Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) TeeJay válasza GoodSpeed (#7098) üzenetére


TeeJay
félisten

Az egész Wifi 3-4-5-6-7-8-9 egy nettó baromság
N vagy AC vagy AX vagy BE sokkal jobb lett volna mellé meg 2,4 vagy 5 vagy 6 és akkor megvan hogy melyik wifi szabványt melyik frekvencián használja éppen a telefon. Simán kifért volna az óra mellé fentre

Ehelyett 6-os ikon de nem tudjuk hogy 2,4 vagy 5GHz-en megy-e és mire számítsunk maximum

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7102) atua válasza TeeJay (#7101) üzenetére


atua
aktív tag

pont elég a wifi jel, a többséget nem érdeklik ezek a részletek...

(#7103) Luck Dragon válasza atua (#7102) üzenetére

Miért , mi az a wifi ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7104) TeeJay válasza atua (#7102) üzenetére


TeeJay
félisten

Az is igaz, legtöbb ember facebook insta twitter tiktok nyomogós, lényeg hogy menjen az se zavarja őket hogy hogyan :))

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7105) Luck Dragon válasza TeeJay (#7104) üzenetére

Lehet ők csináljak a legjobb, és mennyivel kevesebb gondjuk van. Tudatlanság , gondatlanság . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7106) Jack Oneill válasza Luck Dragon (#7105) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Engem sem erdekel. Jojjenek a levelek, jelzesek stb, de pont nem erdekel, hogy ez 700 vagy 100megabit.

(#7107) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Google Play rendszerfrissítés.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7108) Öcsielvtárs válasza TeeJay (#7059) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Telekomos 1000-es. Mindig e körül van.

Samsung A54

(#7109) TeeJay válasza Öcsielvtárs (#7108) üzenetére


TeeJay
félisten

Wifi6-on :)
De én a 650-et AC wifin mértem 866mbit linksebességen
Wifi analyzer appot ha felrakod kiírja mennyi a linked
Gyanítom neked 1200-on mért ennyit :R Persze jó ez nagyon
Eddig viszont nekem akármennyit mértem 290-330megabitek jöttek össze, most meg duplázódott

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7110) Viktor0610 válasza dzf007 (#7099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, nálam mindkettő kártyánál állítható.

Xiaomi 13T

(#7111) Öcsielvtárs válasza TeeJay (#7109) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Megnéztem, nyertél, valóban 1200.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54

(#7112) TeeJay válasza Öcsielvtárs (#7111) üzenetére


TeeJay
félisten

Teljesen jó az az érték 80MHz AX wifivel
Sajnos 160MHz tudás nem fért bele úgy mint a Xiaomi Redmi telefonokba
de hát majd ha a Samsung bukik még pár millió eladott telefont évente akkor talán jobban ráfekszenek a marketing helyett a telefon fejlesztésre is
(6000-es akku minimum, AX 160MHz wifi minimum, 6,7" kijelző, 512GB háttértár is legyen lehetőleg UFS3.0, ARMv9-es Exynos vagy Mediatek Dimensity)

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7113) dzf007 válasza Viktor0610 (#7110) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem az 1-es simnél ez van a 2. simnél csak az első kettő.. :))

(#7114) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#7107) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi, vegre marciusi lett.

(#7115) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#7114) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Igen, most már szinkronban van a dátum az Android sec.update-tel.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7116) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#7115) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt amugy hol latod ilyen zold pipaval, amit linkeltel? En mashol ellenorzom ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#7117) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#7116) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Beállítások/ Biztonság és adatvédelem / Frissítések.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7118) dzf007 válasza Viktor0610 (#7110) üzenetére


dzf007
aktív tag

1. Sim Netfone/Vodafone [kép] 2. Sim Telekom [kép]

(#7119) Morph33 válasza Jack Oneill (#7116) üzenetére


Morph33
tag

Én mindig mindent a beállítások kereső funkciójával keresek. A play rendszerfrissítés amúgy 2 helyen is benne van a beállításokban.

(#7120) greatdoki


greatdoki
tag

Sziasztok!
Alarm Clock Xtreme nevű ébresztőóra applikációt feltelepítettem, kiválóan működik egy dolgot kivéve. A beállított időben, az általam beállított hangerővel, a megfelelő dallamot lejátszva ébreszt, de csak úgy tudom kikapcsolni vagy szundiba küldeni, ha a telefont feloldom.
Hol tudom beállítani a telefont, hogy a lezárt képernyőn keresztül aktiválja magát és akár egy érintéssel leállítsam?
Még annyit, hogy ha meg van nyitva a program, csak a képernyőt zárom le, akkor megjelennek a leállítás vagy a szundi gombok. :U

[ Szerkesztve ]

(#7121) simico válasza dzf007 (#7118) üzenetére


simico
aktív tag

A hívások vagy a mobil adat nem a második kártyára van alapértelmezetten beállítva a SIM kezelőben, ugye?

(#7122) dzf007 válasza simico (#7121) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nem..Az 1. kártyán van a Net azon van Netfone 100GB+ korlátlan hívás..A hívás előtt választási lehetőség van, hogy melyik kártyáról menjen a hívás, bár a 2. Simet csak tartaléknak használom..

[ Szerkesztve ]

(#7123) duo


duo
őstag

Sziasztok!

Megérkezett. ahogy a nillkin tok is. (textured) ez vékonyabbnak tűnt a képeken mint a frosted shield. Hát nem. olyan mintha egy határidőnaplót tömködnék a zsebembe.

azt néztem h a ringke fusion-nek alig van pereme, csak a sarkokon, de nincs csak fényes. nem tudom mennyire lesz az jó. Volt amúgy két olyanom is még a sony-mon. smoke meg matte nem kapható az egész országban. :(
vagy van még a Spigen slim fit ami még szóba jöhet.

X-levelt idehaza nem láttam.

magával a telefonnal még ismerkedünk, majd jövök
de egy szimplább adb debloat után, egész dölyfös 5,2Gb ram szabad induláskor.(nincs ennek akkora jelentősége de mégis csak egy indikátor)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7124) fogselyem válasza duo (#7123) üzenetére


fogselyem
tag

Bemesz az elso sufni gsmbe es radboritjak a polcot ami betemet annyi fele tokot lehet kapni az A54hez, hogy masnak is jut belole.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#7125) Jabby


Jabby
őstag

Erre tudja valaki a megoldást?
Keresővel sem találom ezt a beállítást :(
Nagyon idegesítő, hogy naponta 5-6 hívásról lemaradok :O

(#7126) Luck Dragon válasza Jabby (#7125) üzenetére

Nyisd meg a Beállítások menüt.Koppints a Hangok és rezgés lehetőségre.Válaszd a Hangerő opciót.Itt állíthatod be a különböző hangtípusokat, mint például a csengőhang, média, értesítések és a rendszer hangerejét.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7127) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez már hónapók óta így van! :( Pedig már kapott egy csomó Update-et...mindenkinél fehér, nálam fekete. Ma leszedtem egy csomó alkalmazást amiket nem használok, de csak marad... most már idegel annyira, hogy vagy FR, vagy veszek egy A55-öt, "oszt" azzal jó lesz! :D Szóval a kérdésem: továbbra sincs ötletetek a megoldására? :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7128) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#7127) üzenetére

Rengeteg appot használsz , ha vennél egy A55-öst ugyan úgy elő jöhet valamelyiktől.
Csinálj egy gyári visszaállítást egyenként telepítsd vissza az appokat és kiderül .

Bár szerintem ez egy apróság , ha nem befolyásol semmiben ,akkor hagyd figyelmen kívül .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7129) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#7128) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Na igen, mikor leszedtem egy csomót ha köztük is volt, nem állította vissza. Úgy meg eléggé nagy szívás, hogy felteszek egy appot, egy restart :D
Amepereben most, hogy a Xiaomi is megkapta az Android 14-et feltűnt egy extra sor:
Kiírja az összes ciklus számát, ami azt mutatja, hogy hányszor töltődött a telefon. Az A54 előbb kapta meg az Android 14-et, tehát mind a kettő Android 14-en van, de ezt az adatot Samsung esetében nem tudja kiolvasni.
Azt hiszem az Android 15-től lesz egy akkumulátor állapot rész OS oldalról is natívan támogatva.

Bár szerintem ez egy apróság , ha nem befolyásol semmiben ,akkor hagyd figyelmen kívül.

Amúgy nem befolyásol, meg az azért összeállt, hogy témázással nem állítható, user oldalról nem piszkálható. De azt jó lenne tudni, melyik app volt :D. Olyan app csak nem lehetett amelyik széles körben elterjedt lenne, mert akkor másoknál is előfordult volna :)

Amúgy ma benchmarkokat, meg olyan applikációkat szedtem le, amiket nem használok. Csak a tárhelyet foglalták, és merítették jobban a telefont.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7130) kugli válasza GoodSpeed (#7129) üzenetére


kugli
aktív tag

Nem mindenkinek fehér. Nem vagy egyedül,nekem is fekete az a boot logó. :)

(#7131) I.P.M. válasza GoodSpeed (#7127) üzenetére


I.P.M.
kezdő

Ha ez megnyugtat nekem is ilyen már régóta pedig alig használok applikációt (EESZT, OTP, YETTEL, MVM, NAV) úgy, hogy gyanítom, hogy valamilyen beállítás miatt lett kék.
Pedig én nem nagyon szoktam állítgatni a telefont csak ha itt a fórumom olvasok valami számomra is érdekes beállítást, ami nekem is hasznosnak tűnik.
Mivel már régen megírtam, hogy nekem ez az első Samsung okostelefonom én eddig a Saomin éltem a telefonos életem, de ott sem volt semmilyen közösségi oldalam vagy sok applikációm.
Úgy, hogy biztosra veszem, hogy valamilyen kezdő képernyőbe állítás lesz a ludas!
Volna egy kérdésem is Yettel kártyával szükséges-e külön olyan előfizetés vagy a szolgáltatótól kérni az 5g engedélyezést én Békéscsabán lakom, ahol a Yettel oldala szerint elég jó a lefedettség viszont a telefonon hiába engedélyezem mindenhol az 5g kapcsolatot még soha nem csatlakozott rá.
Nem azért mintha fontos lenne csak kíváncsi vagyok?
Bocs kicsit hosszú lett!
Azt elfelejtetem hogy ezek az applikációk végig fent voltak.

[ Szerkesztve ]

(#7132) GoodSpeed válasza kugli (#7130) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

+ #7131I.P.M.
Köszönöm szépen, hogy leírtátok :R. Így már megnyugodtam :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7133) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#7132) üzenetére

Szerintem az attól függ milyen módban használod a telefont . Világos vagy sötét és annak alapján határozza meg azt a töltési csíkot .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7134) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#7133) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezzel próbálkoztam legelsőnek. Beállítottam világosra, volt pár restart, és maradt úgy :D Meg ugye ez akkor is fehért volt amikor sötéten használtam. Alapból mindig feketére van állítva séma - bár annyira unom már, hogy néha világosra állítom át - az oled miatt :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7135) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#7134) üzenetére

Kíváncsiságból megnéztem én is, mert soha nem figyeltem . Nekem is fekete .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7136) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#7132) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En meg feheret nem is lattam sem nalam, sem a csaladban a tobbi telon.

(#7137) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

(#7138) I.P.M. válasza GoodSpeed (#7134) üzenetére


I.P.M.
kezdő

Soha nem volt sötét téma beállítva, de azért jó lenne ha valaki jelentkezne akinek napra kész frissített a telefonja és fehér az a csík most is.

(#7139) Luck Dragon válasza I.P.M. (#7138) üzenetére

Nekem a világos témától kifolyik a szemem. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7140) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#7135) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

+#7136Jack Oneill Köszi szépen :R Remek, hogy megúsztam az FR-t :) Jó ötlet volt ide beírni, és rákérdezni Nálatok :R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7141) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#7140) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Jaj varjal, lehet beneztem, pontosan mire mondtad, hogy nalad feher?

(#7142) GoodSpeed válasza Jack Oneill (#7141) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

[link]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7143) Jack Oneill válasza GoodSpeed (#7142) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na legkozelebb megfigyelem. Masra gondoltam bocsi.

(#7144) Jabby válasza Luck Dragon (#7126) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ, itt a hívás hangereje maximumon van :(

(#7145) Jabby válasza GoodSpeed (#7129) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam Ampere-ben "Töltési ciklus: 0"

(#7146) duo


duo
őstag

Na kérem.
xiaomiről jövök (Mi9t) remek közösség, jó készülék, csak eljárt felette az idő, közel 5 év után megérett a váltás. de nem akartam dedikáltan kínait megint, így jött képbe a samsung, és a pixel. de ez lett végül.

pro: kiváló a kijelző. a sebességgel nekem nincs bajom, bár kiváncsi vagyok mi hozható ki belőle még.
van egy sereg apró extra amivel még ismerkedek.
a káva. hát igen az a holdról is látszik. viszont ez a "véletlenül megfogom a szélét a kijelzőnek és 32 dolgot csinál egyszerre", az a múlté.

kontra: a jack csatlakozó és a szegényes tartozékkínálat. Tán letört volna a kezük a tervezőknek ha odarajzolnak egy portot bal felülre. de ezt már számos fórum számos alkalommal kitárgyalta, csak én is hőbörgök kicsit.
két nap után többet nem tudok mondani, és valószínüleg kicsit még ismerkedek vele,
most rögtön rámentem az adb uninstall --user 0 nemkivántcsomagneve parancsokkal
és kipucoltam de csak óvatosan, ennél sokkal durvább mennyiség kiszedhető belőle, majdnem stock droidra, de ott aztán mindent egyesével kell felpakolni, és a konzisztens/optimaizált végeredmény korábbi tapasztalataim alapján kérdéses.
****
Megjegyzés akiknek nincs gyakorlata ebben: a lista elején a sima pl uninstall parancs, az kézzel is megy. tkp kézzel el tudod távolítani ezeket. ezek törlődnek, és ha kell visszarakod.
a többi fizikailag nem törli a cuccot. csak a elveszi a usertől az írási és olvasási jogokat. el is tűnik a rendszerből, illetve biztosan nem indul el a háttérben. ( bármilyen telemetriai szart is igy lehet hatékonyan kiszedni.) ha beesne a gerenda, egy hardreset mindent helyreállít.)
Érdemes figyelni, mert azért ez is sokmindent pucol. pl a galériát, aminél klasszisokkal jobb a simple gallery pro ( olyan editor van benne hogy csak na) de nem működik a kamera appból. és nem állítható. úgyhogy vissza fogom rakni az adb shell cmd package install-existing visszaállítandócsomagneve
apropó ha tudtok működő gcamot szóljatok, köszönöm.
****
itt a lista, csak saját felelősségre.

#ezeket töröljük
adb shell
exit
adb shell pm uninstall com.facebook.katana
adb shell pm uninstall com.global.foodpanda.android
adb shell pm uninstall com.google.android.apps.docs
adb shell pm uninstall com.google.android.apps.photos
adb shell pm uninstall com.google.android.apps.youtube.music
adb shell pm uninstall com.google.android.videos
adb shell pm uninstall com.linkedin.android
adb shell pm uninstall com.microsoft.office.officehubrow
adb shell pm uninstall com.microsoft.office.outlook
adb shell pm uninstall com.samsung.android.app.notes
adb shell pm uninstall com.samsung.android.app.spage
adb shell pm uninstall com.samsung.android.oneconnect
adb shell pm uninstall com.samsung.sree
adb shell pm uninstall com.sec.android.app.kidshome
adb shell pm uninstall com.sec.android.app.sbrowser
adb shell pm uninstall com.sec.android.app.shealth
adb shell pm uninstall com.sec.android.easyMover
adb shell pm uninstall com.shopee.th
adb shell pm uninstall com.spotify.music
adb shell pm uninstall com.ss.android.ugc.trill
adb shell pm uninstall gg.oneesports
#ezeket meg csak sínán kikapcsoljuk a rendszerből
adb uninstall --user 0 com.android.chrome
adb uninstall --user 0 com.android.hotwordenrollment.okgoogle
adb uninstall --user 0 com.aura.oobe.samsung.gl
adb uninstall --user 0 com.diotek.sec.lookup.dictionary
adb uninstall --user 0 com.facebook.appmanager
adb uninstall --user 0 com.facebook.services
adb uninstall --user 0 com.facebook.system
adb uninstall --user 0 com.google.android.apps.messaging
adb uninstall --user 0 com.google.android.apps.tachyon
adb uninstall --user 0 com.google.android.apps.turbo
adb uninstall --user 0 com.google.android.gm
adb uninstall --user 0 com.google.android.gms.supervision
adb uninstall --user 0 com.google.android.partnersetup
adb uninstall --user 0 com.google.ar.core
adb uninstall --user 0 com.google.audio.hearing.visualization.accessibility.scribe
adb uninstall --user 0 com.microsoft.appmanager
adb uninstall --user 0 com.microsoft.skydrive
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.camera.sticker.facearavatar.preload
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.clipboardedge
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.notes.addons
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.reminder
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.routines
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.sharelive
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.taskedge
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.tips
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.watchmanager
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.ardrawing
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.aremoji
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.aremojieditor
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.arzone
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.aware.service
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.bixby.agent
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.bixbyvision.framework
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.cmfa.framework
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.game.gamehome
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.game.gametools
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.game.gos
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.ipsgeofence
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.kidsinstaller
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.mdx
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.mdx.kit
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.mobileservice
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.peripheral.framework
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.scloud
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.service.peoplestripe
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.stickercenter
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.themestore
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.visionintelligence
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.visualars
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.voc
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.widget.pictureframe
adb uninstall --user 0 com.samsung.SMT
adb uninstall --user 0 com.samsung.storyservice
adb uninstall --user 0 com.sec.android.app.quicktool
adb uninstall --user 0 com.sec.android.daemonapp
adb uninstall --user 0 com.sec.android.gallery3d
adb uninstall --user 0 com.sec.android.mimage.avatarstickers
adb uninstall --user 0 com.android.dreams.phototable
adb uninstall --user 0 com.android.cts.priv.ctsshim
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.settings.bixby
adb uninstall --user 0 com.google.android.printservice.recommendation
adb uninstall --user 0 com.google.android.captiveportallogin
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.galaxy
adb uninstall --user 0 com.android.bookmarkprovider
adb uninstall --user 0 com.android.sharedstoragebackup
adb uninstall --user 0 com.android.bips
adb uninstall --user 0 com.google.android.projection.gearhead
adb uninstall --user 0 com.google.android.feedback
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.honeyboard
adb uninstall --user 0 com.android.providers.downloads.ui
adb uninstall --user 0 com.google.android.setupwizard
adb uninstall --user 0 com.android.wallpaper.livepicker
adb uninstall --user 0 com.android.traceur
adb uninstall --user 0 com.google.android.googlequicksearchbox
adb uninstall --user 0 com.android.printspooler
adb uninstall --user 0 com.google.android.apps.setupwizard.searchselector
adb uninstall --user 0 com.google.mainline.telemetry
adb uninstall --user 0 com.android.calllogbackup
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.providers.factory
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.appsedge
adb uninstall --user 0 com.android.dreams.basic
adb uninstall --user 0 com.google.android.onetimeinitializer
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.bixby.wakeup
adb uninstall --user 0 com.android.managedprovisioning
adb uninstall --user 0 com.google.mainline.adservices
adb uninstall --user 0 com.android.wallpaperbackup
adb uninstall --user 0 com.android.pacprocessor
adb uninstall --user 0 com.android.chrome
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.smartswitchassistant
adb uninstall --user 0 com.sec.android.app.chromecustomizations
adb uninstall --user 0 com.facebook.orca
adb uninstall --user 0 com.android.cts.ctsshim
adb uninstall --user 0 com.android.providers.partnerbookmarks
adb uninstall --user 0 com.google.android.youtube
adb uninstall --user 0 com.google.android.overlay.modules.cellbroadcastreceiver
adb uninstall --user 0 com.google.android.cellbroadcastreceiver
adb uninstall --user 0 com.google.android.apps.accessibility.voiceaccess
adb uninstall --user 0 com.google.android.overlay.modules.cellbroadcastservice
adb uninstall --user 0 com.android.role.notes.enabled
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.cocktailbarservice
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.video
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.watchmanagerstub
adb uninstall --user 0 com.google.android.cellbroadcastservice
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.aircommandmanager
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.smartsuggestions
adb uninstall --user 0 com.google.android.overlay.gmsconfig.searchselector
adb uninstall --user 0 com.samsung.android.app.dressroom

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#7147) GoodSpeed válasza duo (#7146) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Kíváncsi leszek, hogy kapsz e majd frissítéseket, mármint letöltődik e, és települ e a gyomlálás után. :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7148) vicces válasza duo (#7146) üzenetére


vicces
addikt

Jo ez a lista. Xiaomin nekem is le kellett egy-két appot törölni/tiltani. De a samsungnál eddig ez fel sem merült. Én inkább nem piszkalom az ap-pokat. Simán jó a telefon gyári állapotban is :C

:)

(#7149) GoodSpeed válasza vicces (#7148) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

+1.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7150) Skod válasza GoodSpeed (#7147) üzenetére


Skod
tag

Majd segít neki az "apt-get upgrade" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.