Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) GoodSpeed válasza fogselyem (#6900) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Biztos jó a fém keret, csak még nem világosodtam meg, hogy miért jó azon kívül, hogy a gyártó tudja verni a mellét vele, hogy fém a keret, meg az össze elejtés azonnal meglátszódik rajta.

Mondjuk én a telefonjaimat az életciklusuk során 1-4 alkalommal szoktam leejteni, és nem az utolsó a végzetes számukra, mert ott van a tok :D... viszont akik tok nélkül használják, azoknak a fém behorpadhat annyitól is, amit a plasztik simán kibír :D. Olyankor kell egy mobiltelefon lakatos :XD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6902) Lord Amper válasza GoodSpeed (#6901) üzenetére


Lord Amper
kezdő

Azért pár év alatt a műanyag keret + műanyag/glastic rettenetből csak sikerült visszatalálni a fém + üveg kombóig ami már az A5 2017-ben is alap volt.

Ennek a legalja a Note 20 glastic hátlapja volt. Egy akkor S széria fölé pozícionált telefoné. A Note 20 Ultra volt csak üveg.

Amúgy nincs baj a műanyaggal. Csak akkor Lumia színvonalú ABS legyen...

(#6903) GoodSpeed válasza Lord Amper (#6902) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Esztétikailag nézve, meg azt tekintve, hogy mikor nem érzi magát átverve az ember az a fém, és az üveg esetére igaz csak. A műanyag az mindig "gagyi" érzést vált ki az emberből, mert mindig álcázzák, fémhatásúnak, vagy fényeségével variálva, üvegnek. Az A54-nél is hol azt írták, hogy a keret üveg (nem a SAMSUNG), hol meg azt, hogy plasztik. De a műanyagnak is van előnye. Jobban elnyeli az ütődést, ezek az üvegek mondjuk már nagyon erősek, de van egy pont, ahol elreped(het), és akkor készen van. Ez a pont meg vélhetően alacsonyabban helyezkedhet el, mint a plasztiknál. Mondjuk az is reped... A fémnél meg az a baj, hogy behorpad. Egyébként a fém a legelőnyösebb ilyen szempontból, mert deformálódhat, de legalább nem törik el.

Az A osztályban kísérleteznek egyrészt azzal, hogy mikor melyiket használják, másrészt mikor melyiket lehet a legjobban megetetni, mikor "fárad el" egy trend, itt ugye 7 évvel ezelőtt volt már fém, a köztes időintervallumban meg nem, így már éhezett a világ népe arra, hogy legyen valami újdonság.

S osztálytán annyira nincs tág mozgástere, mert prémium termék, prémium áron, ott a plasztik annyira nem játszik, vagy üveg vagy fém.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6904) vlevi válasza GoodSpeed (#6903) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kis túlzással, nekem a tok csak arra kell, hogy ne az üveg hátlapot kelljen fogdosni :D
Előző, Redmi Note7-emet szó szerint undorodva fogtam meg. Az A54 ebből a szempontból valahogyan jobb, de nem teljesen.
Melegszik a telefon, és akinek nem csont száraz a bőre, annak a kezéről a zsír erre a meleg üveg hátlapra vándorol, gusztustalan érzes kézbe venni, mintha valami angolnát fogdosnál :)
Gondolkodtam is annak idején, hogy inkább a műanyag hátlapos A34-t veszem, de aztán jött szembe egy jó ajánlat, és maradt az A54.
Ezért is örülök annak, hogy rá találtam a matt kijelző fóliára. Marhajó, hogy egyáltalán nem gyűjti az ujjlenyomatot.

(#6905) Lord Amper válasza GoodSpeed (#6903) üzenetére


Lord Amper
kezdő

Volt ott FE variánsnál meg Note-nál is glastic bőven...

Mondom a polikarbonát okés ha a megboldogult Lumia szintet hozná. Ott a kerettel, oldalgombokkal cserélhető egybehátlap is fasza volt.

De az A széria lehetne unibody fém is. Pár éve a középkategóriában kaptál full fém telót.

Bárki bármit mond a Samsung a mai napig az Apple által előírt irányvonalra ül fel.
Majd ha a szifon újra full fém lesz (mint az iphone 6-7) akkor a samsung is.
Most Applenél a nagyobb rádiuszú lekerekített sarkú, a sarokkal megegegyező rádiuszú kijelző dívik. Lapos éles kerettel.

(#6906) Lord Amper válasza vlevi (#6904) üzenetére


Lord Amper
kezdő

Amúgy a műanyag kivételével a fém és az üveg hátlap is kegyetlenül csúszik. Nekem a kedvencem még mindig az OnePlus Sandstone...

(#6907) Angel2014


Angel2014
addikt

A csillagkeresést és az utazást próbáltátok??

Beállítások/ telefon névjegye/ szoftver adatai/ android verziója

Párszor tapicskold meg , majd ha bejön a logó tartsd lenyomva, majd bejött az űrhajód adatai navigálhatsz az űrben.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6908) Viktor0610 válasza Angel2014 (#6907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam nem történik semmi, mikor hosszan nyomvatartok a logón.
Csak rezeg a teló, de ezen kívül semmi.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6909) Luck Dragon válasza Angel2014 (#6907) üzenetére

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6910) PFZ180 válasza Viktor0610 (#6908) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

nálam megy rendesen. a54, legújabb rom. tegnap szórakoztam is vele kicsit. :DD

(#6911) Viktor0610 válasza PFZ180 (#6910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár dolgot letiltottam ADB-n keresztül, lehet, az kavar be. :DDD
És tényleg:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6912) GoodSpeed válasza Viktor0610 (#6911) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

A letiltások előtt/ után viszonylatban mennyit nyertél akkumulátoridőben százalékosan kb?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6913) Viktor0610 válasza GoodSpeed (#6912) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem néztem, csak nem szeretem a fölösleges appokat. :DDD

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6914) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#6903) üzenetére

Bár ez szubjektív én örülök , hogy fém kerettel rendelkezik az A55, na meg hogy nagyobb a kijelző átmérője .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6915) GoodSpeed válasza Viktor0610 (#6913) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Pont a váratlan mellékhatások miatt sem merném így tiltogatni a dolgokat... volt akinek a frissítés sem érkezett meg, és nem azért mert román régiós lett volna. 😆

Luck: nekem a kijelző mérete kb ami szemmel is látható előrelépés. Nincs igényem arra, hogy QHD legyen vagy 4K, de minél közelebb van a 7 colhoz annál jobb. Afölött már nem Phablet, hanem Tablet. 😆

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6916) TFSi válasza GoodSpeed (#6915) üzenetére


TFSi
őstag

Jónak ígérkezik az A55, nem hatalmas lépés, de abszolút szorongatja az S23FE-t. Mindemellett A54-ről váltani nem indokolt, mint ahogyan A52s-ről sem.:U Ez utóbbi esetében a szoftveres támogatás lehet elgondolkodtató az újra váltásban.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#6917) PFZ180 válasza GoodSpeed (#6915) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

en se tiltogatnek semmit. 8gb ram megteszi a dolgat, nalam a ram plus
sincs bekapcsolva. akksi hozza az elvarhatot szerintem, plusz meloba es otthon is barmikor tudom tolteni ha nagyon kene. pedig van 100+ alkalmazasom :DD

(#6918) rammi1000


rammi1000
újonc

Először is elnézést kérek, mert nem ide tartozik. Érdemes venni ezt:
SAMSUNG GALAXY S23 FE 8/128 GB 210000 Ft.
Vagy inkább ezt:
SAMSUNG GALAXY A54 8/128 GB 151000 Ft. A 8/256 169000 Ft.
Melyik jobb vétel?
Köszönöm!

(#6919) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Csak az anyagtémához a saját fillérem:
Az előző telefonom egy Huawei p9 volt. Mai napig nagyon szép készülék (szerintem), full fém (alu). Előtte sosem volt tok a telefonomon, erre muszáj volt venni egyet mert szó szerint kiugrált a kezemből, annyira nem volt rajta tapadás. Végül egy vékony, átlátszó plasztik került rá, amivel megmaradt a kezemben de nem is dugta el a teló külsejét.
Amikor az A54-est vettem, valamiért ugy tudtam műanyag hátlap, ezért nem is nagyon terveztem a tokkal. Aztán megjött és gyanús lett az érzés hogy ez is csúszik. Nem annyira mint a P9, mert vaskosabb, kicsit szögletesebb és a keret műanyag, de csúszik. Úgyhogy most is van rajta egy átlátszó tok. Mert azért ne legyen már elrejtve :D
Szal szerintem a menű anyagoknak addig van értelme, amig azok a használatot nem befolyásolják (árnyékol a fém ház, csúszik vagy ronda lesz fogásra stb.).Meg szép dolog a tudat hogy milyen nemesek az anyagok, de nézed és fogod (érzed) a plasztikot, mert vigyázni kell rá...
Plusz kicsit visszasírom az S(1) cserélhető hátlapját. :D

(#6920) Viktor0610 válasza rammi1000 (#6918) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen okostelefont vegyek?
Az S23 FE sokkal jobb gép, nyilván azért magasabb az ár.
Ha belefér a keretbe, nyilván az lehet a jobb vétel.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6921) TFSi válasza rammi1000 (#6918) üzenetére


TFSi
őstag

215-ért A55 ajándék Buds FE headsettel a ses-ről.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#6922) Luck Dragon válasza GoodSpeed (#6915) üzenetére

Bár még nálunk nem jelent meg. Lehet rendelek egyet és az egyik A54-est megkapja valamelyik családtag.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6923) Angel2014 válasza TFSi (#6921) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem sokkal jobb az A54 és tudod miért Mert ha lehet az AMD konfigot kerülném egy életre.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6924) TFSi válasza Angel2014 (#6923) üzenetére


TFSi
őstag

Akkor ezek szerint az S22 szériával rosszul jártak a userek. Egyébként biztos ez?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#6925) Angel2014


Angel2014
addikt

Persze AMD GPU

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6926) Angel2014


Angel2014
addikt

Azt tudtátok, hogy pl egy közösségi oldalon de bárhol is ahol nincs magyar nyelv van benne fodító is akár hanggal is?

A középső gombot kell tartani.

Vagy keresni is tudsz vele.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6927) Luck Dragon válasza Angel2014 (#6926) üzenetére

Én kikapcsoltam ezt a lehetőséget .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6928) Jack Oneill válasza Luck Dragon (#6927) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En is. Meg nekem nincsenek is gombok lent, hanem 3 vonal, de gondolom a kozepso vonal lenne az.

[ Szerkesztve ]

(#6929) PFZ180 válasza Jack Oneill (#6928) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

en is, nem szeretem a google segedet. idegesit es neha bekapcsoltam

(#6930) Angel2014


Angel2014
addikt

De miért kell kikapcsolni ?

Nem fogyaszt semmit és csak akkor használod amikor szükséged van rá nem?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6931) Luck Dragon válasza Angel2014 (#6930) üzenetére

Engem zavart , mert lehet én vagyok a balga, de sokszor előhívtam akaratlanul.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6932) Luck Dragon

Más , van valakinek tapasztalata SBS márkájú tokokkal? [kép]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6933) PFZ180 válasza Luck Dragon (#6931) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

nalam is ugyan ez volt

(#6934) mtm800 válasza Luck Dragon (#6931) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam is ez volt....

(#6935) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#6932) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem tipikusan 1000-ből 1 alis toknak tűnik.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6936) Luck Dragon válasza Viktor0610 (#6935) üzenetére

Ettől tartok én is , de mondom hátha :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6937) fogselyem válasza Luck Dragon (#6932) üzenetére


fogselyem
tag

Ha jól emlékszem megvettem a telefont, bementem a Pólusba és az első Juszuf, Sufni, Garázs (nem kívánt elnevezés törlendő) GMSben 1000 azaz ezer local creditért (HUF) vettem egy fapad szilikon tokot.
Függöny!
Taps!
Virágot az öltözőbe kérem!

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6938) TeeJay válasza fogselyem (#6937) üzenetére


TeeJay
félisten

Más meg elmegy a Speedshop-ba és Nillkin Super Frosted tokot megkapja 2900-ért ami nálam már bizonyított mert a régi Redmi telefonomon az volt mikor Symbolban buli közben meglöktek és a márvány padlóra esett... Tok kicsit karcos lett de telefonnak semmi baja ;)

A54-re még masszívabb amúgy a Nillkin tok mert körbe szép perem van a kijelző körül, a sarkok még bucibbak és nem műanyag hanem flexibilis gumi szerű PVC így még jobban bírja az ütést meg esést
[link]

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#6939) tDr1v3r válasza PFZ180 (#6929) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én imádom, időzítőket indítok vele, időjárást kérdezem meg, kapcsolgatom a világítást a lakásban.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6940) PFZ180 válasza TeeJay (#6938) üzenetére


PFZ180
lelkes újonc

nekem is ez van, melyzold. baromi jolnezki. asszonynak is nagyon tetszett :C

(#6941) Luck Dragon válasza fogselyem (#6937) üzenetére

Milyen virágot szeretnél az öltözőbe ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6942) fogselyem válasza Luck Dragon (#6941) üzenetére


fogselyem
tag

Nincs kedvenc virágom.
Valami kék színűt, szeretem a kék színt.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6943) fogselyem válasza TeeJay (#6938) üzenetére


fogselyem
tag

Anno amikor megvettem a Galaxy SIIIat vettem rá méreg drága Otterbox Commuter tokot, amikor eladtam a telefont ajándékba adtam a telefon mellé a tokot.

Megvettem a Galaxy Note 3at innen, onnan kínából rendeltem mellé jó pár tokot és a végén csak egyet használtam, amikor eladtam mentek a tokot ajándékba adtam a telefon mellé.

Megvettem a One+ 3T-t, tokból talán kettő, három, eladáskor ajándékba adtam a telefon mellé.

Jött a Redmi Note 8 Pro, újra elkapott a gépszíj, ha jól emlékszem öt vagy hat tokot vettem mellé, abból talán ha kettőt használtam, eladáskor a tokok ajándékba adtam a telefon mellé.

Jött az A33, két tok mellé az egyik számomra mocskosul drága volt az öt vagy hatezer forintos árával, ezt betudtam a "háborús inflációnak", eladáskor a tokot ajándékba adtam a telefon mellé.

Most itt van az asztalon az A54, rajta az "egy pálcás", átlátszó szilikon tok, amiben elegánsan tudom mutatni a papír alapú BKK bérletem.

[ Szerkesztve ]

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6944) PFZ180


PFZ180
lelkes újonc

megjött a márciusi update

(#6945) fogselyem válasza PFZ180 (#6944) üzenetére


fogselyem
tag

Már rakom is fel.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#6946) GoodSpeed válasza fogselyem (#6945) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Pedig ha tudnád a titkot, amit a másik topicban megfejtettek. 😆

Persze én is azonnal feltettem, mert rám még a placebo is pozitívan hatna...😆

Google Play is van új:

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6947) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Február 1.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6948) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Kint van ez..

És ez is!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6949) mad823


mad823
őstag

Sziasztok! Félig off: A53-ról egy másik A53-ra hogyan, milyen Android vagy PC-s appal lehet úgy költözni, hogy kb. klónozza az egyik telefont a másikra? A gyári Smart Switch egy vicc, háttérképet, beállításokat, "asztalt", semmit nem másol át...

(#6950) dzf007


dzf007
aktív tag

Update now! A54..de A53-ra is megjött! [kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.