Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7129) GoodSpeed válasza Luck Dragon (#7128) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Na igen, mikor leszedtem egy csomót ha köztük is volt, nem állította vissza. Úgy meg eléggé nagy szívás, hogy felteszek egy appot, egy restart :D
Amepereben most, hogy a Xiaomi is megkapta az Android 14-et feltűnt egy extra sor:
Kiírja az összes ciklus számát, ami azt mutatja, hogy hányszor töltődött a telefon. Az A54 előbb kapta meg az Android 14-et, tehát mind a kettő Android 14-en van, de ezt az adatot Samsung esetében nem tudja kiolvasni.
Azt hiszem az Android 15-től lesz egy akkumulátor állapot rész OS oldalról is natívan támogatva.

Bár szerintem ez egy apróság , ha nem befolyásol semmiben ,akkor hagyd figyelmen kívül.

Amúgy nem befolyásol, meg az azért összeállt, hogy témázással nem állítható, user oldalról nem piszkálható. De azt jó lenne tudni, melyik app volt :D. Olyan app csak nem lehetett amelyik széles körben elterjedt lenne, mert akkor másoknál is előfordult volna :)

Amúgy ma benchmarkokat, meg olyan applikációkat szedtem le, amiket nem használok. Csak a tárhelyet foglalták, és merítették jobban a telefont.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.