Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Teal'C válasza BIT_ (#10050) üzenetére


Teal'C
addikt

Én ilyet használok pár száz forint.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10052) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!
A gyári Samsung fólia teljesen fedi a kijelzőt?
Úgy néz ki, olyan fólia kellene a telóra, ami kicsit alul van méretezve, és nem takarja a kijelző peremét.
Ekkor talán nem kaparná fel a Spigen tok.
Erre ha a gyári megoldás nem alkalmas, akkor GSM boltban tudnak vágni kisebb méretűt.
Nem tudom, merre induljak, de a mostani is GSM boltos, csak máshonnan van, elvileg már ez is kisebbre van vágva. Egy másik GSM boltban javasolták a kisebb méretet. A jelenlegi alatt valami folyadékot is van.
A Spigen tok állandóan felszedi a szélét nagy felületen, a fólia maga meg olyan mintha vastag gumi lenne, körömmel benyomható és kirugózik, viszont érzéketlenné tette a képernyőt.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10053) NY_A válasza gippazoid (#10052) üzenetére


NY_A
őstag

Milyen Spigen tokról van szó? Én egy Liquid Air-t használok gyári fóliával és tökéletesen kijönnek egymással.

(#10054) gippazoid válasza NY_A (#10053) üzenetére


gippazoid
senior tag

Spigen Liquid Crystal

Gippazoid Novelties Inc.

(#10055) thomas92 válasza gippazoid (#10052) üzenetére


thomas92
aktív tag

A gyári fólia a teljes kijelzőt lefedi.

(#10056) NY_A válasza gippazoid (#10054) üzenetére


NY_A
őstag

Szerintem azzal is jónak kell lennie. A másik fólia azért jöhet fel mert vastagabb, és könnyebben felnyomja. 22 Ultránál volt, hogy először Neo Flex HD-t raktam rá, azt felnyomta nekem is a tok, de a gyárit meg nem. Pedig látszólag ugyan annyit fedett mindkét fólia. Nekem a Liquid Air is beér teljesen a kijelző széléig, mégsem bántja.

(#10057) Oldman2 válasza TODI1111 (#1775) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy kérdés részemről, miután a Google Wallet pár hete már elfogad OTP-s kártyákat is.

Note10+ -om van, a Google Wallet segítségével rendben működik a fizetés.

Amennyiben a CSC-t átváltom ILO-ra, van-e arra esély, hogy a működő fizetés "elhasal"?

(#10058) klaya86 válasza gippazoid (#10052) üzenetére


klaya86
senior tag

Gyári fóliát használok, spigen liquid air tokkal. Tökéletes. Nem nyomja fel sehol, pedig naponta leveszem a tokot szinte, tisztítás miatt,mert poros helyen dolgozok .

(#10059) gippazoid válasza klaya86 (#10058) üzenetére


gippazoid
senior tag

1x vettem le a tokot, hogy jól megigazítom, alányomom a fólia szélét. Alig tudtam visszarakni úgy, hogy ne legyen sokkal rosszabb ahhoz képest mint amilyen azelőtt volt, hogy levettem. Még jobban felszedte a fóliát.
Megpróbálom akkor a gyárit.

Gippazoid Novelties Inc.

(#10060) BusinessGuy válasza -Maci- (#8956) üzenetére


BusinessGuy
őstag

Elképzelésem sincs hogy sikerült ennyire félretolnod a dome glass-t...Megjelenéskor Samsung gyári fóliát tettem fel, nemrég megsérült úgy döntöttem jöjjön a Whitestone. Izgulósan lassan feltettem követve a youtube install videóját. Tökéletes. Ujjlenyomatolvasó is hibátlan.

(#10061) leslien


leslien
nagyúr

5. béta...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10062) szabeska válasza leslien (#10061) üzenetére


szabeska
addikt

Novemberi patch benne van? :DDD

F1

(#10063) leslien válasza szabeska (#10062) üzenetére


leslien
nagyúr

maradt a október... de a kamerát nem tudják javítani ezek a köcsögök...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10064) TODI1111 válasza Oldman2 (#10057) üzenetére


TODI1111
addikt

Ebben nem tudok segítni, mert más készülék. 50-50%.

(#10065) Oldman2 válasza TODI1111 (#10064) üzenetére


Oldman2
veterán

No akkor, megnézem!

Nem vak az, csak vakmerő...

(#10066) TODI1111


TODI1111
addikt

Az Accubattery mi alapján dönti el, hogy honnan számol? Ezt mutatja most.

Viszont a készülék már közel 38 órája megy az utolsó töltés óta.

(#10067) Omis


Omis
senior tag

na jók legyetek kilépek a samu táborból.

(#10068) surgery válasza Omis (#10067) üzenetére


surgery
senior tag

Éy mire váltasz?

(#10069) arcitec válasza Omis (#10067) üzenetére


arcitec
addikt

Nocsak, és hova hova? :U

(#10070) k850 válasza TODI1111 (#10066) üzenetére


k850
addikt


Beállításokat átnézted?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#10071) k850


k850
addikt

Na ezt se gondoltam volna. :D

"A Samsung Galaxy S23 Ultra grafikus teljesítménye jobb, mint az iPhone 15 Pro Maxé"
[link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#10072) Omis válasza surgery (#10068) üzenetére


Omis
senior tag

Xiaomi 13 Ultra

arcitec :) csak egy másik készülékre .

(#10073) TODI1111 válasza k850 (#10070) üzenetére


TODI1111
addikt

A gsam mutatja a jót azért raktam be annak a képét is. :R

(#10074) szabeska válasza leslien (#10063) üzenetére


szabeska
addikt

pedig a changelog szerint mar nem fagy :( igaz csak 10-20 fotot csinaltam mostanaban, de nalam 4 alatt sem fagyott.

"Fixed the issues of stuck after entering camera, forced termination. and not being able to take pictures.
Fixed the problem of not being able to use Motion Photo."

[ Szerkesztve ]

F1

(#10075) mgTerminator válasza Omis (#10072) üzenetére


mgTerminator
veterán

Kamerában lehet jobb, de a többi szerintem csalódás lesz, de ne legyen igazam!

(#10076) AtHoS válasza Teal'C (#10051) üzenetére


AtHoS
nagyúr

És ez mijaszar? :F Egy hasonuló linkkel boldogabbak lennénk....

read-only mode on the forum

(#10077) leslien válasza szabeska (#10074) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs egy normális kép... túl van élesitve ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10078) S e t h válasza leslien (#10077) üzenetére


S e t h
nagyúr

pedig állítólag szokták javítani ha az elején xar ..........

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10079) patyil válasza AtHoS (#10076) üzenetére


patyil
tag

Fogköztisztító pálcika, drogériában lehet kapni őket

[link]

Van ami csak 1 darabos 2-300ft

[ Szerkesztve ]

(#10080) leslien válasza S e t h (#10078) üzenetére


leslien
nagyúr

nem fognak ez marad ilyen xar sajnos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10081) TODI1111 válasza leslien (#10080) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért szerintem nem olyan rosszak a fényképek amit ezzel a készülékkel lehet csinálni. Meg vagy már fertőzve, mert a fotós topicban eleve üldözik a samsungokat. :D

(#10082) S e t h válasza TODI1111 (#10081) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ami ott megy az már Monty Python szint, egymást hergelik a pixeltoxással.
Akiknek ott volt komolyan vehető véleménye azok már kikoptak, maradtak az örök elégedetlenkedők, akik egy normális kompozíciót nem tudnak találni, csak tesztelgetik és fikázzák a semmit.

Engem már az meglep ha beesik vki oda tanácsot kérni, hogy mit vegyen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10083) leslien válasza TODI1111 (#10081) üzenetére


leslien
nagyúr

ami jogos is ... csak vak nem látja ,h itt gond van a képekkel.. agyon van élesítve..
remélhetőleg javítják..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10084) gyuri81 válasza S e t h (#10082) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Számomra inkább az a meglepő, hogy egy hangyányi szenzortól mindenki a csodát várja.
De kb az összes tesztelő/Youtuber főleg erre megy rá, hogy "milyen képet csinál?" Valahogy az egész marketing inkább már csak a fényképezőt látja bennük...SZERINTEM

(#10085) Kleroo válasza gyuri81 (#10084) üzenetére


Kleroo
veterán

Épp ezen lovagol a piac... Azt egyébként fontos tudni hogy egyáltalán nem kicsi érzékelők vannak már a telókban. A 23ban is, a főkamerának egy igencsak combos méretű érzékelője van. A 3x, és 10x , na az egy kis vacak, és ahoz képest brutálisan jó. Ezért várnak sokan nagyon sokat a rohadt nagy főszenzortól: szuper képet. (jómagam is, inaktiv fotósként) Minap láttam egy vidit ahol fotósként megcincálják 50MP raw módban. na z meggyőzött, hogy érdemes váltanom a 23-ra a 22ről(plusz az aksiidő, és akátráynba ragadt hektikus működési tempó miatt)
Egyébként jah, kcisit már túllihegett téma, mert egy A5x is pompás képet csinál, mindenre jó egy átlagusernek.A csamcsungos kretén mikrokontraszt meg hát olyan amilyen, ez kell a tesztelőknek, felhasználóknak.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#10086) klaya86 válasza leslien (#10083) üzenetére


klaya86
senior tag

Én kb az a réteg vagyok, aki azért egy középkategóriás telefon képalkotási képességeivel nem vagyok kibékülve, de nem feltétlenül nézegetem belenagyítgatva, hibákat keresve a képeket. Egy átlagosan, kb minden helyzetben magas minőséggel elégedett vagyok. Főleg, hogy nincs szerintem olyan telefon a piacon, ami egyértelműen, minden helyzetben a legjobb. Ez, hogy megy a fikázás, hogy szar az ultra, szar az iPhone, szar a xiaomi egy nagy fasszag. Mindegyik más helyzetben, más fényviszonyok, más szögek mellett jobb. Aki kifejezetten fotózás szempontból választ telefont, nyilván tisztában van ezekkel. Nekem ez nagyon gyerekes, hogy megy a vita a képeken. Én pl komplex csomagként tekintek egy telefonra, mert ez nem egy professzionális kamera. Ez csak egy funkciója, még ha ez az egyik legfontosabb is.

(#10087) leslien válasza klaya86 (#10086) üzenetére


leslien
nagyúr

Főleg, hogy nincs szerintem olyan telefon a piacon, ami egyértelműen, minden helyzetben a legjobb

ebben abszolút egyetértek,de a S23 Ultra ne legyen már rosszabb egy középkategóriás telótól képeket illetően..mert sajnos jelenleg ez a helyzet és van itthon S23 sima is annál is ez a helyzet.. volt S21 fe a megjelenésétől és azzal nem volt ilyen probléma..

nagyon örültem amikor megtudtam,h Snapdragon nal jön hozzánk is a S23 széria és mint teló nagyon egyben van..
viszont a kamera miatt nem vagyok elégedett..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10088) S e t h válasza leslien (#10087) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyébként az élet mely területén készült fotók amelyek nálad kivágták a biztosítékot?
Én használom nyaraláson, partykon, családi fotózáskor és nem nagyon szoktam anyázni.

Ahogy klaya írta, egy komplett csomagként kevés telefon veszi fel a versenyt vele és erősen túlzás, hogy képalkotása a középkategória szintjét hozza.

Évente kapkod néhány tulajdonos a szívéhez, amikor perceken keresztül lesik a pixeleket és csak szimplán nem tudják élvezni azt ami a zsebükben van.

Még ha a tesztek húznák le mindenhol, hogy mekkora fosh a samsung, de nem, unatkozó, örökké elégedetlen userek sokszor egymásnak ellentmondó megnyilvánulásaikkal hergelik egymást és van aki még felül nekik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10089) zack válasza klaya86 (#10086) üzenetére


zack
nagyúr

Egyébként is mindig az a legjobb, amit éppen elő tudsz kapni, és kattintani egyet. :) Nyilván vannak minőségbeli különbségek csúcskategórián belül is, de ez elenyésző. Nem feltétlen szélsőséges fényviszonyokra gondolok. Most váltottam S22 Ultráról. Nem vagyok sem egyik sem másik oldal "hívője". S22 Ultra előtt 13 Pro Max-ot használtam, előtte meg Note 10 Plus-t. Aztán S22 használat alatt rájöttem, hogy ahogy öregszem, egyre kevésbé használom ki azt a tudást, amit egy Ultra tud. Viszont prioritás lett a telefon jó fogása, és az 1 kezes használat. Azok a műveletek amiket 45 évesen egy telefonnal használok...Bőven elég egy iPhone is. Viszont ezekben az alap dolgokban talán az iPhone jobb, gyorsabb ahogy én tapasztalom, és kézben tartva hívások közben sokkal komfortosabb. Melegedés nem fog érinteni, nem játszom. Fotó, videó minőséget tekintve az S22 is jó volt. 15 Pro is jó. Nyilván képalkotás terén az S23 Ultra is megfelelt volna S22 után, és előrelépés is lett volna, szinte mindenben. De túl soknak éreztem a droidot, és már nem érzem azt, hogy kell a nagyobb testreszabhatóság, és a végtelen "szabadság". Ettől függetlenül lehet lesz S24 Ultrám jövőre, ha esetleg számomra fontos dolgot a 15 Pro nem tud megugrani. De ezen a a szinten a fotós képességek számomra már nem tartozik a szempontok közé. Jó mindegyik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10090) klaya86 válasza leslien (#10087) üzenetére


klaya86
senior tag

Jobb sokkal, mit anno az s21fe - m, amitől jobb volt utána a realme gt2 pro, főleg este és gyengébb fenyviszonyok mellett . Egyik sem középkategória. Az ultra viszont sok helyzetben megeszi reggelire a gt2 prot, viszont tény, hogy volt amikor nem igazán láttam a különbséget 2 kép között. Gt2 pro vs s23ultra. De azok a képek nagyon jó fenyviszonyok mellett készültek. Abban egyet értek, hogy a középkategória felzárkózott, de ez inkább nappali, jó fenyviszonyok mellett tudják hozni. Ott lehet, hogy nem jön ki a többszörös árkülönbség. Viszont ahogy romlik a fény, vagy este, esetleg ha zoomolni kell, de legyen az videó hang és kép minőség, stabilizálás. Na ott már sehol nincsenek. Erős túlzás középkategórás telefonok szintjén emlegetni. Éppen tegnap teszteltem a munkatársam 13 pro max telójával. Gyártó csarnok, nulla természetes fény, csak mesterséges világítás, az sem az a brutál erős. 10ből kb 2 db kép ahol az iPhone volt jobb, 2-3 kép ahol kb döntetlen, többségben az ultra nyert. Zoom meg teljesen más kategória. Az iPhone ment a levesbe. Videóban teljesen egal volt a kettő, inkább színkezelés volt más.

(#10091) szkorhetz válasza S e t h (#10088) üzenetére


szkorhetz
őstag

Gyereket fotózni egészen esélytelen beltérben.

A photos képet csak azért rakom be, hogy látszódjon, hogy négy képet próbáltam csinálni és mind a négy kuka.

(#10092) leslien válasza S e t h (#10088) üzenetére


leslien
nagyúr

pl itt is.. Gcam vs gyári [link] ( információknal látod a gcam AGC )
látható gyári OZ birodalmába varázsol minket....

szkorhetz
sajnos ezt hétvéngén és tapasztaltam én is ...

klaya86

Viszont ahogy romlik a fény, vagy este, esetleg ha zoomolni kell, de legyen az videó hang és kép minőség, stabilizálás.

ezzel nincs is problémám ,de előbb ami előttem van és mozog is talán arról csináljon már egy normális képet..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10093) S e t h válasza szkorhetz (#10091) üzenetére


S e t h
nagyúr

A vakuval mi történt?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10094) S e t h válasza leslien (#10092) üzenetére


S e t h
nagyúr

Telefonon nem nyitom meg, mert értelmetlen viszont rosszul emlékszem, hogy már lehet lágyítani a képeket valamilyen beállítással?
Ha vkinek sok az élesítés akkor annak is van már alternatíva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10095) leslien válasza S e t h (#10094) üzenetére


leslien
nagyúr

Ha vkinek sok az élesítés akkor annak is van már alternatíva.

igen van azért van rajta Gcam...
az beállítás meg xart sem ér..

mindegy csak ,h lássátok h nem teljesen parádés minden sajnos...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10096) klaya86 válasza leslien (#10092) üzenetére


klaya86
senior tag

Igen, talán ez az egy helyzet ( beltér, gyengébb fény, mozgó alak) amiben nem annyira oké a kamera. Lehet egy x13 ultra vagy egy 14/15 pro max ebben ügyesebb, de más helyzetben meg a másik lesz jobb. Ahogy előzőleg írtam, nincs minden helyzetben 100, %os kamera. Ettől függetlenül elfogadom, ha valakinek ez gond.

(#10097) Teal'C válasza szkorhetz (#10091) üzenetére


Teal'C
addikt

Már meg ne haragudj de ebben a szobában nincs lámpa vagy a gyerek szemét kíméled és sötétben játszik. És tényleg nem bántásból írom! Mellesleg az már rég köztudott hogy tejfőlszőke hajat esélytelen fotózni.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10098) leslien válasza Teal'C (#10097) üzenetére


leslien
nagyúr

ha van lámpa ha nincs ,mindenképp szar lesz a végeredmény.. próbálj mozgásban lévő személyt fotózni.. majd látni fogod te is ,h miről beszélünk..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#10099) Teal'C válasza leslien (#10098) üzenetére


Teal'C
addikt

Pro Mode ban állítsd így és nem lesz elmosódott. De minél gyorsabbra állítod az exponálást annál több fény kell.
Amilyen gyorsan csak tudtam húztam el előtte a kezem. De több fény kell mint írtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10100) Szellem. válasza Teal'C (#10099) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az a Gamer Egér rendbe van. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.