az S23-akat a körből, és már csak Z Fold/Flip 5-höz adnak ReGalaxy kupont. Bár a te vásárlásod korábbi dátumú, lehet, ezzel kavarják vagy emiatt nem engedik már.

(#9713) Pythoncobra válasza CP111 (#9678) üzenetére


Pythoncobra
tag

Tényleg szépen felcuppan, de olyan messze lesz benne a telo, hogy nekem spec állandóan előre kellene dőlnöm, ha hozzá akarok nyúlni.
Nekem most Brodit autó és telo specifikus tartóm van.
Profi.
És drága.

(#9714) leslien


leslien
nagyúr

béta infó ... [kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9715) jeni


jeni
félisten

Van olyan valaki akinek a 8/256Gb verzió egyéb használat során kevésnek bizonyult? Az ismertető - teszt oldalon olvastam,hogy ha a DEX-re lesz kötve akkor a 12Gb/512Gb verzió a javalott megvétel.
Ebben is van belső RAM bővítési lehetőség a ROM terhére kb 4Gb elvételével?

(#9716) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Igen, van benne RAM Plus opció.

(#9717) gretzky77 válasza jeni (#9715) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem 8/256-os van, DEX-et nem használom nagyon, csak az elején kíváncsiságból próbáltam akkor nem volt vele gond. Ram bővítés van több variációban.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9718) atosan válasza jeni (#9715) üzenetére


atosan
addikt

Szintén 8/256. Dex-et nem próbáltam. Ram plus nálam is megy, de ki fogom kapcsolni. Kíváncsi vagyok úgy hogy viselkedik.

Maine coon

(#9719) klaya86 válasza jeni (#9715) üzenetére


klaya86
senior tag

Ezen nem próbáltam a dexet, mert igazából nem érdekel. De volt s21fe - m, 8/256os. Azon használtam néhányszor. Ha ott tökéletesen működött, akkor nem hiszem, hogy az ultran bármi probléma lenne.

(#9720) szkorhetz válasza gretzky77 (#9717) üzenetére


szkorhetz
őstag

Több teszt szerint is lassítja a RAM Plus a telefont és az akksi időt is rontja, nem ajánlott használni. Nekem is lényegesen kevesebb a micro-lag mióta kikapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#9721) gretzky77 válasza szkorhetz (#9720) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, ezt nem olvastam, de akkor kipróbálom. :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9722) Szellem. válasza szkorhetz (#9720) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, ezt a RAM Plust én is kikapcsoltam a fenébe. Nem is értem, hogy mikor lett bekapcsolva, mert ha emlékeim nem csalnak, amikor megvettem én nem aktiváltam.
Viszont az tény és való, hogy több helyen írják, hogy lassít, meg eszi az akksit.

(#9723) szkorhetz válasza Szellem. (#9722) üzenetére


szkorhetz
őstag

Gyárilag bekapcsolva jön. :)

(#9724) atosan válasza szkorhetz (#9720) üzenetére


atosan
addikt

Igen, ezért kapcsolom ki minden telón ami a családba jön.
Anélkül is marad elég szabad ram.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#9725) Szellem. válasza szkorhetz (#9723) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Akkor rosszul emlékeztem. Az S22 esetèn is ez volt?
De akkor nem okogok gondot ha lelövöm?

(#9726) atosan válasza Szellem. (#9725) üzenetére


atosan
addikt

Nem gond, sőt. Itt annyira nem venni észre, de például az A34-nél szemmel láthatóan simább lett a telefon.

Maine coon

(#9727) TheMartin03


TheMartin03
tag

Off/App ajánlás: Aki Samsung Watch 4/5/6-al használja a telót (vagy bármilyen google rendszerű okosórával???), és nehéz kelő, esetleg nem akarja a hálószoba társát felkelteni, ajánlom sok-sok funkció miatt a "Sleep as Android"-ot. Lehet, hogy sokan ismertétek, de nekem ez most nagyon bejött, és nemrég ismertem meg.

Órára is van, azon keresztül is tud ébreszteni, akár csak rezgéssel, csendben. Nekem nagyon bejött. Ha ezt tudtam volna esküszöm korábban cseréltem volna Watch Active 2-ről már csak emiatt. :K

[ Szerkesztve ]

(#9728) dnelb válasza TheMartin03 (#9727) üzenetére


dnelb
veterán

ezt alapból tudja az óra, minek erre külön app?

(#9729) TheMartin03 válasza dnelb (#9728) üzenetére


TheMartin03
tag

Mert én sokszor álmomban kinyomtam az ébresztőt, és aludtam vissza. :C Ezzel pedig nem tudod kinyomni az órán, sőt, bizonyos "action"-ök is beállíthatók. Számolás, mozgás, egy qr kód beszkennelése, lefotózása vminek, stb. Most is ezzel keltem. :U

(#9730) NY_A válasza Szellem. (#9725) üzenetére


NY_A
őstag

Az S22-nél egy jó darabig még kikapcsolni sem lehetett, csak a méretét állítani. Mikor először opció volt, hogy egy kis trükkel ki lehet kapcsolni rögtön megtettem, és azonnal érezhetően jobb lett a telefon. Aztán belekerült rendszer szinten a kikapcsolási lehetőség, de alapértelmezetten aktív.

[ Szerkesztve ]

(#9731) klaya86


klaya86
senior tag

Vezeték nélkül töltéssel kapcsolatban kérdeznék. Abszolút nincsenek tapasztalataim vele. Mennyire termel plusz hőt a vezetékmentes töltés? Nem károsítja jobban az akkut, mint a kábeles? Arra gondoltam, hogy éjszaka inkább vezeték nélkül tölteném. Nem is baj, ha lassabb. 5-6 óra alatt lenne ideje feltöltődni. Esetleg tudnátok ajánlani töltőt? Nem kell, hogy feltétlenül samsung legyen. Persze csak ha valóban nem főzi meg töltés közben a telefont.

(#9732) lala666 válasza klaya86 (#9731) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem samsung töltő van 3 részes, órát is azon töltöm csak langyos és 15%ról 2és fél óra alatt tölt fel.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#9733) Prien válasza klaya86 (#9731) üzenetére


Prien
addikt

Nekem régebbi Samsung EP-PG950-es töltőm van, teljesen jó, mert van benne ventillátor. A töltőfej is régebbi 2A, így minimális hő keletkezik.

Vezetékről 25W PD-vel jobban melegszik. De nem vészes az sem, mert ott meg a töltőfej viszi el a nagyobb hőt.

A kevés is több a semminél.

(#9734) vlesi69 válasza atosan (#9724) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem nem volt gondom hogy be volt kapcsolva, a mostani telefonomon nem is lehet kikapcsolni. Úgy emlékszem a Xiaomin sem lehet kikapcsolni?

(#9735) szabeska


szabeska
addikt

Kint van a beta 3.

F1

(#9736) Sumptuous válasza szabeska (#9735) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Annyira megijesztett az érintésmentes fizetéssel való probléma, hogy nem mertem még bétázni, pedig a késztetés megvan. Ezzel vannak még gondok?

(#9737) gretzky77 válasza Sumptuous (#9736) üzenetére


gretzky77
veterán

Béta 2-t használok és napi szinten fizetek telefonnal!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9738) zoltan77 válasza Sumptuous (#9736) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem sem volt gond a fizetéssel beta2-n. Otp-google wallet.

(#9739) Sumptuous válasza zoltan77 (#9738) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Köszi mindkettőtöknek..meggyőztetetek. :C

(#9740) -Maci- válasza Sumptuous (#9739) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem sem működött KH-val. Azt írta k, hogy nem támogatott a készülék.
Tettem vissza az előző ROM-ot és azóta megint jó.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9741) leslien válasza gretzky77 (#9737) üzenetére


leslien
nagyúr

azt is mond el,h neked h sikerült....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9742) gretzky77 válasza leslien (#9741) üzenetére


gretzky77
veterán

Semmi extrát nem tettem, simple app kint van a widget és fizettem. De órán (watch 6 Classic) walllet alatt is működik mostmár az OTP! De telefonon a béta miatt a Wallet nem megy ott simple appot használom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9743) slayernick66


slayernick66
tag

sziasztok, olvasgatom a forumot es szemezek egy s23 ultraval, fokepp a massziv akksi idok es a kamera szett miatt (10x optikai). kerdesem, hogy van-e olyan google camera api mar, vagy varhato-e egyaltalan, ami teljesen helyettesiteni tudja a gyari kamerat, ertve ez alatt hogy kihasznalja az osszes lencse es szenzor lehetosegeit, es fotozashoz es videohoz is jo. ha meguszhatom a kamera appok kozti valtast annak orulnek.

(#9744) lalakov


lalakov
senior tag

:R Végül lemondtam a bolti garanciás telefont. Felhívtam őket és kiderült, hogy ázsiai verzió. Azt meg nem akartam. Végül Hardverapró lett, gyári garanciával és még olcsóbb volt, mint a bolti darab.

(#9745) leslien válasza gretzky77 (#9742) üzenetére


leslien
nagyúr

De telefonon a béta miatt a Wallet nem megy ott simple appot használom

ez a lényeg .. !
máskor pls egy fontos infót ne hagyj le...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9746) gretzky77 válasza leslien (#9745) üzenetére


gretzky77
veterán

Jogos bár kolléga annyit írt az érintésmentes fizetés problémája tartotta vissza. Erre írtam, hogy működik de valóban lemaradt milyen formában! :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9747) surgery válasza lalakov (#9744) üzenetére


surgery
senior tag

Ez egy jó döntés volt :R

(#9748) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Na most jól összezavartatok.. megy az érintésmentes, de mégsem..?! :C

Nekem ezek a kártyák/bankok vannak Google Pay azaz Wallet tárcában: MBH, Revolut, Wise.

Megy, nemmmegy? Simple és OTP nincs/nem használom. :R

(#9749) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok, erősen offtopic, de nem találtam másik felületet ahol megtudnám kérdezni.
Kint vagyok az USA-ban és sok olyan app-ra amire szükségem lenne jelenleg, azt irja a google play, hogy nem elérhető az én régiómban, ilyenkor sem oldódnak fel ezek a korlátok? Valakinek ötlet? Köszi előre is, és bocs az offért.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#9750) gretzky77 válasza Sumptuous (#9748) üzenetére


gretzky77
veterán

Tudomásom szerint a bétán a wallet nem megy!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.